Pleťové séra a emulzie

AVENOC ung (tuba Al) 1×30 g

Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Masť sa aplikuje v tenkej vrstve 3-4x denne. V liečbe sa má pokračovať niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptómov. Ak do týždňa nedôjde k viditeľnému zlepšeniu, je nevyhnutné vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Spôsob použitia Na rektálne použitie (v oblasti konečníka). Po umytí postihnutého miesta sa naniesie masť v tenkej vrstve. V prípade vnútorných bolestí je možná intrarektálna (do konečníka) aplikácia použitím pribaleného aplikátora. Upozornenie Ako preventívne opatrenie sa použitie počas tehotenstva neodporúča.
Deti a dospievajúci môžu liek používať len na odporúčanie lekára.
Masť obsahuje lanolín.     
Účinné látkyblyskáč jarný – materská tinktúra (Ficaria verna), pivonka lekárska – materská tinktúra (Paeonia officinalis), adrenalín (adrenalinum) 3DH, amylokaín hydrochlorid (Amylocaini hydrochloridum)

6,69 

AVENOC čapíky sup (blis.PVC/PE) 1×10 ks

Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Homeopatikum sa aplikuje do konečníka v dávke 1 čapík ráno a 1 čapík večer. Pokračuje sa niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptómov. Ak do týždňa nedôjde k viditeľnému zlepšeniu, je nevyhnutné vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Spôsob použitia Čapík sa zavedie do konečníka po vykonaní lokálnej hygieny. Upozornenie Ako preventívne opatrenie sa použitie počas tehotenstva neodporúča.
Uchovávať na suchom mieste pri teplote od 15 °C do 25 °C.  
Účinné látkypivonka lekárska (Paeonia officinalis) 1DH, kraméria trojtyčinková (Ratanhia) CH3, pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) CH3, hamamel virgínsky (Hamamel virginiana) 1DH

6,99 

BIODERMA Hydrabio SERUM 40 ml

Každodenný stres, chladné počasie, znečistené ovzdušie atď. narúšajú bunkovú aktivitu pokožky. Výsledkom je dehydratovaná, napnutá pokožka bez jasu. Aquagenium®, patent vyvinutý vo výskumných laboratóriách BIODERMA, ktorý obsahuje Hydrabio sérum, napomáha pokožke aktivovať jej prirodzené hydratačné schopnosti tým, že stimuluje produkciu akvaporínov (vodných kanálikov v koži) a napomáha udržiavať vlhkosť, ktorá je nevyhnutná na rovnováhu pokožky. Spôsob použitia Sérum sa používa samostatne alebo pred nanášaním krému. Aplikuje sa na očistenú a suchú pokožku v potrebnom množstve a jemne sa rozotrie.

19,99 

VICHY Liftactiv Serum 10 očné liftingové sérum, 15 ml

Očné sérum pre okamžité rozjasnenie, liftingový efekt a posilnenie rias obsahuje :
Rhamnose – Posobí proti starnutiu, pre citlivú pleť Rozjasňovače – Vysoká tolerancia, pre citlivé oči, pre žiarivý pohľad Ceramidy – pre zdravé a posilnené riasy

Nová aplikace – po prvýkrát cez oči Spôsob použitiaMá sa aplikovať v primeranom množstve na dôkladne odlíčenú pleť.

28,89 

Eucerin HYALURON-FILLER sérum proti vráskam 6×5 ml (30 ml)

– prípravok je vhodný pre ženy od 35 rokov
– napomáha vyhladzovať a hydratovať pleť
– obsahuje vysoko koncentrovanú kyselinu hyalurónovú, ktorá obnovuje objem pleti
– ideálne ako doplnková liečba po aplikácii hyalurónových injekcií Spôsob použitiaPred použitím pretrepte. Prípravok sa obvykle aplikujte 2 x denne pred použitím pleťového krému. Vyhnite sa kontaktu s očami. Sérum sa nanáša v rovnomernej vrstve a jemne sa vmasíruje. 1 ampulka vystačí na jeden týždeň používania.

32,99 

AVENE Skin Recovery Cream Riche 50 ml – výživný upokojujúci krém 50 ml

Výživný upokojujúci krém pre hypersenzitívnu a podráždenú pleť. Krém predstavuje špeciálnu starostlivosť o suchú a veľmi suchú prirodzene citlivú pleť alebo pleť podráždenú v dôsledku rôznych vonkajších agresívnych vplyvov (klimatické vplyvy, príliš agresívne čistenie, dráždivá kozmetika…).

