Pleťové séra a emulzie

VICHY Liftactiv Serum 10 očné liftingové sérum, 15 ml

Očné sérum pre okamžité rozjasnenie, liftingový efekt a posilnenie rias obsahuje :
Rhamnose – Posobí proti starnutiu, pre citlivú pleť Rozjasňovače – Vysoká tolerancia, pre citlivé oči, pre žiarivý pohľad Ceramidy – pre zdravé a posilnené riasy

Nová aplikace – po prvýkrát cez oči Spôsob použitiaMá sa aplikovať v primeranom množstve na dôkladne odlíčenú pleť.

28,89 

AVENE Skin Recovery Cream Riche 50 ml – výživný upokojujúci krém 50 ml

Výživný upokojujúci krém pre hypersenzitívnu a podráždenú pleť. Krém predstavuje špeciálnu starostlivosť o suchú a veľmi suchú prirodzene citlivú pleť alebo pleť podráždenú v dôsledku rôznych vonkajších agresívnych vplyvov (klimatické vplyvy, príliš agresívne čistenie, dráždivá kozmetika…).

• Parcerine, účinná látka, ktorá znižuje reaktivitu pleti.
• Upokojuje podráždú pleť.
• Obnovuje narušený hydrolipidický film.
• Zaisťuje účinnú a dlhotrvajúcu ochranu. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, parfumáciu, alkohol ani farbivá.

Prípravok je výnimočný kombináciou dvoch jedinečných postupov: výrobou a balením v sterilnom prostredí, a ochranou prípravku vďaka exkluzívnemu patentu D.E.F.I. Spôsob použitiaKrém sa má aplikovať ráno a večer na tvár a krk, vopred dokonale očistené pleťovou vodou na citlivú a intolerantnú pleť (L.P.I.). Požadované množstvo krému si vytlačíte z tuby a po použití zotriete nadbytočné množstvo prípravku a zatvoríte tubu. Odporúča sa na záver použiť Termálnu vodu Avène. Určený je len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami.

21,39 

Avene XERACALM – relipidačný krém pre veľmi suchú kožu 200 ml

Relipidačný krém na veľmi suchú koža u dojčiat, detí a dospelých – koža so sklonom k atopii, koža trpiaca podráždením, začervenaním a svrbením. Prispievajú k výžive a posilneniu kožnej bariéry. 0 % konzervantov.
  Spôsob použitiaAplikujte 1-2x denne na suché miesta na tvári a/alebo na telo, vopred očistené
Relipidačným olejom XeraCalm A.D.

17,99 

Avene XERACALM – relipidačný balzam pre veľmi suchú kožu 200 ml

Relipidačný balzam na veľmi suchú koža u dojčiat, detí a dospelých – koža so sklonom k atopii, koža trpiaca podráždením, začervenaním a svrbením. Spôsob použitiaAplikujte 1-2x denne na suché miesta na tvári a/alebo na telo, najlepšie vopred očistené Relipidačným olejom XeraCalm A.D.

18,99 

Avene SOIN – deodorant pre citlivú pokožku 50 ml

Deodorant je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku. Roll-on. Deodorant zanecháva na koži jemnú vrstvu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu. Spôsob použitiaAplikujte na čistú a suchú pokožku podľa potreby.

12,59 

BIOHAR SÉRUM PRE HUSTÉ VLASY S HYALURONANOM 1×75 ml

Vlasové sérum vyživuje hĺbkovo vlasovú pokožku a dáva predpoklad ku zdravo rastúcim bohatým vlasom vysokej kvality.
Regeneruje rast nových vlasov pri ich rednutí alebo nadmernom vypadávaní, zlepšuje pružnosť a pevnosť vlasov.
Spôsob použitiaAplikuje sa vtieraním do pokožky vlasovej časti hlavy.
Kvôli vysokému hydratačnému efektu chráňte pokožku po použití prípravku pred mrazom. Chráňte si oči.

7,79 

Avene XERACALM – vyživujúci umývací olej 400 ml

Relipidačný umývací olej špeciálne vytvorený pre všetky typy suchosti kože dojčiat, detí a dospelých:
koža so sklonom k atopii, koža trpiaca podráždením, začervenaním a svrbením spôsobeným suchosťou kože, prirodzene suchá koža.

