Teplomery - osobné

BRAUN IRT3030 ušný teplomer 1 kus

Braun ThermoScan IRT 3030 je ľahko ovládateľný, jemný a rýchly merač telesnej teploty. Spustí sa za 1 sekundu a okrem displeja pomáha určiť teplotu aj pomocou zvukového signálu. 1 pípnutie znamená normálnu teplotu, 2 pípnutia signalizujú zvýšenú teplotu a 4 pípnutia alarmujú vysokú teplotu. Vhodný pre novorodencov Podľa hodnotenia doktorov sú produkty Braun v rámci svojho typu najlepšími na trhu. Prístroj je vhodný aj pre novorodencov, pretože batérie sú uzamknuté bezpečnostným zámkom. Balenie obsahuje aj hygienické filtre na jedno použitie. TECHNICKÉ PARAMETRE: Model Kontaktný Umiestnenie teplomeru Ucho Jednotky miery °C,°F Rozsah merania telesnej teploty 34 – 42,2 °C Merač času 1 s Automatické vypnutie Áno Bzučiak Áno Teplotný alarm Áno Farba Biela

25,39 

BRAUN IRT6520 ušný teplomer 1 kus

Jedná sa o digitálny ušný teplomer, na ktorom je možné navoliť nastavenia vekové kategórie a obsahuje patentovanú predhriatu meracie sondu. Príjemné meranie teploty Meranie teploty je najmä pre deti často nepríjemnú udalostí. Nielen že nevedia teplomer poriadne držať a dochádza tak k nepresnému merania a teplomer tiež často nepríjemne chladí. Tento teplomer, Braun IRT 6520 s ušným meraním, obsahuje patentovanú predhriatu meracie sondu, vďaka ktorej sa toto všetko razom zmení na úplne normálne činnosť, bez kriku a plaču. Presnosť Navyše teplomer disponuje ExacTemp ™ systémom. Čo je sprievodca pre presné odpočítaní teploty. Obsahuje tiež svetelnú a zvukovú signalizáciu, ktorá vás upozorní na koniec meranie teploty. Nemusíte tak strážiť čas na hodinkách. Navyše je možné v tomto systéme zvoliť vekovú kategóriu, podľa veku osoby, ktorá si meria teplotu. Dochádza tak ešte k presnejšiemu meranie teploty – najmä u detí je táto funkcia výsadou.Teplomer taktiež funguje ako taký denníček, do ktorého si zaznamenávate údaje o chorobe. Ak chcete vedieť, akú teplotu malo vaše dieťa naposledy, alebo či sa to zlepšuje – jednoducho využite možnosti pamäte teplomera. Teplomer si tak dokáže zapamätať a uložiť v sebe až 9 posledných meraní. Ako pomocník vám teda poslúži aj pri otázkach u doktora, ako choroba postupuje. Digitálny teplomer s možnosťou nastavenia vekové kategórie- Patentovaná predhriata meracia sonda. – ExacTemp ™ sprievodca pre presné odpočítaní teploty so svetelnou a zvukovou signalizáciou. – Pamäť na posledných 9 meraní.

53,19 

CLOC SK-T008 BEZKONTAKTNÝ INFRA TEPLOMER 1×1 ks

Technické parametre: Názov produktu: Infračervený teplomer Model produktu: SK-T008 Napájanie: batéria DC9V Rozsah merania: Režim telesnej teploty: 32,0 42 ~ 42,9 ℃ Meracia vzdialenosť: 5-15 cm Veľkosť produktu: 100 * 46 * 160 mm (Dĺžka * Šírka * Výška) Atmosférický tlak: 70 kpa-106 kpa Rozlíšenie indikačnej jednotky: 0,1 ℃ Prevádzková teplota: 10,0 ℃ -40,0 ℃ Režim presnosti / telesnej teploty: V rozmedzí 35,0 ℃ -42,0 ℃ + 0,2 ℃ Z rozsahu 35,0 ℃ -42,0 ℃ + 0,3 ℃

74,99 

Bezkontaktný teplomer Bliss 1 kus

Vlastnosti: Certifikovaný medicínsky teplomer Napájanie DC: 3V 2xAA batéria; automatické vypnutie po 8 sekundách Displej LCD displej z tekutých kryštálov, modré alebo zelené podsvietenie Hmotnost 156 g s batériou; 110,5 g bez batérie Teplotný rozsah v režime merania telesnej teploty: 32 °C – 42,9 °C Režim merania povrchu: 0 °C – 99,9 °C Možnosť prepínania medzi °C a °F Spotreba < 50mW Presnosť pri meraní telesnej teploty ± 0,1 °C Doba merania cca 3 sek. Pamäť na 10 záznamov Vzdialenosť pri meraní (5 cm – 15 cm) Balenie neobsahuje batérie.

