Prípravky na čistenie pleti

NIVEA Dvojfázová micelárna voda Expert 200 ml micelárna voda

Že rýchle a dôkladné odličovanie nejdú dokopy? Presvedčíme vás o opaku. Vyskúšajte dvojfázové zloženie s MicellAIR komplexom, výťažkami z čierneho čaju a suchými olejmi. Táto trojkombinácia účinne odstráni i vodoodolný mejkap a zanechá vašu pleť čistú do hĺbky – bez akéhokoľvek tlaku na vatový tampónik. Spoznajte rozdiel medzi obyčajným a profesionálnym odličovaním NIVEA Expertná dvojfázová micelárna voda. VLASTNOSTI Poradí si s nečistotami, ktoré počas dňa uľpejú na pleti. •        Zvládne i vodoodolný a dlhotrvajúci mejkap. •        Zloženie obsahuje MicellAIR komplex a výťažky z čierneho čaju. POUŽITIE Fľaštičku s micelárnou vodou najprv pretrepte. Vďaka tomu sa spoja všetky účinné látky. Na vatový tampónik naneste potrebné množstvo micelárnej vody. Použite primerané množstvo tampónikov. Jemným pohybom potom odstráňte z tváre, krku a dekoltu všetky nečistoty a mejkap. Nemusíte tlačiť ani drieť. Na záver môžete použiť ešte svoj obľúbený denný či nočný krém.    

5,79 

NIVEA Upokojujúca micelárna voda 200 ml micelárna voda

Objavte dokonalý odličovací a čistiaci prípravok, ktorý účinne odstraňuje nečistoty a zároveň je šetrný k pleti! Vďaka technológii micel pritiahnete ako magnet každodenné nečistoty, mastné čiastočky i stopy mejkapu. Dexpanthenol a olej z jadierok hrozna navyše hydratujú pleť a chránia ju pred podráždením. Pre perfektnú čistotu bez nutnosti drhnutia: NIVEA Upokojujúca ošetrujúca micelárna voda 3 v 1. VLASTNOSTI Odstraňuje mejkap, hĺbkovo čistí a zároveň hydratuje.  • Vďaka technológii micel funguje ako magnet na nečistoty.  • Zloženie bez parfumu pleť nedráždi.  • Má upokojujúci efekt, je šetrná k očnému okoliu.  • Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené. POUŽITIE Micelárnu vodu aplikujte na vatový tampón, tým sa pri čistení vyhnete tomu, aby ste sa rukami a najmä nechtami dotýkali tváre. Nanášajte na tvár. Voda je šetrná i k očnému okoliu. Na tampón netlačte. Vďaka technológii micel pritiahne nečistoty sama. Po vyčistení nie je nevyhnutné tvár oplachovať. Použite svoj denný alebo nočný krém.

5,79 

NIVEA Jemná čistiaca pleťová voda 200 ml pleťová voda

Suchá až citlivá pleť potrebuje obzvlášť jemnú starostlivosť. Takú, ktorá ju nevysuší, ale dôkladne dočistí a zároveň upokojí. A presne takú tu pre vás máme. Šetrné zloženie s prírodným mandľovým olejom a aktívnou látkou Hydra IQ pleť jemne ošetruje a jemne ju hydratuje. Odstráni nečistoty a dodá pleti sviežosť. Pre pleť so sklonmi k vysúšaniu je tou pravou voľbou NIVEA Jemná čistiaca pleťová voda. VLASTNOSTI Pleťová voda má šetrné zloženie zohľadňujúce potreby suchej a citlivej pleti.  • Pleť dočisťuje a odstraňuje zvyšky nečistôt.  • Hydratuje a udržuje prirodzenú hydratáciu pleti v rovnováhe.  • Jemné zloženie bez alkoholu pleť upokojuje a nevysušuje.  • Dermatologicky testované a schválené. POUŽITIE  Najprv pleť dôkladne vyčistite s pomocou čistiaceho pleťového mlieka, gélu alebo peny.  Po vyčistení naneste pleťovú vodu na vatový tampón a jemne ním otierajte tvár, krk a dekolt. Oblasť okolo očí vynechajte.  Keď je pleť čistá, naneste na ňu denný či nočný krém.  Ak chcete docieliť najlepšie výsledky, používajte i ďalšie výrobky NIVEA z radu určeného pre suchú až citlivú pleť.

5,79 

NIVEA Osviežujúca čistiaca pleťová voda Hydra IQ 200 ml pleťová voda

Osviežte pleť dávkou jemnej starostlivosti! Zloženie s vitamínom E a aktívnou látkou Hydra IQ čistí pleť dôkladne, ale napriek tomu citlivo. Pleťová voda NIVEA je totiž špeciálne vyvinutá pre normálnu a zmiešanú pleť. Odstráni zvyšky pleťového mlieka i ďalších nečistôt a krásne pleť rozjasní. Vyskúšajte čistiacu a hydratačnú starostlivosť, ktorú vám poskytne NIVEA Osviežujúca čistiaca pleťová voda. VLASTNOSTI Osviežujúce zloženie s vitamínom E a aktívnou látkou Hydra IQ pre normálnu až zmiešanú pleť.  • Pleť dočisťuje a odstraňuje zvyšky nečistôt.  • Hydratuje pleť a udržuje jej prirodzenú hydratáciu v rovnováhe.  • Dermatologicky testované a schválené. POUŽITIE Najprv pleť vyčistite s pomocou čistiaceho pleťového mlieka, gélu alebo peny. Po vyčistení naneste pleťovú vodu na vatový tampón a jemne otrite pleť tváre, krku a dekoltu. Oblasť okolo očí vynechajte. Keď je pleť krásne čistá a svieža, naneste na ňu denný či nočný krém. Ak chcete docieliť najlepšie výsledky, používajte i ďalšie výrobky NIVEA z radu určeného pre normálnu až zmiešanú pleť.

