Heureka.sk

MedPharma CHITOSAN 500MG, CHROM, VITAMIN C tbl 30+7 zadarmo (37 ks)

Výživový doplnok obsahuje chitosan, chróm a vitamín C.
 
Chitosan sa získava zo schránok morských kôrovcov  je látka s vysokými väzbovými schopnosťami.   Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v dávke 1 tableta 2x denne. Tabletu prehltnite a zapite potrebným množstvom vody.
Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

5,49 

MedPharma HORČÍK 150MG+B6 tbl eff 1×20 ks

Výživový doplnok s náhradnými sladidlami. Obsahuje horčík a vitamín B6.
Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov.  Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí. Horčík a vitamín B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. Horčík a vitamín B6 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v dávke 1 tableta denne rozpustená v 200 ml vody.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nie je vhodný pre chorých na fenylketonúriu.
Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí.

2,09 

MedPharma ECHINACEA 50 mg + vitamín C + Zinok tbl eff 1×20 ks

Výživový doplnok s príchuťou pomaranča. Kombinácia echinacey, vitamínu C a zinku.
Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na imunitný systém.
Spôsob použitiaPrípravok sa používa na prípravu nápoja. Šumivú tabletu rozpustite v 200 ml vody a pripravený nápoj vypite. Doporučená denná dávka je 1 šumivá tableta denne.
Upozornenie: Prípravok je určený pre dospelých a detí od 3 rokov. Prípravok je zdrojom fenylalanínu a nie je vhodný pre fenylketonurikov.
Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladať mimo dosahu malých detí.  

2,49 

MedPharma CESNAK 1500 mg cps 100+7 zadarmo (107 ks)

Výživový doplnok je prírodný výťažok, olej (extrakt 500:1) z rastliny Cesnak siaty (Allium sativum). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie : 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby s poruchou zrážanlivosti krvi a osoby s antikoagulačnou liečbou. Neužívajte pred operáciami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

4,49 

MedPharma CESNAK 1500 mg cps 30+7 zadarmo (37 ks)

Výživový doplnok je prírodný výťažok, cesnakový olej (extrakt 500:1) rastliny Cesnak siaty (Allium sativum). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie : 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby s poruchou zrážanlivosti krvi a osoby s antikoagulačnou liečbou. Neužívajte pred operáciami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

1,99 

MedPharma BALZAM NA PERY s vitamínom E + alantoínom, 1×4,8 g

Balzam na pery obsahuje vitamín E, alantoín, včelí vosk, bambucké maslo, nechtíkový olej, kokosový olej.
Chráni pery pred extrémami počasia. Ošetruje suché a popraskané pery. Obsahuje prírodné zložky, bez konzervantov, bez parabénov.
Spôsob použitiaNa každodenné ošetrenie suchých pier. Vysunutou tyčinkou viackrát denne (podľa potreby) balzam aplikovať na pokožku pier.
Po aplikácii zasunúť a zakryť vrchnákom. Skladovať na tmavom a suchom mieste pri teplote od 5 do 25 °C.

4,99 

WELEDA Mandľová sprchovacia emulzia na citlivú pokožku 1×200 ml

Jemný sprchový krém vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky. Šetrne umýva jemnými rastlinnými tenzidmi a stará sa o pokožku už počas sprchovania. Vďaka obsahu bambuckého masla pomáha zvláčňovať a vyhladzovať pokožku. Pôsobí na obnovu lipidov a tým pomáha udržiavať hydratáciu pokožky v rovnováhe. Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE – garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Na každodenné použitie. Dermatologicky testované.

