Detský nábytok

Bel baby prebaľovacie podložky (60×60 cm) 1×10 ks

Podložky určené na ochranu pred znečistením pri prebaľovaní dieťaťka. Spôsob použitiaPodložka sa umiestni pod dieťaťko pred jeho prebaľovaním na miesto, ktoré chceme ochrániť pred znečistením. 

3,49 

NUK FOREST FUN Hračka špirála Sovička

Špirála s roztomilou sovičkou môže robiť radosť tým najmenším deťom. Táto krásna hračka ponúkne vášmu bábätku nepreberné množstvo zábavy a bude mu napomáhať s rozvojom základných zručností. Ponúka množstvo aktívnych prvkov pre vývoj všetkých piatich detských zmyslov. Pútavé farby a veselá postavička sovičky dieťatko motivujú na skúmanie, úchopu a pomáhajú trénovať jeho zrak. Zabudované hrkálka a pískatko stimulujú sluch, hračka je vybavená aj nerozbitným zrkadielkom pre hru na jukanou. Jej pripevnenie na postieľku, kolísku či kočík je veľmi rýchle a jednoduché. Špecifikácie: Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Podporuje vývoj hmatu. Tvar špirály pre ľahké pripevnenie. Zrkadlo,zabudovaná hrkálka a pískatko. Materiál: Polyester Odporúčaný vek: Od narodenia Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Je vyhlásenie o zhode CE.  

12,49 

Blokovanie elektrickej zásuvky 1 ks

• s kľúčikom na vybratie
• výborná pomôcka

Vynikajúca pomôcka! Nedovolí deťom, aby si ublížili strkaním prstov a nebezpečných predmetov do zásuvky. Dá sa vybrať iba
pomocou priloženého kľúčika.]] >

3,29 

Zábrana dverí 1 ks

Zábranu umiestnite na hornú časť dverí tak, aby sa dvere ani v prievane úplne nezavreli.]] >

1,89 

Ochrana rohov stola – 4 ks 1 ks

Zaoblené ochrany rohov chráni dieťa pred negatívnymi účinkami pádov počas intenzívneho učenia chodenie – zaistíte ostré rohy všetkého nábytku s hladkým povrchom Spôsob použitia: Pred nalepením dôkladne očistite miesta, na ktoré budete ochrany lepiť. Dodáva sa v balení po 4 kusoch.

3,69 

Taška prebaľovacia So City! Black 1 ks

– dlhý popruh na rameno, krátke ušká na uchopenie do ruky
– 11 vreciek napríklad na fľašu, plienky, mobil
– ideálna na prechádzky ale aj na víkendové výlety
– bočné popruhy na prichytenie ku kočíku
– k dispozícii v troch módnych prevedeniach]] >

27,29 

Podložka prebaľovacia pod dieťa 60×90 cm, 10 ks 1 ks

Jednorazové prebaľovacie podložky sú veľkou pomocou pri prebaľovaní dieťa, tiež môžu byť používané ženami v popôrodnom období. Mimoriadne absorpčné vložky pomáhajú zabezpečiť komfort a hygienu. Vonkajšie plastové obloženie chráni pred znečistením, zatiaľ čo samolepiace pásky udržiavajúť vankúšiky na svojom mieste. Superabsorpčný materiál vo vnútri podložky viaže vlhkosť rýchlo, neutralizáciu akýchkoľvek nepríjemných pachov.
– superabsorpčný materiál viazať prítomnou vlhkosť a neutralizáciu pachy
– priedušná vrchná vrstva
– delikátne a supersoft obloženie
– veľmi tenká]] >

4,99 

Ochrana elektrických zásuviek, 10ks 1 ks

Ochranu možno vybrať pomocou priloženého kľúčika.
V balení 10 ks.]] >

3,99 

Matrac detský Gryko Koko 120×60 cm Petite&Mars 1 ks

Vrchná vrstva matraca je vyrobená z pohánky, známej svojimi zdraviu prospešnými vlastnosťami. Pohánková drť je umiestnená v komorách, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa ideálne prispôsobili telu dieťaťa. Pohánka predchádza vzniku porúch chrbtice u detí. Má antistresové vlastnosti, ktoré neutralizujú škodlivé prúdenie krvi a tiež škodlivé elektromagnetické žiarenie. Pohánka sa nezahrieva od tela spiaceho dieťaťa, čím sa minimalizuje potenie a teda aj podráždenie pokožky spôsobené potom. Je antibakteriálna, čo zabraňuje množeniu roztočov vo vnútri matraca. Stredná vrstvu tvorí molitanová pena, ktorá taktiež obsahuje špeciálne kanáliky, ktoré umožňujú uspôsobenie sa tvaru tela, a podporujú lepšie prúdenie vzduchu. Spodná vrstva je vytvorená z prírodného materiálu rovnako ako tá horná. Jedná sa o lisované kokosové vlákno, ktoré má podobné vlastnosti ako pohánka. Zabraňuje množeniu roztočov, je antibakteriálna a má tiež veľmi dobré antiperspiračné vlastnosti. – prírodné materiály – obojstranné použitie – 1. strana: kokosová doska., 2. strana: otruby z pohánky, stred: molitanová matraca. – protialergický, potu-odpudivá, pomáha pri liečbe chrbtice – bavlnený poťah so zipsom možno prať v práčke Rozmery: d. 120 cm, š. 60 cm, v. 9 cm]] >

28,89 

Zobrazených 1–10 z 18 výsledkov