Detské hrnčeky

AVENT HRNČEK prvý dospelácky 260 ml (0% BPA) zelený/červený, 1×1 ks

Pre malé deti od 9 mesiacov / mix: zelená a červená farba. Prvý skutočný hrnček 260ml. S držadlami, neobsahuje Bisphenol (0%BPA), materiál: polypropylén (PP).
Ľahko sa čistí, netečie.  Aktivácia perami-možnosť pitia okolo celého obvodu hrnčeka.  Ideálny hrnček pre prechod k samostatnému pitiu. Hygienický vrchnák – ideálny doma aj na cestách.
Spôsob použitiaPlastový hrnček bez obsahu Bisphenolov (0%BPA) s objemom 260 ml. Hrnček slúži na učenie detí používať pohár pri pití.  
Nepoužívať pre pitie šumivých (sýtených) a horúcich nápojov.

12,69 

AVENT HRNČEK prvý dospelácky 340 ml (0% BPA) modrý/zelený/fialový, 1×1 ks

Prvý skutočný hrnček 340 ml. Pre deti od 12 mesiacov / mix farieb: modrá/ zelená/ fialová. Materiál: polypropylén (PP), neobsahuje Bisphenol (0%BPA). Hrnček
S držadlami.  Ľahko sa čistí, netečie. Možnosť pitia okolo celého obvodu hrnčeka – aktivácia perami. Ideálny hrnček pre prechod k samostatnému pitiu. Hygienický vrchnák – ideálny doma aj na cestách.
Spôsob použitiaHrnček slúži na učenie detí používať pri pití pohár.  Hrnček skladať a používať podľa priloženého návodu.
 
Nepoužívať na pitie šumivých (sýtených) a horúcich nápojov.  

11,99 

AVENT HRNČEK IZO so slamkou 260 ml (0% BPA) tepelne izolovaný hrnček, od 12 mesiacov, obrázok 1×1 ks

Hrnček 260ml, 0%BPA, s mäkkou silikónovou slamkou, odolnou voči hryzeniu. Pre deti od 12 mesiacov / mix farieb:modrá a ružová. Udržuje nápoj dlhšie chladný alebo teplý, e vďaka dvojitému dnu so zdokonaleným materiálom.
Otočný vrchnák udrží čistotu vonku. Jednoduché čistenie. Samovoľne netečie – ideálny na doma a vonku. Oddeliteľná slamka – jednoduchá výmena. Ľahké čistiť a skladať – môže sa sterilizovať.

Tip:
* Vrchnák a hlavná časť hrnčeka so slamkou sa môže kombinovať s fľašami a hrnčekmi Philips AVENT.
* Sada náhradných silikónových slamiek a kefky je v predaji samostatne.  Spôsob použitiaHrnček pri prevrátení samovoľne netečie. Vhodný na použitie doma aj vonku.
Nepoužívať pre pitie šumivých (sýtených) nápojov.
Potravinové farbivá môžu zmeniť farbu častí výrobku. 

10,99 

AVENT HRNČEK Premium 340 ml s držadlami od 18 mesiacov, 1×1 ks

Hrnček materiálu polypropylén (PP), 0%BPA s objemom 340ml, s náustkom odolným voči hryzeniu a držadlami, vhodný pre deti od 18 mesiacov. Mix: ružová, modrá a čierna farba.
zošikmený náustok pre jednoduchý prechod od dojčenia alebo fľaštičky na pitie z hrnčeka, obsahuje ventil, ktorý umožňuje pitie bez rozliatia, udrží tekutinu vnútri pohárika, anatomicky tvarované držadlá pre uchopenie detskými rukami, jednoduché čistenie a skladanie, kompatibilný z fľašami Philips AVENT Klasik aj Natural, všetky časti hrnčeka sa môžu umyť v umývačke riadu.
Spôsob použitiaHrnček na bežné použitie, na nácvik detí pitia z pohára. Pre ľahký prechod z fľaše na hrnčeky – pitie bez rozliatia. Hrnček pri prevrátení samovoľne netečie. Vhodný na použitie doma aj vonku. Nepoužívať pre pitie šumivých a sýtených nápojov.

9,99 

MAM športový pohár 330 ml

Pohár na učenie piť Mam. Zabezpečený proti vyliatiu pre jednoduché a hygienické pitie! Od 12 mesiacov, 330 ml. Športový uzáver sa otvára automaticky. Netreba žiadne ruky. Nevylievajúci sa s ventilom – voľný prietok bez ventilu Ľahko sa drží vďaka nešmýkajúcemu sa držiaku Jedinečný, oblúkový tvar Pútavý dizajn Bpa Free

7,99 

MAM pohár na učenie piť s tvrdým náustkom 270 ml

pohár na učenie piť s mäkkým náustkom ideálny na prechod z dojčenia od 8 mesiacov farba: žltá obsah 270  ml nevylievajúci sa s ventilom – voľný prietok bez ventilu ľahko sa dá držať v detských rukách štýlový dizajn bez bisfenolu A

6,99 

MAM štartovací pohár 150 ml

Starter Cup 150 ml pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Prvý hrnček s uškami pre ľahké držanie. Ušká sú vhodné pre všetky MAM hrnčeky.

5,89 

MAM pohár na učenie piť s mäkkým náustkom 190 ml

Pohár na učenie piť Mam 190ml   pohár na učenie piť s mäkkým náustkom ideálny na prechod z dojčenia od 6 mesiacov obsah 190 ml nevylievajúci sa s ventilom – voľný prietok bez ventilu ľahko sa dá držať v detských rukách štýlový dizajn bez bisfenolu A

5,39 

MAM náhradné rúčky na poháre

Charakteristika Mam protišmykové rúčky na poháre od 4.mesiaca: Rúčky s protišmykovou úpravou. Vhodné na všetky druhy pohárov MAM (Starter Cup, Learn To Drink Cups, Sports Cup). Ľahko sa nasadzujú a počas pitia sa nehýbu. Je možné ich nastavovať bez nutnosti odnímania.

3,59 

Nuby Hrnček s mäkkým náustkom a s uškami kvietok 210ml, 6m+ 1×1 ks

Vďaka netečúcemu náustku môže hrnček spadnúť a nerozleje sa! – zabudovaný ventil uvoľní tekutinu až vtedy keď naň dieťa vyvynie tlak – vďaka systému Vari-Flo, si dieťa reguluje rýchlosť prietoku – jednoduché uchopenie – 210ml – vhodné pre deti od 6m+ – vhodný na ohrev do mikrovlnej rúry Rozmery produktu: 14 cm x 13 cm x 9 cm

7,79 

Zobrazených 1–10 z 41 výsledkov.