Domácnosť

Aviváž Chicco koncentrovaná “Sladký Púder” 750 ml 1 ks

Chicco aviváž osviežuje a zjemňuje všetky detské vecičky bábätka bez podráždenia jeho citlivej pokožky.

3,29 

Aviváž Chicco koncentrovaná “Kvetinove objatie” 750ml 1 ks

Prírodné prísady materiál zjemňujú a dodávajú mu jemnú vôňu bez poškodenia vlákien či farby.]] >

3,59 

Prostriedok prací detský Chicco 1,5l 1 ks

vďaka svojmu zloženiu s aloe vera, účinne odstraňuje škvrny a udržuje oblečenie čisté a jemne voňajúce efektívny pre ručné pranie aj pranie v práčke, pri nízkych a pri vysokých teplotách hypoalergický neobsahuje farbivá dermatologický testovaný na citlivú pokožku  

7,99 

Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a diek 1×1 l

Mydlový gél pre pranie pelechov a diek domácich maznáčikov od Merfonsan je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú. Je špeciálne vyvinutý pre pranie i najjemnejších tkanín, takže sa nemusíte báť ho použiť aj na ten najluxusnejší pelech či deku. Šetrné zloženie berie ohľad na následné používanie a kontakt s kožou našich zvieracích priateľov. Gél nespôsobuje alergie a zanecháva príjemnú vôňu, ktorá nedráždi ani najcitlivejšie noštek. Zároveň neobsahuje zmäkčovadlá a výborne dezinfikuje. Je vhodný na ručné aj automatické pranie. Objem: 1000 ml

9,89 

Menforsan Insekticidny čistič na podlahy 1×1 l

Insekticídny čistič podláh od Menforsan je tým ideálnym pomocníkom pre dokonale čistú podlahu. Zvláda viac ako len čistenie, disponuje tiež skvelým dezinfekčným a dezodoračným účinkom. Obsahuje insekticídna zložku, čím eliminuje najrôznejší hmyz, ktorý môže náš štvornohý maznáčik pritiahnuť domov. Povrch podláh bude spoľahlivo čistý a s dlhotrvajúcou príjemnou vôňou. Prípravok je vhodný ako na očistu plôch v interiéri bytu či doma, ale tiež napríklad podláh auta či najrôznejších prepravných boxov pre zvieratá. Jemné zloženie nevyvoláva alergické reakcie, a tak je používanie prípravku neškodné ako pre našich miláčikov, tak pre ľudí.   Objem: 1000 ml   Použitie: Naneste na vlhký mop alebo na handru, použite na pevné povrchy.

7,39 

Menforsan Hygienický čistič na podlahy 1×1 l

Hygienický čistič podláh od Menforsan v sebe spája účinnosť i šetrnosť. Zároveň má vysoký čistiaci a dezinfekčný účinok, takže spoľahlivo odstráni všetky batérie a nečistoty. Vďaka jemnému zloženiu ho môžete využiť aj na ďalšie povrchy, nielen podlahy. použitím tohto prípravku si môžete byť istí, že ošetrený povrch je bezpečný ako pre zvieratá, tak i malé deti.   Objem: 1000 ml   Použitie: Zriedime podľa návodu na obale, nanesieme na handru alebo mop a umyjeme znečistenú podlahu. Liek môže byť použitý postrekom, namáčaním alebo ručným čistením.

8,99 

SANYTOL UNIVERZALNY CISTIC Utierky jednorazové, vôňa Eukalyptus, Dezinfekcia 1×24 ks

čistí a dezinfikuje plochy. Preventívnym a pravidelným používaním dosiahne kontrolu a regulovanie výskytu mikróbov v domácnosti. Trojitý účinok – bakteriálny, fungicídny a virucídny – odstráni 99,99% vírov, baktérií a pliesní. Účinný tiež proti Salmonele a Listerii. Neobsahuje chlór.

3,39 

SANYTOL UNIVERZÁLNY ČISTIČ Sprej Grep-Citrónová tráva, Dezinfekcia, 1×500 ml

bez chlóru, s trojitým účinkom – bakteriálnym, fungicídnym a vrucídnym – čístí a dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Nespôsobuje škvrny. Biologicky odbúrateľný. S vôňou greňpu.

3,49 

SANYTOL UNIVERZÁLNY ČISTIČ Sprej Eukalyptus, Dezinfekcia,1×500 ml

bez chlóru, s trojitým účinkom – bakteriálnym, fungicídnym a vrucídnym – čístí a dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Nespôsobuje škvrny. Biologicky odbúrateľný.

3,49 

SANYTOL UNIVERZÁLNY ČISTIČ Sprej Antialergénny, Dezinfekcia, 1×500 ml

bez chlóru, s trojitým účinkom – bakteriálnym, fungicídnym a vrucídnym – čístí a dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Neutralizuje alergény roztočov, mačiek a peľu s 99% účinnosťou. Nespôsobuje škvrny. Biologicky odbúrateľný.

3,99 

Zobrazených 1–10 z 208 výsledkov.