Alergia

Desloratadin Xantis tbl na alergiu 5 mg 1×10 ks

DESLORATADIN XANTIS TBL NA ALERGIU 5 MG 1X10 KS Obsah DESLORATADIN XANTIS tbl na alergiu tbl 1x10ks Charakteristika DESLORATADIN XANTIS tbl na alergiu Liek obsahuje desloratadín. Je to antihistaminikum. Používa sa: na zmiernenie príznakov spojených s alergickou nádchou (zápal nosových priechodov spôsobený s alergiou, napríklad sennou nádchou alebo alergiou na roztoče v prachu). Tieto príznaky … Continue reading Desloratadin Xantis tbl na alergiu 5 mg 1×10 ks

5,12 

Zyrtec tbl.flm.7x10mg

ZYRTEC 10 mg proti nádche a alergii Obsah ZYRTEC: tbl flm 10 mg 1×7 ks Charakteristika ZYRTEC: Liek je antialergikum a je určený na zmiernenie nosových a očných príznakov sezónnej a celoročnej alergickej nádchy a na zmiernenie príznakov žihľavky. Použitie ZYRTEC, 10 mg 1×7 ks: Dospelí a deti od 12 rokov: 1 tableta 1x denne. … Continue reading Zyrtec tbl.flm.7x10mg

2,72 

Claritine 10mg tbl.7x10mg

CLARITINE proti príznakom alergie Obsah CLARITINE: tbl 1×7 ks Charakteristika CLARITINE: Liek obsahuje liečivo loratadín, ktoré patrí do skupiny liekov nazývanej „antihistaminiká“. Liek zmierňuje príznaky spojené s alergickou rinitídou (napríklad senná nádcha), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie nosa a pálenie alebo svrbenie očí. Liek možno tiež použiť ako pomoc pri zmiernení príznakov … Continue reading Claritine 10mg tbl.7x10mg

5,02 

CLARITINE na alergiu 10tbl

CLARITINE proti príznakom alergie Obsah CLARITINE: tbl 1×7 ks Charakteristika CLARITINE: Liek obsahuje liečivo loratadín, ktoré patrí do skupiny liekov nazývanej „antihistaminiká“. Liek zmierňuje príznaky spojené s alergickou rinitídou (napríklad senná nádcha), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie nosa a pálenie alebo svrbenie očí. Liek možno tiež použiť ako pomoc pri zmiernení príznakov … Continue reading CLARITINE na alergiu 10tbl

5,69 

Histamix UNO výživový doplnok, 30 cps

Histamix UNO výživový doplnok Obsah Histamix UNO: cps 1×30 ks Charakteristika Histamix UNO: Výživový doplnok. Zloženie (2 cps): Perila krovitá (Perilla frutescens) listy a semená 600 mg, čierne korenie (Pipper longum) plody 200 mg. Použitie Histamix UNO: Výživový doplnok sa odporúča užívať zvyčajne 1 kapsulu denne, v akútnej fáze 1 kapsula 2x denne (ráno a … Continue reading Histamix UNO výživový doplnok, 30 cps

27,10 

Sanorin 0,5‰ aer.nao.1 x 10 ml/5mg

Sanorin Aqua ANTI-ALLERGY proti alergickej nádche Obsah Sanorin Aqua ANTI-ALLERGY: nosový sprej 1×20 ml Charakteristika Sanorin Aqua ANTI-ALLERGY: Hypertonický roztok soli s obsahom aloe vera a esenciálných olejov. Táto zdravotnícka pomôcka pomáha znížit príznaky alergickej nádchy a je určená pre deti od 6 rokov a dospelých. Použitie Sanorin Aqua ANTI-ALLERGY: Pred použitím fľaštičku pretrepte. Sprej … Continue reading Sanorin 0,5‰ aer.nao.1 x 10 ml/5mg

5,76 

Xyzal tbl.flm.7x5mg

XYZAL 5 mg na alergickú nádchu Obsah XYZAL: tbl flm 5 mg 1×7 ks Charakteristika XYZAL: Levocetirizín dihydrochlorid, liečivo tohto lieku, je antialergikum (liek proti alergii). Používa sa na liečbu príznakov ochorenia spojených: s alergickou nádchou (vrátane perzistujúcej (pretrvávajúcej) alergickej nádchy); so žihľavkou (opuchnutie, sčervenanie a pálenie pokožky). Použitie XYZAL: Dospelí a deti od 6 … Continue reading Xyzal tbl.flm.7x5mg

3,52 

Allergodil aer.nas.1x5ml

ALLERGODIL proti alergickej nádche Obsah ALLERGODIL: aer nas (liek.skl.hnedá) 1×5 ml Charakteristika ALLERGODIL: Allergodil patrí do skupiny liekov nazývaných antihistaminiká a antialergiká. Azelastín, liečivo lieku, je látka blokujúca H1-receptory a pôsobiaca antialergicky s pomerne dlhým biologickým polčasom (cca 20 hodín). Liek je určený na liečbu príznakov sezónnej alergickej nádchy (senná nádcha) a celoročnej alergickej nádchy. … Continue reading Allergodil aer.nas.1x5ml

5,83 

Nasaleze ALLERGY nosový sprej, 800 mg

Nasaleze ALLERGY nosový sprej s mätou Obsah Nasaleze ALLERGY: nosový práškový sprej, 1×200 dávok Charakteristika Nasaleze ALLERGY: Nasaleze je prírodný práškový sprej do nosa s obsahom mäty. Je klinicky overený. Poskytuje rýchlu a účinnú ochranu proti sennej nádche a ďalším vzdušným alergénom ako sú pele, prach a zvieracie alergény. Spolupracuje s vlastným obranným mechanizmom ľudského … Continue reading Nasaleze ALLERGY nosový sprej, 800 mg

9,72 

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov