Heureka.sk

WIWE zariadenie na diagnostiku srdca 1 kus

Unikátna zdravotná pomôcka WIWE meria v priebehu 60 sekúnd EKG srdca a Aplikácia pre Smart zariadenia zobrazí výsledok a zároveň vyhodnotí: EKG záznam poukazujúci na prípadné odchýlky od bežných parametrov (vlnových intervalov) srdcového cyklu AF, pravidelnosť srdcového rytmu, prípadné odchýlky, upozorní na potencionálnu fibriláciu predsiení a možnú arytmiu VH, bio elektrickú stabilitu buniek srdcového svalu a upozorní na potencionálnu komorovú nestabilitu SpO2, saturáciu kyslíka krvou, jej okysličenie a upozorní na prípadné odchýlky Pulz Bpm, presný počet úderov srdca za minútu Zariadenie WIWE presným jedno-zvodovým EKG meraním vyhodnotí signály zo srdca. Unikátnym spôsobom pomáha v prevencii, ako aj sledovaniu pacientov s diagnózami srdcového ochorenia. WIWE upozorňuje na riziko vzniku: Mozgovej príhody zapríčinenej fibriláciou srdcových predsiení. Náhlej zástavy srdca zapríčinenej fibriláciou srdcových komôr. Aplikácia WIWE zdarma k stiahnutiu z App Store a Google Play. WIWE je kompatibilné s iOS 8.+ a Android 5.1+ zariadeniami s Bluetooth 4.0. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

299,00 

AVENE DERMABSOLU TEINT tónovaný remodelačný denný krém SPF 30, 1x 40 ml

Denný krém SPF 30 pre všetky typy citlivej pleti. Pre povädnutú pleť so stratou hutnosti, komfortu a jasu (nad 55 rokov). Pre povädnutú pleť so stratou hutnosti, komfortu a jasu. Nerovnomerný tón pleti. Unikátna kombinácia aktívnych látok: Vanilkové polyfenoly – podporujú tvorbu kyseliny hyalurónovej, obnovujú hutnosť pleti. SytenolTM – obnovuje štruktúru buniek a navracia pleti objem. • Glykoleol – intenzívne vyživuje pleť. Farebné pigmenty – zjednocujú tón pleti. Jemne tónovaná parfumovaná textúra dodáva pleti zdravý vzhľad, zjednocuje tón a adaptuje sa každému typu citlivej pleti. Spôsob použitia: Naneste ráno na celú tvár, krk a dekolt. V prípade inten- zívneho alebo ďalšieho vystavenia sa slnku použite zodpovedajúcu slnečnú ochranu. Upozornenie: Zamedzte kontaktu s očami. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Nekomedogénny.

30,69 

AVENE DERMABSOLU SERUM remodelačné sérum 1×30 ml

Sérum pre všetky typy citlivej pleti (pre vek od 55 rokov). Kombinácia aktívnych látok a termálnej vody Avene pleť intenzívne vyživujú. Nemastná, rýchlo sa vstrebávajúca, jemne parfumovaná textúra. Bohaté na upokojujúcu Termálnu vodu Avène. Pleť je pevnejšia, rozjasněná a plná vitality. Kontúry sú vypnutejšie. Pre povädnutú pleť so stratou hutnosti a komfortu. Unikátna kombinácia aktívnych látok: Vanilkové polyfenoly – podporujú tvorbu kyseliny hyalurónovej, obnovujú hutnosť pleti SytenolTM – obnovuje štruktúru buniek a navracia pleti objem Glykoleol – intenzívne vyživuje pleť Spôsob použitia: Naneste ráno a/alebo večer pred bežnou starostlivosťou na celú tvár, krk a dekolt. Upozornenie: Zamedzte kontaktu s očami. Len na vonkajšie použitie. Pred použitím pretrepať. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Nekomedogénny.

32,09 

WIWE kožené púzdro 1 kus

Praktické ochranné púzdro pre umiestnenie vášho WIWE.

11,79 

AVENE DERMABSOLU JOUR remodelačný denný krém 1×40 ml

Dený krém pre všetky typy citlivej pleti. Napomáha proti viditeľným známkam starnutia pleti (určený pre vek 55+). Aktívne látky: termálna voda Avene, vanilkové polyfenoly, sytenol, glykoleol pomáhajú vyživovať pleť. Pre povädnutú pleť so stratou hutnosti a komfortu. Napomáha v boji proti viditeľným známkam starnutia pleti vďaka unikátnej kombinácii aktívnych látok: Vanilkové polyfenoly – podporujú tvorbu kyseliny hyalurónovej, obnovujú hutnosť pleti. SytenolTM – obnovuje štruktúru buniek a navracia pleti objem. Glykoleol – intenzívne vyživuje pleť. Spôsob použitia: Naneste ráno na celú tvár, krk a dekolt. Upozornenie: Zamedzte kontaktu s očami. Len na vonkajšie použitie. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Nekomedogénny.

30,69 

AVENE DERMABSOLU YEUX omladzujúci očný krém 1×15 ml

Krém na citlivé okolie očí s kovovým masážnym aplikátorom. Krém obsahuje aktívne látky, ktoré vyživujú pleť, s termálnou vodou Avene. Vrásky a povädnuté okolie očí, strata hut nosti a jasu. Unikátna kombinácia aktívnych látok: Vanilkové polyfenoly – podporujú tvorbu kyseliny hyaluróno vej, obnovujú hutnosť pleti. SytenolTM – obnovuje štruktúru buniek a na- vracia pleti objem. Glykoleol – intenzív- ne vyživuje pleť. Dextran sulfát – zmier- ňuje opuchy očí. Bez parfumácie. Kovový masážny aplikátor s chladivým efektom rozjasňuje okolie očí. Spôsob použitia: Naneste ráno a/alebo večer jemným vklepaním v okolí očí a pozdĺž oblúku obočia. Zamedzte kontaktu s očami.

27,69 

Zobrazených 1–10 z 9483 výsledkov.