Detský tovar

SUNÁREK mliečna ryžová kašička malinová (od ukonč. 4. mesiaca) 1×225 g

Detská kaša určená pre dojčatá od 4. mesiacov s obsahom vitamínov a minerálov. Bez pridaného cukru. Spôsob použitiaPríprava je uvedená na obale výrobku.

3,99 

TENA BIB PODBRADNIK M/L 1×150 ks

Podbradník TENA sa používa v sociálnej a domácej starostlivosti pri kŕmení. Je vyrobený z buničiny a polyetylénovej fólie. Spôsob použitiaUviaže sa okolo krku podľa potreby (pred kŕmením dieťatka).

NUK FC FĽAŠA PP Na učenie Medvedík-PÚ 150 ml, silikónový náustok (pre deti od 6. mesiaca), držadlá, rôzne motívy, 1×1 ks

NUK FC FĽAŠA na učenie s uškami, s motívom Medvedík-Pú (PP polypropylén). 1ks v balení. Mix rôznych farebných motívov v kartóne.
Silikonový cumlík (náustok). Detská fľaša sa jednoducho uchopí, ergonomické rukoväte sú určené pre detské rúčky. Vhodná pre dojčatá od 6. mesiacov. Fľaša so širokým hrdlom, ľahko sa čistí a plní. Spôsob použitiaPred použitím si prečítať priložený návod na použitie. Po naplnení fľašky sa uzáver zaskrutkuje až tesne k hrdlu fľaše. Po použití je potrebné vypláchnuť všetky súčasti dojčenskej fľaše vodou. Nepoužívať silné čistiace prípravky. Neumývať v umývačke riadu. Pred prvým použitím je treba fľašu vyvariť po dobu 5 minút.
Poznámka: Na stránke ilustračné foto rôznych farieb, dizajn výrobca pravidelne mení.

10,89 

NUK JOLIE Manuálna prsná pumpa pre dojčiace mamičky 1x1set

Manuálna prsná odsávačka pre jemnú účinnosť. Inovatívne technológie a dizajn prináša excelentné odsávanie.   
Jemný, vzorovaný silikónový vankúš jemne masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Plynulé odsávanie, ergonomický tvar pre ľahké uchopenie.   Ľahká demontáž a čistenie. Pevná a vhodná aj do umývačky na riad – vysoká kvalita "Vyrobené v Nemecku". Moderný a pôvabný motív s kvetinami. Kompatibilná so všetkými fľašami a cumlíkmi série NUK First Choice. V balenie náhradný cumlík.
Spôsob použitiaSilikónový nádstavec sa priloží na prsník a pomocou mechanickej sily, stláčaním pumpy sa odsaje materské mlieko. Odsáva priamo do fľaštičky. Môžnosť uzatvorenia pridaním cumlíka a použitia ako bežnej fľašky pre deti..  

29,99 

NUK VRECKÁ NA MATERSKÉ MLIEKO 1×25 ks

NUK VRECKÁ NA MATERSKÉ MLIEKO:
pre úsporu miesta a hygienické skladovanie materského mlieka, netečúce vďaka dvojitému zips-zatváraniu, veľmi odolný materiál, bezpečné zmrazenie, sterilizované vrecká pre jednorazové použitie, neobsahujú Bisphenol-A, vhodné ako doplnok k NUK prsnými pumpám a pomôckam na dojčenie.
Spôsob použitiaPoužite v prípade potreby.

8,79 

NUK SADA HREBEŇ A KEFA NA VLASY rôzne farby, 1×1 set

NUK sada hrebeňa a kefy na vlasy. Mix rôznych farebných motívov v kartóne.
S extra hebkými prírodnými štetinami, Špeciálny dizajn rukoväte pre pevné uchopenie, Zaoblené zuby hrebeňa chráni jemnú detskú pokožku. 
Spôsob použitiaPomôcky vhodné na starostlivosť o jemné vlásky novorodencov.
Na stránke ilustračné foto rôznych farieb.

7,29 

NUK FC NÁHRADNÝ NÁUSTOK SILIKÓN 1 ks

Špeciálny tvar a prirodzená mäkkosť optimálne podporujú ľahký prechod od dojčenia k prvému nezávislému pitiu dieťaťa z hrnčeka. Nekvapkajúci.Ideálny na cestovanie a vychádzky, kompatibilný k rade všetkých fliaš FC (FIRST CHOICE) so širokým hrdlom. Náhradný náustok ako príslušenstvo k rade fliaš first choice. Spôsob použitia Pred použitím si prečítať priložený návod na použitie. Po naplnení fľašky sa uzáver zaskrutkuje až tesne k hrdlu fľaše. Po použití je potrebné vypláchnuť všetky súčasti dojčenskej fľaše vodou. Nepoužívať silné čistiace prípravky.

1,99 

NUK FC FĽAŠA PP DISNEY- Medvedík PÚ 300 ml, dojčenská, cumlík silikónový, rôzne farby, 1×1 ks

Detská dojčenská fľaša, FIRST CHOICE fľaša so širokým hrdlom a s motívom Disney – Medvedík Pú.   Vhodná pre deti od 0-6 mesiacov, So silikónovým,  ortodontickým, antikolikovým cumlíkom (na mlieko),  Vyrobená z vysoko kvalitného nerozbitného plastu – polypropylénu, neobsahuje BPA!    Spôsob použitia Pred použitím si prečítať priložený návod na použitie. Po naplnení fľašky sa uzáver zaskrutkuje až tesne k hrdlu fľaše. Po použití je potrebné vypláchnuť všetky súčasti dojčenskej fľaše vodou. Nepoužívať silné čistiace prípravky. Neumývať v umývačke riadu. Pred prvým použitím je treba fľašu vyvariť po dobu 5 minút.

9,69 

NUK Prsné vankúšiky ULTRA DRY COMFORT vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky 1×24 ks

Prsné vložky pre dojčiace matky napomáhajú udržovať pokožku stále v suchu a chránia bielizeň pred presiaknutím.
Extrémne savé: maximálna absorpčná kapacita vďaka špeciálnej vnútornej vrstve, ktorá zadržuje tekutinu, jemné k pokožke, bezpečne pripevnené, hygienicky zabalené v samostatných vreckách.
Spôsob použitiaVložky na jedno použitie sú vhodné na vloženie ako do bežnej podprsenky, tak do špeciálnej podprsenky pri dojčení. 

3,99 

NUK STERILIZÁTOR DO MIKROVLNKY (na dojčenské fľaše a príslušenstvo) 1×1 ks

Účinne čistí a sterilizuje dojčenské fľaše a príslušenstvo..
Vhodné pre väčšinu bežne dostupných dojčenských fliaš i mikrovlniek (500-1000W). Špeciálne navrhnutý držiak fliaš umožní umiestnenie až 4 fľašou s obsahom 300 ml, vrátane príslušenstva. Balenie obsahuje aj kliešte na hygienické vybratie fliaš a príslušenstvo. Mikrovlnná rúra musí mať vnútornú výšku minimálne 187 mm a vnútorný šírku a hĺbku minimálne 280 mm. 
Spôsob použitiaSterilizátor sa naplní umytými dojčenskými fľašami a príslušenstvom, ktoré sa má sterilizovať a uzavrie, následne sa vloží do   mikrovlnky (mikrovlnná rúra musí mať vnútornú výšku minimálne 187 mm a vnútorný šírku a hĺbku minimálne 280 mm a 500-1000W).  
Čistí a sterilizuje počas 4 minút. 

19,99 

Zobrazených 1–10 z 1100 výsledkov