Prsné tampóny

AVENT CHRÁNIČE PRSNÝCH BRADAVIEK ŠTANDARD silikónové, normal 1×2 ks

Chrániče bradaviek AVENT sú vyrobené z tenkého mäkkého silikónu. Chránia bradavky pred poškodením a popraskaním počas dojčenia. Tvar motýlích krídel umožní dieťaťu kontakt s pokožkou mamičky. Dieťa cíti pokožku a na chránič si ľahko zvykne. Po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu.
chránia bradavky pred poškodením a popraskaním počas dojčenia dieťa cíti pokožku a na chránič si ľahko zvykne po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu
Spôsob použitiaChrániče bradaviek sa prikládajú na bolestivé alebo popraskané bradavky počas dojčenia.

8,79 

AVENT CHRÁNIČE PRSNÝCH BRADAVIEK SMALL silikónové 1×2 ks

Chrániče bradaviek AVENT sú vyrobené z tenkého mäkkého silikónu. Chránia bradavky pred poškodením a popraskaním počas dojčenia. Tvar motýlích krídel umožní dieťaťu kontakt s pokožkou mamičky. Dieťa cíti pokožku a na chránič si ľahko zvykne. Po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu.
chránia bradavky pred poškodením a popraskaním počas dojčenia dieťa cíti pokožku a na chránič si ľahko zvykne po uzdravení bradaviek sa dieťa ľahko vráti k normálnemu dojčeniu
Spôsob použitiaChrániče bradaviek sa prikládajú na bolestivé alebo popraskané bradavky počas dojčenia.

8,79 

AVENT PRSNÉ ABSORPČNÉ VLOŽKY PRACIE do podprsenky 1×6 ks

bavlnené vložky pre tehotné a dojčiace ženy, na zachytávanie unikajúceho materského mlieka.
Vložky na opakované použitie majú bavlnenú prednú vrstvu, ktorá je mäkká a jemná k pokožke a absorpčnú náplň, ktorá odvádza vlhkosť z pokožky a zachytáva ju za zadnou vrstvou. Vonkajšia čipková úprava zamedzuje posúvaniu vložky.  Balenie obsahuje 6 vložiek a vrecúško na pranie.
  Spôsob použitiaVložky sa vložia do podprsenky, podľa potreby na zabránenie presakovaniu materského mlieka cez oblečenie.

11,99 

LANSINOH Jednorázové vložky do podprsenky 1×24 ks

Lansinoh jednorazové vložky do podprsenky ponúkajú efektívnu a diskrétnu ochranu pred únikom materského mlieka. Sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a vždy suchou podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržiava pokožku a oblečenie suché. Dva protišmykové lepiace pásiky udržia vložku na mieste. Je to jedinečná vložka s polymérom, ktorá drží svoj tvar, aj keď je vlhká. Diskrétne, prirodzene tvarovaná – neviditeľný dizajn. Vložky sú balené jednotlivo a jednorazovo hygienické. Technológia jednosmernej vlhkosti zaručí, že zostanete suchá vo dne i v noci. Ultra tenké. Priedušná nepremokavá vonkajšia vrstva udržiava vaše oblečenie suché. Mäkká a priedušná vnútorná vrstva pre maximálne pohodlie.
Určené do podprsenky pre dojčiace ženy. Vhodné pre všetky veľkosti prsníkov. Spôsob použitiaOchranné vložky sa u ženy v období dojčenia a tvorby materského mlieka vložia do podprsenky.

7,99 

JOHNSON´S Baby prsné vložky 50 ks

Prsné vložky s lepiacim protišmykovým prúžkom 
anatomicky tvarované a odolné proti pretečeniu, nedráždia pokožku, hebký a priedušný povrch pre pocit suchej pokožky, odvádzajú a uzamykajú vlhkosť a udržujú tak pokožku suchú, vhodné do bežnej podprsenky aj do podprsenky na dojčenie, na jedno použitie.
Spôsob použitiaZ lepiaceho prúžku sa odstráni papier a prsná vložka sa vloží do akejkoľvek bežnej alebo dojčiacej podprsenky. Vložky pravidelne meňt. Pred dojčením prsník jemne umyte čistou vodou.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Vložky a lepsiaci prúžok by mohli spôsobiť udusenie. Pred použitím zlikvidujte papier z lepiaceho prúžku.