8,99 

MedPharma BYLINNÝ BALZAM hrejivý extrak z 33 druhov bylín, 1×250 ml

Balzam je produkt, ktorý obsahuje extrakt z 33 rastlín. Bez obsahu parabénov, konzervantov a umelých farbív. Dermatologicky testované.
U niektorých bylín je známy ich blahodarný a regeneračný vplyv, ktorý môžu mať na pokožku i stavy spojené so svalovou únavou  a má pozitívny efekt na priebeh a dĺžku rekonvalescencie. Obsahuje navyše vitamín E, kokosový olej, panthenol, ktoré dodajú vašej pokožke hladkosť, jemnosť a napomáhajú ju chrániť. Prírodné silice a extrakt z čili papričiek vytvárajú na pokožke pocit príjemného hrejivého efektu.  Prípadné začervenanie pokožky je prejavom žiaduceho prekrvenia.
Spôsob použitiaNaneste a vmasírujte primerané množstvo prípravku do kože. Aplikujte vždy na čistú pokožku. Odporúčame prípravok používať pravidelne 2x denne.
Upozornenie: Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Vyhnite sa kontaktu s tvárou, sliznicami, intímnymi oblasťami a otvorenými ranami. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku prípravku. Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia. V takom prípade prerušte aplikáciu a opláchnite časť pokožky vodou a mydlom. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí vyhľadajte lekára. Prípadná zmena farby, ktorá je daná extraktom prírodných zložiek, neovplyvňuje účinnosť balzamu. 

7,99 

MedPharma OVULAČNÝ TEST KOMFORT 1×2 ks

Zdravotnícka diagnostická pomôcka ovulačný test. Určený pre samovyšetrovanie. In vitro diagnostikum. 
Test zisťuje prítomnosť luteinizačného hormónu (LH) v moči. Luteinizačný hormón (LH) je zodpovedný za záverečnú fázu dozrievania a následnú ovuláciu vajíčka. K prudkému, ale krátkodobému zvýšeniu hladiny luteinizačného hormónu dochádza 24–36 hodín pred ovuláciou. Toto zvýšenie je nazývané LH nárast. Ak príde k pohlavnému styku v priebehu prudkého LH nárastu (v deň pred ovuláciou a v deň ovulácie tzn. v období 24–36 hodín po náraste luteinizačného hormónu), je najväčšia pravdepodobnosť prirodzene otehotnieť.
Pre komfortné použitie priamo do prúdu moču, ). Test je vysoko citlivý (citlivosť 20 mIU/ml), rýchly a hygienický. Test pre presné stanovenie termínu ovulácie a tak i zvýšenia možnosti otehotnenia.  TESTOVACIA SADA OBSAHUJE: 1 návod k použitiu, 2 balíčky: v každom 1 testovacia tyčinka a vysúšadlo.
Spôsob použitiaTESTOVANIE
1. Stanovenie začiatku testovania
Pre stanovenie dňa začiatku testovania, je treba určiť dĺžku Vášho menštruačného cyklu. Dĺžku menštruačného cyklu (jednej periódy) stanovíte počtom dní od prvého dňa menštruácie do posledného dňa pred začiatkom ďalšej menštruácie. Vašu priemernú dĺžku menštruačného cyklu vyhodnoťte porovnaním za niekoľko posledných mesiacov. Vzhľadom k tomu, že sa dni menštruačného cyklu u každej ženy mení, nájdite si deň, kedy by ste mali začať s testovaním v tabuľke periodického testovania viď príbalový leták. Od tohto dňa vykonajte jeden test každý deň po dobu 6 dní periódy alebo po dobu, než sa preukáže zvýšený nárast LH (tzn. najplodnejšie obdobie). Ak je menštruačný cyklus kratší ako 21 dní alebo dlhší ako 38 dní, je potrebné testy vykonávať podľa pokynov lekára. Ak si nie ste istá, mali by ste začať s testovaním 11. deň od 1. dňa menštruácie, pretože priemerná dĺžka cyklu je 28 dní.
2. Odber vzorky Testovanie je najlepšie vykonávať medzi 10. hodinou ráno a 8. hodinou večer. Nevykonávajte test s prvým ranným močom, pretože je koncentrovaný a mohol by signalizovať „falošne pozitívny“ výsledok. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov sa snažte testovanie vykonávať každý deň približne v rovnakú dobu. Dve hodiny pred odberom vzorky moču je treba obmedziť príjem tekutín.
3. Vykonanie testu. Pred použitím si prosím pripravte merač času.
3.1. Vyberte testovaciu tyčinku z alumíniového obalu, odstráňte krytku a ihneď použite.
3.2. Pridržte odkrytú absorpčnú časť testovacej tyčinky smerom nadol v prúde moču len do doby, než je úplne mokrá.
3.3. Vyberte, krytkou zakryte absorpčnú špičku a položte na rovný povrch okienkami hore.
3.4. Výsledok vyhodnoťte do 10 minút. Po uplynutí tejto doby už výsledok nečítajte.
3.5. Testovaciu tyčinku vyhoďte po jednorazovom použití do odpadkového koša. 
VYHODNOTENIE:
Negatívny výsledok testu (nedostatočne vysoká hladina LH) sa prejaví iba vznikom ružovo-fialového zafarbenia prúžku v kontrolnej zóne „C“.
V prípade pozitívneho nálezu sa objaví ružovo-fialový zafarbený prúžok tiež v testovacej zóne „T“.
Ružovo-fialový prúžok v kontrolnej zóne sa musí objaviť pri každom testovaní, slúži ako vnútorná kontrola správnej funkcie činidiel a správneho prevedenia.
UPOZORNENIE :
1. Pred vykonaním tohto testu si dôkladne prečítajte pokyny pre použitie. Venujte pozornosť stanoveniu začiatku testovania a polohe ružovo-fialového prúžku v kontrolnej zóne „C“ a testovacej zóne „T“.
2. Nepoužívajte ovulačný test po skončení exspirácie.
3. Sadu nepoužívajte opakovane. Po jednom použití prostriedok vyhoďte do odpadkového koša.
4. Nepoužívajte, pokiaľ je balíček poškodený alebo otvorený.
5. Nedotýkajte sa oblasti s membránou.
6. Akonáhle balíček otvoríte, je treba testovací prostriedok okamžite použiť. Dlhšie vystavenie vplyvu vlhkosti v okolí spôsobí zničenie prostriedku.
7. S použitými prostriedkami zaobchádzajte ako s potenciálne infekčným materiálom. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
8. Uchovávajte mimo dosahu detí.
9. Tento test je určený pre vonkajšie použitie. Nepoužívajte vnútorne.

