Prípravky na problematickú pleť

Fytofontana ALOE VERA gél 1×100 ml

Aloe Vera gél vhodný na citlivú, suchú a problematickú pleť. Hydratuje, regeneruje, čistí. Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie na postihnuté miesto a jemne sa rozotrie. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

6,99 

Dermatopan na suchú, citlivú pokožku 1×200 ml

Dermatopan:
prípravok určený na ošetrenie suchej citlivej a olupujúcej sa pokožky, vhodný pri neurodermitíde a psoriáze, napomáha zjemniť a zmäkčiť pokožku.
Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša niekoľkokrát denne na pokožku a rozotrie sa.

6,99 

Tanno-Hermal Cream 1×20 g

Tanno-Hermal Cream je zdravotnícka pomôcka, ktorá má predovšetkým vďaka adstringentným vlastnostiam syntetickej triesloviny, ktorú obsahuje, vysušujúce účinky a stabilizuje kožnú bariéru. Syntetická trieslovina vytvára ochranný film na chorých oblastiach kože. Vysušením zápalovo mokvajúcich oblastí kože a s tým spojenou tvorbou chrást sa baktériám a plesniam odoberie živná pôda a zabraňuje sa ďalšiemu rozširovaniu kožnej infekcie. Spôsob použitiaAplikuje sa na postihnuté miesto podľa potreby.

4,59 

JAMIESON ProVitamina 100% čistý vitamín E olej 1×28 ml

ProVitamina 100% čistý vitamín E olej 25ml s klinicky potvrdeným účinkom na zjemnenie vrások a spevnenie pokožky. Chráni pred vznikom popraskanej, drsnej a suchej pokožky v dôsledku dehydratácie. Priaznivo ovplyvňuje pevnosť a elasticitu kože. Hypoalergénna kozmetika bez parabénov a farbív  Na tvár i na telo. Nanášajte pomocou aplikátora priamo na vrásky, jazvy, strie, popraskanú pokožku, na pokožku a pokožku po epilácii. Najlepšie ráno a večer na vyčistenú pleť. Ľahko sa nanáša s aplikátorom. Vhodný pre všetky typy pleti. Na vylúčenie prípadnej alergickej reakcie sa odporúča pred prvým použitím otestovať na malej ploche pokožky. ProVitamina je hydratačná ošetrujúca pleťová kozmetika s obsahom najčistejšej formy vitamínu E. Bola vyvinutá v Laboratóriách Jamieson, pričom hlavnou myšlienkou bolo odhalenie prirodzenej krásy. Pomocou dlhotrvajúcej intenzívnej hydratácie a antioxidačných účinkov vitamínu E pomáha redukovať jemné línie i vrásky. Pokožka získava zdravší a mladistvý vzhľad. Užívajte si vyživujúce zloženie výrobkov ProVitamina. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte, ak sa vyskytli známky podráždenia alebo vyrážky. Pri pretrvávajúcej precitlivenosti vyhľadajte lekára. Uchovávajte mimo dosah detí.

10,99 

Bioclin Acnelia “C” čistiaca voda, 300ml

Výsledkom používania čistiacej vody Bioclin Cnelia “C” bude Vaša pleť dokonale očistená aj napriek citlivosti pokožky. Jemne odstraňuje make-up bez vysušenia. Redukuje podráždenie a začervenanie. Použitie: Namočte vatopý tampón s potrebným množstvom prípravku a očistite pleť, jemne osušte. Nie je potrebné oplachovať vodou. Výhody: šetrný a jemný k pokožke,bez SLS A SLES, nedráždi a nepáli, bez alkoholu, parfémov, farbív a parabénov, klinicky, dermatologicky a mikrobiologicky testovaný.

10,99 

Bioclin Acnelia “E” exfoliačná dermočistiaca pleťová maska, 40ml

Vyhladzuje pokožku tým, že podporuje prirodzenú exfoliáciu a zjemňuje textúru pleti, takže sú póry menej viditeľné. Pleť je hladšia a hĺbkovo očistená, pripravená efektívnejšie prijať obvyklé denné ošetrenie. Podporuje prirodzený proces exfoliácie tým, že stimuluje obnovu buniek chemickým pôsobením (salicylát sodný, kyselina lactobionic). Reguluje maz a zabraňuje rástu baktérií, ktoré spôsobujú akné. Ukludňuje pleť a nedráždi pokožku a je účinný preto začervenaniu. Použitie: aplikujte na vyčistenú vlhkú pleť. Vmasírujte ľahkými krúživými pohybmi a nechajte pôsobiť po dobru 1 minúty, potom dôkladne opláchnite a osušte. Môže sa aplikovať 1-2 krát denne. Výhody: šetrný a jemný k pokožke, bez SLS a SLES, farbív, parabénov, klinicky, dermatologicky a mikrobiologicky testovaný.