6,99 

Bel baby Nursing Pads – prsné vložky 30 ks

Prsné vložky určené pre dojčiace mamičky
Priedušné, z netkaného textilu, vhodné pre citlivú pokožku. S absorpčným jadrom, anatomicky prispôsobené. Vonkajšia strana chráni bielizeň pred presiaknutím.
Spôsob použitiaPoužijú sa podľa potreby. Vhodné v období dojčenia, umožnia nenápadne nosenie a ochranu oblečenia.

2,99 

Canpol Babies Tampóny laktačné Soft samolepiace, do podprsenky 1×60 ks

Canpol Babies Tampóny do podprsenky. 60 ks v balení.
Jednorazové tampóny do podprsenky nedráždia citlivú pokožku prsníka ani bradavky. Mäkká absorpčná vrstva zadržuje vytekajúce mlieko a nepriepustná vonkajšia vrstva zabraňuje zašpineniu bielizne. Protišmyková samolepiaca páska pomáha fixovať tampón na správnom mieste. Tampóny sa výborne prispôsobia tvaru prsníka a ich použitie je veľmi diskrétne.
Spôsob použitiaTampón sa pomocou samolepiaceho pásika zafixuje na potrebné miesto do podprsenky. Vymieňajú sa podľa potreby, dostatočne často za nové.

8,99 

AVENT NIPLETTE SYSTÉM na bradavky 1×1 ks

Jednoduchá liečba vpadnutých alebo plochých bradaviek, ktoré môžu byť problémom pre dojčiace ženy. Spôsob použitiaPomocou jemného podtlaku Niplette vytiahne bradavku von do malého plastového klobúčika, čo je záležitosťou týždňov a pravidelného používania, aby bradavka zostala trvalo vztýčená.

32,99 

MEDELA silikónové chrániče bradaviek veľkosť M 1×2 ks

Pomôcka, ktorá chráni bolestivé a popraskané bradavky. Spôsob použitiaPred prvým použitím je potrebné chránič vložiť do hrnca so studenou destilovanou vodou, pomaly zohriať, vysterilizovať trojminútovým varom a napokon usušiť. Po umytí prsníkov obrátiť mäkký okraj chrániča smerom von a nasadiť ho pokiaľ je to možné cez celú bradavku. Pritlačiť prstami a druhou rukou okraj chrániča stiahnuť k prsníku tak, aby pevne priľnul. Po každom použití chrániče umyť slabým mydlovým roztokom, opláchnuť čistou vodou a usušiť. Odporúča sa 1 krát denne sterilizovať varom, tak ako pred prvým použitím.

12,89 

MEDELA silikónové chrániče bradaviek veľkosť L 1×2 ks

Silikónové chrániče bradaviek :
sú určené pre dojčiace matky chránia bolestivé a popraskané bradavky pred nepríjemným kontaktom s bielizňou perforovaný okraj umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím dochádza k urýchleniu procesu hojenia diskrétny tvar a flexibilná membrána zaručujú pohodlné nosenie jemný silikón je šetrný k pokožke
Spôsob použitiaSilikónová membrána sa pritlačí na viečko. Membrána musí byť umiestnená tesne po celom obvode viečka. Zložený chránič sa vkladá do podprsenky tak, aby bradavka bola presne v strednom otvore chrániča. Ventilačné otvory musia smerovať nahor. Odporúča sa používať podprsenku pre dojčiace matky, ktorá je priestrannejšia a nosenie chráničov je pohodlnejšie. Ak počas nosenia chráničov uniká z bradavky mlieko, vloží sa do chrániča kúsok tkaniny, ktorá však nesmie zakrývať ventilačné otvory. Pred prvým použitím a následne 1 krát denne sa chrániče čistia a sterilizujú, a to tak, že sa rozložené časti chráničov vložia do malého hrnca so studenou vodou (pri použití vody z vodovodu sa odporúča pridať trochu kyseliny citrónovej na zabránenie vzniku vodného kameňa), privedie sa k varu a nechá sa variť cca 3 až 5 minút. Jednotlivé diely sa vytiahnu z vody, opláchnu sa a nechajú vysušiť na suchej čistej handričke. Po každom použití sa oddelené časti chráničov umyjú v jemnom čistiacom roztoku, opláchnu sa v studenej vode a usušia sa na čistej suchej handričke.

12,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 35