Nemliečne kaše

Hami nemliečna kaša krupicová s ovocím (od ukonč. 6. mesiaca) 1×180 g

Potravina na osobitné výživové účely na báze obilia
Instantná obilno-nemliečna kaša
s vitamínom D a vápnikom, neobsahuje kravské mlieko, bez konzervačných látok a umelých farbív.  

Určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca Spôsob použitiaNa prípravu jednej porcie: Do taniera alebo do misky sa naleje 150 ml dojčenského mliekam ktoré zvyčajne mamička podáva svojmu dieťaťu a nechá sa vychladnúť na 40°C. Za stáleho miešania (šľahania vidličkou) sa postupne pridajú 4 polievkové lyžice (22 g) kaše. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka alebo prášku. Kaša sa dôkladne premieša a nechá sa chvíľu odstáť. Kaša sa podáva deťom malou plastovou lyžičkou. Kašu prirpavujte a podávajte vždy čerstvú. Je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu.
Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a uchovávajte na suchom mieste (nie v chladničke!) Po otovrení spotrebujte do 3 týždňov.
Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa. Výživové údaje sa nachádzajú na vonkajšom obale produktu.
 

1,99 

Hami nemliečna kaša ryžová s banánmi prvá lyžička (od ukonč. 4. mesiaca) 1×180 g

Potravina na osobitné výžvivové účely na báze obilia.
Potravina je súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského ani dojčenského mlieka.
Instantná ryžová nemliečna kaša:
s vitamínom B1, neobsahuje kravské mlieko, vhodná k zahusteniu polievok a príkrmov

Určená pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Spôsob použitiaNa prípravu jednej porcie: Do taniera alebo misky sa naleje 200 ml dojčenského mlieka, ktorým krmíte dieťa a nechajte vychladnúť na 40°C. Za stáleho miešania (šlahania vidličkou) pridajte postupne 4 polievkové lyžice (20 g) kaše. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka alebo prášku. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu odstáť. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.
Kašu pripravujte a podávajte vždy čerstvú. Je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu.
Dôležité upozornenie: Nenechávajte dieťa bez dohľadu. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa. Výživové údaje sa nachádzajú na vonkajšom obale.
Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (nie v chladničke!). Po otvorení spotrebujte do 3-4 týždňov.
 

2,59 

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky