Kozmetika

PRIMAVERA FUSS BALSAM balzam na nohy 1×250 ml

– používa sa pri opuchoch, bolestiach a pocite ťažkých a unavených nôh
– napomáha lepšej cirkulácii, zvyšuje elasticitu ciev a zabezpečuje lepšiu výživu okolitých tkanív
– pomáha predchádzať vzniku trombóz a zápalu žíl
– pozitívne antikoagulačné, regeneračné, protizápalové a chladivé účinky

  Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa 2-3x denne. Balzam sa aplikuje priamo na postihnuté miesto v rovnomernej vrstve a zľahka sa rozotrie.

7,59 

Plantur 39 Štrukturovacia starostlivosť jemný fluid s dávkovačom 1×30 ml

Popis produktu: – zlepšuje štruktúru a kvalitu vlasov – umožňuje jednoduché rozčesávanie vlasov a zároveň dodáva vlasom objem a  pevnosť – hydropolymérový komplex s provitamínom B5 a výťažky z bieleho čaju zvyšujú odolnosť vlasov – vhodná aj pre jemné a lámavé vlasy Spôsob použitia Po umytí vlasov sa vmasírujú 1-2 dávky fluidu do vlhkých, uterákom vysušených vlasov, a vlasy sa už neoplachujú. Praktické balenie s pumpičkou umožňuje presné dávkovanie podľa dĺžky vlasov. Na krátke vlasy stačí jedna dávka.

8,39 

PRIMAVERA RINGELBLUMEN SALBE nechtíková masť 1×250 ml

– masť vhodná pri ošetrení povrchových poranení pokožky

– napomáha pôsobiť protizápalovo, protibakteriálne a regeneračne

  Spôsob použitiaMasť sa nanáša na pokožku a rovnomerne sa rozotrie na potrebnú plochu. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

7,39 

Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné vlasy 1×150 ml

Pestujúci balzam je určený na jemné a lámavé vlasy a na vlasy matné a ťažko rozčesávateľné.
Kofeínový balzam na jemné a lámavé vlasy má funkciu "kofeínového nárazníka", pretože bráni vymývaniu kofeínového komplexu, ktorý sa do vlasov dostal v priebehu ich umývania Plantur39 Kofeínovým šampónom. Účinné látky s výťažkami z bieleho čaju, kukurice a pšenice, upevňujú štruktúru vlasu, regenerujú jeho povrch a zvyšujú jeho odolnosť, bez toho aby vlasy zbytočné zaťažovali. Vlasy sa vďaka balzamu jednoducho upravujú, sú pevné a majú väčší objem. Spôsob použitiaPo umytí vlasov šampónom sa rovnomerne nanesie také množstvo balzámu, ktoré odpovedá veľkosti lieskového orecha. Po nanesení balzámu do mokrých vlasov sa nechá chvíľu pôsobiť (cca 2 min.) a následne sa dôkladne opláchne vodou.

Plantur 39 Kofeínový balzam pre farbené vlasy 1×150 ml

Pestujúci balzam z radu Plantur 39 je určený na farbené a narušené vlasy a na vlasy matné a ťažko rozčesávateľné.
Kofeínový balzam na farbené vlasy má funkciu „kofeínového nárazníka“, pretože bráni vymývaniu kofeínového komplexu, ktorý sa do vlasov dostal v priebehu ich umývania Plantur39 Kofeínovým šampónom. Regeneruje povrch vlasov a zvyšuje ich lesk. Aktívne zložky z avokáda zaistia, aby boli vlasy pružné a jednoducho sa upravovali. Spôsob použitiaPo umytí vlasov šampónom sa nanesie také množstvo balzámu, ktoré odpovedá veľkosti lieskového orecha a rovnomerne sa do mokrých vlasov vtrie, nechá sa 30 sekúnd pôsobiť a potom sa opláchne pod tečúcou vodou.

8,39 

SELSUN BLUE ŠAMPÓN 1% na normálne vlasy 1×200 ml

Napomáha ošetrovať vlasovú pokožku pri tvorbe lupín a zamedziť ich ďalšiemu vzniku. Určený pre normálne vlasy. Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje ako bežný šampón, na mokré vlasy.  Pri druhom umytí sa šampón vmasíruje do vlasovej pokožky a nechá pôsobiť 3-5 minút. Následne šamón starostlivo opláchnite.

14,99 

SELSUN BLUE ŠAMPÓN 1% DUAL ACTION pre všetky typy vlasov 1×200 ml

– napomáha ošetrovať vlasovú pokožku pri tvorbe lupín a zamedziť ich ďalšiemu vzniku Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje ako bežný šampón, na mokré vlasy.  Pri druhom umytí sa šampón vmasíruje do vlasovej pokožky a nechá pôsobiť 3-5 minút. Následne šamón starostlivo opláchnite.

12,19 

SEBCLAIR krém dermálny pri seboreickej dermatitíde 1×30 ml

Sebclair sa používa na ošetrenie pokožky a na úľavu od svrbenia, pálenia, tvorby šupín a bolesti pri seboroickej dermatitíde. Sebclair pomáha v suchej pokožke udržiavať prirodzenú hydratáciu, čo je prospešné pre procesy hojenia. Spôsob použitiaNanášajte na postihnutú oblasť pokožky 3x denne (alebo podľa potreby) a jemne vmasírujte.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami.

9,49 

RUGARD HYALURÓNOVÝ KRÉM hydratačný pleťový krém pre zrelú a suchú pokožku, 1×50 ml

Hyalurónový, hydratačný pleťový krém. Krém s vitamínmi A, B6 a E poskytuje ideálnu hydratáciu a starostlivosť pre zrelú a suchú pleť.
Kyselina hyalurónová vyhladzuje mimické vrásky, rehydratuje suchú pleť a vypĺňa ju zvnútra. Vzácny mandľový proteín prináša príjemný pocit pre pleť a zlepšuje jej hydratáciu. Bez parabénov.
Spôsob použitiaRáno a večer naniesť v tenkej vrstve na čerstvo vyčistenú pleť.

9,99 

SEBCLAIR šampón 1×100 ml

Šampón Sebclair sa používa na ošetrenie vlasovej časti hlavy (seboroická dermatitída, pityriasis versicolor) a ako prípravok proti lupinám. Seboroická dermatitída je častým ochorením pokožky hlavy, ktoré je charakteristické prítomnosťou vyrážky, svrbenia a tvorby šupín na pokožke. Šampón Sebclair prispieva k odstráneniu ohraničených šupín, vďaka špecifickému zloženiu zmierňuje svrbenie a obnovuje fyziologickú rovnováhu vlasov a pokožky hlavy. Spôsob použitiaNaneste na vlhké vlasy a jemne vmasírujte do pokožky. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom opláchnite. Používajte 2-3x týždenne, alebo podľa potreby. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite vodou.

12,19 

Zobrazených 1–10 z 2880 výsledkov