Detské ovocné šťavy

HIiP ORS 200 Mrkvovo ryžový odvar dietetická potraviny (od ukonč. 4.mesiaca) 1×200 ml

Dietetická strava vhodná pre udržanie vodnej a elektrolytovej rovnováhy pri hnačkových ochoreniach pre deti od ukončeného 4. mesiaca:
kompenzuje stratu minerálov a tekutín, kombinácia mrkvy, ryže a glukózy dodáva dieťaťu potrebné živiny, čím telu vracia tekutiny a podporuje činnosť čriev, bez laktózy a mliečnych bielkovín,  prirodzene bezlepkový.
Spôsob použitiaDávkovanie – len po porade s lekárom:
1. Počiatočná rýchla náhrada straty vody a solí roztokom HiPP ORS 200 v prvých 4 – 6 hodinách:
– pri ľahšom stupni dehydratácie 35 – 50 ml/kg telesnej hmotnosti
– pri strednom stupni dehydratácie 50 – 75 ml/kg telesnej hmotnosti
– pri ťažkom stupni dehydratácie podávame len pod dohľadom lekára, eventuálne po počiatočnej parenterálnej rehydratácii podávame
  do 20 ml/kg telesnej hmotnosti/hod. až do úplnej rehydratácie.
– Pri zvracaní podávame HiPP ORS 200 po lyžičkách v krátkych časových intervaloch.
2. Pre udržanie vodnej a elektrolytickej rovnováhy pri hnačkových ochoreniach podávame HiPP ORS 200 podľa pocitu smädu v priebehu   24 hodín:
– v 1. roku života do 120 ml/kg telesnej hmotnosti
– medzi 2. – 5. rokom 75 – 100 ml/kg telesnej hmotnosti
– od 5. roku 50 – 60 ml/kg telesnej hmotnosti
3. Fáza realimentačná:
– U plne dojčených detí sa trvalo podáva materské mlieko. ORS nahrádza straty tekutín a iónov v dávke 10 ml/kg váhy a každú vodnatú  stolicu.
– U detí umelo živených sa podáva 4 hodiny len ORS, potom pôvodný preparát dojčenskej mliečnej výživy a ORS nahrádza straty tekutín a  iónov v dávke 10 ml/kg a každú vodnatú stolicu.
– U starších detí prechádzame postupne na ľahkú neutrálnu stravu.
 

1,99 

HiPP Šťava z červených plodov (od ukonč. 4. mesiaca) 1×200 ml

Šťava obsahujúca vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života:
je zdrojom vitamínu C, minerálov a stopových prvkov má nízky obsah ovocných kyselín podávať sa môže aj v nariedenej forme prirozene bezlepková.
Spôsob použitiaNápoj na bežné pitie. Pred použitím dobre zamiešať – potriasť. Na začiatok 3-4 čajové lyžičky nápoja (neskôr podľa potreby) dať do detskej fľašky. Pre uhasenie smädu sa môže zmiešať s pitnou vodou.
Nespotrebovaný obsah uzavrieť, skladovať v chlade a spotrebovať do 3 dní.

1,59 

HiPP Šťava jablkovo – hroznová (od ukonč. 4. mesiaca) 1×200 ml

Šťava obsahujúca vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života
je zdrojom vitamínu C, minerálov a stopových prvkov podávať sa môže aj v nariedenej forme vhodná pre deti ohrozené alergiami  prirozene bezlepková bez prídavku cukru 
Spôsob použitiaNa začiatok 3-4 čajové lyžičky nápoja (neskôr podľa potreby) dať do detskej fľašky. Pre uhasenie smädu sa môže zmiešať s pitnou vodou. Pred použitím dobre zamiešať – potriasť.
Upozornenie: Časté, alebo trvalé pitie z detskej fľaše môže spôsobiť vznik zubného kazu!
Nespotrebovaný obsah uzavrieť, skladovať v chlade a spotrebovať do 3 dní.
 

1,59 

HiPP Šťava hrušková (od ukonč. 4. mesiaca) 1×200 ml

Šťava obsahujúca vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života.
Zloženie: 100% ovocná šťava (hrušková šťava a dužina z hrušiek), vitamín C.
je zdrojom vitamínu C, minerálov a stopových prvkov vhodná pre deti ohrozené alergiami priroďzene bezlepková  bez prídavku cukrov.
Spôsob použitiaNápoj na bežné pitie. Podávať sa môže priamo alebo aj v nariedenej forme.
Upozornenie: Časté, alebo trvalé pitie z detskej fľaše môže spôsobiť vznik zubného kazu!

