Drogéria

TENA SOFT WIPE jemné utierky 1×135 ks

Veľmi jemné a zároveň pevné utierky z buničiny určené na rýchle a jemné umytie pokožky.
Sú určené pre starostlivosť o perineálnu oblasť, no sú vhodné aj pre celé telo a hygienickejšie ako textilné alternatívy. Možno ich používať s umývacím krémom alebo umývacou penou, alebo na dosiahnutie extra jemnosti s vodou. Spôsob použitiaUtierky sa použijú v čase potreby počas kúpeľa pacienta.

9,99 

TENA UMÝVACIA PENA (Wash Mousse) inov.2015 1×400 ml

Umývacia pena TENA zastáva 3 funkcie:
účinne čistí, hydratuje a zanecháva na pokožke ochranný film. Je vhodná hlavne na časté čistenie citlivej pokožky v perineálnej oblasti inkontinentných osôb pri výmene absorpčných pomôcok, ale aj pre očistu celého tela. Dermatologicky testované.
Spôsob použitiaAplikuje sa a odstraňuje pomocou jemných utierok alebo umývacích utierok. Nie je potrebné oplachovať vodou ani používať ďalšie hydratačné krémy. Tato jemná alternatíva, k umývaniu mydlom a vodou, čistí, obnovuje a chráni aj najchúlostivejšiu pokožku. Zanecháva príjemnú vôňu.

6,99 

TENA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL (Shampoo & Shower) inov.2015 1×500 ml

TENA Šampón a sprchový gél je jemný gél na umývanie a kondicionér v jednom.
Extra jemné zloženie obsahuje jemné, no veľmi účinné zložky (panthenol, provitamín B5), vďaka ktorým sú vlasy mäkké a žiarivé a pokožka čistá a voňavá. Antistatické látky a kondicionér sú vhodné najmä na česanie vlasov a pre citlivú pokožku na hlave u starších ľudí.
Spôsob použitiaAplikuje sa na zvlhčené vlasy a telo, jemne sa vmasíruje, aby sa vytvorilo dostatočné množstvo peny a potom sa opláchne vodou.
Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, dôkladne ich opláchnite teplou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.

7,99 

TENA ZINKOVÝ KRÉM (Zinc cream) inov.2015 1×100 ml

Zinkový krém TENA poskytuje antiseptickú ochranu pre mimoriadne citlivú pokožku, hlavne v perineálnej oblasti.
Upokojuje a obnovuje popraskané a podráždené miesta na tele. Ľahko sa nanáša aj umýva. Obsahuje oxid zinočnatý (10 %) a vitamín E. Neparfumované. Dermatologicky testované.
Spôsob použitiaPoužije sa podľa potreby. Nanesie sa na postihnuté miesto resp. oblasť určenú k ošetreniu a na zvýšenie ochrany pokožky.

3,99 

TENA PLEŤOVÉ MLIEKO (Skin Lotion) inov.2015 1×250 ml

Pleťové mlieko TENA Skin Lotion je jemné, zvlhčujúce pleťové mlieko určené k ošetreniu citlivej pokožky, ktoré je jednoduché aplikovať na celé telo, ideálne po kúpeli. Obsahuje prírodné oleje a vitamín E.
Dermatologicky testované. Spôsob použitiaTelové mlieko sa nanáša na čistú a osušenú pokožku celého tela.

7,99 

DUREX Intense Little Devil vibračný krúžok 1×1 ks

Inovatívna vibrujúca hlavica ponúka až 30 minút úžasnej stimulácie klitorisu spolu s hlboko uspokojujúcimi vibráciami samotného krúžku. Vlastnosti produktu Presne zacielená stimulácia na sústredenú intenzitu a stimuláciu klitorisu Presne zacielená stimulácia na sústredenú intenzitu a stimuláciu klitorisu Takmer nehlučný na zachovanie maximálnej diskrétnosti a ničím nerušeného pôžitku Vyrobené z materiálov, ktoré neškodia telu Vibračný krúžok pre stimuláciu partnera s väčšou dotykovou plochou, ktorá zvyšuje stimuláciu klitorisu partnerky. Spôsob použitia Nasadzuje sa na koreň penisu, môže byť použitý s alebo bez kondómu. Na jednorazové použitie.

