Epilátory a depilátory

Veet Sensitive Precision elektrický zastrihávač s nadstavcami 1×1 ks

Elektrický zastrihávač rýchlo a jemne strihá a tvaruje chĺpky v citlivých oblastiach tela ako je tvár, línia bikín a podpazušie. Spôsob použitia Nasaďiť požadovaný zastrihávací nadstavec tak, že sa zasunie na hornú časť tela zariadenia a otočí sa v smere hodinových ručičiek tak, aby zacvakol. V prípade potreby nasadiť na zastrihávací nadstavec hrebeň tak, aby zacvakol. Zariadenie zapnúť otočením jeho spodnej časti z polohy 0 do polohy 1. Jemne priložiť zastrihávač k pokožke a pohybovať ním proti smeru rastu chĺpkov. Po použití zastrihávač vypnúť a pomocou čistiacej kefky odstrániť chĺpky a prach. Neumývať hlavnú časť zariadenia, aby sa predišlo riziku poškodenia v dôsledku kontaktu s vodou. Zastrihávacie nadstavce priamo opláchnuť čistou vodou z vodovodu (nepoužívať morskú vodu, čistiace prostriedky, ani horúcu vodu). Zariadenie po vyčistení utrieť. Odporúča sa naniesť na čepele 1 – 2 kvapky mazacieho oleja a zapnúť zariadenie na 2 – 3 sekundy, aby sa zabezpečila dlhšia životnosť čepelí.

Súčasťou balenia je alkalická AA batéria.
Upozornenie: Nepoužívať s holiacim gélom alebo penou. Používať len na suchú pokožku.

33,99 

ROWENTA EP2902F0 – Dámsky holiaci strojček 1 kus

ROWENTA EP2902F0 – Dámsky holiaci strojček 24 pinziet Vyspelá technológia epilácie: vysoko precízne pinzety, systém navádzania chĺpkov, veľká aktívna epilačná plocha, účinnosť v rôznych uhloch, senzor kriviek pre rýchle a dlhodobé výsledky Bezbolestná epilácia: vďaka patentovanej technológii Rowenta pre odstránenie bolestivosti Masážny systém: znižuje citlivosť pokožky pre jemnejšiu epiláciu Ergonomický: kompaktný, praktický design pre ľahké použitie aj v najťažšie prístupných miestach 2 rýchlosti: pre citlivé miesta a jemnejšiu epiláciu a pre rýchlejšie a účinné odstránenie chĺpkov aj v podpazuší Umývateľná hlavica a nástavce: pre ľahké čistenie a vyššiu úroveň hygieny Praktické ukladanie a preprava: čistiaca kefka a púzdro

37,39 

BRAUN Face 911 3v1 1 kus

Multifunkčný systém Braun FaceSpa Pro 911 je určený na epiláciu, revitalizáciu a tonizáciu pleti, ktorá po jeho použití zostane hebká, čistá a prežiarená. Tri funkcie v jedinom prístroji zaistí vašej pleti kompletnú starostlivosť. S pomocou čistiacej kefky zbavíte tvár všetkých nečistôt a zvyškov make-upu. Extra úzky epilátor dokonale odstráni aj tie najjemnejšie nežiaduce chĺpky na tvári. A masážna hlavica jemným poklepávaním na pleti skvelo zapracuje séra a krémy. Vlastnosti: 3 nadstavce na čistenie, epiláciu a lepšiu absorpciu ošetrujúcich prípravkov ľahko a rýchlo zaisťuje kompletnú starostlivosť o tvár inteligentná detekcia zaisťuje optimálny výkon všetkých nadstavcov vďaka jednoduchému ovládaniu je vhodný na každodenné použitie Technická špecifikácia: 2 rýchlosti a 2 nastavenia intenzity bezdrôtová prevádzka a dobíjacia batéria prepínanie smeru otáčania súčasťou podstavec a kozmetické puzdro