11,99 

Bioclin ACNELIA “K” keratolitický krém 30ml

Použitie: Po poriadnom očistení s čistiacim gélom Bioclin Acnelia “C” osušte tvár a aplikujte prípravok ráno a večer, mimo okolia očí, jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Pre okamžitú šokovú liečbu používajte po dobu 3/4 po sebe nasledujúcich týždňov a potom pokračujte s Bioclin Acnelia hydratačným zmatňujúcim krémom “M” pre reguláciu kožného mazu. PRE POKOŽKU S MIERNYM AKNÉ: šoková terapia – spoločne s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “K” ráno a večer po dobu minimálne 2 mesiacov, udržiavacia fáza – spolu s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M” ráno a večer. PRE MASTNÚ a ZMIEŠANÚ PLEŤ: spoločne s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M ráno a Acnelia krém “M” večer. Výhody: bez parabénov, farbív, dermatologicky a mikrobilogicky testovaný

13,19 

Bioclin Acnelia “M” hydratačný zmatňujúci krém 40ml

Výsledkom používania hydratačného zmatňujúceho krému Bioclin Acnelia “M” bude Vaša pleť dokonale hydratovaná, získa jednotný a hladký vzhľad s matným efektom. Obnovuje a  dlhodobo udržuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky. Reguluje a normalizuje tvorbu kožného mazu a zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú akné. Ukludňuje pokožku a minimalizuje začervenanie. Vyhladzuje pokožku tak, že póry sú menej viditeľné. Použitie: Po poriadnom očistení s čistiacim gélom Bioclin Acnelia “C” osušte tvár a aplikujte prípravok ráno a večer, mimo okolia očí, jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Pre okamžitú šokovú liečbu používajte po dobu 3/4 po sebe nasledujúcich týždňov a potom pokračujte s Bioclin Acnelia hydratačným zmatňujúcim krémom “M” pre reguláciu kožného mazu. PRE POKOŽKU S MIERNYM AKNÉ: šoková terapia – spoločne s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “K” ráno a večer po dobu minimálne 2 mesiacov, udržiavacia fáza – spolu s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M” ráno a večer. PRE MASTNÚ a ZMIEŠANÚ PLEŤ: spoločne s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M ráno a Acnelia krém “M” večer. Výhody: bez parabénov, farbív, dermatologicky a mikrobilogicky testovaný

11,99 

Bioclin ACNELIA “C” čistiaci gél, 200ml

Výsledkom používania čistiaceho gélu Bioclin Acnelia “C” bude Vaša pleť čistá a umytá až do hĺbky. Póry budú menej viditeľné a tak bude Vaša pokožka vzbudzovať nový dojem. Vlastnosti: – jemne čistí pokožku od nečistôt, nadmernej tvorby mazu, make-upu a to bez vysušenia pokožky -póry čistí hĺbkovo tak, že sú menej viditeľné – jemne odstraňuje povrchovú vrstvu pokožky, podporuje bunkovú obnovu -reguluje a normalizuje tvorbu kažného mazu -zabraňuje množeniu baktérií, ktoré akné spôsobujú Použitie: naneste prípravok na ruky s malým množstvom vody na tvár ráno a večer, jemne vmasírujte. Pozorne očistite čelo, nos a bradu. Dôkladne opláchnite vodou a tvár vysušte. Potom použiteBioclin Acnelia hydratačný zmatňujúci krém v prípade zmiešanej a mastnej pleti alebo Bioclin Acnelia keratolitický krém vyhladzujúci v prípade aknóznej pokožky. Pre pokožku AKNÓZNU: šoková terapia – spolu s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “K” ráno a večer (2 mesiace), udržujúca fáza – spolu s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M” ráno a večer Pre pokožku MASTNÚ a ZMIEŠANÚ: spolu s čistiacim gélom “C” používajte Acnelia krém “M” ráno a Acnelia krém”K” večer. Výhody: klinicky a dermatologicky testovaný, bez farbív, parabénov, SLS a SLES

10,99 

EXCIPIAL Kids Wash Schaum umývacia pena, 1×250 ml

Pena poskytuje špeciálnu starostlivosť pre suchú až veľmi suchú a svrbiacu detskú kožu. Spôsob použitiaNa pravidelné umývanie tela a tváre.

10,49 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 150