Dekoratívna kozmetika

NUANCE HYDROBALANCE CONTROL očný krém pre všetky typy pleti, 15 ml

Očný krém pre všetky typy pleti. Očný krém sa vďaka ľahkej textúre okamžite vstrebáva a hydratuje citlivé očné okolie. Extrakt z červenej morskej riasy Delesseria sanguinea podporuje mikrocirkuláciu v pleti, čím napomáha redukcii tmavých kruhov v oblasti očí a vačkov pod očami. Mikrocirkuláciu podporujú aj extrakty z ginkga a červeného viniča, ktoré zároveň pôsobia antioxidačne, a tým zmierňujú prejavy starnutia kože. Odporúčaný vek: Oči majú žiariť. Pomôžte im. Naneste malé množstvo krému na pokožku v okolí očí. Pre dokonalý výsledok používajte ráno a večer. Spôsob použitia: Naneste malé množstvo krému na pokožku a v okolí očí a jemným vklepávaním prstami vtierajte, kým sa úplne nevstrebe. Pre dokonalý výsledok aplikujte na vyčistenú pleť 2x denne, najlepšie ráno a večer.  

13,99 

NUANCE ANTI-AGEING COMPLEX očný krém pre všetky typy pleti, 15 ml

Očný krém pre všetky typy pleti. Tento očný krém obsahuje bambucké maslo a kaméliový olej, ktoré pleť zvláčňujú a vyživujú. Extrakt zo zeleného čaju je bohatý na zlúčeniny, ktoré redukujú vačky pod očami, spevňujú uvoľnenú pokožku a znižujú jej začervenanie. Patentovaná látka PADINAMI® urýchľuje tvorbu kyseliny hyalurónovej v spodných vrstvách kože, vďaka čomu posilňuje pevnosť a pružnosť pleti. Odporúčaný vek: Oči majú žiariť. Pomôžte im. Naneste malé množstvo krému na pokožku v okolí očí. Pre dokonalý výsledok používajte ráno a večer. Spôsob použitia: Naneste dostatočné množstvo krému na pokožku a jemnými krúživými pohybmi vtierajte, kým sa úplne nevstrebe. Pre dokonalý výsledok aplikujte na vyčistenú pleť 1x denne, najlepšie večer. Vhodné kombinovať so sérom. V tom prípade naneste najskôr sérum, nechajte vstrebať a potom aplikujte krém.  

ALLERGIKA LIPOLOTIO SENSITIVE 1×200 ml

Kozmetický výrobok na citlivú, atopickú a podráždenú pokožku. Základné ošetrenie pokožky na ochranu kožnej bariéry a prevenciu svrbenia.
 
Vlastnosti:
• špeciálny hydratačný a upokojujúci komplex 10% glycerínu, bisabololu a vitamínu E
• dlhotrvajúca ochrana pokožky u stavov s pretrvávajúcim svrbením
• vynikajúca roztierateľnosť a vstrebateľnosť
• vhodné aj na použitie na silne podráždenú a rozškrabanú kožu
• emulzia vody v oleji, obsah lipidov 26%
• 0% parfémov, farbív, konzervantov, parabénov a prírodných alergénov. Spôsob použitiaAplikuje sa denne ráno a večer, obzvlášť po sprchovaní, kúpaní alebo holení, štedro a jemne sa rozotiera po koži tela.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

19,99 

ALLERGIKA HYDROLOTIO SENSITIVE 1×200 ml

Kozmetický výrobok na citlivú, atopickú a podráždenú pokožku. Základné ošetrenie akútne svrbiacej pokožky s 2% polidokanolom. Vlastnosti:
akútne ošetrenie svrbiacej pokožky 2% polidokanolom intenzívna hydratácia pokožky 10% glycerínom a vitamínom E príjemne chladí, upokojuje pokožku a predchádza zápalu ľahko sa rozotiera a vstrebáva neobsahuje minerálne oleje emulzia oleja vo vode, obsah lipidov 18% 0% parfémov, farbív, konzervantov, parabénov a prírodných alergénov.
Spôsob použitiaNanáša sa niekoľkokrát denne na postihnuté miesta.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

19,99 

ALLERGIKA KRÉM NA OČNÉ VIEČKA 1×15 ml

Kozmetický výrobok na citlivé, podráždené očné viečka a viečka s ekzémom.
Znižuje podráždenie a zvlhčuje.
 
VLASTNOSTI:
• chráni a posilňuje kožnú bariéru vďaka komplexu s 10% glycerínom, alantoínom, bisabololom a vitamínom E
• emulzia vody v oleji, obsah lipidov 31%
• 0% parfémov, farbív, konzervantov, parabénov a prírodných alergénov Spôsob použitiaNanáša sa niekoľkokrát denne na očistené očné viečka.
Skladovanie: pri teplote do 25°C.

19,99 

Eucerin AQUAporin ACTIVE Očný krém (inov.2015) 1×15 ml

Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE je krém bez parfumácie, ktorý prináša šetrnú, ale intenzívnu hydratáciu pleti okolo očí a zmierňuje príznaky únavy a opuchy.
Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. A pre zaistenie správnej hydratácie pleti nie je dôležité len množstvo vody, ale tiež to, ako efektívne je v pokožke distribuovaná. Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE podporuje vlastnú prirodzenú hydratačnú sieť pleti tak, aby mala všetku hydratáciu, ktorú potrebuje.
Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE bol inšpirovaný objavom aquaporínov, ktorý získal Nobelovu cenu. Aquaporíny sú kanáliky, ktoré zaisťujú distribúciu vody medzi kožnými bunkami. Zloženie obsahuje glucoglycerol→, ktorý má schopnosť stimulovať tvorbu aquaporínov, a tak skvalitňuje hydratáciu pleti.
Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE je vhodný pre citlivú pleť okolo očí a vďaka svojmu rýchlo sa vstrebávajúcemu zloženiu predstavuje ideálny základ pod mejkap. Redukuje príznaky únavy a pleť získa žiarivý a zdravý vzhľad, bude na dotyk jemná, vláčna a svieža. Spôsob použitiaKrém sa obvykle aplikuje vklepkávaním na starostlivo vyčistenú pleť v okolí očí priamo na pokožku v rovnomernej vrstve a jemne sa vmasíruje.

15,59 

NOŽNICE CHIRURGICKÉ ROVNÉ HROTNATO TUPÉ 14 cm (6-0046-A) 1×1 ks

Nožnice z nehrdzavejúcej ocele určené na strihanie. Spôsob použitiaNožnice sa používajú v chirurgii.

5,49 

NOŽNICE CHIRURGICKÉ ROVNÉ HROTNATO TUPÉ 13 cm (6-0045-A) 1×1 ks

Nožnice chirurgické rovné hrotnato tupé, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka 13 cm sú určené:
na použitie v oblasti chirurgie, k strihaniu tkanív, k strihaniu pomocného chirurgického materiálu.
Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

4,99 

NOŽNICE OPERAČNÉ ROVNÉ TUPÉ 16 cm (7-0100) 1×1 ks

Nožnice operačné rovné tupé – dlhé 16 cm z nehrdzavejúcej ocele, určené na strihanie. Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

5,99 

NOŽNICE NA VLASY ROVNÉ 15 cm (SI-008) 1×1 ks

Nožnice z nehrdzavejúcej ocele, 15 cm dlhé určené na strihanie. Spôsob použitiaNožnice sa používajú na úpravu vlasov.

5,49 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 432