Peny a gély na holenie

NIVEA MEN Original 200 ml gél na holenie

Užívajte si pohodlné holenie bez pocitu napnutej či vysušenej pleti. Šetrný gél s technológiou Ultra Glide si poradí s každou mužskou tvárou. Má príjemne krémové zloženie s aloe vera, vitamínom E a aktívnymi zvláčňujúcimi látkami. Zabraňuje vysúšaniu pleti a hydratuje ju počas holenia. Ak chcete pri holení prvotriednu starostlivosť, spoľahnite sa na NIVEA MEN Gél na holenie Original. VLASTNOSTI • Zaisťuje pohodlné oholenie bez pocitu napnutej tváre. • Hydratuje pleť a zabraňuje jej vysušeniu. • Obsahuje aloe vera, vitamín E a aktívne zvláčňujúce látky. • Technológia Ultra Glide zaručí ľahký a efektívny sklz strojčeka. POUŽITIE Tvár môžete omyť horúcou vodou, alternatívou je nahriatie horúcim uterákom. Fúzy tak budú mäkšie. Malé množstvo gélu rozotrite v dlaniach, až vznikne hustá krémová pena. Potom rovnomerne naneste na navlhčenú tvár a krk. Jednou rukou vypnite pleť tváre a druhou rukou jedným pevným ťahom ohoľte miesto po smere rastu fúzov. Na záver tvár opláchnite. Po holení môžete pleť osviežiť vodou po holení alebo hydratovať balzamom po holení tiež z radu Original.

4,69 

NIVEA MEN Deep 200 ml gél na holenie

Holenie už konečne nebude najväčším trápením dňa! Gél na holenie DEEP zmäkčuje fúzy, zaisťuje ľahký sklz holiaceho strojčeka a chráni pokožku pred ostrím žiletky. Špeciálne zloženie s čiernym uhlím pleť čistí a zanecháva ju rozjasnenú a hladkú. Konečne oholenie podľa vašich predstáv NIVEA Gél na holenie DEEP. VLASTNOSTI • Zmäkčuje fúzy a pripraví ich na holenie. • Pôsobí ako ochranný štít pred britmi žiletky. • Zloženie s čiernym uhlím čistí a rozjasňuje pleť. • Dermatologicky testované a schválené. POUŽITIE Malé množstvo gélu aplikujte na navlhčenú pleť. Vytvorte hustú penu a rozotrite ju na líca i krk. Gél na holenie vaše fúzy zmäkčí a zaistí vám ľahký sklz strojčeka. Chráňte svoju pokožku pred vysušovaním. Po oholení použite hydratačný krém.  

4,99 

NIVEA MEN Sensitive Cooling 200 ml gél na holenie

Dožičte si osviežujúci pocit z holenia! Zaobstarajte si gél, ktorý obsahuje namiesto alkoholu bohatú dávku upokojujúceho harmančeka a výťažkov z morskej riasy. Bude vás pri holení krásne chladiť a zároveň ochráni vašu tvár pred podráždením. Už žiadne pálenie a začervenanie po holení! VLASTNOSTI • Gél s 0 % alkoholu* poskytuje optimálne riešenie na holenie pleti so sklonom k podráždeniu. • Šetrné zloženie je obohatené o harmanček a výťažky z morskej riasy. • Chráni pleť pred podráždením a pálením už počas holenia. • Zanecháva príjemne chladivý pocit úľavy po holení. POUŽITIE Pred holením tvár omyte teplou vodou. Vďaka tomu sa otvoria póry a zmäkčia fúzy. Holenie potom bude jednoduchšie. Malé množstvo gélu rozotrite v dlaniach, až vznikne hustá krémová pena. Potom rovnomerne naneste na navlhčenú tvár a krk. Vypnite pleť tváre jednou rukou a pevným ťahom ohoľte miesto po smere rastu fúzov. Na záver tvár opláchnite. Na záver osviežte pleť Vodou po holení Sensitive Cooling alebo jej dožičte hydratáciu s Balzamom po holení Sensitive Cooling.    

4,99 

NIVEA MEN Sensitive 200 ml gél na holenie

Konečne existuje možnosť šetrného oholenia i pre citlivú pleť! Vďaka dvojnásobnému obsahu upokojujúcich látok neprichádza začervenanie, pocit pálenia ani podráždenie. Gél so špeciálnym upokojujúcim zložením obsahuje harmanček, vitamín E a extrakt z hamamelisu. Zároveň je bez obsahu alkoholu*, a preto je k pleti šetrný a zanecháva ju zdravo hydratovanú a hladkú. Okamžitú úľavu pri holení prináša NIVEA MEN Gél na holenie Sensitive. VLASTNOSTI • Šetrné zloženie s harmančekom a vitamínom E ošetruje citlivú pleť. • Vylepšené zloženie s 0 % alkoholu* nespôsobuje podráždenie, pálenie ani začervenanie po holení. • Extrakt z hamamelisu pomáha uzatvárať a hojiť rany, upokojuje pocit pálenia a svrbenia a má protizápalové účinky. POUŽITIE Tvár pred holením očistite. Odstránite nečistoty, ktoré robia holenie ťažším. Odporúčame Osviežujúci umývací gél Active Energy. Malé množstvo gélu rozotrite v dlaniach, až vznikne hustá krémová pena. Potom rovnomerne naneste na navlhčenú tvár a krk. Vypnite pleť tváre jednou rukou a pevným ťahom ohoľte miesto po smere rastu fúzov. Na záver tvár opláchnite. Po holení tvár osviežte Vodou po holení Sensitive alebo ju hydratujte šetrným Balzamom po holení Sensitive.