3,99 

MedPharma BYLINNÝ BALZAM chladivý extrak z 33 druhov bylín, 1×250 ml

Balzam je produkt, ktorý obsahuje extrakt z 33 rastlín. Bez obsahu parabénov, konzervantov a umelých farbív. Dermatologicky testované.
U niektorých bylín je známy ich priaznivý a regeneračný vplyv, ktorý môžu mať na pokožku, svaly, i stavy spojené so svalovou únavou. Majú pozitívny efekt na priebeh a dĺžku rekonvalescencie. Bylinný balzam obsahuje navyše vitamín E, kokosový olej, panthenol, alantoín, ktoré dodajú pokožke hladkosť, jemnosť a napomáhajú ju chrániť. Prírodné silice a mentol vytvárajú na pokožke pocit príjemného chladivého efektu. 
Spôsob použitiaNaneste a vmasírujte primerané množstvo prípravku do kože. Aplikujte vždy na čistú pokožku. Odporúčame prípravok používať pravidelne 2x denne.
Upozornenie: Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Vyhnite sa kontaktu s tvárou, sliznicami, intímnymi oblasťami a otvorenými ranami. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku prípravku. Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia. V takom prípade prerušte aplikáciu a opláchnite časť pokožky vodou a mydlom. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí vyhľadajte lekára. Prípadná zmena farby, ktorá je daná extraktom prírodných zložiek, neovplyvňuje účinnosť balzamu. 

7,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 9578