Horské slnko a infralampy

Efbe-Shott 808 Infračervená lampa 1×1 ks

Infračervená lampa Efbe-Shott 808: nfračervená lampa s kĺbom, 100W
typ žiarovky: Philips R 95 E / E 27 / 100W, vydáva krátkovlnné žiarenie v kompletnom infračervenom rozsahu v rozpätí 780 – 1400 nm, sklon lampy nastaviteľný rôznych pozíciách, s jemnými zarážkami, vhodné používanie v dermatokozmetike, pri prechladnutí a svalových kŕčoch.

Cena zahŕňa: prístroj, žiarovka, návod. Spôsob použitiaLampa sa používa podľa potreby 1 – 2 krát denne po dobu 5 – 10 minút. Ožarovanie by nemalo prekročiť dobu 15 minút.

21,79 

BEURER wellbeing IL50 – infračervená lampa 1 kus

BEURER wellbeing IL50 – infračervená lampa Infračervená lampa, voliteľný uhol náklonu, príkon 300 W, keramické sklo Liečba prechladnutí či svalových bolestí Keramické infračervené sklo 100% blokovanie UV Digitálny časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím Plynulo nastaviteľný uhol náklonu Aktívna ventilácia proti nadmernému zahrievaniu Navíjanie kábla Madlá na bokoch pre ľahkú manipuláciu Ochrana proti prehriatiu Rozmer žiariacej plochy: 30 x 40 cm Príkon: 300 W Hmotnosť: 1,5 kg

82,99 

Beurer IL 11 Infračervená lampa 1×1 ks

Kľúčové vlastnosti: Infračervená lampa 1 teplota 5 uhlov náklonu 100W

21,89 

BEURER BEU-IL21 – Infračervená lampa 1 kus

BEURER BEU-IL21 – Infračervená lampa 1 teplota 5 uhlov náklonu Príkon 150 W lisované sklo protišmykové nožičky

32,69 

BIOquant NS 1 kus – zdravotnícka pomôcka

ZLEPŠENÍM REOLOGICKÝCH VLASTNOSTÍ KRVI zlepšíte vaše celkové zdravie Bioquant NS je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie, dosiahnuť dobrú cirkuláciu svojej krvi a zlepšiť jej vlastnosti. Dobrý stav vašej krvi a jej správna cirkulácia sú nevyhnutnými podmienkami pre optimálne fungovanie všetkých orgánov a buniek vo vašom tele. Bioquant NS je vhodný pre použitie v zdravotníckych zariadeniach, v nemocniciach, ale predovšetkým v pohodlí vášho domova. ČO SPÔSOBUJE ZHORŠENÁ KRVNÁ REOLÓGIA A AKÉ OCHORENIA JU OBVYKLE SPREVÁDZAJÚ? srdcovo-cievne a mozgovo-cievne ochorenia, ich komplikácie a negatívne následky  pokles fyzickej a mentálnej výkonnosti a chronická únava starecké ochorenia metabolické ochorenia a ich komplikácie (napr. Diabetes Mellitus) rôzne iné komplikácie, pretože zhoršenie viskozity a reológie krvi môže mať veľmi individuálne prejavy Kvalita a bezpečnosť prístroja BIOquant: certifikát systému riadenia kvality certifikát zdravotníckej pomôcky registrácia v Štátnom ústave kontroly liečiv SR patentovaná technológia vyrobené na Slovensku servis na Slovensku Hlavný účel použitia: Zlepšenie reológie krvi, t. j. elasticity (pružnosti) a deformovateľnosti červených krviniek a viskozity. Vnútronosová metóda Sliznica nosovej dutiny má početné krvné cievy s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Svetlo zo zariadenia ožaruje  počas  aplikácie krv pretekajúcu ožarovanou sliznicou. Liečebný mechanizmus  Liečebný mechanizmus je založený na ožarovaní krvi laserovým svetlom, ktorá má svoju absorbčnú charakteristiku a hemoglobín aj v okysličenej aj neokysličenej krvi pohlcuje energiu fotónov. Komplexný účinok Ožarovanie krvi laserom s nízkou intenzitou má vplyv na krvné bunky a všetky krvné zložky.  Krv so zlepšenými vlastnosťami ovplyvňuje tkanivá všetkých telesných orgánov a celé systémy človeka. Pôsobí celotelovo a komplexne. Pohlcovanie fotónov ovplyvňuje chemické reakcie na  fyzikálnom princípe absorpcie, regulačné, biologické funkcie a ich vzájomné vzťahy. Obsah balenia: Balenie obsahuje prístroj Bioquant NS, laserový káblik, nosové nástavce, nosové klipsy, nabíjačku, návod na použitie.      

730,00 

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov