Prípravky na starecké škvrny

A-DERMA PROTECT AD CRÈME SPF50+ krém (koža so sklonom k atopii) 1×150 ml

Krém SPF50+ (veľmi vysoká ochrana) na kožu se sklonom k atopii. Vodeodolný, bez parfumácie, fotostabilný.
Aktívna inovácia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Spôsob použitiaAplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Na dosiahnutie úrovne ochrany deklarovaného SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Rovnaké množstvo prípravku, ktoré pokrýva 1 prst, zodpovedá dávkovaniu aj na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. Na vonkajšie použitie. Zásady správneho opaľovania: Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

22,99 

NeoStrata Skin Active Matrix Support SPF 30 1×50 g

SynerG Formula 8.0, 8% NeoGlucosamine®, 01% Retinol, peptidy, vit. E Denný krém s ochranným faktorom k synergickej obnove štruktúry kože a na zníženie výskytu nerovnomernej pigmentácie. Výsledkom je pevnejšia, hladšia a žiarivejšia pleť. Toto pokrokové zloženie SynerG Formula 8,0 obsahuje tri klinicky overené technológie, ktoré špecifickým pôsobením posilňujú a obnovujú pokožku. Peptidy pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu v hlbokých vrstvách kože, patentovaný NeoGlukosamine a Retinol posilňujú pevnosť a tón pleti. Antioxidačný komplex pomáha neutralizovať voľné radikály. UVA a UVB filtre chránia pokožku pred účinkami slnečného žiarenia. Použitie: 1x denne (ráno) ako denná starostlivosť. Aplikujte na suchú pleť po dôkladnom vyčistení penou Exfoliating Wash.

49,99 

Neostrata Enlighten Pigment Controller 1×30 ml

6% NeoGlucoamine®, Retinol, SabiWhite®, výtažok z alpských rastlín, vitamín C a E Unikátny prípravok obsahujúci klinicky overené technológie pre kontrolu pigmentácie a ochranu pred vznikom nových škvŕn. Kombinácia vysoko účinných a prospešných látok spôsobuje zvýšenú obnovu buniek a zníženie hyperpigmentácie. SabiWhite, preukazaná alternatíva k osvedčenému hydrochinónu, pomáha zabrániť vzniku nových škvŕn, vitamín E chrání pokožku pred ďalším poškodením. Okamžite opticky rozžiari pleť. Výsledok: pleť je farebne zjednotená, zabraňuje sa vzniku nových nežiaducích pigmentácii Použitie: 1x denne (večer). Aplikovať na dôkladne vyčistenú a osušenú pleť. Pre lepší efekt možno použiť ako podklad Illuminating Serum alebo Pigment Lightening Gel. Behom používania nevystavovať pleť slnečnému žiareniu a používat krémy s vysokým ochranným faktorom SPF.

44,99 

Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 1×100 ml

4% NeoGlucosamine®, výťažky z alpských rastlín Krémová konzistencia gélu pomáha stimulovať bunkovú obnovu a jemne čistí pleť. Patentovaný Neoglucosamine® ma jemné exfoliačné účinky, napomáha obnove kožných buniek a zjednocuje farbu a tón pleti. Rozjasňuje a čistí pleť vďaka unikátnej zmesi výťažkov z alpských rastlín. Odstraňuje mastnotu a make-up a zanecháva pleť zdravú a sviežu. Použitie: 2x denne (ráno a večer), aplikovať na vlhkú pokožku, vmasírovať a dôkladne opláchnuť.

32,99 

Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster 1×30 ml

SynerG Formula 6.5, 6% NeoGlucosamine®, 5% Acetyl aminokyseliny Zdokonalená formula Synerg 6,5 obsahuje tri klinicky overené technológie, každú so špecifickým pôsobením pre maximalizáciu nového aj existujúceho kolagénu. Extrakt z bunečnej kultúry rastliny Gardenia a peptidy pomáhajú stimulovať syntézu nového kolagénu a silný NeoGlucosamine posilňuje okolie podpornou sieťou kolagénu. Vhodné pre nočné použitie samostatne alebo pod hydratačný krém. Výsledok: pleť je pevnejšia, linky a vrásky sa vyhladzujú znútra doplnením séra do režimu nočnej starostlivosti dosiahmene kvalitnejšiu obnovu pleti Použitie: 1x denne (večer) ako podklad pod nočný krém Cellular Restoration.

51,99 

Neostrata Skin Active Antioxidant Defense Serum 1×30 ml

SynerG Formula 8.0, 3% kyselina maltobionová, 3% glukonolakton, 2% kyselina citrónová, extrakt z orgovánu, zeleného čaju a hroznových jadier Chardonnay, vitamín C a E   Vysoko koncentrovaná SynerG Formula 8,0 obsahuje osem silných a účinných antioxidantov určených na boj proti oxidatívnemu poškodeniu, ktoré je hlavnou príčinou starnutia pokožky  v dôsledku pôsobenia  UV žiarenia. Patentovaná kyselina maltobionová a glukonolakton zachytávajú kovy podporujúce oxidáciu a pomáhajú predchádzať poškodeniu buniek, ktoré bolo spôsobené slnečným žiarením. Vhodné pre denné použitie, aplikuje sa pod prípravok s ochranným faktorom. Výsledok: pleť je chránená pred oxidatívymi zmenami a voľnými radikálmi minimalizuje sa riziko predčasného stárnutia pleti   Použitie: 1x denne (ráno) ako podklad pod denný krém Matrix Support SPF 30.

