Prípravky na starecké škvrny

BIODERMA White OBJECTIVE pero 1×5 ml

Aktívny koncentrát s aplikátorom v podobe pera
Napomáha odstraňovať hnedé škvrny  a predchádzať vzniku pigmentových škvŕn. Kyselina glykolová pomáha odstraňovať pigmentované bunky a redukovať množstvo hnedých škvrniek. Zabezpečuje ochranu pred lúčmi UVA a UVB neparfémovaný, hypoalergénny  
Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje 2-3x denne priamo na pigmentové škvrny (lokalizované na tvári, krku, rukách,…). Po aplikácii sa môže vyskytnúť pocit pálenia, či jemného štípania najmä na citlivej pokožke. Je to normálny a dočasný stav, ktorý súvisí s prítomnosťou koncentrovaných činidiel obsiahnutých v prípravku kvôli optimálnej účinnosti.
 

16,99 

BIODERMA White OBJECTIVE ACTIVE depigmentačný krém, denný 1×30 ml

Denný krém:
určený ako depigmentačná starostlivosť na korigovanie alebo odstránenie pigmentových škvŕn napomáha zjednotiť a rozjasniť pokožku s obsahom vitamínu C a UVA a UVB účinok ľahká textúra
Spôsob použitiaKrém sa obvykle používa podľa potreby, no odporúča sa najmä ráno. Krém sa aplikuje na očistenú a suchú pleť tváre (v prípade potreby i na dekolt či chrbát) a zľahka vmasíruje. Je treba sa vyhnúť kontaktu s očami.

28,99 

BIODERMA White OBJECTIVE SERUM nočné depigmentačné sérum, 30 ml

Nočná depigmentačná starostlivosť určená:
na odstránenie a korekciu pigmentových škvŕn s obsahom vitamínu C napomáha odstraňovať vzniknuté pigmentové škvrny a zabraňuje vzniku nových obsah kyseliny glykolovej má peelingový účinok
Spôsob použitiaPrípravok sa má aplikovať vždy večer na očistenú a osušenú pokožku, v potrebnom množstve pomocou dávkovača a jemne sa rozotrie.

25,39 

Eucerin EVEN BRIGHTER Sérum proti pigment. škvrnám 6×5 ml (30 ml)

Sérum:
vysoko koncentrovaný B-resorcinol potláča prirodzenú tvorbu melanínu v pokožke a vyrovnáva zafarbenie pleti ľahká textúra rýchlo preniká do pleti a koncentrované zloženie účinných látok zvyšuje účinok pleťových krémov EVEN BRIGHTER
Spôsob použitiaSérum sa aplikuje 2x denne ešte pred nanášaním denného pleťového krému EVEN BRIGHTER. Nanáša sa na očistenú a suchú pleť v potrebnom množstve a jemne sa vmasíruje. Odporúča sa vyhýbať kontaktu s očami. Jedna ampulka vystačí na 1 týždeň používania.

33,99 

DUCRAY MELASCREEN DÉPIG. – SOIN D’ATTAQUE (zľava) intenzívna starostlivosť proti pigmentovým škvrnám 1×30 ml

Intenzívna starostlivosť proti pigmentovým škvrnám, špeciálne vyvinutá s cielom účinne korigovať tieto prejavy. Napomáha redukovať slnkom vzniknuté hyperpigmentácie, lokalizované hnedé škvrny na tvári a dekolte. Spôsob použitiaNanášajte ráno a večer na vopred starostlivo očistené postihnuté miesta (tvár, dekolt). Zamedzte styku s očami. Pre dosiahnutie maximálnych účinkov odporúčame minimálne 3-mesačné používanie. Vyhýbajte sa pobytu na slnku a používajte vhodnú slnečnú ochranu, napr. Melascreen UV SPF50+ výživný krém.
Upozornenie: Zamedzte styku s očami. Vyhýbajte sa pobytu na slnku a používajte vhodnú slnečnú ochranu.