12,99 

DUREX Intense Orgasmic gél 1×10 ml

Špeciálne zloženie vyvolá hrejivý, chladivý alebo stimulujúci pocit, ktorý zvýši citlivosť jej intímnych partií.  Nie je to lubrikant, je to stimulačný gél, takže stačia len 2 – 3 kvapky (približne 20 intenzívnych zážitkov v jednej fľaštičke). No každý je iný, takže vám možno budú stačiť 2 kvapky, alebo bude naopak treba viac. Doprajte si čas a vyskúšajte, ako vám telo reaguje na gél Durex Intense Orgasmic a ako ho maximálne využiť. Pokyny: Odskrutkujte vrchnák, o štvrtinu otočte hlavičku a otočte a niekoľkokrát stlačte pumpičku. Pri prvom použití bude na uvoľnenie produktu možno treba až 10 stlačení. Pri jeho ďalšom použití nakvapkáte správne množstvo rýchlejšie. Jemne ho vmasírujte. Upozornenia: Používajte podľa pokynov. Vyhnite sa kontaktu s očami, porušenou pokožkou alebo ranami. V prípade podráždenia produkt prestaňte používať. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak vy alebo partnerka dojčí alebo je tehotná, vyhľadajte lekársku pomoc. Hoci je konzumácia produktu bezpečná, nie je to potravina. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vhodný na použitie s latexom. Produkt môže vyvolať pocit tepla, chladu alebo brnenia. Bez parfumov a parabénov. Použite do 6 mesiacov od otvorenia. Stimulačný lubrikačný gél na intímne použitie. Spôsob použitia Aplikovať počas predohry 2-3 kvapky gélu na klitoris partnerky.

12,99 

DUREX Classic kondóm 1×18 ks

  Durex má vo výrobe kondómov tradíciu a ponúka vysokú kvalitu priehľadných kondómov. Vďaka tvaru Easy-On sa kondóm jednoducho nasadzuje a je príjemnejší pri používaní. Kondóm je mechanická (bariérová) antikoncepčná metóda na ochranu pred otehotnením, AIDS a inými pohlavne prenosnými chorobami Určený na jedno použitie. Bez akejkoľvek príchute.   Spôsob použitia Obal, v ktorom je kondóm zabalený, otvárať opatrne na to určenom mieste jemne potiahnutím a pretrhnutím. Počas tohto úkonu presunúť obsah obalu (prezervatív) na voľné miesto v obale, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Nepoužívať žiadne ostré predmety pri práci s kondómom. Pri navliekaní kondómu má byť predkožka za žaluďom. Uchopiť kondóm do ruky, správne ho uchytiť (tak, aby nevznikla vzduchová bublina-špičku kondómu celý čas držať stlačenú, až kým sa kondóm úplne nenavlečie). Kondóm potiahnuť čo najbližšie ku koreňu penisu. Vždy navliekať kondóm zo správnej strany! Musí rolovať zvonku, nie zvnútra.

13,99 

Always Ultra Standard 12 12 kusov

Vložky Ultra Standard (Normal) sú výrobkom dámskej hygieny určenej na použitie počas menštruácie. Jednotlivo zabalené.
majú jemný povrch, čím sa možno cítiť po celý deň pohodlne a príjemne. nasiakavé jadro z povrchu spoľahlivo a rýchlo odvádza tekutinu.
Spôsob použitiaVložky sa používajú počas menštruácie. Vložka sa nalepí na bielizeň tak, aby plnila ochrannú funkciu. Vymieňa sa podľa potreby.

1,79 

Always Ultra Night 7 7 kusov

Hygienické vložky Ultra Night v balení po 7 kusov, jednotlivo zabalených. 
poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu v priebehu celého menštruačného cyklu,  majú povrchovú vrstvu, ktorá odvádza tekutinu priamo do jadra vložky a pomáha ju tam zadržiavať, absorpčný materiál vnútri vložky premení tekutinu na gél a bezpečne ju uzavrie vnútri vložky,  4 krídelká s adhezívnou vrstvou, ktorá drží vložku na jej mieste aj keď je telo v aktívnom pohybe.
Spôsob použitiaHygienické vložky Always sú určené na hygienu pre ženy počas menštruácie. Hygienické vložky je potrebné vymieňať podľa potreby. Použitú vložku zabaliť do obalu od novej vložky  a vyhodiť do odpadkového koša.

1,39 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 494