Prsné tampóny

LANSINOH Jednorázové vložky do podprsenky 1×24 ks

Lansinoh jednorazové vložky do podprsenky ponúkajú efektívnu a diskrétnu ochranu pred únikom materského mlieka. Sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a vždy suchou podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržiava pokožku a oblečenie suché. Dva protišmykové lepiace pásiky udržia vložku na mieste. Je to jedinečná vložka s polymérom, ktorá drží svoj tvar, aj keď je vlhká. Diskrétne, prirodzene tvarovaná – neviditeľný dizajn. Vložky sú balené jednotlivo a jednorazovo hygienické. Technológia jednosmernej vlhkosti zaručí, že zostanete suchá vo dne i v noci. Ultra tenké. Priedušná nepremokavá vonkajšia vrstva udržiava vaše oblečenie suché. Mäkká a priedušná vnútorná vrstva pre maximálne pohodlie.
Určené do podprsenky pre dojčiace ženy. Vhodné pre všetky veľkosti prsníkov. Spôsob použitiaOchranné vložky sa u ženy v období dojčenia a tvorby materského mlieka vložia do podprsenky.

6,59 

AVENT CHRÁNIČE PRSNÝCH BRADAVIEK SMALL silikónové 1×2 ks

Chrániče bradaviek AVENT sú vyrobené z tenkého mäkkého silikónu a chránia bradavky pred poškodením a popraskaním počas dojčenia. Tvar motýlích krídeľ umožní dieťaťu kontakt s pokožkou mamičky. Dieťa cíti Vašu pokožku a na chránič si ľahko zvykne. Po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu.
Obsah: 2 chrániče bradaviek

7,99 

Bel baby Nursing Pads – prsné vložky 30 ks

Prsné vložky určené pre dojčiace mamičky
Priedušné, z netkaného textilu, vhodné pre citlivú pokožku. S absorpčným jadrom, anatomicky prispôsobené. Vonkajšia strana chráni bielizeň pred presiaknutím.
Spôsob použitiaPoužijú sa podľa potreby. Vhodné v období dojčenia, umožnia nenápadne nosenie a ochranu oblečenia.

2,99 

AVENT NIPLETTE SYSTÉM na bradavky 1×1 ks

Jednoduchá liečba vpadnutých alebo plochých bradaviek, ktoré môžu byť problémom pre dojčiace ženy. Spôsob použitiaPomocou jemného podtlaku Niplette vytiahne bradavku von do malého plastového klobúčika, čo je záležitosťou týždňov a pravidelného používania, aby bradavka zostala trvalo vztýčená.

32,99 

MEDELA silikónové chrániče bradaviek veľkosť M 1×2 ks

Pomôcka, ktorá chráni bolestivé a popraskané bradavky. Spôsob použitiaPred prvým použitím je potrebné chránič vložiť do hrnca so studenou destilovanou vodou, pomaly zohriať, vysterilizovať trojminútovým varom a napokon usušiť. Po umytí prsníkov obrátiť mäkký okraj chrániča smerom von a nasadiť ho pokiaľ je to možné cez celú bradavku. Pritlačiť prstami a druhou rukou okraj chrániča stiahnuť k prsníku tak, aby pevne priľnul. Po každom použití chrániče umyť slabým mydlovým roztokom, opláchnuť čistou vodou a usušiť. Odporúča sa 1 krát denne sterilizovať varom, tak ako pred prvým použitím.

12,89 

NUK Prsné vankúšiky ULTRA DRY COMFORT vložky do podprsenky pre dojčiace mamičky 1×24 ks

Prsné vložky pre dojčiace matky napomáhajú udržovať pokožku stále v suchu a chránia bielizeň pred presiaknutím.
Extrémne savé: maximálna absorpčná kapacita vďaka špeciálnej vnútornej vrstve, ktorá zadržuje tekutinu, jemné k pokožke, bezpečne pripevnené, hygienicky zabalené v samostatných vreckách.
Spôsob použitiaVložky na jedno použitie sú vhodné na vloženie ako do bežnej podprsenky, tak do špeciálnej podprsenky pri dojčení. 

3,89 

NUK SET ŠPECIÁLNYCH PRSNÝCH KLOBÚKOV silikónové, 3 druhy po 2 ks, 1×6 ks

Sada pre upokojenie boľavých bradaviek a zachytenie vzácneho materského mlieka. Sada obsahuje:

2 Zberače materského mlieka
• Na čisté a jednoduché zachytávanie materského mlieka
• Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik
• Výlevka pre ľahké prelievanie

2 Ventilované chrániče prsných bradaviek
• Pre účinnú ochranu a rýchlu úľavu boľavých a citlivých bradaviek
• Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik
• S vetracími otvormi

2 Mäkké vložky s jemnými okrajmi do silikónových klobúčikov Spôsob použitiaPri použití pomôcky postupovať podľa návodu na obale výrobku. Silikónové klobúčiky použiť vždy umyté (príp. sterilné).
Pomôcka pre dojčiace mamičky sa používa pri dojčení dieťatka. Klobúčik priložiť na bradavku.

10,99 

AVENT TERMO PRSNÉ VLOZKY 2v1 do podprsenky (2ks gélové vložky + 2ks textil. obal) 1x1set

Termo gélové vložky do podprsenky určené dojčiacim mamičkám. Balenie 2x termo vložka, 2x návlek na vložku.
Teplé použitie – stimulácia toku mlieka pred dojčením, pomáha naliatie prsníkov, dojčenie je jednoduchšie pre mamtku aj dieťa.
Studené použitie – ukľudňuje bolestivé miesta alebo naliate prsníky. Spôsob použitiaGélová termo vložka sa nahreje ponorením do horúcej vody po dobu 10 minút. Vloží sa do textilného obalu a priloží na prsník.  Môže sa použiť za studena – po ochladení v chladničke, na upokojenie. Použitie podľa potreby. 

18,99 

NUK Prsné klobúčiky silikónové + box veľ. M, 1×2 ks

Ochranný prsný klobúčik, pomáha pri dojčení, keď sa bábätku nedarí prisať alebo keď má matka poranené bradavky. Jemný, hladký silikón sa dokonale prispôsobí tvaru bradavky a je príjemný k pokožke. Drobné výstupky stimulujú uvoľňovanie mlieka a pomáhajú pri dojčení. Unikátny trojuholníkový tvar umožňuje bábätku udržiavať dôležitý priamy kontakt s pokožkou matky. 2 ks v balení vrátane ochranného boxu na hygienické uskladnenie.

4,99 

MAM silikónové chrániče veľkosť S

2 ks balenie, veľkosť: S sterilizovaný kryt na uschovanie motýľovitý tvar pre maximálny kontakt dieťatka s matkou hodvábne jemný silikón

6,99 

Zobrazených 1–10 z 28 výsledkov