Bolesť

VIRDE PFERDE BALSAM FORTE EXTRA HOT 1×200 ml

Vyrobený podľa tradičnej receptúry z bylín a rastlinných extraktov. Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením výťažkov bylín. Balzam postupne vyvoláva prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok.
Obsahuje zvýšený podiel účinných aktívnych látok.
  Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby. Nanáša sa priamo na umytú a suchú pokožku v rovnomernej vrstve a jemne sa rozotrie.
Upozornenie: Neužívať v blízkosti nosa, úst, očí, na poranenú kožu a na ploche väčšej ako 30% povrchu tela.

3,99 

VIRDE PFERDE BALSAM FORTE COLD 1×200 ml

Vyrobený podľa tradičnej receptúry z bylín a rastlinných extraktov. Má silný osviežujúci účinok a je vhodný k masážam. Obsahuje vyššie množstvo účinných látok. Môže sa aplikovať niekoľkokrát za deň. Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby. Nanáša sa priamo na umytú a suchú pokožku v rovnomernej vrstve a jemne sa rozotrie.
Upozornenie: Obsahuje mentol, nepoužívajte pre deti do 3 rokov. Neužívať v blízkosti nosa, úst, očí, na poranenú kožu a na ploche väčšej ako 30% povrchu tela.

3,99 

VIRDE ĽUBOVNÍKOVÝ OLEJ 1×100 ml

Olej je obzvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Olej obsahuje červené hypericinové farbivo, silicu, triesloviny, rutín. Používa sa najmä pri pôsobení na kožu po popáleninách a na hrubú pleť. Spôsob použitiaOlej sa podľa potreby nanáša na postihnutú pokožku.
Upozornenie: Určené pre vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí.

5,49 

VIRDE KOSTIHOJOVÝ GÉL 1×200 ml

Kostihojový gél je určený na ošetrenie pokožky. Niektoré účinné zložky gélu podporujú revitalizačné procesy v pokožke napríklad po bodnutí hmyzom a upokojujú podráždenie. Spôsob použitiaGél nanášať na postihnuté miesto niekoľkokrát denne podľa potreby. Postihnuté miesto je možné po aplikácii gélu obviazať a nechať pôsobiť dlhšiu dobu (aj cez noc).

4,49 

VIRDE KONSKÝ BALZAM CHLADIVÝ 1×350 g

Bioaktívny balzam na mazanie z prírodných extraktov. Účinné látky majú osviežujúci účinok. Môže sa aplikovať niekoľkokrát za deň. Spôsob použitiaDostatočné množstvo balzamu sa nanesie na namáhané alebo postihnuté miesto a jemne sa vmasíruje do pokožky.
Upozornenie: Z dôvodu obsahu mentolu nie je výrobok vhodný pre deti do 3 rokov. Určený pre vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste.

4,99 

VIRDE KONSKÝ BALZAM HREJIVÝ 1×350 g

Bioaktívny balzam je vyrobený z bylín a rastlinných extraktov. Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením výťažkov bylín. Balzam postupne vyvoláva prehriatie, prekrvenie a pôsobí na kožu v oblastiach svalov. Spôsob použitiaDostatočné množstvo balzamu sa nanesie na namáhané alebo postihnuté miesto a jemne sa vmasíruje do pokožky.
Upozornenie: Určený pre vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste.

4,99 

VIRDE HEMP CARE konopný krém 1×200 ml

Bioaktívny balzam z prírodného extraktu pre intenzívnu starostlivosť o pokožku. Obsiahnuté aktívne látky z konope podporujú revitalizáciu kože. Zvláčňujú, upokojujú, vyživujú pokožku. Balzam je vhodný pre ošetrenie celulitídy alebo na kožu so sklonom k tvorbe zaparenín či praskaniu pokožky. Prispieva k obmedzovaniu zvýšenej produkcie kožného mazu.
Ľahko sa vstrebáva, nelepí a nedráždi pokožku. Spôsob použitiaKrém sa nanáša na postihnuté miesto na povrchu tela a zľahka sa votrie do kože 2-3 x denne.

4,49 

VIRDE VENUFIT GEL gaštanový gél s rutínom 1×350 g

Gél obsahuje vysoký podiel výťažku z plodu gaštanu, ktorý je bohatý na účinnú látku aescín, ľahko a bez masírovania potierajte oblasti kože nad kŕčovými žilami. Spôsob použitiaDostatočné množstvo gélu sa nanesie na namáhané alebo postihnuté miesto a jemne sa vmasíruje do pokožky.
Upozornenie: Určený pre vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste.

4,99 

VIRDE REUMAFIT kostihojový gél s borievkou a MSM 1×350 g

Obsiahnuté extrakty upokojujú pokožku, tíši jej napätie a podráždenie. Gél vtierame na určené miesto, ktoré môžeme aj obviazať a pre vyššiu účinnosť nechať v pokoji pôsobiť cez noc. Urýchľuje revitalizáciu pokožky. Spôsob použitiaGél nanášajte na určené miesto podľa potreby niekoľkokrát denne. Miesto ošetrenia je možné po aplikácii gélu obviazať a nechať pôsobiť dlhšie (napr. cez noc).
Upozornenie: Určený pre vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste.

5,49 

VIRDE KONOPNÝ KRÉM – rýchla úľava a uvoľnenie 1×100 ml

Účinný krém z prírodného extraktu, ktorý je vhodný na mazanie kože nad kĺbami, svalmi a šľachami. Krém sa ľahko vstrebáva, nelepí a nedráždi pokožku. Spôsob použitiaKrém sa zľahka natiera na pokožku niekoľkokrát za deň.

3,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 982