Detské elektronické pestúnky

AVENT DECT Digitálny BABY MONITOR SCD 506 1×1 set

Digitálny audio monitor DECT umožňuje 24 hodinový monitoring novorodenca / dieťaťa. Zaručený príjem na vzdialenosť až 330 m doma i vonku.
možnosť rodiča odpovedať dieťaťu, nastaviteľná citlivosť zvuku, nočné osvetlenie, uspávanky, svetelná indikácia zvuku dieťaťa (pre prípad že je rodičovská jednotka stíšená), garancia nulového rušenia z akéhokoľvek iného zariadenia,  indikátor neustáleho spojenia medzi obidvoma jednotkami,  nabíjacia základňa pre rodičovskú jednotku, šnúrka na nosenie rodičovskej jednotky,  model má smartEKO mód šetriaci energiu.
Spôsob použitiaPred prvým použitím je potrebné preštudovať si návod na použitie. Používať v súlade s návodom.
Detskú jednotku umiestniť pri dieťati (nie priamo v postieľke) max. do vzdialenosti 1m od dieťaťa. Po zapnutí rodičovskej aj detskej jednotky (podržaním tlačidla zapnutia cca 2 sekundy) sa rozsvieti indikátor neustáleho spojenia medzi obidvoma jednotkami na zeleno.
Možnosť nastavenia citlivosti zvuku.

75,99 

NUK Opatrovateľka EASY Control 200 1 ks

Jednoduché ovládanie, spoľahlivá kontrola 100% bez rušenia as kvalitným prenosom zvuku vďaka FHSS-technológii (Široko-spektre skoková sekvencie) bezpečné spojenie Dosah až 200m S vizuálnym zvukovým upozornením a kontrolou spojenie opatrovateliek Dobíjacie prijímač (rodičovská opatrovateľka) Praktický klip na opasok pre jednoduché prenášanie

39,99 

NUK Opatrovateľka VIDEO ECO Control 1 ks

NUK Opatrovateľka VIDEO ECO Control 100% bez vysoko-frekvenčného vysielanie v režime spánku vďaka FULL ECO módu 100% bez rušenia a vysoká bezpečnosť prenosu vďaka digitálnej FHSS technológii (frequent hopping spread spectrum / skákavá digitálna frekvencia). Výber vlastného kanálu pre zaistenie súkromia. Vynikajúca, čistá kvalita zvuku. Dosah až 300 metrov v otvorenom priestore a 50 metrov vo vnútri budovy. Veľký, jasný LCD monitor; flexibilný pohľad kamery. Monitoring teploty v detskej izbe. Funkcia spätného hovorenia k dieťaťu. Funkcia nočného videnia. Výber z niekoľkých uspávaniek. Vibračná signalizácia.

189,99 

NUK Pestúnka ECO Control s displejom 1ks

Prenos signálu pomocou technológie DECT- ECO MODE – opatrovateľka vysiela iba ak zachytí zvuk. 100% bezporuchové; vysoko zabezpečený a bezpečný prenos. Výber vlastného kanálu pre zaistenie súkromia. Výnimočne čistý a kvalitný zvuk. Príjem signálu zaistený vnútri aj vonku. Spoľahlivý dosah: až do 300 metrov (v otvorenom priestore) do 50 metrov (v uzavretých miestnostiach) Zaistený kontakt na diaľku Váš hlas je prenesený k dieťaťu jasne priamo do detskej izby

69,99 

NUK Pestúnka ECO Control 1ks

Prenos signálu pomocou technológie DECT – 100% bezporuchové; vysoko zabezpečený a bezpečný prenos – Výber vlastného kanálu pre zaistenie súkromia – Výnimočne čistý a kvalitný zvuk – Príjem signálu zaistený vnútri aj vonku Spoľahlivý dosah: – Až do 300 metrov (v otvorenom priestore) a – Do 50 metrov (v uzavretých miestnostiach) – Zaistený kontakt na diaľku – Funkcia spätného rozprávania pre upokojenie dieťaťa – Váš hlas je prenesený k dieťaťu jasne priamo do detskej izby – Vrátane nabíjačky a akumulátorov

67,99 

Jablotron Monitor dychu Nanny BM-02A 1 kus, monitor dychu dojčiat

Nanny chráni dieťatko pred syndrómom náhleho úmrtia (SIDS) tým, že upozorní na riziko náhlej zástavy dychu, prípadne zástavy, spôsobenej chorobou, upchatím dýchacích ciest alebo inou príčinou. Prístroj vhodný na použitie v domácnostiach, pôrodniciach a nemocniciach. Je určená pre deti do 15 kg hmotnosti. Citlivá elektronika monitora dychu trvale sleduje a zobrazuje frekvenciu nádychov dieťaťa. Baby monitor je pomocníkom pri starostlivosti o novorodenca s nízkou pôrodnou hmotnosťou, rizikovými zdravotnými komplikáciami, ale aj o úplne zdravé dieťa. V prípade, že Nanny zistí zástavu dychu na viac ako 20 sekúnd (alebo sa rýchlosť dychu výrazne zníži), začne najskôr chvíľu varovne pípať a následne spustí poplach.  Spôsob použitia Pri inštalácii prístroja sa postupuje podľa návodu priloženého v balení. Snímacia doska sa umiestňuje pod matrac alebo podložku, na ktorej dieťatko spí. Prístroj sa pripevňuje na postieľku, alebo ho je možné prostredníctvom predlžovacej šnúry zapojiť vo vedľajšej miestnosti. Po uložení dieťatka zapnete na prístroji vypínač. Nanny Vás potom vždy upozorní na prípadné ohrozenie života dieťatka.