4,99 

NIVEA MEN Sensitive Cooling 200 ml pena na holenie

Už nemusíte bojovať s podráždením pri holení. Stavte na šetrné zloženie s ošetrujúcim harmančekom a bez alkoholu* a vychutnajte si tiež príjemne chladivé osvieženie vďaka výťažkom z morských rias. Okamžitá úľava pre vašu pleť a záruka dokonale hladkej tváre. VLASTNOSTI • Vylepšené zloženie s 0 % alkoholu* chráni pleť pred podráždením a pálením už počas holenia. • Vhodné tiež pre citlivú pleť so sklonom k podráždeniu. • Pri holení zabezpečí príjemne chladivý pocit. • Harmanček a výťažky z morských rias hydratujú a upokojujú. POUŽITIE Pred tým, než nanesiete penu, si tvár omyte teplou vodou. Otvoríte tak póry a zmäkčíte fúzy. Nádobku dôkladne pretrepte a pri aplikácii ju držte kolmo. Penu naneste na navlhčenú tvár a krk. Jednou rukou pleť tváre vypnite a druhou hoľte fúzy po smere ich rastu. Po opláchnutí si dožičte osvieženie s Vodou po holení Sensitive Cooling alebo Balzamom po holení Sensitive Cooling.

3,99 

NIVEA MEN Sensitive 200 ml pena na holenie

Hladko oholenú tvár môžete mať i s citlivou pleťou. Stačí zvoliť šetrnú starostlivosť od NIVEA MEN. Pena s dvojnásobným obsahom upokojujúcich prírodných extraktov ochráni tvár pred pálením a začervenaním. Je bez alkoholu*, zato s poriadnou dávkou harmančeka, vitamínu E a extraktom z hamamelisu. O dokonalý výsledok pri holení sa postará NIVEA MEN Pena na holenie Sensitive. VLASTNOSTI • Technológia Ultra Glide zabezpečí dokonale hladké oholenie. • Vylepšené zloženie s 0 % alkoholu* chráni pleť pred podráždením, nepáli a nespôsobuje začervenanie. • Harmanček, vitamín E a extrakt z hamamelisu sa postarajú o upokojenie oholenej tváre. • Hamamelis tlmí pocit pálenia a svrbenie, pomáha uzatvárať a hojiť rany a má protizápalové účink POUŽITIE Najprv tvár omyte teplou vodou, ktorá otvorí póry a zmäkčí fúzy. Budú sa vám potom lepšie holiť. Pred použitím nádobku dôkladne pretrepte a pri aplikácii ju držte kolmo. Naneste penu na navlhčenú tvár a krk. Jednou rukou pleť tváre vypnite a druhou hoľte fúzy po smere ich rastu. Po opláchnutí tváre osviežte pleť Vodou po holení Sensitive alebo ju hydratujte šetrným Balzamom po holení Sensitive.

3,99 

VICHY HOMME Gel de rasage anti-irritations gél na holenie (M6806701) 1×150 ml

Gél na holenie pre mužov na citlivú pleť
poskytuje pokožke potrebný komfort a uľahčuje holenie chráni pleť a napomáha regenerovať kožnú bariéru po každom holení prináša okamžité osvieženie a upokojenie pokožky
Spôsob použitiaGél sa nanáša na tvár v miestach strniska, následne sa strnisko oholí a tvár sa potom dôkladne umyje vodou.

8,79 

Eucerin MEN SILVER SHAVE gél na holenie pre mužov 1×150 ml

Gél na holenie:
pomáha zaisťovať hladké a presné oholenie predchádzať podráždeniu a drobným poraneniam vhodné aj pre pacientov s atopickým ekzémom alebo s akné
Spôsob použitiaPred použitím sa má pena dôkladne pretrepať. Nanáša sa priamo na navlhčenú tvár a krk v potrebnom množstve a rovnomerne sa rozotrie krúživými pohybmi.
 

6,74 

WELEDA Krém na holenie 1×75 ml

Krém na holenie Weleda ošetruje pleť tváre a podporuje jej regeneráciu. Pri použití vytvára stálu krémovú penu a umožňuje tak jemné, dôkladné holenie na mokro. Základom prípravku je jemné holiace mydlo na báze čistých rastlinných olejov. Výťažok z fialky trojfarebnej zabraňuje vytvoreniu hrubej a drsnej pleti. Prísada kozieho a mandľového mlieka pleť vyhladzuje. Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Použitie: Tvár aj štetku na holenie navlhčite teplou vodou. Krém naneste na štetku na holenie, rovnomerne ho rozotrite po tvári a jemne napeňte. Možno tiež napeniť krém v dlaniach a naniesť priamo na tvár. Po holení tvár opláchnite vodou. Zloženie mydlový základ zo stearínu, glycerínu, olivového oleja a kokosového tuku, síran horečnatý, zmes prírodných éterických olejov, výťažok z fialky trojfarebnej, výťažok z mandlí, kozie mlieko, kremičitan sodný, alkohol Je pomerne hutný krém podobný holiacim mydlám určený na príjemné a dôkladné mokré holenie. Ošetruje citlivú holením podráždenú pokožku, podľa storočiami overených starých receptov krém obsahuje i cenné kozie a mandľové mlieko, ktoré sú pri ošetrení pokožky zvlášť prínosné. Krém je veľmi výdatný, preto ho pri prvých použitiach nepodceňujte!

9,89 

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov