Prsné tampóny

MEDELA silikónové chrániče bradaviek veľkosť M 1×2 ks

Pomôcka, ktorá chráni bolestivé a popraskané bradavky. Spôsob použitiaPred prvým použitím je potrebné chránič vložiť do hrnca so studenou destilovanou vodou, pomaly zohriať, vysterilizovať trojminútovým varom a napokon usušiť. Po umytí prsníkov obrátiť mäkký okraj chrániča smerom von a nasadiť ho pokiaľ je to možné cez celú bradavku. Pritlačiť prstami a druhou rukou okraj chrániča stiahnuť k prsníku tak, aby pevne priľnul. Po každom použití chrániče umyť slabým mydlovým roztokom, opláchnuť čistou vodou a usušiť. Odporúča sa 1 krát denne sterilizovať varom, tak ako pred prvým použitím.

14,19 

MEDELA silikónové chrániče bradaviek veľkosť L 1×2 ks

Silikónové chrániče bradaviek :
sú určené pre dojčiace matky chránia bolestivé a popraskané bradavky pred nepríjemným kontaktom s bielizňou perforovaný okraj umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím dochádza k urýchleniu procesu hojenia diskrétny tvar a flexibilná membrána zaručujú pohodlné nosenie jemný silikón je šetrný k pokožke
Spôsob použitiaSilikónová membrána sa pritlačí na viečko. Membrána musí byť umiestnená tesne po celom obvode viečka. Zložený chránič sa vkladá do podprsenky tak, aby bradavka bola presne v strednom otvore chrániča. Ventilačné otvory musia smerovať nahor. Odporúča sa používať podprsenku pre dojčiace matky, ktorá je priestrannejšia a nosenie chráničov je pohodlnejšie. Ak počas nosenia chráničov uniká z bradavky mlieko, vloží sa do chrániča kúsok tkaniny, ktorá však nesmie zakrývať ventilačné otvory. Pred prvým použitím a následne 1 krát denne sa chrániče čistia a sterilizujú, a to tak, že sa rozložené časti chráničov vložia do malého hrnca so studenou vodou (pri použití vody z vodovodu sa odporúča pridať trochu kyseliny citrónovej na zabránenie vzniku vodného kameňa), privedie sa k varu a nechá sa variť cca 3 až 5 minút. Jednotlivé diely sa vytiahnu z vody, opláchnu sa a nechajú vysušiť na suchej čistej handričke. Po každom použití sa oddelené časti chráničov umyjú v jemnom čistiacom roztoku, opláchnu sa v studenej vode a usušia sa na čistej suchej handričke.

14,29 

NUK SET ŠPECIÁLNYCH PRSNÝCH KLOBÚKOV silikónové, 3 druhy po 2 ks, 1×6 ks

Sada pre upokojenie boľavých bradaviek a zachytenie vzácneho materského mlieka. Sada obsahuje:

2 Zberače materského mlieka
• Na čisté a jednoduché zachytávanie materského mlieka
• Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik
• Výlevka pre ľahké prelievanie

2 Ventilované chrániče prsných bradaviek
• Pre účinnú ochranu a rýchlu úľavu boľavých a citlivých bradaviek
• Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik
• S vetracími otvormi

2 Mäkké vložky s jemnými okrajmi do silikónových klobúčikov Spôsob použitiaPri použití pomôcky postupovať podľa návodu na obale výrobku. Silikónové klobúčiky použiť vždy umyté (príp. sterilné).
Pomôcka pre dojčiace mamičky sa používa pri dojčení dieťatka. Klobúčik priložiť na bradavku.

11,99 

NUK Prsné vankúšiky ULTRA DRY COMFORT vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky 1×24 ks

Prsné vložky pre dojčiace matky napomáhajú udržovať pokožku stále v suchu a chránia bielizeň pred presiaknutím.
Extrémne savé: maximálna absorpčná kapacita vďaka špeciálnej vnútornej vrstve, ktorá zadržuje tekutinu, jemné k pokožke, bezpečne pripevnené, hygienicky zabalené v samostatných vreckách.
Spôsob použitiaVložky na jedno použitie sú vhodné na vloženie ako do bežnej podprsenky, tak do špeciálnej podprsenky pri dojčení. 

