Domácnosť

Calgon gel 750 ml

Vďaka svojmu neutralizačnému účinku odstráni všetky nečistoty a vodný kameň, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú výkon práčky a účinnosť prania. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používajte Calgon 2 v 1 pri každom praní a pridajte ho k praciemu prostriedku do priehradky pre hlavné pranie. Dbajte o svoju práčku a ona vám vašu starostlivosť oplatí vždy skvelými výsledkami. Kartu bezpečnostných údajov najdete TU

7,79 

Calgon 500 g

Kľúčové vlastnosti: Účinná ochrana pred vodným kameňom, ktorá pomáha brániť kazeniu práčky. Aktívne látky pomáhajú chrániť pred hromadením špiny a zvyškov pracieho prostriedku. Pomáha brániť tvorbe zápachu vo vnútri práčky. Šetrite energiu! Udržiavaním čistých výhrevných prvkov automatickej práčky Calgon minimalizujete spotrebu energie.

4,09 

Sifo 500 g

Kľúčové vlastnosti: uvoľňuje upchaté odtoky čistí sifony odstraňuje masnoty a usadeniny v potrubí okamžitý účinok

3,59 

Lanza tekutý čistič práčky 250 ml

Kľúčové vlastnosti: Čistí a osviežuje práčku Odstraňuje nečistoty Odstraňuje zápach Čistí a chráni Riešenie all in 1

2,89 

Dr.Beckmann Odfarbovač 75 g – na omylom zafarbené prádlo

Kľúčové vlastnosti: Extra silný, Efektívne odstráni farebné zafarbenie a zašednutie, Pre všetky textílie, Všetky farby – od 30 °C, Až do 1,5 kg bielizne Dr. Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbenú bielizeň môže byť použitý pre všetky biele a stálofarebné textílie. Odfarbovač pre omylom zafarbenú bielizeň Zloženie 15 – 30 % redukčné bieliace činidlo (dithioničitan sodný), Optické zjasňovače a parfumy, linalool, limonene Návod na použitie Ručné pranie (30 až 95 °C): Rozpustite prášok v 6 litroch vody s maximálnou teplotou, ktorú umožní tkanina (riaďte sa pokynmi na etikete odevu). Nepridávajte žiadny prací prostriedok. Odevy (do 1,5 kg) úplne ponorte do roztoku. Uistite sa, že odevy sú stále ponorené (priklopte napr. ťažkým tanierom). Nádobu prikryte krytom. Nechajte namočené minimálne 4 hodiny a občas zamiešajte. Proces môže trvať celú noc až 24 hodín (napr. u odevov praných pri nízkej teplote 30 °C / 40 °C). Následne odevy dôkladne niekoľkokrát vyplákajte v čistej vode. Odporúčame pracovať v gumových rukaviciach. Ručné odfarbovanie neodporúčame osobám s respiračnými problémami. V práčke (60 až 95 °C): Vložte bielizeň (do 3 kg) do bubna práčky. Vyberte program bez predpierania s maximálnou prípustnou teplotou vody pre dané odevy (nad 60 °C). Vždy sa riaďte symbolmi na etikete odevu. Nepridávajte žiadny prací prostriedok. Spustite program a po 15 minútach pridajte 2-3 sáčky do priehradky na prací prášok a prepláchnite 1-2 l vody. V prípade nedostatočného odstránenia zafarbenia odporúčame opakovať a zvoliť postup pre ručné pranie.   Skúška stálofarebnosti Rozpustite 1 kávovú lyžičku prášku v 100 ml čo najteplejšej vody. Namočte do roztoku najmenej viditeľnú časť odevu, kde budú obsiahnuté všetky farby. Nechajte pôsobiť. Vypláchajte a nechajte uschnúť. Porovnajte po uschnutí farby. Ak sa farba nejako zmení napríklad aj dočasne počas skúšky alebo po nasledujúcich 30 minútach odev neodfarbujte, pretože nie je stálofarebný.  

2,29 

Savo čistič pračky 2x250ml

Použitie: Zmiešajte v nádobe 1 uzáver s 3 litrami teplej vody. Do tejto kúpele ponorte zásobník na pracie prípravky a nechajte pôsobiť min. 30 minút. Zásobník potom umyte a vložte späť. Pomocou handričky vymyte týmto roztokom tiež vnútorný priestor pre zásobník pracích prípravkov a vnútornú časť dvierok. Starostlivo umyte gumové tesnenie okolo dvierok vrátane všetkých jeho záhybov. Zvyšný obsah prípravku vlejte do zásobníka na prací prípravok a spustite prací program bez predpierania (min. Teplota 60 ° C). Používajte podľa potreby cca 1x mesačne. Upozornenie: Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami, pokožkou alebo odevom. Po manipulácii dôkladne umyte kožu vodou. Používajte ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / tvárový štít. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte Toxikologické informačné stredisko / lekára. Odstráňte obsah / nádobu v súlade s legislatívou, umiestnite prázdny obal do komunálneho odpadu.

3,39 

AJAX 1000ml Floral Fiesta Zelený 1000 ml

Vôňa jarných kvetov Univerzálny čistiaci prostriedok nielen na podlahy poskytuje unikátnu sviežosť, ktorá sa aktivuje vzduchom, vôňu uvoľňuje nepretržite po dobu 24 hodín. Ajax dokonalo čistí povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé bez potrebného oplachovania.

2,19 

AJAX 1000ml Floral Fiesta Tulip 1000 ml

Vôňa tulipánov a liči Univerzálny čistiaci prostriedok nielen na podlahy poskytuje unikátnu sviežosť, ktorá sa aktivuje vzduchom, vôňu uvoľňuje nepretržite po dobu 24 hodín. Ajax dokonalo čistí povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé bez potrebného oplachovania.

2,19 

AJAX 1000ml Floral Fiesta Modrý 1000 ml

Vôňa kvetov lagúny Univerzálny čistiaci prostriedok nielen na podlahy poskytuje unikátnu sviežosť, ktorá sa aktivuje vzduchom, vôňu uvoľňuje nepretržite po dobu 24 hodín. Ajax dokonalo čistí povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé bez potrebného oplachovania.

2,19 

Lenor Sparkling Bloom&Yellow Poppy 1420 ml

Aviváž Sparkling Bloom And Yellow Poppy uvoľňuje postupne s každým dotykom povzbudzujúce vône a osvieži vaše zmysly impulzívnou dávkou modernej sviežej kvetinovej vône a pohodlia.

4,69 

Zobrazených 1–10 z 123 výsledkov.