154,90 

BRAUN Silk-expert Pro PL5117 IPL – epilátor 1 kus

Silk-expert Pro 5 PL5117 IPL je múdra voľba Používaním Braun Silk-expert Pre 5 PL5117 IPL si zaistíte bezchybnú pleť už po niekoľkých málo aplikáciách. Pri pravidelnom používaní už vám nevyrastú nechcené chĺpky na pokožke. Kĺzavý režim zaisťuje rýchle a účinné ošetrenie väčších častí tela, napríklad nôh. Ošetrenie tela aj tváre Exkluzívna technológia SensoAdapt od Braun prispôsobí IPL ošetrenie tónu vašej pokožky. Je vhodná pre ošetrenie tela aj tváre. Využíva rovnaký princíp ako profesionálne ošetrenie pomocou IPL v kozmetických salónoch. Braun Silk-expert je dermatologicky schválený Skin Health Alliance, ako bezpečný pre pokožku. Ošetrite si obe nohy za menej ako 5 minút – kĺzavý režim spúšťa záblesky v rade za sebou pre rýchlejšie ošetrenie a je ideálny pre väčšie plochy tela. Na citlivé partie je určený precízny režim. Na výber máte z 3 režimov – normálneho, šetrného a extra šetrného. Hlavicu možno použiť na ošetrenie podpazušia, oblasti slabín alebo tváre (len pre oblasť pod lícnymi kosťami). 10 úrovní intenzity zaručuje, že sa záblesky prispôsobia vášmu odtieňu pokožky. Životnosť až 400 000 zábleskov je o 30% viac, než u predchádzajúceho Braun Silk-expert 5. Pomocou aplikácie Braun Silk-expert Pro môžete plánovať a sledovať postup ošetrenia pokožky. Získate dokonalé výsledky a prehľad o ošetrení pokožky.  

549,90 

BRAUN Silk-expert Pro PL3012 IPL – epilátor 1 kus

Epilátor je vybavený žiarovkou, ktorá zvládne vyrobiť až 300 000 zábleskov. Epilátor Braun Silk-expert Pro 3 IPL využíva na epiláciu IPL svetlo, ktoré vás zbaví chĺpkov bezbolestne a dokáže sa priebežne prispôsobovať vašej pleti.  

359,90 

BRAUN Silk-épil 5-531 – epilátor 1 kus

Silk-épil 5 Wet & Dry je vodeodolný, preto je možné ho používať vo vani či v sprche pre ešte väčší komfort. Kombinácia teplej vody a Braun masážneho systému napomáhajú upokojiť vašu pokožku a umožňuje, aby epilácia bola ešte viac pohodlná. Nástavec s vysokofrekvenčnými masážnymi valčekmi navyše stimuluje pri epilácii pokožku. Maximálnu šetrnosť a zároveň dokonalé odstránenie aj tých najmenších chĺpkov má na starosť technológie Micro Grip s 28 špeciálnymi miniatúrnymi pinzetami. Pre lepší komfort si môžete zvoliť nastavenie dvoch rýchlostí epilácia – prvý šetrne odstráni chĺpky, druhá je potom skôr dôkladnejšie.

50,59 

ROWENTA EP1120F0 – Dámsky holiaci strojček 1 kus

ROWENTA EP1120F0 – Dámsky holiaci strojček 24 pinziet Vyspelá technológia epilácie: vysoko precízne pinzety, systém navádzania chĺpkov a veľká aktívna epilačná plocha pre rýchle a dlhodobé výsledky Ergonomický tvar: kompaktný, praktický design pre ľahké použitie aj v najťažšie prístupných miestach, ako podpazušie a zadná strana nôh Masážny systém: znižuje citlivosť pokožky pre jemnejšiu epiláciu 2 rýchlosti: na citlivé miesta a jemnejšiu epiláciu a na rýchlejšie a účinné odstránenie chĺpkov Príslušenstvo vhodné pre začiatočníkov: pre maximálnu účinnosť, ľahšiu epiláciu a optimálne výsledky už na prvýkrát

