Potraviny

STEVIAR stolové sladidlo tabletové sladidlo na báze glykozidov steviolu 1×200 ks

STEVIAR – stolové sladidlo na báze glykozidov steviolu (E 960). Spôsob použitiaPoužitie ako náhrada cukru v potrave, prípadne do nápojov. Sladivosť: 1 tableta = 1 čajová lyžička cukru. Dávkovanie je podľa potreby. Neprekračujte dávku 4 mg glykozidov steviolu/kg telesnej hmotnosti/deň, t.j. :
na 5,5 kg –  max 2,5 tbl denne na  15 kg –  max 6,5 tbl denne na  50 kg –  max 22 tbl denne na  70 kg –  max 31 tbl denne

Upozornenia: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

4,99 

VIRDE TEKVICA 100% OLEJ 1×200 ml

Výživový doplnok – olej lisovaný za studena obsahuje v prirodzenom stave vitamíny, minerály a stopové prvky, hlavnými a najcennejšími zložkami sú nenasýtené mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9.
Zloženie v 10 ml prípravku: tekvica 100 % olej zo semien 9,95 ml, D-alfa-tokoferol 50 mg (vitamín E), čo odpovedá 416 % referenčnej výživovej hodnoty. Spôsob použitiaOdporúča sa užívať v množstve 1 čajová lyžička 1 – 3 x za deň (t.j. 5 -15 ml). 
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 -25 C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a sálavým teplom!

10,99 

WELEDA Trnkový sirup BIO (Schlehen-Elixier) 1×200 ml

Jeho užívanie je obzvlášť odporúčané v obdobiach rekonvalescencie alebo pri zotavovaní po mimoriadnych psychických či telesných výkonoch a tiež v období rastu, pre viac energie pri zvládaní školských povinností. Vhodný je aj pre tehotné a dojčiace ženy a tiež pre staršie osoby s pocitom ubúdajúcej sily. Na výrobu Trnkového sirupu sa používajú dozreté a ekologicky pestované plody a šetrné metódy spracovania, ktoré mu zachovávajú lahodnú chuť. Použitie: Ľubovoľné množstvo Trnkovej šťavy rozmiešajte v pohári vody, čaju alebo mlieka a získate tak aromatický nápoj nezameniteľnej chuti. Odporúča sa tiež ako chutný, horúci nápoj pred spaním. Zloženie cukor, šťava z plodov trnky, citrónová šťava  

12,99 

Irbis Sweet stolové sladidlo náhradná náplň tbl na báze aspartámu 1×220 ks

Stolové sladidlo na báze aspartámu, náhradná náplň. Sladidlo sa hodí na sladenie teplých i studených nápojov, ovocných a zeleninových šalátov, náplní tort, krémov, jogurtov, pudingov, dezertov, hotových jedál, atď. Spôsob použitiaSladenie podľa potreby.
Upozornenie: Obsahuje zdroj fenylalanínu.

2,19 

GIN GINS HOT COFFEE zázvorovo – kávové žuvacie cukríky, 1×42 g

Zázvorové cukríky vyrobené s 10%-ami čerstvého zázvoru (Zingiber officinale) a prvotriednej kávy Arabica z východnej Jávy. Kombinácia kávy s hrejivými vlastnosťami zázvoru napodobňuje šálku horúcej kávy. Žuvacie cukríky sú prírodné, jednotlivo balené.
Vďaka zázvoru 
majú stimulačné a posilňujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k odolnosti proti únave. priaznivo pôsobia proti nevoľnosti spôsobenej cestovaním (kinetóze), majú priaznivé účinky pri bolestiach hlavy a stavoch napätia.  
Spôsob použitiaCukríky sú určené na bežnú konzumáciu, zvlášť vhodné pri cestovaní. Cukrík sa odporúča žuvaním pomaly rozpustiť v ústnej dutine. Rozpustením niekoľkých cukríkov v horúcej (vriacej) vode je možné taktiež pripraviť povzbudzujúci nápoj. Užiť podľa potreby. Kalorická hodnota jedného cukríka je 20 kcal.

2,99 

GIN GINS SUPER (Boost) silné zázvorové cukríky, na cesty, 1×31 g

Cukríky s príchuťou zázvoru (obsahujú 30% čerstvého zázvoru).  Zázvor (ďumbier) (Zingiber officinale):
priaznivo pôsobí proti nevoľnosti spôsobenej cestovaním (kinetóze), ale aj v tehotenstve, znižuje pocit nepohodlia (vracanie, závraty) pri použití vozidla, podporuje trávenie, pomáha pri poruchách trávenia, má stimulačné a posilňujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k odolnosti proti únave.
Spôsob použitiaCukríky s príchuťou zázvoru sú určené na konzumáciu pri cestovaní. Cukrík sa odporúča žuvaním pomaly rozpustiť v ústnej dutine. Z cukríkov je možné taktiež pripraviť lahodný a povzbudzujúci nápoj – rozpustením v horúcej vode. Užívať podľa potreby.

2,99 

Dr. Müller Lesněnky s mätou pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, eukalyptový olej, kyselina askorbová, mentol, anetol, farbivo (extrakt zo žihľavy a špenátu). Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

Dr. Müller Lesněnky s ihličím pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, extrakt borovice 10 mg v 1 dropse (borovicové ihličie, glukózový sirup), extrakt smreku (smrekové ihličie, sacharóza), kyselina askorbová, borovicová silica, mentol, anetol, farbivá (žihľava, špenát) Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

Dr. Müller Lesněnky s eukalyptom pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Obsahujú menthol, včelí med, eukalyptový olej, vitamín C a rastlinné extrakty.  Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

NATUSWEET STEVIA TABS sladidlo, tablety 1×300 ks

Sladidlo s obsahom glykozidov steviolu vo forme tabliet.
Vyrobené z extraktov rastliny Stevia Rebaudiana. Vhodné na sladenie nápojov. Spôsob použitia1 tableta sladí rovnako ako 1 čajová lyžička cukru. Použite na osladenie nápojov podľa chuti.
Upozornenie: Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Skladujte v suchu.

6,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 225