Starostlivosť o telo

SANYTOL GÉL dezinfekčný na ruky 1×500 ml

Vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit. Obsahuje prírodný zelený čaj. Je hypoalergénny a pH neutrálny. Trojitý účinok prípravku: baktericídny podľa normy EN 12054 (1 min), fungicídny podľa normy EN 1650 proti Candida Albicans (1min) a virucídny podľa normy DVV/RKI proti skupine vírusov (30 sec). Biocídny prípravok. Použitie: naneste gél do dlaní (2,5ml) a votrite do sucha. Neoplachujte. Upozornenie: Určené k nanášaniu iba na zdravú neporušenú kožu. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade vniknutia do očí vyberte kontaktné šošovky a oči vyplachujte prúdom tečúcej vody.

5,29 

SANYTOL GÉL dezinfekčný na ruky 1×75 ml

vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit. Obsahuje prírodný zelený čaj. Je hypoalergénny a pH neutrálny.

2,29 

SANYTOL DEZINFEKCIA Na prádlo koncentrované zloženie, 1×500 ml

ničí pri všetkých teplotách baktérie, vírusy, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa. Pre biele aj farebné textílie. Neobsahuje chlór, ani iné zložky, ktoré by mohli narušovať vlákna alebo farbu textílie.

2,49 

Zobrazené všetky 3 výsledky