64,90 

Dr.Max ThermoMAX Digital Baby 1 ks

Digitálny klinický teplomer s pružnou špičkou, vďaka ktorej je snímač je pružný, jeho používanie je omnoho bezpečnejšie a pohodlnejšie. Teplomer je 100 % vodotesný. Môžete ho čistiť umytím mydlom a teplou vodou alebo ho môžete utrieť 70 % alkoholom (nie v prípade teplomera s postavičkou).   Viac informácií a návod na použitie nájdete v príbalovom letáku.

4,99 

TEPLOMER čelový 1×1 ks

Čelový teplomer je určený k orientačnému meraniu teploty v rozsahu 36° – 40°C. Spôsob použitiaTeplomer sa priloží na suché čelo a v priebehu 15-20 sekúnd sa zafarbí na hnedo obĺžnikové pole do úrovne meraného prostredia.
Nepoužívať v blízkosti iných tepelných zdrojov, na priamom slnečnom žiarení alebo silnom umelom osvetlení.

1,49 

NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1×1 ks

NUK teplomer do kúpeľa OCEAN, obsahuje repkový olej, neobsahuje ortuť. Rôzne farebné varianty. Teplomer  je určený na kontrolu a zmeranie teploty vody pre okúpanie dieťaťa, odporúča sa teplota vody 37°C pre detský kúpeľ. Spôsob použitia Teplomer sa ponorí do vody pripravenej na okúpanie dieťaťka.

3,69 

Geratherm Classic teplomer bezortuťový – galinstanový 1×1 ks

Lekársky teplomer bezortuťový. Obsahuje Gallium – netoxickú a ekologicky neškodnú meraciu kvapalinu.
Teplomer je hermeticky nepriepustný, má hygienický sklenený obal bez obsahu PVC, ktorý je možno neobmedzene dezinfikovať.
bezortuťový lekársky teplomer určený na meranie telesnej teploty obsahuje Gallium – netoxickú a ekologicky neškodnú meraciu kvapalinu garantovaná presnosť merania (+0.1 °C/-0.15 °C) merací rozsah: 35.5 °C – 42.0 °C

  Spôsob použitiaPred použitím je nutné špičku teplomera vydenzifikovať. Špička sa vhodne umiestni (orálne, rektálne, axilárne).
Metódy merania:
V ústach(orálna metóda): teplomer je umiestený v jednej z dvoch dutín pod jazykom, napravo alebo naľavo od koreňa jazyka. Merací kontakt musí byť v dobrom kontakte s tkanivom. Po zavretí úst je potrebné rovnomerne dýchať iba nosom, zabráni sa tak vplyvu vdychovaného a vydychovaného vzduchu na výsledok merania.
V konečníku(rektálna metóda): opatrne vložte špičku teplomera 2 až 3 cm do análneho otvoru.
V podpazuší (axilárna metóda): špička teplomera by mala byť umiestnená pod ruku tak, aby sa koniec dotýkal kože. Teplomer je potrebné držať paralelne s telom, ruka sa umiestni k hrudníku tak, aby koniec teplomera bol rukou dobre zakrytý. Zaistí sa tak, že snímač nebude ovplyvnený izbovou teplotou.

6,79 

FeverMates monitors nálepkové teplomery pre deti 1×8 ks

Detské nálepky na telo s ukazovateľom teploty v piatich úrovniach. N- normálna teplota, 37°C, 38°C, 39°C, 40°C Balenie obsahuje 8ks.  

9,39 

Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1 ks

Lekársky bezortuťový teplomer s indikačnou kvapalinou je vysokopresný a 100 % ekologický. Pred použitím teplomera je nutné sklepať naposledy nameranú teplotu aspoň pod 36 °C. Na sklepanie použite sklepávacie puzdro. Pre viac informácií si prečítajte návod na použitie.

4,99 

Zobrazených 1–10 z 12 výsledkov