5,79 

NIVEA Čistiace pleťové micelárne obrúsky 25kusov

Vyskúšajte jemnú kombináciu micelárnej vody a vitamínu E, zbavte sa jednoducho a jemne nečistôt, mejkapu i riasenky a zároveň svojej pleti zabezpečte príjemnú hydratáciu, sviežosť a vláčnosť. Stavte na istotu: NIVEA Micelárne čistiace pleťové obrúsky 3 v 1. Vlastnosti: • Odstránia mejkap i vodeodolnú riasenku.  • Pleť čistia a jemne hydratujú.  • S micelárnou vodou a vitamínom E.  • Ľahké a rýchle použitie so skvelými výsledkami.  • Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené

5,79 

NIVEA Osviéžujúce čistiace náplasti 6kusov

Vysporiadajte sa s vriedkami a čiernymi bodkami raz navždy! Špeciálne náplasti vytiahnu i hlboko usadenú nečistotu. Dôkladne odstraňujú čierne bodky a intenzívne čistia póry v oblasti T-zóny. Navyše obsahujú kyselinu citrónovú, ktorá zanechá vašu pleť krásne sviežu. Vyskúšajte modernú starostlivosť pre rýchle vyčistenie pórov: NIVEA Osviežujúce čistiace pleťové náplasti. Vlastnosti: • Zloženie s kyselinou citrónovou a krásnou vôňou zanechá pleť čistú a sviežu.  • Špeciálna zložka v spojení s vodou prichytí nečistoty, ktoré potom odstránite spolu s náplasťou.  • Povrch náplasti je šetrný k pleti a dobre priľnie i na nerovné časti tváre a na nos.  • Dermatologicky testované a schválené.

6,69 

NIVEA Jemné pleťové obrúsky Wallpaper 25kusov

Chcete sa rýchlo a jednoducho zbaviť mejkapu, riasenky i nečistôt, ktoré počas dňa ku koži priľnú, a ešte svojej pleti zabezpečiť príjemnú hydratáciu? Stavte na účinky aktívnej látky Hydra IQ a prírodného mandľového oleja, ktorý vašu pleť zanechá čistú a sviežu. Choďte na nečistoty múdro: NIVEA Jemné čistiace pleťové obrúsky 3 v 1. Vlastnosti: • Zbavia mejkapu, vodeodolnej riasenky i iných nečistôt.  • Obsahujú mandľový olej a aktívnu látku Hydra IQ pre potreby suchej až citlivej pleti.  • Hydratujú a zanechávajú pleť sviežu.  • Ľahké a rýchle použitie so skvelými výsledkami.  • Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené

5,79 

NIVEA Jemný odličovač očí 125 ml odličovač

Ošetrujte očné okolie každý deň! Pleť v oblasti očných partií je citlivejšia a jemnejšia než vo zvyšku tváre. Pravidelným odlíčovaním zabránite jej ďalšiemu stenčovaniu a vzniku drobných vrások. Zároveň nebudú zvyšky líčidla zaťažovať vaše riasy. Obmedzíte tak ich vypadávanie. Dôkladne, ale šetrne odstráni mejkap a riasenku z citlivých očných partií NIVEA Jemný odličovač očí. VLASTNOSTI • Šetrná starostlivosť pre dokonalé odlíčenie očí. • Citlivá pleť v okolí očí bude krásne čistá a hydratovaná. • Vďaka nemastnému zloženiu s obsahom provitamínu B5 okamžite umožňuje nové nalíčenie. POUŽITIE Naneste prípravok na vatový tampónik a priložte ho na očné viečko a riasy. Líčidlá sa tak uvoľnia a budú sa dať ľahšie zotrieť. Jemne stierajte mejkap kruhovými ťahmi od vonkajšieho kútika oka k vnútornému. Na pleť pritom zbytočne netlačte. Zamedzíte tak tvorbe vrások. Používajte ďalšie tampóniky tak dlho, kým nebude posledný použitý čistý. Zvyšky odličovača môžete odstrániť vodou. Potom, čo pleť dokonale odlíčite, môžete na oblasť okolo očí naniesť svoj očný krém.

5,79 

NIVEA Dvojfázová micelárna voda Rose 400 ml micelárna voda

Odlíčte sa po náročnom dni bez námahy. Už žiadne trenie a namáhavé odličovanie bežného i vodoodolného mejkapu. Teraz sa o vás starajú kráľovné všetkých kvetín NIVEA Dvojfázová micelárna voda s ružovou vodou. VLASTNOSTI • Vďaka micelám je čistenie jemné, a napriek tomu účinné. • Olejová zložka pomáha odstrániť i odolnejší mejkap. • Ružová voda čistí a tonizuje pleť, aby vyzerala prirodzene krásne. • Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené. POUŽITIE Pred každým použitím fľašu s micelárnou vodou pretrepte, aby sa obe zložky dobre premiešali. Na vatový tampón naneste vody, koľko je vám príjemné. Tampónom potom otrite pleť. Majte zavreté oči. Chystáte sa na spánok? Nezabudnite popriať sladké sny i svojej pleti s Výživným nočným krémom. Stačí tak málo! Odličujete sa rada v sprche? Vyskúšajte Micelárny gél s ružovou vodou.

8,49 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 119