Masážne prípravky

Dr.Max Octanový krém 110 g

Octanový krém je určený na vonkajšie použitie. Odporúča sa pri opuchoch bez povrchových rán, pomliaždeninách a pri poštípaní hmyzom. Pôsobí mierne chladivo. Použitie: Aplikujte 1–3× denne na postihnuté miesto v súvislej vrstve. Nechajte pôsobiť niekoľko hodín. Pozor! Neaplikujte do otvorených rán. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov.

2,49 

OCTANOVÝ KRÉM crm (tuba laminátová) 1×80 g

Liek obsahuje ako účinnú látku roztok octanu a vínanu hlinitého. Používa sa na: opuchliny po malých zraneniach končatín bez otvorenej rany, po vyvrtnutí, pomliaždeninách na prevenciu a liečbu opuchu pri bodnutí hmyzom pri zápaloch kože po ožiarení a popáleninách na omrzliny I. stupňa a po porade s lekárom liečbu hemoroidov. prevenciu a liečbu preležanín a zaparenín. 
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Octanový krém sa rovnomerne nanesie na postihnuté miesta 1-3x denne.
Dĺžka liečby je individuálna a závisí od charakteru ochorenia. Spôsob použitia Liek je určený na dermálne použitie – nanáša sa rovnomerne na kožu postihnutých miest. Po manipulácii s krémom si treba umyť ruky.
Liek sa nesmie aplikovať do otvorených alebo krvácajúcich rán, pyodermie, na infekčné dermatózy. Krém nesmie prísť do kontaktu so sliznicami a s očami. Upozornenie Liek sa môže používať počas tehotenstva a dojčenia v rámci uvedených indikácií.
Liek obsahuje lanolín (vosk z ovčej vlny).
Inkompatibiltou je ​​​​súbežná lokálna aplikácia tetracyklínových antibiotík.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkyoctan a vínan hlinitý

1,52 

DR.F. DUDEK TRADIČNÁ PROPOLISOVÁ MASŤ 1×30 ml

Masť je kozmetický výrobok s obsahom bravčovej masti a včelieho propolisu, ktorý má preukázané baktericídne, antivirotické, antimykotické, dermatoplastické a antiflogistické účinky.
 
Masť sa používa:
na popraskané ruky alebo pery, ako ochrana pokožky pred mrazom a po práci, ako doplnková starostlivosť pri popáleninách, omrzlinách, oparoch, zápaloch kože a drobných poraneniach.
Spôsob použitia Masť sa nanáša na pokožku v primeranom množstve na postihnuté miesta, možno aj niekoľkokrat denne.

3,79 

PURESSENTIEL Masážny olej na uvoľnenie svalov a kĺbov 1×100 ml

Masážny olej na uvoľnenie svalov a kĺbov  Arnika/Gualterie 6 esenciálnych olejov, 4 rastlinné oleje, 100%  BIO a prírodné. Príprava na svalovú námahu a následnú regeneráciu – Svalové partie a citlivé kĺby. Obsah balenia : 100 ml.

15,99 

ANNABIS Dvojbalenie ARTHROCANN GÉL s koloid. striebrom 75 ml + COLLAGEN Omega 3-6 Forte Tablety 60 ks, 1×1 set

Arthrocann gél z konope s koloidným striebrom – na kožu v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta. Obsahuje konopný olej, extrakt a celú radu prírodných látok a silíc. Neobsahuje parabény. Gél
sa dobre rozotiera, je ľahko vstrebateľný a nemastí,  vhodný na masírovanie,  uvoľňuje svalové napätie, vhodný aj po športovom výkone.   

Výživový doplnok Arthrocann Collagen tablety obsahuje komplex Natur Collax (certifikovaný kolagén tipu I, kolagén typu II, Vitamín C a D, zázvor, bosweliu a kurkumu). Ďaľšími zložkami sú glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kys. hyalurónová, omega 3-6, extrakt z ľanového semena.
Vitamín C a D prispievajú pre zachovanie normálneho vývoja kostí a kĺbovej chrupavky
Spôsob použitiaArthrocann konopný gél niekoľkokrát denne, najlepšie 3-4x denne s odstupom najmenej 3 hodín naniesť na čistú pokožku. Mierne vmasírovať alebo votrieť do pokožky na požadované, postihnuté miesto.
 
Výživový doplnok, tablety:
Odporúča sa 1 tableta denne. Tabletu zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Užívať najmenej 2 mesiace.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 
Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

19,99 

Zobrazených všetkých 5 výsledkov