4,39 

AVENT TERMO PRSNÉ VLOZKY 2v1 do podprsenky (2ks gélové vložky + 2ks textil. obal) 1x1set

Termo gélové vložky do podprsenky určené dojčiacim mamičkám. Balenie 2x termo vložka, 2x návlek na vložku.
Teplé použitie – stimulácia toku mlieka pred dojčením, pomáha naliatie prsníkov, dojčenie je jednoduchšie pre mamtku aj dieťa.
Studené použitie – ukľudňuje bolestivé miesta alebo naliate prsníky. Spôsob použitiaGélová termo vložka sa nahreje ponorením do horúcej vody po dobu 10 minút. Vloží sa do textilného obalu a priloží na prsník.  Môže sa použiť za studena – po ochladení v chladničke, na upokojenie. Použitie podľa potreby. 

19,99 

MAM silikónové chrániče veľkosť M

2 ks balenie, veľkosť: M sterilizovaný kryt na uschovanie motýľovitý tvar pre maximálny kontakt dieťatka s matkou hodvábne jemný silikón

7,69 

MAM prsné tampóny 30 ks

MAM prsné vankúšiky, 30ks Popis: Prsné vankúšiky sú veľmi tenké (2mm), neviditeľné. Pre dlhý pocit sucha. Mlieko je rýchlo absorbované do vnútornej vrstvy tampónov. Vonkajšia vrstva zostáva suchá a jemná. Prsné vankúšiky sapoužívajú pri dojčení, vkladajú sa do podprsenky. Vďaka dvom jemným vrstvám a priedušnosti zabudnete, že ich máte. Široký fixačný pásik udrží tampóny na mieste.

5,49 

LANSINOH Jednorázové vložky do podprsenky 60 ks

Sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a vždy suchou podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržiava pokožku a oblečenie suché. Dva protišmykové lepiace pásiky udržia vložku na mieste. Je to jedinečná vložka s polymérom, ktorá drží svoj tvar, aj keď je vlhká. Diskrétne, prirodzene tvarovaná – neviditeľný dizajn. Vložky sú balené jednotlivo a jednorazovo hygienické. Technológia jednosmernej vlhkosti zaručí, že zostanete suchá vo dne i v noci. Ultra tenké. Priedušná nepremokavá vonkajšia vrstva udržiava vaše oblečenie suché. Mäkká a priedušná vnútorná vrstva pre maximálne pohodlie. Určené do podprsenky pre dojčiace ženy. Vhodné pre všetky veľkosti prsníkov. Spôsob použitia Ochranné vložky sa u ženy v období dojčenia a tvorby materského mlieka vložia do podprsenky.

12,99 

Antibakteriálne tampóny do podprsenky 30 ks 1 ks

• Vhodné do všetkých druhov podprseniek, anatomicky tvarované, preto sa úplne prispôsobia tvaru prsníka, pričom ich pod odevom nie je vidieť.
• Vyrobené zo špeciálnej, výnimočne mäkkej, „ netkanej textílie „, ktorá udržuje pokožku suchú, umožňuje jej dýchanie a zabraňuje podráždeniu.]] >

4,39 

NUK Prsné vankúšiky ULTRA DRY vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky 1×30 ks

Bezpečné pre ochranu pokožky a odevov – NUK prsné vankúšiky s absorpčným jadrom. Spoľahlivé: Super absorpčná vnútorná vrstva bráni úniku materského mlieka. Komfortné k pokožke: pohodlné na nosenie vďaka super mäkkému materiálu. Neviditeľné: dokonale tvarované vankúšiky s hladkým povrchom. Non-slip: lepiaca páska pre dokonalé prispôsobenie vnútri podprsenky.

4,99 

Zobrazených 1–10 z 23 výsledkov.