Doplnky výživy

VIRDE KREMÍK AKTIV cps 1×30 ks

Výživový doplnok s biotínom, zinkom a kyselinou hyaluronovou.
Zloženie v 1 želatínovej kapsule: kremík 15 mg, zinok 15 mg, kys. pantoténová (vitamín B5) 5 mg, biotín 75 µg a kyselinu hyalurónová 15 µg.
Biotín a zinok:
prispieva k udržaniu zdravých vlasov a zdravej pokožky.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v dávke pre dospelých 1-2 kapsuly denne, deťom od 14 rokov 1 kapsula denne. Kapsulu je potrebné prehltnúť celú a zapiť potrebným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 14 rokov. Odporúčané dávkovanie neprekračujte.  Nesmie sa používať ako náhrada rozmánitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí, v suchu pri teplote 5°C – 25°C. Chrániť pred priamym slnečným svetlom.

4,99 

VIRDE KONOPNÝ OLEJ rastlinný olej z konopných semien 1×200 ml

Výživový doplnok VIRDE KONOPNÝ OLEJ – za studena lisovaný olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 vo vyváženom pomere, komplex fytosterolov, vitamíny A,B,C,D a minerály draslík, vápnik, železo a horčík. Má výbornú chuť, veľmi vhodný na varenie či dusenie, ale najmä pre studenú kuchyňu a taktiež pre samostatné užívanie.
Zloženie v 100 ml výrobku: konopa siata (Cannabis sativa) 100 % olej 49,5 ml, slnečnicový (Helianthus annuus) olej 50 ml,
D-alfa-tokoferol 500 mg (vitamín E)
Denná dávka 10 ml oleja obsahuje 50 mg vitamínu E, tj. 417 % referenčnej výživovej hodnoty. Spôsob použitiaUžíva sa 1 polievková lyžica (10 ml) za deň.
Upozornenie: Nie je určený pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uschovajte mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!

7,99 

VIRDE KOLOSTRUM FORTE 500 mg cps 1×60 ks

Výživový doplnok obsahujúci bovinné kolostrum.
Kolostrum – tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Koncentrácia imunoglobulínu v bovinnom kolostre je podstatne vyššia ako v ľudskom, taktiež je bovinné kolostrum do značnej miery odolné proti štiepeniu proteázami tráviaceho traktu. Kolostrum sa do organizmu vstrebáva v črevách, kde pôsobí najúčinnejšie.
Zloženie v 1 kapsule: bovinné kolostrum (30% imunoglobulínov, mliečny výrobok) 500 mg. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre dospelých 2-3 kapsuly 2x denne, pre deti 1-2 kapsuly 1x denne. Kapsula sa užíva vždy vcelku a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.  Nevhodné pre osoby s alergiou na bielkovinu kravského mlieka. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte pri teplote do 20°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svetlom!

15,99 

VIRDE CHRÓM AKTIV so zeleným čajom cps 1×30 ks

Výživový doplnok s obsahom zeleného čaju 50 mg, chrómu (chlorid chromitý) 84 µg, vitamín B6 (pyridoxín) 2 mg, zinok (oxid zinočnatý) 9 mg. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov, k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, správnej funkcii psychiky. Zinok prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, k správnej syntéze DNA, k správnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu dobrého zraku. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v dávke 1-2 kapsuly denne. Kapsulu je potrebné prehltnúť celú a zapiť potrebným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 14 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

3,99 

VIRDE RAKYTNÍK SIRUP s betaglukánom, pomarančová príchuť 1×200 ml

Výživový doplnok s cukrom (fruktózou) a sladidlom.
Zloženie v odporúčanej dennej dávke 7 ml sirupu: voda, fruktóza, glukóza, maltóza, extrakt z rakytníka rešetliakového 250 mg, extrakt z huby leskokôrka lesklá (Reishi) 50 mg, pomarančové aróma (arómy), sodná soľ metylcelulózy (zahusťovadlo), sorban draselný (konzervant).
  Spôsob použitiaSirup sa užíva v množstve 1 kávová lyžička (cca 3-4 ml) 2-3x denne. Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne pretrepat’. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa použivať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa uskladňovat’ mimo dosahu detí. Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste.  

7,99 

VIRDE LUTEIN LUX cps 1×60 ks

Výživový doplnok kde základom receptúry sú karotenoidy betakarotén, luteín a zeaxantín, zinok, L-taurín.
Zloženie v 1 kapsule: L-taurín 100 mg, vitamín C 60 mg (75 % RVH*), zinok 10 mg (100 % RVH), stearan horečnatý 8 mg, luteín 6 mg, beta-karotén 3 mg, kyselina listová (folát) 400 ug (200 % RVH), zeaxantín 350 μg, vitamín D 10 μg (200 % RVH)
* RVH referenčná výživová hodnota
 
Zinok pomáha udržiavať normálny stav zraku a spolu s vitamínom C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v dávke 1-2 kapsuly denne. Deti 1 kapsulu 1x denne.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!

11,99 

Cemio Koenzým Q10 30 mg s biotínom cps 30+30 (100% zadarmo) (60 ks)

Výživový doplnok obsahuje Koenzým Q10 a biotín.
Biotín prispieva:
k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej funkcii psychiky, k správnej premene makronutrientov, k správnemu fungovaniu nervového systému

Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu. Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Chrániť pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

7,99 

VULM Aescin 30 mg tbl flm 1×20 ks

Aescin VULM® je výživový doplnok s obsahom prírodnej látky aescin vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského (lat. Aesculus hippocastanum). Spôsob použitiaOdporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety užiť v celku, najlepšie po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte pri teplote 15 – 25 °C.

2,99 

VIRDE ZINOK AKTIV + VITAMÍN A tbl 1×50 ks

Výživový doplnok s obsahom zinku a vitamínu A.
Zloženie v 1 tablete: zinok 15 mg, vitamín A 1,5 mg
Zinok prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín a vitamínu A, prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, prispieva k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín A prispieva k udržaniu zdravej pokožky, dobrého zraku a k správ­nemu fungovaniu imunit­ného systému.
Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 – 2 tablety za deň.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!

4,49 

VIRDE ZELENÝ JAČMEŇ tbl 1×240 ks

Výživový doplnok obsahujúci sušený mletý mladý jačmeň. Rastliny jačmeňa zozbierané v mladom zelenom štádiu vývoja sú veľmi hodnotným doplnkom bežnej stravy. Predstavujú zdroj bielkovín, obsahujú chlorofyly a z minerálov stojí za zmienku najmä obsah jódu. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 4 tablety 3 x za deň. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Odporučané dávkovanie sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte pri teplote 5 – 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!

14,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 1921