Drogéria

COLGATE MAX WHITE ONE ZUBNÁ PASTA 1×75 ml

určená na dentálnu starostlivosť pre pekný vzhľad zubov Prípravok sa obvykle odporúča používať 2x denne, obvykle ráno a večer. Nanáša sa v potrebnom množstve na navlhčenú zubnú kefku, dôkladne sa vyčistia zuby a opláchne sa kefka aj ústna dutina.  

2,19 

SANYTOL GÉL dezinfekčný na ruky 1×500 ml

Vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit. Obsahuje prírodný zelený čaj. Je hypoalergénny a pH neutrálny. Trojitý účinok prípravku: baktericídny podľa normy EN 12054 (1 min), fungicídny podľa normy EN 1650 proti Candida Albicans (1min) a virucídny podľa normy DVV/RKI proti skupine vírusov (30 sec). Biocídny prípravok. Použitie: naneste gél do dlaní (2,5ml) a votrite do sucha. Neoplachujte. Upozornenie: Určené k nanášaniu iba na zdravú neporušenú kožu. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade vniknutia do očí vyberte kontaktné šošovky a oči vyplachujte prúdom tečúcej vody.

5,29 

SANYTOL GÉL dezinfekčný na ruky 1×75 ml

vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit. Obsahuje prírodný zelený čaj. Je hypoalergénny a pH neutrálny.

2,29 

SANYTOL DEZINFEKCIA Na prádlo koncentrované zloženie, 1×500 ml

ničí pri všetkých teplotách baktérie, vírusy, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa. Pre biele aj farebné textílie. Neobsahuje chlór, ani iné zložky, ktoré by mohli narušovať vlákna alebo farbu textílie.

2,49 

Colgate zubná pasta Max White expert wh 75 ml

Zloženie: Glycerin, Calcium pyrophosphate, Propylene glycol, PEG/PPG-116/66, Copolymer, PEG-12, PVP, Tetrasodium pyrophosphate, Sodium lauryl sulfate, Silica, Aroma, Sodium monofluorophosphate, Sodium saccharin, Phosphoric acid, Hydrogen peroxide, BHT, Limonene, CI 74160, Obsahuje: sodium monofluorophosphate 1,1% w/w (1450 ppm F¯)

3,89 

Gillette Dámsky Simply Venus 2 Dis 4+2 ks

Žiletky majú výkyvnú hlavicu a dva nože, ktoré sa spoločne postarajú o dokonale hebkú pokožku. Vlastnosti: Zvlhčujúci prúžok – pre dokonalý sklz po pokožke a minimálne podráždenie. 2 čepieľky pre menší počet ťahov k hladkej pokožke. Výkyvná hlavica sa prispôsobí kontúram tela.

3,69 

SANYTOL DEZINFEKCIA Na prádlo Maxi koncentrované zloženie, 1×1 l

Sanytol dezinfekčný prípravok na prádlo a práčky. Počas prania sa bielizeň vyperie, no nie je dezinfikovaná. Z nežiadúcich pachov, či zvyškov pracieho prášku zostávajú mikroorganizmy, ktoré spôsobujú svrbenie pokožky. Sanytol ničí pri všetkých teplotách baktérie, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti. Určený na biele aj farebné prádlo, neobsahuje chlór, ani zložky, ktoré by mohli narušiť vlákna, či farbu.Spôsob použitiaPri používanií prípravku postupovať podľa návodu na obale.
Odmerať do vrchnáka potrebné množstvo prostriedku (ide o koncetrované zloženie) a pridať do dávkovača práčky namiesto aviváže. Možné použiť už pri nízkych teplotách prania.  

4,29 

Signal zubná pasta White Now 75 ml

Jej používanie je príjemné a účinok je klinicky potvrdený. Vďaka modrej pene zubnej pasty Signal White Now sú zuby okamžite dočasne opticky belšie. Navyše, vďaka obsahu fluoridu pomáha táto pasta zuby tiež chrániť. Postupný bieliaci efekt je zároveň ideálne posilniť za pomoci ústnej vody rovnakého radu. Majte biele zuby v okamihu, už po prvom vyčistení! Klinická štúdia okamžitého optického bieliaceho efektu meraná na 78 účastníkoch. Okamžitý bieliaci efekt je časovo obmedzený.

2,29 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 15