Dekoratívna kozmetika

BIODERMA Sensibio LEGERE ukľudňujúci krém 1×40 ml

Sensibio Légére denný ukľudňujúci, hydratačný krém pre normálnu až zmiešanú citlivú netolerantnú pokožku:
zmierňuje pocity prehriatia alebo napätia, takže sa pokožka okamžite cíti príjemne intenzívne vyživuje a obnovuje kožnú bariéru je výborne tolerovaný, nekomedogénny má jemná textúru zanecháva pokožku jemnú a pružnú
Spôsob použitiaKrém sa používa 1-2x denne. Nanáša sa na očistenú a suchú pokožku tváre a krku v potrebnom množstve a jemne sa rozotrie. Vhodný ako základ pod make-up.

17,99 

BIODERMA Sensibio RICHE ukľudňujúci krém 1×40 ml

Denný krém:
napomáha pôsobiť ukľudňujúco, hydratačne a intenzívne, pokožku vyživuje vhodný na suchú až veľmi suchú citlivú netolerantnú pokožku zmierňuje pocity prehriatia alebo napätia, takže sa pokožka okamžite cíti príjemne intenzívne vyživuje a obnovuje kožnú bariéru je výborne tolerovaný jeho jemná textúra zanecháva pokožku jemnú a pružnú, je nekomedogénny
Spôsob použitiaKrém sa používa 1-2x denne. Nanáša sa na očistenú a suchú pokožku tváre a krku v potrebnom množstve a jemne sa rozotrie. Vhodný ako základ pod make-up.

18,99 

BIODERMA Sensibio AR KRÉM 40 ml

denný hydratačný krém vhodný na veľmi suchú, jemnú pleť s malými a viditeľnými cievkami prípravok vytvorený špeciálne pre citlivú a reaktívnu pokožku s prechodným alebo intenzívne začervenaním okamžite ukľudňuje a hydratuje pleť a robí ju odolnou voči vplyvom prostredia (agresia počasia, teplo, emócie, diéta) bráni vytvoreniu nového začervenania a zhoršeniu stavu pokožky vhodný ako podklad pod make-up
Spôsob použitia Používajte 1 alebo 2x denne na vopred očistenú pokožku, najlepšie po použití pleťovej vody Sensibio H2O. Vhodný ako podklad pod make-up.

15,79 

BIODERMA Sensibio DS+ anti-recidive ukľudňujúci krém 1×40 ml

Zvláčňujúci a upokojujúci krém na citlivú, podráždenú a šupinatú pokožku. Spôsob použitiaAplikujte 1 až 2x denne na očistenú suchú pokožku. K očisteniu je odporúčané používať najlepšie penivý gél Sensibio D.S. gél moussant.

14,99 

BIODERMA Sensibio FORTE KRÉM zapálená a citlivá pokožka 1×40 ml

krém určený na rýchly upokojujúci účinok na ošetrenie zapálenej, červenajúcej sa a vysoko citlivej pokožky tváre a tela obsahuje zložky (rhamnosa, fytosteroly) s výrazným protizápalovým a imunomodulačným efektom pokožku hydratuje a napomáha obnoviť jej prirodzenú elasticitu pôsobí na ňu ukľudňujúco a preventívne proti podráždeniu
Spôsob použitia Aplikujte 2-3 krát denne na očistenú a suchú pokožku.

16,99 

BIODERMA Sensibio AR BB 40 ml

Krém na citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu, ktorý zjemňuje, hydratuje a chráni pokožku pred UV žiarením.(SPF 30) Vlastnosti: redukuje a predchádza začervenaniu v súlade s biologickými faktormi kryje začervenanie a zjednocuje odtieň pleti jedinečné krytie v kombinácii s inovatívnou textúrou, ktorá umožňuje pokožke dýchať vďaka patentovanému komplexu D.A.F.* zvyšuje prah tolerancie pokožky patentovaný komplex Rosactiv® pôsobí priamo na faktor zodpovedný za dilatáciu a oslabenie kožných ciev okamžite znižuje pocity pnutia pokožky a zanecháva ju hodvábnu Spôsob použitia Prípravok sa používa 1 alebo 2x denne na vopred očistenú pokožku, najlepšie po použití pleťovej vody Sensibio H2O.

16,99 

BIODERMA Sensibio H2O pleťová voda na citlivú pleť 1×250 ml

Pleťová voda na citlivú pokožku. Určená na dôkladne vyčistenie pleti bez dráždenia. Vďaka uhorkovému extraktu pôsobí upokojujúco. Tolerovaná v oblasti očí. Spôsob použitiaNanesieme na vatový tampón, s ktorým vyčistíme alebo odmaľujeme pleť a oči. Okrem očných partií netreba Sensibio H2O oplachovať. Pokožku potom jemne vysušíme s čistým tampónom. Aplikujeme 1-2 krát denne.

11,29 

BIODERMA Sensibio MASQUE ukľudňujúca maska 1×75 ml

ukľudňujúca hydratačná maska ošetruje citlivú netolerantnej pokožku pleťová maska okamžite zmierňuje pocity pálenia, začervenania a znovu rozjasňuje pokožku jej jemná, hladká textúra poskytuje vysoký komfort pri jej používaní pokožku intenzívne hydratuje a zanecháva ju hebkú a jemnú na dotyk nekomedogénna, bez parfému a konzervačných látok
Spôsob použitiaPleťovú masku aplikujte v tenkej vrstve jeden alebo dvakrát týždenne na očistenú tvár a krk. Nechajte 10 minút pôsobiť, aby sa aktívne látky mohli vstrebať. Opláchnite alebo zotrite prebytočnú masku vatovým tampónom. Vyhnite sa blízkemu okoliu očí.

19,99 

BIODERMA Sensibio DS+ moussant anti-recidive jemne čistiaci penivý gél 1×200 ml

Čistiaci penivý gél na začervenalú pokožku so šupinami. Neobsahuje parabény ani parfém.
pokožku jemne čistí bez podráždenia, normalizuje a obnovuje prirodzenú kožnú bariéru. čistiaci základ obohatený o glycerín má výrazný hydratačný účinok. jemný purifikačný čistiaci gél pre mastnú šupinatú kožu, obzvlášť na podráždené oblasti s väčším výskytom mazových žliaz.
Spôsob použitiaPenivý gél aplikujte 1 až 2 krát denne na navlhčenú kožu, rozpeniť a dôkladne opláchnuť. Osušiť bez trenia. Používa sa tiež namiesto peny na holenie.

13,99 

BIODERMA Sensibio H2O AR pleťová voda na citlivú pleť 1×250 ml

Čistiaca a odličovacia micelárna voda:
na citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a problematikou Rosacea vhodná na očistenie a odlíčenie tváre vrátane očných partií a dekoltu
Spôsob použitiaPleťová voda sa používa 1-2x denne. Nanesie sa v potrebnom množstve na vatový tampón a jemne sa očistí pleť. Oplachovanie nie je nutné. Pokožka sa má jemne osušiť.

13,89 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 442