• Parcerine, účinná látka, ktorá znižuje reaktivitu pleti.
• Upokojuje podráždú pleť.
• Obnovuje narušený hydrolipidický film.
• Zaisťuje účinnú a dlhotrvajúcu ochranu. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, parfumáciu, alkohol ani farbivá.

Prípravok je výnimočný kombináciou dvoch jedinečných postupov: výrobou a balením v sterilnom prostredí, a ochranou prípravku vďaka exkluzívnemu patentu D.E.F.I. Spôsob použitiaKrém sa má aplikovať ráno a večer na tvár a krk, vopred dokonale očistené pleťovou vodou na citlivú a intolerantnú pleť (L.P.I.). Požadované množstvo krému si vytlačíte z tuby a po použití zotriete nadbytočné množstvo prípravku a zatvoríte tubu. Odporúča sa na záver použiť Termálnu vodu Avène. Určený je len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami.

21,39 

Avene YsthéAL – prevencia a starostlivosť proti starnutiu pleti 30 ml

Emulzia pre normálnu a zmiešanú pleť určená na prevenciu a starostlivosť proti stárnutiu pleti. 
Obsahuje patentované zlúčenie 2 látok: Retinaldehyd C.T. (forma vitamínu A) a tocopheryl (mení sa na vitamín E), chráni bunky v pleti pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Spôsob použitiaEmulzia sa aplikuje ľahkým vklepaním končekami prstov na očistenú pleť tváre a krku 1x denne večer. (Pri veľmi citlivej pleti sa odporúča aplikácia každý druhý deň). Pred použitím sa odstráni ochranná poistka na zobáčiku aplikátora.

28,99 

Avene YsthéAL – prevencia proti starnutiu pleti v okolí očí 15 ml

AVENE YSTHEAL + CONTOUR DES YEUX proti stárnutiu pleti v okolí očí
vyhladzuje drobné vrásky rozjasňuje pleť a pôsobí preventívne proti jej ochabnutiu podporuje kožný tonus okolo očí

Starnutie pleti je spôsobené 2 faktormi: spomalením metabolizmu kožných buniek a narušením podporných spojivových tkanív pôsobením voľných radikálov. Ystheal+, nová generácia prípravkov proti starnutiu, pôsobí proti obom faktorom vďaka pa-tentovanému zlúčeniu 2 exkluzívnych látok:
Retinaldehyd C.T., najúčinnejšia forma vitamínu A, stimuluje metabolizmus kožných buniek. Koža je schopná si Retinaldehyd C.T. premeniť na aktívnu formu vitamínu A podľa svojich potrieb. Pré-Tocopheryl sa v pleti premení na veľmi účinný anti-oxidant, Tocopheryl, chráni bunky v pleti pred škodlivými účinkami voľných radikálov.
Spôsob použitiaOčný krém sa má aplikovať 1x denne (odporúčame večer) ľahkým vklepaním končekmi prstov smerom od vnútorného k vonkajšiemu kútiku. Pri veľmi citlivej pleti sa odporúča na začiatku kúry aplikovať každý druhý deň. Pred použitím odstránte ochrannú poistku na zobáčiku aplikátora.

26,99 

Avene SOIN – upokojujúca emulzia na okolie očí 10 ml

Upokojujúca a ľahká emulzia na náročnú a citlivú pleť v okolí očí. Odstraňuje pocit napätia, podráždenie a všetky nepríjemné pocity v týchto krehkých partiách. Vďaka vysokému obsahu termálnej vody Avène hydratuje, zjemňuje a pôsobí protizápalovo. Sulfát dextranu pôsobí blahodarne na opuchnuté očné viečka. Spôsob použitia Emulzia sa 2x denne ľahko vklepáva smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu.

13,99 

Avene XERACALM – relipidačný krém pre veľmi suchú kožu 200 ml

Relipidačný krém na veľmi suchú koža u dojčiat, detí a dospelých – koža so sklonom k atopii, koža trpiaca podráždením, začervenaním a svrbením. Prispievajú k výžive a posilneniu kožnej bariéry. 0 % konzervantov.
  Spôsob použitiaAplikujte 1-2x denne na suché miesta na tvári a/alebo na telo, vopred očistené
Relipidačným olejom XeraCalm A.D.

17,99 

Zobrazených 1–10 z 69 výsledkov.