Holiace strojčeky

Gillette Dámsky Simply Venus 2 Dis 4+2 ks

Žiletky majú výkyvnú hlavicu a dva nože, ktoré sa spoločne postarajú o dokonale hebkú pokožku. Vlastnosti: Zvlhčujúci prúžok – pre dokonalý sklz po pokožke a minimálne podráždenie. 2 čepieľky pre menší počet ťahov k hladkej pokožke. Výkyvná hlavica sa prispôsobí kontúram tela.

4,49 

REMINGTON WSF4810 – Dámsky holiaci strojček 1 kus

Dámsky holiaci strojček Smooth & Silky Plávajúca planžeta Kompaktný ergonomický dizajn vhodný na cestovanie Duálny zastrihávač pre efektívne zastrihnutia chĺpkov Vodeodolný: použitie nasucho / v sprche Očko na zavesenie Čistiaca kefka Batériový – 2x AA (vrátane)

16,79 

SENCOR SMS 4011BL – Holiaci strojček 1 kus

Elektrický holiaci strojček Bezkáblová prevádzka na integrovaný nabíjací akumulátor Tri nezávisle výkyvné holiace hlavy s možnosťou používateľskej výmeny Holiace frézky s predĺženou životnosťou V prípade plného nabitia a každodennej prevádzky cca 2,5 minúty, vydrží holiaci strojček 1 mesiac Prevádzkový čas 75 minút Čas nabíjania 8 hodín Ergonomický tvar perfektne padnúci do dlane Hladké holenie s minimálnym trením Ultratichý motorček s vysokými otáčkami LED indikátor nabíjania Zámka proti nechcenému spusteniu Dodávané príslušenstvo: nabíjací kábel, čistiaca kefka Príkon 3 W Dĺžka prívodného kábla 0,8 m Rozmery (v š h) 13,2×5,5×5,2 cm Hmotnosť 150 g Napätie a kmitočet 220 – 240 V, 50 Hz

17,79 

BRAUN Series 8 8330S – holiaci strojček 1 kus

Elektrický holiaci strojček kĺže po pokožke vďaka sonickým vibráciám a je vhodný na mokré alebo suché holenie. Bezdrôtovo ho môžete používať po dobu 60 minút s o 20% výkonnejšou batériou oproti modelom Series 7. Veľkým plusom je jeho vodeodolnosť až do hĺbky 5 metrov. Disponuje LED displejom s odpočtom posledných 8 minút. 3 + 1 holiacich elementov Vysúvací zastrihávač Technológia Autosense 4x rýchlejší 32 bit chip Oholenie na 0,05 mm Technológia ochrany pokožky SkinGuard 100% vodeodolný do 5m LED displej Li-Ion batéria (1 hodina nabitia pre 60 minút prevádzky) Technológia SyncroSonic™ 4 synchronizované holiace prvky Holiaci strojček Braun 8330s Series 8 Wet&Dry je 100 % vodoodolný až do hĺbky piatich metrov. K dispozícií ponúka 4 synchronizované holiace prvky. Výkonná lítium-iónová batéria umožňuje 60 minútové bezdrôtové holenie po 1 hodine nabíjania. Zatrihávač je potiahnutý titánom, ktorý je vysoko odolný voči korózii, má dlhú životnosť a navyše strojčeku pridáva na vzhľade. Technológia SyncroSonic™ Patentovaná technológia spoločnosti SyncroSonic™ spoločnosti Braun sa prispôsobuje vaším fúzom. Vďaka kontrole ich hustoty poskytuje extra silu presne tam, kde je to najviac potrebné. Technológia AutoSense prispôsobuje výkon motora hustote fúzov. Obsah balenia: Puzdro Čistiaca kefka Nabíjací stojan

187,99 

BRAUN CombiPack Series 5 FlexMotion – 52B -černý 1 kus

Braun 52B je praktická kombinácia, ktorá sa skladá z náhradného čepeľového bloku a holiacej fólie.

29,99 

BRAUN CombiPack Series 5 FlexMotion – 52S – náhradné čepieľky 1 kus

Braun 52S je praktická kombinácia, ktorá sa skladá z čepeľového bloku a holiacej fólie.

Na udržanie 100% holiaceho výkonu a komfortu pri holení vymeňte kazetu s holiacou planžetou a reznými blokmi približne po 18 mesiacoch, alebo keď sú holiace diely opotrebované.

Pravidelnou údržbou a čistením holiaceho strojčeka predĺžite jeho životnosť a dosiahnete vždy dobré výsledky.

29,99 

BRAUN Combipack 83M Silver – náhradné čepieľky 1 kus

Vlastnosti: zaisťuje maximálne hladké oholenie ľahko sa vymieňa nedráždi pleť Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

46,19 

BRAUN CombiPack Series9 – 92S – náhradné čepieľky 1 kus

Vlastnosti: zaisťuje maximálne hladké oholenie ľahko sa vymieňa nedráždi pleť Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

51,49 

BRAUN Combipack 92M Matt silver – náhradné čepieľky 1 kus

Vlastnosti: zaisťuje maximálne hladké oholenie ľahko sa vymieňa nedráždi pleť Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

51,49 

Zobrazených 1–10 z 19 výsledkov