22,19 

remescar METLIČKOVÉ ŽILKY krém 1×50 ml

Remescar metličkové žilky je unikátny klinicky testovaný zdravotnícky prostriedok určený na prevenciu a ošetrenie zdravotného stavu, metličkových žiliek. Metličkové žilky sú malé rozšírené krvné cievy nachádzajúce sa v blízkosti povrchu kože, ktoré sa prejavujú ako fialové, modré alebo červené mapy na pokožke. Žilky sú podobné kŕčovým žilám, ale sú v priemere tenšie a nie sú hmatateľné. Remescar metličkové žilky je inovatívny klinicky testovaný krém určený na ošetrenie povrchových zafarbenie a viditeľných a štrukturálnych nedokonalostí kože a na prevenciu ich vzniku (metličkové žilky). Princípom účinku je vytvorenie dlhotrvajúceho priedušného filmu nad postihnutou kožou a okolo nej, čím dochádza k zlepšeniu vzhľadu pokožky. Nezávislá klinická štúdia preukázala okamžité zníženie začervenanie pokožky už po prvom nanesení prípravku Remescar u významného počtu pacientov. Jeho unikátne zloženie s kryštálmi pokrytými mikrošošovkami dodáva pokožke jemnejší vzhľad s menej nedokonalosťami. Vďaka svojim aktívnym zložkám posilňuje Remescar metličkové žilky oslabené žilovej tkaniva a znižuje cievne zafarbenie, čím dochádza k vymiznutiu metličkových žiliek.

25,99 

Rilastil Progression HD rozjasňujúci intenzifikátor, krém 50ml

Výsledkom používania rozjasňujúceho intenzifikátora Rilastil je jasná, tonifikovaná, hladká a nestarnúca pleť. Pokožku posiluje a regeneruje, a to vďaka inovatívnej optickej výplne, ktorá minimalizuje vrásky. Kyselina hyalúronoví zodpovedá za hydratáciu a výživu pokožky. Použitie: Je vhodný pre všetky typy pleti. Nanáša sa na pleť a dekolt ráno a večer po dôkladnom očistení. Vmasíruje sa krúživými pohybmi pokiaľ sa nevstrebe. Je dermatologicky, mikrobiologicky a klinicky testovaný – bez farbív, parabénov. Je hypoalergénny a má vysokú koncentráciu účinných látok.

25,26 

A-DERMA PROTECT AD CRÈME SPF50+ krém (koža so sklonom k atopii) 1×150 ml

Krém SPF50+ (veľmi vysoká ochrana) na kožu se sklonom k atopii. Vodeodolný, bez parfumácie, fotostabilný.
Aktívna inovácia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Spôsob použitiaAplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Na dosiahnutie úrovne ochrany deklarovaného SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Rovnaké množstvo prípravku, ktoré pokrýva 1 prst, zodpovedá dávkovaniu aj na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. Na vonkajšie použitie. Zásady správneho opaľovania: Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

22,99 

Mixa Anti-Red CC krém proti začervenaniu pleti 50 ml

S Mixou má aj citlivá pleť právo na účinnú starostlivosť! Urobte si test: Vaša pleť… – … sčervená pri náhlych zmenách teploty? – … páli po bohatom alebo korenenom jedle? – … horí po fyzickej námahe alebo rozrušení? Ak ste odpovedali “áno” na 2 a viac otázok, tento produkt je pre Vás! Upokojujúci krém proti začervenaniu s OF 15, bohatý na zložky známe pre svoje upokojujúce účinky a zmiernenie začervenania pleti, zbaví Vašu citlivú pleť každodenných starostí. Výsledok: Začervenanie sa zmierni, pleť je upokojená a rozjasnená, jej farba je postupne zjednotená. Kvet arniky + vitamín B3 + kofeín proti začervenaniu „Cold cream” pre upokojenie Menšie riziko alergií Ochrana pokožky vďaka OF15 Tolerancia testovaná na citlivej pleti Hypoalergénne zloženie Bez alkoholu a parabénov Nemastné zloženie, nelepí Použitie: Vyhnite sa oblasti okolo očí.

8,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 13