Doplnky výživy

kompava GELO-3 complex 390g – prášok, príchuť broskyňa

Výživový doplnok obsahuje zmes aktívnych látok ako glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a dôležitých minerálov a vitamínov. Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú základnými a prirodzenými stavebnými zložkami kĺbovej chrupavky a iných spojivových tkanív – kostí, väzív a šliach. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky. Vápnik a horčík sú potrebné pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov.

19,99 

Kompava Fit Artro Aktiv 1×60 kps

Glukozamín sulfát je telu vlastná látka. Je hlavnou zložkou chrupavky. Stimuluje bunky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykánov. Proteoglykány sú základné stavebné zložky chrupavky. Glukozamín sulfát priaznivo ovplyvňuje rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v chrupavke.

11,99 

kompava GELO-3 complex prášok, príchuť exotik, 1×390 g

Výživový doplnok obsahuje zmes aktívnych látok ako glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a dôležitých minerálov a vitamínov. Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú základnými a prirodzenými stavebnými zložkami kĺbovej chrupavky a iných spojivových tkanív – kostí, väzív a šliach. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky. Vápnik a horčík sú potrebné pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov.

19,99 

Proenzi Intensive tbl 1×60 ks

Obsahuje kombináciu 3 základných stavebných zložiek kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív, ktoré sú ľudskému telu vlastné: kolagén typu II, glukozamínsulfát a chondroitínsulfát.
Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.
Mangán napomáha k normálnej tvorbe spojivových tkanív.
  Spôsob použitiaDospelí 2 tablety 1-krát denne alebo 1 tabletu 2-krát denne. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Tablety je najlepšie užívať po jedle a zapiť ich tekutinou. Užívajte po dobu 2 mesiacov 3-krát ročne. V prípade potreby a kvôli maximálnej účinnosti sa môže užívať nepretržite.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Prípravok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

16,99 

BARNY’S Sioux MSM prášok 1×200 g

Barny’s® Sioux MSM je výživový doplnok obsahujúci MSM (methylsulfonylmethan) a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.
Zloženie aktívnych látok:   v ¼ odmerke (0,8 g)   *RVH MSM (methylsulfonylmethan) 99,97 %   796 mg   nie je stanovená Vitamín C (kyselina L-askorbová)   4 mg   5 %

*RVH – referenčná výživová hodnota Spôsob použitiaDospelí užívajú ¼ odmerky denne rozmiešanú v 100 ml vody, najlepšie ráno počas raňajok alebo po raňajkách. Pred použitím dobre pretrepať, po otvorení uchovávajte dobre uzatvorené.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Preparát neužívajte súčasne s antikoagulanciami (liekmi na riedenie krvi). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Nepoužívajte, pokiaľ je porušený obal.

14,99 

BARNY’S Inovo 5 forte + RoboFlex 90 tabliet + 10 kapsúl, set

Výživový doplnok Barny´s Inovo 5 forte – kombinovaný rastlinný a živočíšny produkt obsahujúci zložky – glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom. Technológia výroby a kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom. Zloženie aktívnych látok: v 1 tabletke Glukozamín sulfát 500 mg (Glukozamín sulfát 2KCl) (702 mg) Chondroitín sulfát 200 mg MSM (methylsulfonylmethan) 200 mg Kolagén typu II 60 mg Vitamín C (L-askorban sodný) 20 mg Kyselina hyalurónová 18 mg  Výživový doplnok Barny´s RoboFlex™ obsahuje unikátnu látku IBUcell™ zloženú zo zmesi alfa kyselín extraktu chmeľu obyčajného (Humulus lupulus), koncentrátu ACTIValoe® QM200X a minerálnej látky horčík, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých kostí. Obsah zložiek v 1 kapsule: Perluxan SD – 30 % alfa kyselín z extraktu chmeľu obyčajného (Humulus lupulus) 500 mg Horčík              94 mg ACTIValoe® QM200X                10 mg Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre Inovo 5 forte: dospelí 1 tableta 2x denne. Najlepšie po jedle. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety poliť alebo drviť.
Upozornenie: Nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.
Odporúčané dávkovanie pre RoboFlex: dospelí 1 kapsula 1x za deň, v prípade potreby užívajte 1 kapsulu 3x za deň každých osem hodín. Užívajte spolu s jedlom, zapite dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.

25,99 

BARNY’S TRIPLE blend EXTRA SILNÝ 700 g, prášok

Barny’s® TRIPLE blend extra silný je kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 2 typy kolagénu, glukozamín a chondroitín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan) a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Denná dávka obsahuje: MSM (methyl sulfonyl-methan): 979 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) Glukozamín sulfát (glukozamín sulfát 2KCl 75,4 %): 782,5 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) Chondroitín sulfát (chondroitín sulfát 90 %): 326 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) Kolagén typu II z raje (raja ostnatá – Raja clavata) v kvalite zn. Cartidyss®: 11,25 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) Vitamín C (kyselina L-askorbová): 9,65 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) – 24% RVH Kolagén typu I z rýb (treskovité – Gadidae sp.) v kvalite zn. Collyss®: 7,5 mg v 1/2 odmerke (2,25 g) Spôsob použitia Dospelí užívajú ½ odmerky denne rozmiešanú v 100 ml vody. Do prípravku Barny’s® TRIPLE blend extra silný je pridávaný prírodný jablčný pektín, ktorého farba je premenlivá z bielej farby až na svetlo hnedú. Z tohto dôvodu sa môže líšiť aj farba prášku v tomto prípravku. Zmena farby neovplyvňuje kvalitu výživového doplnku. Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre osoby s alergiou na rybie produkty. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.

43,49 

BARNY’S Sioux MSM prášok 1×600 g

Barny’s® Sioux MSM je výživový doplnok obsahujúci MSM (methylsulfonylmethan) a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí.
Zloženie aktívnych látok:   v ¼ odmerke (0,8 g)   *RVH MSM (methylsulfonylmethan) 99,97 %   796 mg   nie je stanovená Vitamín C (kyselina L-askorbová)   4 mg   5 %

*RVH – referenčná výživová hodnota Spôsob použitiaDospelí užívajú ¼ odmerky denne rozmiešanú v 100 ml vody, najlepšie ráno počas raňajok alebo po raňajkách.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nepoužívajte, pokiaľ je porušený obal.

19,99 

BIOMIN VITAMIN K2 + D3 1000 I.U. cps 1×30 ks

Výživový doplnok s obsahom:  vitamín K2 (MK7- menachinón), prispieva k udržaniu zdravých kostí. Vitamín D3 prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, udržaniu zdravých zubov, fungovania svalov, a prispieva k správnej činnosti imunitného systému. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie 1 kapsula 1x denne po jedle zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí! Skladovať na suchom mieste pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale. Chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom!

13,99 

Dr.Max Combi D3 + K2 30 cps

Výživový doplnok Combi D3 + K2 ponúka jedinečnú kombináciu vitamínov D3 a K2, ktoré spoločne prispievajú k zdraviu kostí, zubov a svalov. Vitamín D3 prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu správnej funkcie svalov a zdravých kostí a zubov. Ďalej prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín K2 vo forme MK-7 (menachinón s dlhým reťazcom) sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou a prispieva k udržaniu zdravých kostí.   Každá kapsula obsahuje Hmotnosť v 1 kapsule % RVH*/1 kapsula Vitamín D3 50 μg (2 000 I.U.) 1 000 % Vitamín K2 MK-7 75 μg 100 % *Referenčná výživová hodnota Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre osoby užívajúce lieky znižujúce zrážanlivosť krvi.

10,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 65