Nosné odsávačky

PHYSIOMER BABY nosový sprej 115 ml, izotonický, s obsahom morskej vody

Izotonický sprej do nosa:
vhodný pri nádche a nachladnutí, napomáha odstraňovať nadbytočný hlien a znižovať riziko opätovných ORL infekcií a komplikácií, môže byť súčasťou dennej hygieny nosa, pri dennom používaní napomáha predchádzať nádche.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa ako 1x vstreknutie 1x denne do každej nosnej dierky ako súčasť dennej hygieny. V prípade nádchy a upchatého nosu sa môže dávkovanie zvýšiť na 1x vstreknutie 2-4x denne.

10,59 

PHYSIOMER KIDS nosový sprej izotonický, s obsahom morskej vody 1×115 ml

Nosový sprej:
jemne odstraňuje nadbytočný hlien, nečistoty a dráždivé látky z nosovej sliznice pri nádche a upchatom nose, zvlhčuje nosovú sliznicu a pomáha potlačiť nosovú infekciu, zabraňuje rozšíreniu nosových infekcií do uší a dýchacích ciest.
Spôsob použitiaJedno vstreknutie do každej nosovej dierky 1x denne ako súčasť dennej hygieny. Pri nádche a upchatom nose sa dávkovanie zvyšuje na jedno vstreknutie 2-4x denne do každej nosovej dierky. Bezpečný aj na každodenné používanie.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 2 rokov.

10,59 

NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV ZO SKLA pripojiteľná k vysávaču, 1×1 ks

Odsávačka hlienov na vysávač s príslušenstvom.
odsávačka pripojiteľná na bežný domáci vysávač slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí.
Spôsob použitiaZvonovú prípojku odsávačky umiestnite do hadice vysávača. Po zapnutí saciu hlavicu prístroja priložte k nosovej dierke a začnite odsávanie. Odsávanie možete opakovať s krátkymi prestávkami niekoľkokrát. Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

10,79 

NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU pripojiteľná k vysávaču, 1×1 ks

Odsávačka nosových hlienov
je pripojiteľná k bežnému domácemu vysávaču, slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí, jej používaním sa podstatne zrýchli hojenie podráždených dýchacích ciest a uľahčí sa dýchanie.
Spôsob použitiaZvonovú prípojku odsávačky umiestnite do hadice vysávača. Po zapnutí vysávača saciu hlavicu prístroja priložte k nosovej dierke a začnite odsávať. Odsávanie môžete opakovať s krátkymi prestávkami niekoľkokrát. Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

9,99 

NOŠTEK SADA ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU set, (kefa na čistenie + náhradná sacia hlavica)

Odsávačka hlienov na vysávač s čistiacou kefou a náhradnou hlavicou.
detská odsávačka nosových hlienov je pripojiteľná k bežnému domácemu vysávaču, slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí, jej používaním sa podstatne zrýchli hojenie podráždených dýchacích ciest a uľahčí sa dýchanie.
Spôsob použitiaZvonovú prípojku odsávačky umiestnite do hadice vysávača. Po zapnutí vysávača saciu hlavicu prístroja priložte k nosovej dierke a začnite odsávať. Odsávanie môžete opakovať s krátkymi prestávkami niekoľkokrát.

11,99 

Fytofontana Aurecon drops forte Junior ušné kvapky s obsahom rastlinných extraktov 1×10 ml

– prírodné úšné kvapky zmierňujúce bolesť ucha
– priaznivo pôsobia pri miernych zápaloch vonkajšieho zvukovodu a boltca
– uľahčujú čistenie ucha, obmedzujú tvorbu ušného mazu
– napomáhajú zabrániť množeniu mikroorganizmov Spôsob použitiaDo každého ucha aplikujte 3-5 kvapiek 1x týždenne. V prípade potreby sa može prípravok použiť častejšie.

5,59 

NUK ODSÁVAČKA HLIENOV 1×1 ks

Odsávačka hlienov (plastový balónik s bezpečnostnou koncovkou) pre šetrné čistenie upchatého detského nosa. Balenie obsahuje aj náhradnú koncovku. Spôsob použitiaPostupovať podľa priloženého návodu na použitie.
"Balónik" sa stlačí, bezpečnostná koncovka sa priloží k nosnej dierke a šetrne sa odsaje hlien z upchatého detského nosa. Po použití sa umyje teplou vodou.

4,69 

OMRON Duobaby NE-C301 INHALÁTOR kompresorový s odsávačkou 1×1 set

Kompresorový inhalátor s odsávačkou hlienov : – odsávačka na jemné čistenie nošteka – efektívna liečba vďaka nastaviteľnému rozprašovaniu aerosolu – cielená liečba dýchacích ciest: 1. horných dýchacích ciest – 9 μm MMAD, P = 0,4 ml/min. 2. dolných dýchacích ciest – 4 μm MMAD, P = 0,2 ml/min. – jednoduché a hygienické používanie a čistenie   Základná výbava: prístroj, odsávačka, 2x inhalačná súprava (horné a dolné dýchacie cesty), hadica, náustok, maska pre deti, návod, záručný list.

67,19 

Nosná odsávačka PhysioClean 1 ks

Pri upchatí nosa sú nepokojní a nemajú skutočné pohodlie pri jedení, pití, alebo počas spánku.
Ergonomický tvar s rukoväťou, jemný a ohybný materiál pre šetrné odstránenie nosných hlienov.

Disponibilná tryska s vloženým absorbčným filtrom zabezpečuje maximálnu hygienu.]] >

11,89 

NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU s mäkkou hlavicou, pripojiteľná k vysávaču, 1×1 ks

Odsávačka hlienov na vysávač  detská odsávačka nosových hlienov je pripojiteľná k bežnému domácemu vysávaču, slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí, jej používaním sa podstatne zrýchli hojenie podráždených dýchacích ciest a uľahčí sa dýchanie. Výhody mäkkej hlavice: vynikajúca aj pre najmenšie deti, pružná a ešte ohľaduplnejšia k citlivým noštekom novorodencov. bezpečné a pohodlné používanie vyhotovená z tepelne odolného,ľahko čistiteľného materiálu neobsahuje zdraviu škodlivé zložky (BPA free) skutočná inovácia v oblasti

10,99 

Zobrazených 1–10 z 14 výsledkov