1,59 

HiPP Šťava mrkvová (od ukonč. 4. mesiaca) 1×200 ml

 Šťava obsahujúca vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života
je zdrojom vitamínu C, minerálov, stopových prvkov je prírodným zdrojom karoténu v BIO kvalite  prirodzene bezlepková podávať sa môže aj v nariedenej forme 
Spôsob použitiaNa začiatok 3-4 čajové lyžičky nápoja (neskôr podľa potreby) dať do detskej fľašky. Pre uhasenie smädu sa môže zmiešať s pitnou vodou. Pred použitím dobre zamiešať – potriasť.
Upozornenie: Časté, alebo trvalé pitie z detskej fľaše môže spôsobiť vznik zubného kazu!
Nespotrebovaný obsah uzavrieť, skladovať v chlade a spotrebovať do 3 dní.

1,59 

HiPP ORS 200 Jablkový odvar dietetická potraviny (od ukonč. 4.mesiaca) 1×200 ml

Dietetická strava vhodná pre udržanie vodnej a elektrolytovej rovnováhy pri hnačkových ochoreniach pre deti od ukončeného 4. mesiaca:
diétna potravina určená pre zvláštne lekárske účely, pri hnačkových  ochoreniach kompenzuje stravu, dopĺňa tekutiny, bez laktózy a mliečnych bielkovín,  prirodzene bezlepková.
Spôsob použitiaDávkovanie – len po porade s lekárom a podľa jeho pokynov. 

1,79 

Hami nápoj Hrozno s voňavou medovkou (od ukonč. 6. mesiaca) 1×300 ml

Sterilizovaný ovocný nápoj s bylinkami pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Potravina na osobitné výživové účely pre dojčatá a malé deti. Spôsob použitiaPri otváraní musí uzáver klapnúť. Pred použitím sa premieša. Nespotrebované množstvo sa uchováva v uzatvorenom obale v chladničke a spotrebuje do 48 h.
Upozornenie: Nepodávať pred spaním či v noci. Fľašu nepoužívať ako náhradu za cumeľ a skrátiť dobu pitia na minimum. Odporúča sa podávať z hrnčeka alebo lyžičkou.

1,59 

HiPP BIO Jablkovo – malinová ŠŤAVA (od ukončeného 4. mesiaca) 1×200 ml

Šťava obsahuje vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života. Príkrm pre dojčatá a malé deti, určené pre zvláštnu výživu. Obsahuje vitamín C. Prirodzene bezlepková, bez prídavku cukru.  Spôsob použitiaNápoj na bežné pitie. Pred použitím zamiešať – potriasť. Podávať sa môže ihneď alebo v riedenej forme. Otvorenú fľašu uzatvoriť a uložiť do chladničky a spotrebovať do 3 dní.
Upozornenie: Pri kŕmení držať dieťa v náručí. Nenechávať dieťa bez dohľadu.
Nápoj obsahuje sacharidy, ktoré by mohli častým pitím z dojčenskej fľaše spôsobiť poškodenie zubov (zubný kaz). Preto nenechávať fľašu dieťaťu ako náhradu za cumlík alebo na uspávanie.
Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.

1,49 

HiPP BIO Slivkový nektár 1×200 ml

Ovocný nektar z koncentrátu slivkovej šťavy. Potravina na osobitné výživové úcely dojčiat a malých detí vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Podiel ovocnej zložky minimálne 79 %. Pasterizované. Bez prídavku cukru, bez aróm, konzervačných látok a farbív. 
Zloženie: slivková šťava z koncentrátu slivkovej šťavy 70%, pitná voda, hrušková šťava z koncentrátu hruškovej šťavy 9%, vitamín C. Spôsob použitiaPred použitím pretrepat. Nápoj je zdrojom vitamínu – podávať k jedlu. Nápoj sa môže zriedit pitnou vodou v pomere 1:2. Na začiatok 3-4 čajové lyžičky nápoja (neskôr podľa potreby) dať do detskej fľašky.
Upozornenie: Časté, alebo trvalé pitie z detskej fľaše môže spôsobiť vznik zubného kazu!
Nespotrebovanú časť uchovávať v uzatvorenej flaške v chladničke (pri +6 °C) a spotrebovať do 3 dní.  

1,59 

Capri-Sonne Multivitamín pasterizovaný ovocný nápoj 1×200 ml

Pasterizovaný ovocný nápoj na doplnenie tekutín a osvieženie. Spôsob použitiaPo otvorení sa nápoj konzumuje pomocou slamky.

0,59 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 13