Kuchyne

NUPO Diet Šejker 1×1 ks

NUPO Diet Šejker je nástroj pre prípravu krémovej polievky NUPO alebo koktejlu. Je ľahko ovládateľný, použiteľný v mikrovlnnej rúre aj v umývačke riadu.Spôsob použitiaPoužíva sa v prípade potreby.

2,59 

AVENT DÁVKOVAČ SUŠENÉHO MLIEKA 1×1 ks

Dávkovač ideálny na cestovanie obsahuje 3 oddelené priehradky na uskladnenie sušeného mlieka. 
Vyrobený z polypropylénu, 0% BPA. Sterilizovateľný – vhodný pre všetky druhy sterilizácie. Vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu.   Po odstránení  vnútornej části s priehradkami sa môže používať ako zásobník na potraviny.
Spôsob použitiaPo otvorení vrchnáka nad priehradkou sa vsype vopred odmerané množstvo sušeného mlieka do fľaše s prevarenu vodou. Môže sa tak pripraviť čerstvý pokrm priamo na mieste tesne pred kŕmením dieťaťa. 
Po odstránení vnútorného zásobníka je možne dávkovač používať ako zásobník sušeného mlieka pre deti od 6. mesiaca alebo ako nádobu na uskladnenie potravín.

6,39 

NUK EASY LEARNING DETSKÝ PRÍBOR MINI lyžička a vidlička, rôzne farby, 1×1 set

Lyžička a vidlička v balení. Bez obsahu BPA. Mix rôznych farebných motívov v kartóne.
Perfektné pre deti vďaka malým rozmerom, Ergonomicky správne protišmykové rukoväte s výstupkami, ktoré navyše stimulujú hmat, Zaoblené okraje a zuby pre maximálne bezpečie, Vhodný pre deti od 8 mesiacov.
Spôsob použitiaPríbor pre deti na nácvik a stimuláciu správneho držania lyžičky a vidličky. Pomáha ďeťom naučiť sa jesť samostatne.
Poznámka: Na stránke ilustračné foto rôznych farieb.

3,99 

NUK EASY LEARNING DETSKÉ LYŽICE farebné (10255075) 1×2 ks

Lyžica s protišmykovou rukoväťou s výstupkami. 2 kusy v balení. Mix rôznych farebných motívov v kartóne (žltá, modrá). 
Veľmi dlhá rukoväť – ideálna pre hlboké zaks v balení.váracie poháre s dojčenskou stravou. So zaoblenými okrajmi pre optimálnu bezpečnosť. Ergonomicky tvarovaná rukoväť, v nekĺzavej úprave pre bezpečné držanie. Použitie výrobku len pod dozorom dospelých.
Spôsob použitiaPraktické mäkké lyžičky zabraňujú vzniku poranení úst dieťaťa počas kŕmenia. Umývajú sa kefou pod tečúcou horúcou vodou.
Poznámka: Na stránke ilustračné foto rôznych farieb.

4,49 

DR.BROWNS SÚPRAVA MISIEK NA JEDLO 1 set

Súprava misiek vhodná pre deti od 6 mesiacov, na skladovanie jedla, 4 ks stohovateľné misky

11,99 

AVENT SADA NA KŔMENIE OD 6 M+ (2 misky, delený tanier,vidlička, lyžička), 1×1 set

detská jedálenská sada pozostávajúca z 2 misiek, jedného deleného taniera, vidličky a lyžičky
misky sú vhodné na servírovanie kašovitej, tekutej aj tuhej stravy vhodná na ohrievanie jedál na kŕmenie detí od ukončeného 6 mesiaca
Spôsob použitiaDetská jedálenská sada sa použije na podávanie detských jedál a na kŕmenie dieťaťa počas dňa.

19,19 

NUK Mraziaca formička silikónová

Ideálne pre zmrazenie a skladovanie čerstvo uvareného jedla Zmrazenie alebo schladenie detských pokrmov hneď po ich príprave Pre zmrazenie a dávkovanie 9 malých jednotlivých porcií Flexibilný zásobník vyrobený z mäkkého silikónu pre ľahké dávkovanie – neobsahuje BPA Každá porcia obsahuje 60 ml S vekom pre hygienické skladovanie a udržanie potravín dlhšie čerstvých Možné umývať v umývačke riadu

11,99 

NUK EL desiatový box

Pre uloženie desiaty – ideálne na cestovanie Jednotlivé kúsky desiaty zostanú v boxe i pri obracaní a trepaní Chlopničky z mäkkého silikónu – šetrné pre ruky Pridané viečko pre cestovanie Ideálny na kúsky jablka Ergonomické držadlá pre ľahké uchopenie Skladné vďaka odnímateľným držiakom K dispozícii v 3 farbách Optimálny doplnok k rade výrobkov Easy Learning

5,39 

NUK EL Detská miska s 2 viečkami a prísavkou

Pohodlné skladovanie a kŕmenie, optimálna podpora v každom štádiu vývoja dieťaťa. Protišmyková základňa s prísavkou, obsahuje 2 viečka: 1 s ventilačným otvorom pre ohrev v mikrovlnke, 1 pre skladovanie a na cesty, stohovateľná, atraktívny dizajn, optimálny doplnok k systému Easy Learning, k dispozícii v 3 nových farbách, ktoré sa perfektne hodia k celej rade detského riadu Easy Learning.

6,99 

NUK dózička na detské pochúťky

– Pre porciovanie a skladovanie čerstvo pripraveného jedla – Skladovanie – vhodné pre chladenie a zmrazovanie – Stohovateľné – pasujú jedna do druhej, alebo na seba – Rôzne veľkosti porcií – Vhodné do mikrovlnky aj umývačky riadu – Set 6 dózičiek a viečok: 2 x 65 ml, 2 x 75 ml, 2 x 85 ml

5,79 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 50