Detská kozmetika

PAMPERS BABY WIPES FRESH CLEAN 64 ks

dermatologicky testované obsahujú pleťové mlieko s obsahom čistej vody a výťažkom z aloe vera

1,29 

Dr.Max WET WIPES Sensitive 80 ks

Wet Wipes Sensitive s pantenolom Mäkké detské vlhčené utierky s pantenolom na mimoriadne šetrné čistenie citlivej detskej pokožky. Vyvážená receptúra s pantenolom zaisťuje dostatok vlhkosti, ošetruje, upokojuje a chráni pokožku pred vysúšaním. Po použití balenie vždy starostlivo uzatvorte, aby nedošlo k vyschnutiu utierok. pH neutrálne.

1,69 

BATOLE DETSKÝ ŠAMPÓN s olivovým olejom 1×200 ml

Detský šampón s obsahom olivového oleja určený na jemnú detskú pokožku. Spôsob použitiaMalé množstvo šampónu sa napení v dlaniach. Po umytí vlasov sa dôkladne opláchne vodou.

1,89 

BATOLE DETSKÝ KRÉM NA ZAPARENINY s olivovým olejom 1×75 ml

Detský krém s obsahom olivového oleja, oxidu zinočnatého a vitamínu E. Spôsob použitiaKrém sa nanesie v tenkej vrstve na umytú a suchú pokožku, najlepšie pri každej výmene plienok alebo na začervenané miesto.

2,49 

BATOLE DETSKÝ OLEJ s olivovým olejom 1×200 ml

Detský olej s obsahom olivového oleja určený na detskú citlivú pokožku. Spôsob použitia Olej sa nanáša na čistú a suchú pokožku po kúpeli alebo v priebehu dňa.

3,49 

BUBCHEN KIDS SHP+SPRCH. GÉL 2v1 AHOJ NÁMORNÍK 1×230 ml

Dôkladne očistí pokožku, vlasy majú po umytí hodvábny lesk a ľahko sa rozčesávajú. Prípravok nevyvoláva slzenie. Prinesie potešenie malým i veľkým – deťom i celej rodine. S príjemnou sviežou vôňou. Spôsob použitiaMalé množstvo prípravku napeňte v dlaniach a po umytí vlasov a celého tela dôkladne opláchnite vodou.

3,99 

JOHNSON´S Baby Fresh bublinkový kúpeľ a gél 2v1 1×500 ml

Bublinková kúpeľ a umývací gél 2v1. Vhodná pre umývanie tela i pokožky hlavy a prvých vláskov. Unikátne zloženie NO MORE TEARS nedráždi oči. Zanecháva pokožku vláčnu a detsky jemnú. Spôsob použitiaPridajte malé množstvo do napustenej vody a premiešajte rukou tak, aby ste vytvorili bohatú penu. Prípadne naneste malé množstvo do dlane alebo na žinku a rozotrite na detskú pokožku. Jemne speňte a potom opláchnite.

6,99 

JOHNSON´S Baby bublinkový kúpeľ a umývací gél 2v1 1×500 ml

JOHNSONS Baby 2v1 bublinkový kúpeľ a gél na umývanie je vyvinutý tak, aby vytváral veľa jemných bublín, ktoré Vaše deti budú milovať. Jemne čistí detskú pokožku, bez toho, aby ju vysušoval.
Unikátne zloženie je jemné k detským očiam ako čistá voda. Vyvážené pH. Bez mydla, bez parabénov. Spôsob použitiaDo teplej vody pridajte pár kvapiek kúpeľa Johnsons Baby a premiešajte rukou tak, aby ste vytvorili bohatú penu. Prípadne naneste malé množstvo na mäkkú handričku alebo ruku a jemne umyte dieťatku telo a vlásky. Dieťatko jemne osušte a pokožku ošetrite detským telovým mlieko alebo detským olejom.

6,99 

BUBCHEN KIDS SHP+SPRCH. GÉL 2v1 ZELENÉ JABĹČKO 1×230 ml

Dôkladne očistí pokožku, vlasy majú po umytí hodvábny lesk a ľahko sa rozčesávajú. Prípravok nevyvoláva slzenie. Prinesie potešenie malým i veľkým – deťom i celej rodine. S príjemnou sviežou vôňou.
S Aloe vera, pšeničnými proteínmi, provitamínom B5 a s umývacími zložkami prírodného pôvodu. Spôsob použitiaMalé množstvo prípravku napeňte v dlaniach a po umytí vlasov a celého tela dôkladne opláchnite vodou.

3,99 

ZinOxid kožný ochranný krém 1×250 g

Jemný krém s obsahom zinku – pri zapareninách pri používaní plienok. Vhodný pre suchú atopickú pokožku a problematickú pleť. Spôsob použitiaPrimerané množstvo krému naneste 3-5x denne alebo podľa potreby.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pri alergii na ktorúkoľvek zložku krému.

11,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 212