Pleťová kozmetika

EndWarts Freeze plyn na odstránenie bradavíc 1×7,5 g

Rýchly prostriedok na domáce ošetrenie, ktorý účinne odstraňuje bradavice na rukách, pažiach a chodidlách. Často stačí jediné ošetrenie. Zdravotnícka pomôcka obsahuje plyn oxid dusný (bod varu -89 °C).

21,19 

NUANCE FOR MEN CLEANSING čistiaci gél na tvár 1×100 ml

Osviežujúci gél pre dôkladné vyčistenie pleti.
 Vysoký účinok vďaka komplexu prírodných aktívnych látok. Pôsobí proti známkam starnutia pleti, má tonizujúce účinky. Ľahko sa aplikuje, pokožku čistí a zbavuje škodlivých látok.
Spôsob použitiaNa tvár sa nanesie malé množstvo produktu a zmyje sa dôkladne vlažnou vodou. Používa sa denne ráno a večer.

9,99 

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST 1×50 ml

Kozmetický výrobok rady Liftactiv (anti-agingová starostlivosť) na podporu produkcie kolagénu v pleti.
Pre zrelú pleť, nad 40 rokov. Pomáha v boji so známkami starnutia pleti. Spôsob použitiaKaždé ráno a/alebo večer naniesť na dokonale očistenú pleť.

39,99 

VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION GEL čistiaci gél pre pleť so sklonom k akné 1×200 ml

Čistiaci gél obohatený o minerály a probiotiká. Čistiaca báza rastlinného pôvodu.
Pri každodenným používaní pomáha odstraňovať nadmerné sébum bez narušenia pokožky. Pleť je jemná a do hĺbky vyčistená. Klinicky potvrdená účinnosť na pleti so sklonom k nedokonalostiam.
Spôsob použitiaKaždé ráno a večer sa napení s vodou na navlhčenej pokožke. Potom sa opláchne. Vyhnúť sa očnému okoliu. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnuť vodou.

15,19 

VICHY LIFTACTIV HYALU MASK 1×50 ml

Kozmetický výrobok rady Liftactiv (anti-agingová starostlivosť) s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej.
Určený pre osoby nad 40 rokov. Pomáha korigovať prejavy starnutia pleti. Spôsob použitiaKaždé ráno a/alebo večer naniesť na dokonale očistenú pleť.

44,99 

VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION GEL čistiaci gél pre pleť so sklonom k akné 1×400 ml

Čistiaci gél obohatený o minerály a probiotiká. Čistiaca báza rastlinného pôvodu.
Pri každodenným používaní pomáha odstraňovať nadmerné sébum bez narušenia pokožky. Pleť je jemná a do hĺbky vyčistená. Klinicky potvrdená účinnosť na pleti so sklonom k nedokonalostiam.
Spôsob použitiaKaždé ráno a večer sa napení s vodou na navlhčenej pokožke. Potom sa opláchne čistou vodou.
Vyhnúť sa očnému okoliu. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnuť vodou.

18,69 

AVENE CLEANANCE COMEDOMED koncentrovaná starostlivosť, akné, 1×30 ml

Starostlivosť pri nedokonalostiach pleti s prejavmi akné.
Pomáha redukovať nedokonalosti, pleť je zmatnená počas dňa. Termálna voda Avène upokojuje a pôsobí proti podráždeniu. Reguluje lesk pleti spôsobený nadbytočnou tvorbou mazu.. Ľahká nelepivá textúra sa rýchlo vstrebáva.
Spôsob použitiaAplikuje sa ráno a večer po použití čistiacich prípravkov z radu Cleanance. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s medikamentóznou liečbou akné (okrem perorálneho izotretinoínu).
 
Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Vhodné od 12 rokov.

15,59 

VICHY PURETE THERMALE MINERAL Micelárne mlieko dry skin 1×200 ml

Minerálne micelárne mlieko.
V jednom kroku čistí pleť a odstraňuje make-up z tváre aj očí. Zloženie spájajúce micelárnu technológiu s posilňujúcou funkciou mineralizujúcej termálnej vody Vichy zanecháva pleť hydratovanú a vyčistenú.
Spôsob použitiaPotrebné množstvo mlieka sa nanesie na vatový tampón a pomocou tampóna sa odstránia z pokožky zvyšky make upu a nečistoty pleti. Tento proces sa opakuje až dovtedy, kým vatový tampón nezostane úplne čistý.

11,29 

VICHY PURETE THERMALE Odličovač citlivých očí sensitiv 1×100 ml

VICHY Pureté Thermale Soothing Eye – Upokojujúci odličovač citlivých očí. 
Šetrne odstraňuje make-up z očí a upokojuje citlivú pleť v očnom okolí. Vhodné pre citlivú pleť i oči a nositeľky kontaktných šošoviek. S Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy. Testované pod oftalmologickou kontrolou.
Spôsob použitiaPotrebné množstvo prípravku sa nanesie na vatový tampón a pomocou tampóna sa odstránia z pokožky okolo očí, z viečok a rias zvyšky make upu a nečistoty pleti. Tento proces sa opakuje až dovtedy, kým vatový tampón nezostane úplne čistý.

10,39 

VICHY PURETE THERMALE MINERAL Micelárna voda sensitive 1×200 ml

Micerálna voda s mineralizujúcou termálnou vodou Vichy a panthenolom.
Čistí pleť, odličuje make-up, upokojuje a posilňuje.  V jednom kroku čistí pleť a odstraňuje make-up z tváre aj očí. Unikátne zloženie spájajúce micelárnu technológiu s posilňujúcou funkciou Mineralizujúcej termálnej vody Vichy zanecháva pleť čistú a upokojenú. Vhodné pre citlivú pleť aj oči. Testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej pleti.
Spôsob použitiaPotrebné množstvo micelárnej vody sa nanesie na vatový tampón a pomocou tampóna sa odstránia z pokožky zvyšky make upu a nečistoty pleti. Tento proces sa opakuje až dovtedy, kým vatový tampón nezostane úplne čistý.

11,29 

Zobrazených 1–10 z 833 výsledkov.