Nosné odsávačky

NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV ZO SKLA pripojiteľná k vysávaču, 1×1 ks

Odsávačka hlienov na vysávač s príslušenstvom.
odsávačka pripojiteľná na bežný domáci vysávač slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí.
Spôsob použitiaZvonovú prípojku odsávačky umiestnite do hadice vysávača. Po zapnutí saciu hlavicu prístroja priložte k nosovej dierke a začnite odsávanie. Odsávanie možete opakovať s krátkymi prestávkami niekoľkokrát. Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

11,79 

NUK ODSÁVAČKA HLIENOV 1×1 ks

Odsávačka hlienov (plastový balónik s bezpečnostnou koncovkou) pre šetrné čistenie upchatého detského nosa. Balenie obsahuje aj náhradnú koncovku. Spôsob použitiaPostupovať podľa priloženého návodu na použitie.
"Balónik" sa stlačí, bezpečnostná koncovka sa priloží k nosnej dierke a šetrne sa odsaje hlien z upchatého detského nosa. Po použití sa umyje teplou vodou.

3,59 

Avent Sada pre starostlivosť o dieťa set

S AVENT setom môžete poskytnúť vášmu dieťaťu tú najlepšiu starostlivosť. Set je kompaktný, obsahuje: presný, pohodlne a rýchlo merajúci digitálny teplomer nosnú odsávačku s jemným koncom prstovú kefku na prvé zúbky set pre starostlivosť o nechty a vlasy kompaktné a prehľadné puzdro, vhodné aj na cesty Technické špecifikácie digitálneho teplomera, dodávaného so setom: Batéria:1,55VDC (LR41) Životnosť batérie: > 100 hodín Rozsah merania: 35°C – 42.9°C Presnosť: ±0.1°C pre rozsah od 35°C do 42°C Zhoda: spĺňa požiadavky smernice MDD93/42/EEC

29,99 

OMRON Duobaby NE-C301 INHALÁTOR kompresorový s odsávačkou 1×1 set

Kompresorový inhalátor s odsávačkou hlienov : – odsávačka na jemné čistenie nošteka – efektívna liečba vďaka nastaviteľnému rozprašovaniu aerosolu – cielená liečba dýchacích ciest: 1. horných dýchacích ciest – 9 μm MMAD, P = 0,4 ml/min. 2. dolných dýchacích ciest – 4 μm MMAD, P = 0,2 ml/min. – jednoduché a hygienické používanie a čistenie   Základná výbava: prístroj, odsávačka, 2x inhalačná súprava (horné a dolné dýchacie cesty), hadica, náustok, maska pre deti, návod, záručný list.

61,99 

Nosná odsávačka PhysioClean 1 ks

Pri upchatí nosa sú nepokojní a nemajú skutočné pohodlie pri jedení, pití, alebo počas spánku.
Ergonomický tvar s rukoväťou, jemný a ohybný materiál pre šetrné odstránenie nosných hlienov.

Disponibilná tryska s vloženým absorbčným filtrom zabezpečuje maximálnu hygienu.]] >

7,29 

NOŠTEK NOSNÁ ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU 1×1 kus

Noštek A opäť cítim mamičkinu vôňu! Prečo práve odsávačka Noštek? Pretože táto odsávačka je založená na najúčinnejšej odsávacej technológii Pretože jej konštrukcia je ideálna na odsávanie nosových hlienov dojčiat Pretože účinne a rýchlo odstráni sekrét z nosovej dutiny Pretože túto odsávačku môžu používať nielen dojčatá, ale aj dospelí Keďže sa dá rozobrať na viac častí, veľmi jednoducho sa čistí a sterilizuje.  

10,99 

NOŠTEK nosová odsávačka hlienov 1 kus (sada)

Nosová odsávačka NOŠTEK je založená na najúčinnejšej odsávacej technológii. Možno ju pripojiť k domácemu vysávaču a používať pri novorodencoch aj pri dojčatách. Veľmi rýchlo odstraňuje nežiaduce hlieny z nosovej dutiny dieťatka.

Odsávačka je vyrobená z plastu, jednoducho sa čistí, dezinfikuje a ľahko sa rozoberá. Súčasťou balenia je náhradná hlavica a kefka na čistenie.
Kľúčové vlastnosti
Nosová odsávačka s pripojením na domáci vysávač Vhodná pre novorodencov aj pre dojčatá Rýchlo odstraňuje nežiaduce hlieny z nosovej dutiny Vyrobená z plastu Ľahká manipulácia, čistenie a dezinfekcia Súčasťou balenia je náhradná hlavica a kefka na čistenie

11,89 

NOŠTEK ODSÁVAČKA HLIENOV Z PLASTU s mäkkou hlavicou, pripojiteľná k vysávaču, 1×1 ks

Odsávačka hlienov na vysávač  detská odsávačka nosových hlienov je pripojiteľná k bežnému domácemu vysávaču, slúži na odstránenie nahromadených nosových hlienov u malých detí, jej používaním sa podstatne zrýchli hojenie podráždených dýchacích ciest a uľahčí sa dýchanie. Výhody mäkkej hlavice: vynikajúca aj pre najmenšie deti, pružná a ešte ohľaduplnejšia k citlivým noštekom novorodencov. bezpečné a pohodlné používanie vyhotovená z tepelne odolného,ľahko čistiteľného materiálu neobsahuje zdraviu škodlivé zložky (BPA free) skutočná inovácia v oblasti

10,99 

Náhradná koncovka k odsávačke Arianna Baby-Vac 2 1×1 ks

Náhradný diel – koncovka (evakuátor) k odsávačke hlienov Arianna Baby-Vac 2 Spôsob použitiaKoncovka (evakuátor) sa vloží do zberného cylindra pred odsávaním

1,39 

Zobrazených všetkých 10 výsledkov