Kozmetika

Gillette Dámsky Venus3 Tropical 3 kusy

Zvlhčujúci pásik potom uľahčuje sklz po pokožke a minimalizuje prípadné podráždenie. Rukoväte sú vyvedené vo veselých farbách a napustené príjemnou tropickou vôňou.

5,59 

Fructis vlasová maska Papaya 390 ml

GARNIER Fructis Papaya obsahuje 98 % prírodných látok a je úplne bez obsahu parabénov, silikónu a umelých farbív. S maskou Hair Food spoznáte silu banánov na vlastných vlasoch a získate späť ich stratenú jemnosť a hebkosť. Univerzálne použitie Kondicionér: naneste malé množstvo prípravku na mokré vlasy po použití šampónu po celej ich dĺžke a opláchnite. Maska: ak vaše vlasy potrebujú väčšie povzbudenie, naneste do nich po celej dĺžke malé množstvo masky, nechajte 3 minúty pôsobiť a opláchnite. Starostlivosť bez opláchnutia: pre starostlivosť bez opláchnutia naneste menšie množstvo do končekov vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť.

6,29 

Fructis vlasová maska Banana 390 ml

GARNIER Fructis Banana obsahuje 98 % prírodných látok a je úplne bez obsahu parabénov, silikónu a umelých farbív. S maskou Hair Food spoznáte silu banánov na vlastných vlasoch a získate späť ich stratenú jemnosť a hebkosť. Univerzálne použitie Kondicionér: naneste malé množstvo prípravku na mokré vlasy po použití šampónu po celej ich dĺžke a opláchnite. Maska: ak vaše vlasy potrebujú väčšie povzbudenie, naneste do nich po celej dĺžke malé množstvo masky, nechajte 3 minúty pôsobiť a opláchnite. Starostlivosť bez opláchnutia: pre starostlivosť bez opláchnutia naneste menšie množstvo do končekov vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť.

6,99 

Fructis šampón Goodbye damage 400 ml

Sú Vaše vlasy poškodené agresývnym vonkajším prostredím, nadmerným česaním alebo teplom? Šampón obsahuje keraphyll a aktívne zložky z oleja amla. Vlasom poskytujú regeneráciu poškodených vlasov dvojitým účinkom. Zvnútra: Aktívny ovocný koncentrát preniká do vlasových vlákien a vyplní ich poškodenie. Zvonka: Zaceľuje obal vlasu a navracia lesk.

3,19 

Fructis šampón COCO water 400 ml

ďaka obsahu kokosovej vody a čistiacim zložkám budú vaše vlasy silné a hydratované. GARNIER FRUCTIS tiež obsahuje blahodarný koncentrát z ovocia, konkrétne kombináciu proteínu z citróna a vitamín B3 a B6, ktorý vlasom zabezpečí krajší a zdravší vzhľad. Vlasy budú ľahké, hebké a budú sa ľahšie rozčesávať. Obsahuje blahodarnú kokosovú vodu pre zdravšie vlasy Vďaka proteínu z citróna a vitamínom B3 a B6 budú vlasy krajšie a zdravšie GARNIER FRUCTIS sa jemne stará o vaše vlasy Vlasy sa budú lepšie rozčesávať

3,19 

Fructis šampón Densify 250 ml

Obohatené o extrakty granátového jablka zanecháva vlasy zamatovo poddajné a krajšie. Výsledok: každým umytím sú tvoje vlasy viditeľne hustejšie ako by si mala viac vlasov. Použitie: aplikujte na mokré vlasy, jemne vmasírujte a opláchnite. V prípade zasiahnutia očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Pre lepší výsledok používajte celý rad Fructis Densify.

2,29 

Fructis šampón Goodbye Damage 250 ml

Sú Vaše vlasy poškodené agresývnym vonkajším prostredím, nadmerným česaním alebo teplom? Šampón obsahuje keraphyll a aktívne zložky z oleja amla. Vlasom poskytujú regeneráciu poškodených vlasov dvojitým účinkom. Zvnútra: Aktívny ovocný koncentrát preniká do vlasových vlákien a vyplní ich poškodenie. Zvonka: Zaceľuje obal vlasu a navracia lesk.

2,59 

Fructis šampón Oil Repair 3 250 ml

Vlasom tak poskytuje regeneráciu a hebkosť. Výsledok: vlasy sú pružnejšie, hodvábnejšie a lesklejšie. Pre dosiahnutie výsledku použite šampón, balzám a masku Fructis Oil Repair 3.  

2,29 

Fructis šampón Color Resist 250 ml

Koncentrované aktívne výťažky z ovocia pôsobia v každej časti vlasového vlákna, čím vlasom dodávajú viac vnútornej sily a lesku. Výsledok Farba je dlhodobo chránená a zafixovaná do vlasového vlákna. Lesk farby je trvalejší a žiarivejší. Vlasy opäť získajú svoju hebkosť.

2,59 

Gillette Blue3 žiletky Comfort 3 kusy

Vlastnosti Až 10 pohodlných oholení jedným holiacim strojčekom, Jednorazový holiaci strojček s 3 čepieľkami citlivými na dotyk s pokožkou pre pohodlné holenie, Zlepšený lubrikačný pásik Lubrastrip s technológiou Comfortgel aktivovanou vodou pre maximálne pohodlie, Holiaca hlavica výkyvná v uhle 40°, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre, Protišmyková gumená rukoväť pre kontrolu a ovládanie holiaceho strojčeka

3,39 

Zobrazených 1–10 z 3119 výsledkov.