93,89 

Vysielačka prenosná digitálna dvojsmerná do 300m,0m+ 1 ks

– obojsmerný monitorovací systém
– digitálna technológia
– vysoká citlivosť
– prevádzkový rozsah do 300 metrov
– k dispozícii s klipom
– energeticky úsporný pohotovostný režim VOX
– 32 kanálov čo umožňuje bezchybnú prevádzku

Balenie obsahuje:
– vysielač
– prijímač
– 2 x napájací adaptér
– 6 x 1,5 V alkalické batérie
– užívateľská príručka

]] >

40,99 

BABYSENSE SC-210 detská pestúnka 1 kus

Digitálna pestúnka s obojsmernou komunikáciou. Komunikáciu zabezpečuje moderná DECT technológia pracujúca na frekvencii 1,8 GHz, zabezpečujúca čistý prenos zvuku. Obojsmerná komuníkácia rodičov s dieťaťom Krištálovo čistý prenos zvuku medzi rodičovskou a detskou jednotkou DECT technológia s elimináciou rušenia bezdrôtovými prístrojmi a automatickou kontrolou komunikácie Dosah až 300 m Možnosť nastavenia všetkých funkcií na prehľadnom LCD displeji VOX – aktivácia hlasom dieťaťa Prehrávanie upokojujúcich melódií (uspávaniek) Indikátor teploty v miestnosti, zobrazenie dátumu a času Časovač – nastavenie zvukového upozornenia Možnosť voľby napájania zo siete alebo na batérie Upozornenie na nízky stav batérie Funkcia Pagera umožňujúca nájdenie rodičovskej jednotky Nočná lampička Komunikácia v slovenskom jazyku    

69,99 

MOTOROLA MBP 622 detská opatrovateľka 1 x elektronická opatrovateľka s 2,4″ LCD

Digitálny video baby monitor Farebný displej s uhlopriečkou 2,4″(6,1 cm) 2,4Ghz FHSS bezdrôtová technológia Bezpečné šifrovanie dát ECO režim Dosah až 250 m Upozornenie mimo dosahu Infračervené nočné videnie Vysoká citlivosť mikrofónu Nastavenie hlasitosti Vizuálny indikátor hladiny zvuku (LED) Digitálny zoom Upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie Stojanček Možnosť rozšírenia až na 4 kamery Obsah balenia: Rodičovská jednotka Detská jednotka (kamera) Užívateľská príručka Rýchly sprievodca Dobíjateľné batérie pre rodičovskú jednotku Sieťový adaptér (pre rodičovskú jednotku) Sieťový adaptér (pre detskú jednotku)

95,99 

MOTOROLA detská pestúnka MBP 161 1 x set

MBP161 je digitálny audio baby monitor od spoločnosti Motorola. Jeho DECT technológia vám dáva kľud s vedomím, že jej digitálny komunikačný signál je bezpečný, takže ostatní nemôžu odpočúvať. MBP161 ponúka celý rad funkcií a je ľahko ovládateľný. Elektronická opatrovateľka prichádza s časovačom starostlivosti o dieťa, ktorý vám pomôže zapamätať si dôležité úlohy pre starostlivosť o dieťa alebo pripomenie kŕmenie vášho dieťaťa, výmenu plienky a plánovaný čas pre uloženie k spaniu. Zapnite nočné svetlo tak, že miestnosť je jemne osvetlená. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie izbovej teploty a obojsmerná komunikácia. S Motorola MBP161 budete počuť každé pípnutie LCD displej s podsvietením DECT technológia bez rušenia signálu Bezpečné šifrovanie dát ECO režim Dosah až 300 metrov * Upozornenie na mimo dosahu signálu 3 činnosti časovača Mikrofón s vysokou citlivosťou Ovládanie hlasitosti Vizuálny indikátor hladiny zvuku Sledovanie izbovej teploty Obojsmerná komunikácia Nočné svetlo na detskej jednotke Možnosť vypnutia / zapnutia nočného svetla z rodičovskej jednotky Uspávanky (5) Nabíjacia batérie (Rodičovská jednotka) Upozornenie na vybitú batériu Stojanček Obsah balenia: Rodičovská jednotka Detská jednotka Užívateľský sprievodca Rýchla užívateľská príručka Nabíjacia batéria (Rodičovská jednotka) 2x napájací adaptér (rodičovská a detská jednotka)

46,89 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 28