Akcie

BIODERMA Atoderm UMÝVACIA KOCKA suchá, citlivá pokožka 1×150 g

Mydlo s vysokým obsahom olejov čistí, upokojuje a chráni chronicky suchú pokožku celého tela.
  Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby na dennú očistu. Nanáša sa na navlhčenú pokožku v potrebnom množstve a krúživými pohybmi sa napení a nakoniec dôkladne opláchne. 

8,99 

BIODERMA Sébium MYDLO 1×100 g

– hĺbkovo čistí pokožku- odstraňuje nečistoty a maz- zabraňuje tvorbe akné a zastavuje množenie baktérií- ukludňuje a zjemňuje pokožku Spôsob použitiaPrípravok je vhodný na bežnú očistu pleti. Obvykle sa používa ráno a večer, na vlhkú pokožku, napení sa a opláchne. Vhodné na tvár i telo.

8,29 

BIODERMA Atoderm KRÉM výživný telový (s pumpou), suchá, citlivá pokožka, 1×200 ml

Kozmetický prípravok je premasťujúci, reštrukturačný a hydratačný pleťový krém bez parfému určený na suchú a atopickú pokožku.
Okamžite hydratuje s dlhodobým účinkom, regeneruje narušenú kožnú bariéru, zlepšuje súdržnosť kožnej vrstvy, čím dodáva suchej pokožke pružnosť,
vazelína, glycerol a oleje zabraňujú dehydratácií, zároveň premasťujú a chránia pokožku pred vysušením. Spôsob použitiaTelový krém aplikujte po očistení, opláchnutí a starostlivom osušení pokožky na celú ošetrovanú plochu jemným masírovaním.

16,49 

VICHY HOMME HYDRA MAG SPRCHOVÝ GEL (M6803801) 1×200 ml

– určený na každodennú hygienu a hydratáciu pokožky Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje na vlhkú pokožku a po vytvorení peny sa následne dôkladne opláchne dostatočným množstvom vody.

9,69 

VICHY DEODORANT 48H – STOP BIELYM STOPÁM 1×125 ml – nezanecháva biele stopy

DEODORANT ANTIPERSPIRANT BEZ ZANECHANIA ŠKVŔN NA OBLEČENÍ 48H OCHRANA PROTI POTENIU: SOLI ALUMINIA (10 % v roll-onu, 3 % v spreji) PATENTOVANÝ PERLIT (1 % v roll-onu) TECHNOLÓGIA OCHRANY TEXTÍLIÍ: Technologie zamezující vzniku žlutých a bílých skvrn na oblečení v důsledku solí aluminia: TECHNOLÓGIA MONTANOV tm (roll-on) DISSOLVIN tm (roll-on + sprej) PARFEMÁCIA NEZANECHÁVAJÚCA ŠKVRNY (roll-on + sprej) Naďalej 48 ochrana proti poteniu VÝHODY: Žiadne biele stopy Žiadne žlté škvrny Neničí textílie Naviac: Vhodný pre citlivú pleť Spôsob použitia Aplikujte na pokožku z primeranej vzdialenosti, podľa potreby.

11,99 

VICHY DEODORANT ANTI-PERSPIRANT 48H Roll-on 1×50 ml

Deodorant antiperspirant bez zanechania škvŕn na oblečení
48 hod ochrana proti poteniu obsahuje soli aluminia (10%), patentovaný perlit vhodný pre citlivú pleť
Spôsob použitiaAntiperspirant sa aplikuje na pokožku do oblasti podpazušia podľa potreby.

10,49 

VICHY DEO STRESS RESIST antiperspirant, 72H, citlivá pokožka (M5070602) 1×50 ml

Intenzívny prípravok proti poteniu, a to aj pri strese.
Tento antiperspirant s obsahom aktívnych látok proti poteniu, ultra absorpčnými minerálmi s PerspicalmomTM reguluje návaly tepla a potenie v období stresu. Pre mužov a ženy, ktorí trpia nadmerným potením a chcú skombinovať vysokú účinnosť antiperspirantu s toleranciou k pokožke.
Spôsob použitiaAplikovať sa má na očistenú a suchú pokožku podpazušia v rovnomernej vrstve. Používa sa podľa potreby.

10,99 

VICHY DEO ANTI-TRACES sprej (M2980601) 1×125 ml

48H dezodorant proti poteniu v spreji Pre mužov a ženy, ktorí trpia intenzívnym potením a hľadajú skutočnú účinnosť dezodorantu bez nepríjemných pocitov na pokožke.

11,39 

VICHY DEO ANTI-TRANSPIRANT ROLL-ON 48H INTENSIVE (M5907401) 1×50 ml

VICHY DEO ANTI-TRANSPIRANT ROLL-ON 48H napomáha regulovať potenie a redukovať vznik zápachu
pre veľmi citlivú a depilovanú pokožku, trvalo reguluje potenie, necháva citlivú alebo depilovanú pokožku dýchať.
Spôsob použitiaDeodorant sa nanáša na oblasť podpazušia každý deň, alebo podľa potreby.

11,99 

Eucerin Deo Guličkový antiperspirant roll on 1×50 ml

Anti-Transpirant – Guličkový antiperspirant určený pre bežné použitie – proti zvýšenému poteniu vplyvom stresu alebo fyzickej aktivity 48hodinová účinnosť klinicky preukázaná ochrana proti poteniu a pachu s ľahkou sviežou vôňou vhodný pre citlivú pokožku, aj po holení bez alkoholu Spôsob použitia Prípravok sa aplikuje priamo na suchú a čistú pokožku podpazušia. Nechá sa zaschnúť – môže zanechať stopy na oblečení. Odporúča sa používať pravidelne večer počas 3 dní, ďalej potom obdeň alebo podľa potreby. Nemá sa používať na poranenú alebo podráždenú pokožku – napr. ihneď po holení.

9,99 

Zobrazených 1–10 z 246 výsledkov