Bez parfumácie. Bez mydla.
Vlastnosti: XeraCalm A.D Umývací olej obsahuje minimum zložiek:
Veľmi jemná umývacia báza bez mydla kožu čistí a chráni ju pred vysúšaním vodou. Komplex I-modulia® je výsledkom dvanástich rokov vedeckých prác. I-modulia® zmierňuje pocity svrbenia vyvolané suchosťou kože, zmierňuje začervenanie a podráždenie spôsobené precitlivenosťou kože. CER-OMEGA, lipidy podobné fyziologickým kožným lipidom, prispievajú k výžive kože, účinne obnovujú a posilňujú bariérovú funkciu kože a umožňujú jej tak lepšie odolávať vonkajším agresívnym vplyvom. Umývací olej kožu upokojuje a dodáva jej pocit komfortu. Bohatý na Termálnu vodu Avène. Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť. Neštípe v očiach.
Spôsob použitiaAplikujte 1 až 2x denne na suché miesta na tvári a/alebo na tele (vopred očistené Relipidačným umývacím olejom XeraCalm A.D). Môžete kombinovať s Balzamom XeraCalm A.D. Po použití odstráňte zvyšok produktu z uzáveru a uzavrite ho.

18,99 

VICHY NEOVADIOL COMPLEXE SUBSTITUTIF koncentrované reaktivačné sérum (MB116600) 1×30 ml

Vichy zvolilo komplex veľmi účinných aktívnych látok inšpirovaných blahodarným vplyvom hormónu mladosti na pleť. Zvolené aktívne látky pôsobia na známky starnutia, ktoré sú ovplyvnené menopauzou. Pleť sa zdá po všetkých stránkach omladená. Vďaka inovatívnemu Kompenzujúcemu komplexu pomáha navracať hustotu, komfort, sviežosť, vyzerá žiarivejšia, je zjednotenejšia a navracia sa jej objem. Je známy svojimi exfoliačnými vlastnosťami, pôsobí na proteázy, čo sú enzýmy podieľajúce sa na procese prirodzenej deskvamácie. Normalizuje exfoliáciu, podporuje bunečnú regeneráciu a umožňuje premeniť vzhľad pleti na jej povrchu (účinne bojuje proti drsnej a pergamenovej pleti). Spôsob použitia Sérum sa aplikuje rovnomerne na celú pokožku tváre obyčajne 1x denne. V prípade potreby môže byť aplikované aj 2x denne.

31,99 

Avene TOLERANCE – upokojujúce mlieko pre citlivenú pleť 200 ml

Čistiace mlieko bez oplachovania na tvár a oči.
Starostlivosť rešpektujúca rovnováhu citlivej až precitlivenej pleti, ktorá vyžaduje vysokú bezpečnosť a okamžité upokojenie v prípade podráždenia pleti (alergia, akútne podráždenie, následky drobných kožných zákrokov). Obsahuje iba zložky potrebné pre pleť, ktoré zodpovedajú fyziologickým potrebám pleti: každá zložka bola vybraná pre jej kvalitu a vysokú znášanlivosť.
Obsahuje termálnu vodu Avène.
 
odličuje a upokojuje hydratuje a osviežuje chráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi 0% konzervantov, parabénov, emulgátorov, parfumácie

Sterilná kozmetika – Tolérance extrême mlieko je výsledkom dvoch unikátnych a patentovaných procesov:
Vyrobené v sterilnom prostredí (E.T.S.). Exkluzívny systém D.E.F.I – prípravok zostane sterilný a chránený po celú dobu používania, neobsahuje parabény, konzervanty ani látky zaisťujúce funkciu konzervantov.
Spôsob použitiaNaneste ráno a večer na tvár a krk krúživými pohybmi končekov prstov. Jemne odstráňte vatovým tampónom. Potom použite Tolérance extrême Krém. Jemne stlačte tubu, aby ste získali potrebné množstvo krému. Po použití odstráňte prebytočný krém z uzáveru a znovu zavrite.

18,49 

VICHY Liftactiv SUPREME sérum 30 ml

Liftactiv Sérum je starostlivosť proti vráskam, má dlhotrvajúci liftingový efekt. Obsahuje aktívnu látku Rhamnosu, ktorá bola prvýkrát použitá vo vysokej koncentrácii 10%, napomáha stimulovať aktivitu Dermsource – vrstvy, ktorá podporuje prirodzené procesy v pokožke. Pokožka vyzerá ako kompletne vymenená. Počas 10 minút sa vrásky aj póry zdajú byť redukované. Pokožka je na dotyk jemnejšia, zamatovo hladká. Má zamatovo hebkou, nelepivú, hydratačné a ultrajemná štruktúru pre citlivú pleť. Obsahuje upokojujúci a posilňujúci termálnu vodu z Vichy. Testované pod dermatologickou kontrolou. Bez parabénov. Oblasť určenia: Hlboké vrásky, strata pevnosti pleti, unavený vzhľad. Spôsob použitia: Krém sa má aplikovať každé ráno a/alebo večer, samostatne alebo v kombinácii s obvyklou starostlivosťou. 

33,99 

Zobrazených 1–10 z 34 výsledkov