Dekoratívna kozmetika

NIVEA Ošetrujúci make-up 03 Cellular 15 g- 03 tmavý odtieň

Dodáva pleti 24-hodinovú hydratáciu a svieži vzhľad. Rozjasňuje a zjednocuje pleť. Vyhladí a jemne vytónuje pleť, zároveň predchádza tvorbe vrások. Vaša pleť nadobudne upravený vzhľad rýchlo a kdekoľvek! Make-up v hubke Nivea Cellular Filler je v ponuke v troch odtieňoch. Vhodné aj pre citlivú pleť. Kľúčové vlastnosti: ošetrujúci make-up v hubke pre prirodzený vzhľad pleti od Nivea inovatívne zloženie 3v1 s kyselinou hyalurónovou, ochranný faktor: 15 ideálny make-up na leto – rýchle nanesie, ľahké zloženie a dokonale jemné zjednotenie a rozjasnenie pleti dlhodobý efekt a 24-hodinová hydratácia pleti, zároveň pôsobí proti tvorbe vrások odtieň: 03 tmavý

17,99 

NIVEA Ošetrujúci make-up 01 Cellular 15 g – 01 svetlý odtieň

Dodáva pleti 24-hodinovú hydratáciu a svieži vzhľad. Rozjasňuje a zjednocuje pleť. Vyhladí a jemne vytónuje pleť, zároveň predchádza tvorbe vrások. Vaša pleť nadobudne upravený vzhľad rýchlo a kdekoľvek! Make-up v hubke Nivea Cellular Filler je v ponuke v troch odtieňoch. Vhodné aj pre citlivú pleť. Kľúčové vlastnosti: ošetrujúci make-up v hubke pre prirodzený vzhľad pleti od Nivea inovatívne zloženie 3v1 s kyselinou hyalurónovou, ochranný faktor: 15 ideálny make-up na leto – rýchle nanesie, ľahké zloženie a dokonale jemné zjednotenie a rozjasnenie pleti dlhodobý efekt a 24-hodinová hydratácia pleti, zároveň pôsobí proti tvorbe vrások odtieň: 01 svetlý

17,99 

NIVEA Ošetrujúci make-up 02 Cellular 15 g – 02 stredný odtieň

Dodáva pleti 24-hodinovú hydratáciu a svieži vzhľad. Rozjasňuje a zjednocuje pleť. Vyhladí a jemne vytónuje pleť, zároveň predchádza tvorbe vrások. Vaša pleť nadobudne upravený vzhľad rýchlo a kdekoľvek! Make-up v hubke Nivea Cellular Filler je v ponuke v troch odtieňoch. Vhodné aj pre citlivú pleť. Kľúčové vlastnosti: ošetrujúci make-up v hubke pre prirodzený vzhľad pleti od Nivea inovatívne zloženie 3v1 s kyselinou hyalurónovou, ochranný faktor: 15 ideálny make-up na leto – rýchle nanesie, ľahké zloženie a dokonale jemné zjednotenie a rozjasnenie pleti dlhodobý efekt a 24-hodinová hydratácia pleti, zároveň pôsobí proti tvorbe vrások odtieň: 02 stredný

17,99 

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Mascara Waterproof Black vodeodolná riasenka pre citlivé oči 1×7,6 g

 Riasenka pre citlivé oči. Vodeodolná maskara, ktorá dodá riasam objem a dĺžku pre uhrančivý pohľad. Šetrné zloženie riasy nezaťažuje a je vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Určené pre všetky vekové kategórie. Spôsob použitiaPoužíva sa podľa potreby. Nanáša sa rovnomerne na riasy.

25,69 

LA ROCHE-POSAY RESPECTISSIME Eye Liner Black tekuté očné linky 1×1,4 ml

Tekuté očné linky čierne, pre citlivé oči. Linky so špeciálnym aplikátorom pre dokonalé líčenie. Šetrné zloženie vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Určené pre všetky vekové kategórie. Spôsob použitiaPoužívajte podľa potreby.

25,09 

LA ROCHE-POSAY RESPECTISSIME Crayon BlackPencil ceruzka na oči, čierna 1×1 g

Ceruzka na oči čierna, pre mäkké a čisté línie bez šmúh. Šetrné zloženie vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Spôsob použitiaPoužíva sa podľa potreby. Vhodné aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

16,39 

LA ROCHE-POSAY Novalip Duo Lipstick No.191 Pur Rou regeneračný rúž 1×4 ml

Regeneračný rúž pre citlivé a suché pery:
Jadro rúžu obsahuje LHA, glycerín a D-panthenol, ktoré dodávajú starostlivosť a hydratáciu aj tým najcitlivejším perám až po 9 hodín. Farebný film dodá perám intenzívnu farbu. Testované pod dermatologickou kontrolou. Testované na citlivej a reaktívnej pleti. Hypoalergénny.
Spôsob použitiaRúž sa nanesie na pery. Používajte podľa potreby.

26,79 

LA ROCHE-POSAY SILICIUM Color Care No.02 Rose lak na nechty, allergy-tested 1×6 ml

Lak na nechty s vysokým leskom, ktorý chráni krehké nechty. Vďaka obsahu Mexoryl XL chráni nechty pred UV žiarením a zabraňuje ich žltnutiu v dôsledku lakovania. Spôsob použitiaPoužívaj sa podľa potreby. Aplikuje sa na nechy v rovnomernej vrstve.

15,49 

LA ROCHE-POSAY RESPECTISSIME Crayon Sourcils Blond ceruzka na obočie 1×1,3 g

Ceruzka na obočie, ktorá obočie zvýrazní a dodá mu prirodzený vzhľad. Ultra jemná textúra nedráždi citlivú pleť ani očné okolie. Určené pre všetky vekové kategórie. Spôsob použitiaPoužíva sa podľa potreby. Vhodné aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

18,19 

LA ROCHE-POSAY Novalip Duo Lipstick No.158 Cassis regeneračný rúž 1×4 ml

Regeneračný rúž pre citlivé a suché pery:
Jadro rúžu obsahuje LHA, glycerín a D-panthenol, ktoré dodávajú starostlivosť a hydratáciu aj tým najcitlivejším perám až po 9 hodín. Farebný film dodá perám intenzívnu farbu. Testované pod dermatologickou kontrolou. Testované na citlivej a reaktívnej pleti. Hypoalergénny.
Spôsob použitiaRúž sa nanesie na pery. Používajte podľa potreby.

26,79 

Zobrazených 1–10 z 256 výsledkov.