Detské sušienky

Sunárek BIO Hráškové struky chrumky 1×50 g

Doprajte svojmu dieťatku chutné hráškovo-kukuričné BIO chrumky! Sú ideálne na doma i na cesty, pretože deti nielen zasýtia, ale aj zabavia a zároveň rozvíjajú ich zručnosť. Chrumky obsahujú 51 % BIO sušeného hrachu a BIO kukuričnú krupicu, navyše sú obohatené o vitamín B1. Nie je do nich pridaný cukor ani soľ. Zloženie Zelený hrach nelúpaný mletý* 51 %, kukuričná krupica* 48,9 %, vitamíny: tiamín (vitamín B1). Môže obsahovať stopy arašidov, škrupinových plodov, sóje a mlieka. *z ekologického poľnohospodárstva. Spôsob použitia Výrobok je určený k okamžitej konzumácii. Upozornenie: Vhodné od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa. Otvorené balenie dobre uzavrieť a spotrebovať do 2 dní.

1,89 

Hami sušienky Safari (od ukonč. 6. mesiaca) 1×180 g

Detské obilné sušienky vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
zo 6 druhov obilnín, majú lahodnú chuť a sú ľahko stráviteľné, v ústach sa ľahko rozpúšťajú, v tvare zvieratiek, prispôsobené do malých detských ručičiek.
Spôsob použitiaPotraviny na bežné požitie, ideálne pre malé deti ako doplnok raňajok alebo desiatej.

1,99 

Hami sušienky Keksíky (od ukonč. 6. mesiaca) 1×180 g

Potravina na výživu na báze obilia určená pre dojčatá a malé deti.
Hami Keksíky detské sušienky sú vyrobené zo 6 druhov obilnín, s vápnikom, železom a vitamínmi skupiny B, ľahko sa rozpúšťajú.
Pre svoju lahodnú chuť a ľahkú stráviteľnosť sú Hami Keksíky ideálne ako doplnok raňajok alebo desiatej. Tvarom a veľkosťou sú špeciálne prispôsobené do malých detských ručičiek a v ústach sa ľahko rozpúšťajú. Spôsob použitiaNa konzumáciu pre deti vo veku od 7. mesiaca.

2,39 

Sunárek sušienky písmenkové pre prvé zúbky (od ukonč. 1. roku) 1×150 g

Písmenkové sušienky pre deti od ukončeného 12. mesiaca. S vitamínmi a vápnikom. Spôsob použitiaNa bežnú konzumáciu.

2,19 

SUNÁREK DETSKÝ SNACK srdiečka s príchuťou jahoda (od ukonč. 1. roku) 1×50 g

Srdiečka pre prvé zúbky:
vhodné pre deti od ukončeného 1. roku, majú prirodzenú chuť, vyrobené z prírodných surovín, s obsahom vitamínov a vápnika.
Spôsob použitiaSrdiečka sa môžu konzumovať kedykoľvek počas dňa.
Upozornenie: Prípravok sa používa na základe odporúčania lekára, alebo pracovníka kvalifikovaného v oblasti klinickej výživy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete.

1,59 

SUNÁREK DETSKÝ SNACK prstienky s príchuťou jablko (od ukonč. 1. roku) 1×50 g

Prstienky pre prvé zúbky:
vhodné pre deti od ukončeného 1. roku, majú prirodzenú chuť, vyrobené z prírodných surovín, s obsahom vitamínov a vápnika.
Spôsob použitiaJablkové krúžky sa môžu jesť kedykoľvek počas dňa.
Upozornenie: Prípravok sa používa na základe odporúčania lekára, alebo pracovníka kvalifikovaného v oblasti klinickej výživy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením! Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete.

1,59 

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov