Čokolády, sušienky, cukrovinky

topnatur COCONUT CREAMER Premium kokosová pochúťka do kávy, prášok, 1×150 g

Kokosová pochúťka do kávy a čaju. Vhodná tiež na varenie, výrobu koktejlov a ovocných smoothie.
Dehydratovaný výrobok – obsah tuku 50%. Spôsob použitia1-2 čajové lyžičky do horúceho nápoja a rozmiešať.
Vhodná ingrediencia do smoothie, koktajlov (potrebné použiť mixér, šejker), ďalej vhodný na prípravu alebo na zjemnenie omáčok, polievok…
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Obal po odobratí používaného množstva vždy starostlivo uzatvoriť.

1,89 

VIVIL BONBONS HUSTEN drops s príchuťou šalvia a 14 byliniek, bez cukru 1×80 g

Osviežujúce cukríky s príchuťou šalvie a 14 byliniek, bez cukru so sladidlami a vitamínom C. Spôsob použitiaCukríky sa nechajú voľne rozpustiť v ústach.
Upozornenie: Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Uchovajte mimo zdrojov tepla.

1,59 

GIN GINS SUPER (Boost) silné zázvorové cukríky, na cesty, 1×31 g

Cukríky s príchuťou zázvoru (obsahujú 30% čerstvého zázvoru).  Zázvor (ďumbier) (Zingiber officinale):
priaznivo pôsobí proti nevoľnosti spôsobenej cestovaním (kinetóze), ale aj v tehotenstve, znižuje pocit nepohodlia (vracanie, závraty) pri použití vozidla, podporuje trávenie, pomáha pri poruchách trávenia, má stimulačné a posilňujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k odolnosti proti únave.
Spôsob použitiaCukríky s príchuťou zázvoru sú určené na konzumáciu pri cestovaní. Cukrík sa odporúča žuvaním pomaly rozpustiť v ústnej dutine. Z cukríkov je možné taktiež pripraviť lahodný a povzbudzujúci nápoj – rozpustením v horúcej vode. Užívať podľa potreby.

2,99 

GIN GINS HOT COFFEE zázvorovo – kávové žuvacie cukríky, 1×42 g

Zázvorové cukríky vyrobené s 10%-ami čerstvého zázvoru (Zingiber officinale) a prvotriednej kávy Arabica z východnej Jávy. Kombinácia kávy s hrejivými vlastnosťami zázvoru napodobňuje šálku horúcej kávy. Žuvacie cukríky sú prírodné, jednotlivo balené.
Vďaka zázvoru 
majú stimulačné a posilňujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k odolnosti proti únave. priaznivo pôsobia proti nevoľnosti spôsobenej cestovaním (kinetóze), majú priaznivé účinky pri bolestiach hlavy a stavoch napätia.  
Spôsob použitiaCukríky sú určené na bežnú konzumáciu, zvlášť vhodné pri cestovaní. Cukrík sa odporúča žuvaním pomaly rozpustiť v ústnej dutine. Rozpustením niekoľkých cukríkov v horúcej (vriacej) vode je možné taktiež pripraviť povzbudzujúci nápoj. Užiť podľa potreby. Kalorická hodnota jedného cukríka je 20 kcal.

2,99 

Dr. Müller Lesněnky s mätou pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, eukalyptový olej, kyselina askorbová, mentol, anetol, farbivo (extrakt zo žihľavy a špenátu). Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

Dr. Müller Lesněnky s eukalyptom pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Obsahujú menthol, včelí med, eukalyptový olej, vitamín C a rastlinné extrakty.  Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

Dr. Müller Lesněnky s ihličím pastilky 1×9 ks

Lesněnky sú dražé (pastilky) rozpustné v ústach pre osvieženie dychu. Neobsahuje konzervačné látky.
Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, extrakt borovice 10 mg v 1 dropse (borovicové ihličie, glukózový sirup), extrakt smreku (smrekové ihličie, sacharóza), kyselina askorbová, borovicová silica, mentol, anetol, farbivá (žihľava, špenát) Spôsob použitiaPastilku rozpustiť v ústach podľa potreby, aj niekoľkokrát denne.

0,99 

Halter BONBONS Čierna ríbezľa cukríky bez cukru, 1×40 g

Tvrdé cukríky na cmúľanie, bez cukru, s príchuťou čiernej ríbezle a náhradnými sladidlami (izomalt, acesulfam K). Spôsob použitiaPodľa potreby cukrík nechať voľne rozpustiť v ústach.
Vhodné aj pre diabetikov.

1,59 

Halter BONBONS Citrón cukríky bez cukru, 1×40 g

Tvrdé cukríky na cmúľanie s príchuťou citróna a náhradnými sladidlami (izomalt, acesulfam K). Na osvieženie dychu. Spôsob použitiaPrípravok na bežnú konzumáciu. Podľa potreby cukrík nechať voľne rozpustiť v ústach.
Vhodné aj pre diabetikov. 

1,19 

Halter BONBONS Káva (Coffee) cukríky bez cukru, 1×40 g

Tvrdé cukríky na cmúľanie s príchuťou kávy a náhradnými sladidlami (izomalt, acesulfam K).  Spôsob použitiaPodľa potreby cukrík nechať voľne rozpustiť v ústach.
Vhodné aj pre diabetikov. 

1,69 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 29