25,59 

BRAUN Lady Style 5360 – zastrihovací strojček 1 kus

Pre bezchybné oholenie zastrihávacím strojčekom Braun Lady Shaver LS5360 volíte medzi 2 nadstavcami. Aj s týmto si hravo poradí. Zastrihávač Braun Lady Shaver LS5360 má prepracovaný systém Silk and Soft, ktorý zaručí žiarivé nohy (zachytáva aj problémové chĺpky). Pri svojej práci používa pásik SoftStrip, ktorý jemne napína pokožku, čo spôsobuje, že sa výkyvná holiaca planžeta aj zastrihávač dlhých chĺpkov dostanú až úplne k pokožke. O hladké kĺzanie strojčeka sa postará zmäkčovacia podložka EasyGlide, ktorá zároveň eliminuje podráždenie pokožky.

49,90 

BRAUN Silk-épil 3-420 Ruby 1 kus

Epilátor Braun Silk-épil 3 jemne odstraňuje chĺpky aj s koreňmi pre dlhotrvajúci výsledok. Takisto odstraňuje krátke chĺpky, ktoré vosk nedokáže, čo zaisťuje hladké oholenie po dobu až 4 týždňov. Začiatočníci ocenia masážne valčeky, ktoré stimulujú pokožku a robia epiláciu jemnou. Tento epilátor je vybavený s funkciou Smartlight, ktorá odhaľuje aj tie najjemnejšie chĺpky a zaručuje dokonalú epiláciu. S 2 kusmi príslušenstva, vrátane zastrihávača pre oblasť bikín, ktorá udržuje líniu bikín.   • Epilátor Braun Silk-épil odstraňuje 4-krát kratšie chĺpky ako vosk • Jemne odstraňuje chĺpky aj s koreňmi pre dlhotrvajúce výsledky • Masážne valčeky sú skvelé pre začiatočníkov, pretože zmierňujú nepríjemný pocit pri epilácii • Technológia Smartlight odhaľuje aj tie najjemnejšie chĺpky a zaisťuje dokonalú epiláciu • 2 kusy príslušenstva vrátane masážnych valčekov a zastrihávača bikín v zónach  

45,09 

BRAUN Silk-épil 9-720 Rose Gold 1 kus

Silk-épil 9 so širokou hlavou pre rýchlejšiu epiláciu a veľmi rýchle výsledky. Obsahuje ďalšie nadstavce na holenie, strihanie a epiláciu nielen pre dni, ale týždne hladkej pokožky. Vlastnosti produktu Epilácia jedným ťahom Zbavte sa chĺpkov rýchlejšie a na dlhšiu dobu. Technológia Micro-Grip so 40% širšou hlavou odstraňuje chĺpky jedným ťahom, čím zvyšuje efektívnosť epilácie. Šetrné holenie Pre oblasť bikín alebo podpazušia použite holiacu hlavu priloženú v súprave pre mimoriadne citlivé oblasti – namiesto trhania od korienka chĺpky ohoľte. Ľahko prístupné oblasti Žiadna oblasť už nebude ťažko dostupná. Nový Silk-épil 9 sa prispôsobuje každému obrysu pre efektívnu epiláciu, dokonca aj v náročných zónach, ako je koleno či podpazušie. Hladké a žiarivé Pripravte sa na citeľne hladšiu pokožku odstránením všetkých chĺpkov tela od korienka – je to nevyhnutná úprava pre hodvábne, žiarivé nohy Vysokofrekvenčný masážny kryt Nový Silk-épil 9 je vybavený masážnym krytom pre redukciu pocitu bolesti a extra jemnú epiláciu. Mokré a suché použitie 100% vodotesnosť znamená, že sa môžete epilovať vo vani alebo sprche. Epilácia je vo vode pri častom použití prakticky bezbolestná. Tlakový sprievodca Technológia SensoSmart™ usmerňuje epiláciu červeným svetlom, aby sa zabezpečila správna sila stlačenia.  

122,29 

Zobrazených 1–10 z 11 výsledkov