42,49 

NeoStrata Skin Active Dermal Replenishment 1×50 g

SynerG Formule 8.5, 4% NeoGlucosamine®, 4% kyselina maltobionová, 5% Aminofil®, Prodew® Unikátna SynerG Formula 8,5 obsahuje kombináciu klinicky overených zložiek, ktoré pomáhajú zvrátiť dehydratáciu a viditeľné známky starnutia pleti. Patentovaný Aminofil spolu s peptidmi stimulujú tvorbu vlastného kolagénu v najhlbších vrstvách kože a viditeľne tak redukujú výskyt vrások. NeoGlucosamine pomáha vyplniť a spevniť pokožku a redukuje výskyt pigmentových škvŕn. Prodew® poskytuje základné stavebné kamene aminokyselín pre prirodzený hydratačný proces pleti a eliminuje stratu vlhkosti. Kyselina maltobionová hydratuje a chráni pleť pred poškodením voľnými radikálmi. Výsledok: Každodenným používaním sa pleť stáva hladšia, pevnejšia a dokonale žiarivá. Použitie: 1x denne (večer)

49,99 

Neostrata Enlighten Illuminating Serum 1×30 ml

4% NeoGlucosamine®, peptidy, extrakt zo sladkého drievka, výťažky z alpských rastlín, vitamin C Toto ľahké sérum je určené k presvetleniu a rozžiareniu pleti, ktorá trpí hyperpigmentáciou spôsobenou starnutím, hormonálnymi výkyvmi a UV žiarením. Obsahuje 12 rozjasňovačov, ktoré znižujú výskyt existujúcej pigmentácie a bráni vzniku nových škvŕn. Patentovaný Neoglucosamine zvyšuje bunkovú obnovu, ktorá podporuje exfoliáciu a tým aj vyblednutie vzniknutých nežiadúcich  škvŕn. Výsledok: pleť je farebne zjednotená, zabraňuje sa vzniku nových nežiaducích pigmentácii Použitie: 1x denne (večer) po dobu 2 týždňov, potom 2x denne (ráno i večer). Aplikovať na dôkladne vyčistenú a osušenú pleť pred aplikáciou Pigment Controlleru. Behom aplikácie nevystavovať pleť slnečnému žiareniu a používať krémy s obsahom vysokého SPF. Prípadne používať samostatne ako večerné sérum a na deň aplikujte Skin Brightener SPF 25

44,99 

NeoStrata Skin Active Cellular Restoration 1×50 g

SynerG Formula 15.0, 5% kyselina glykolová, 5% glukonolakton, 5% kyselina maltobionová , extrakt z jabĺk, granátových jabĺk a bolulí Acai Nočný krém pre obnovu základných buniek pleti a hlbších vrstiev kože. Účinné zloženie SynerG Formula 15.0 je vyvinuté na omladenie, obnovu buniek a posilnenie spodných vrstiev pokožky. Táto formula obsahuje extrakt z jablčných kmeňových buniek, ktoré chránia dlhovekosť vlastných kmeňových buniek kože. Peptidy zvyšujú tvorbu kolagénu a znižujú výskyt vrások v hlbokých vrstvách kože, zatiaľ  čo sa kyselina glykolová zameriava na kolagén a na glukosaminoglukány na vyplnenie a spevnenie pokožky. Kyselina maltobionová, glukonolakton a výťažok z hroznových jadier Chardonnay pôsobia spoločne s výťažkami z granátových jabĺk, čučoriedok a Acai ako ochrana proti starnutiu buniek vplyvom záťažových faktorov životného prostredia. Použitie: 1x denne (večer) ako nočná starostlivosť. Aplikujte na očistenú osušenú pleť.

49,99 

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream krém, 80 g

SynerG Formula 12.0, 8% NeoGlucosamine®, 4% NeoCitriate® Vysoko účinný krém k vyhladeniu a spevneniu pokožky krku a dekoltu. Unikátne zloženie SynerG Formula 12.0 obsahuje tri klinicky overené zložky, ktoré spevňujú a napínajú ochabnutú pokožku v týchto tažko ošetrovateľných lokalitách. Pro-Peptid stimuluje tvorbu kolagénu v hlbokých vrstvách pleti, NeoCitriate s NeoGlukosaminom vypĺňajú okolité tkanivo podporou novotvorby kolagénu a výplňovaním  okolitej  kožnej matrix. Výťažok z jablčných kmeňových buniek chráni dlhovekosť vlastných kmeňových buniek kože a pomáha tak spomaliť starnutie. Výsledkom sú vyhladené vrásky a zjednotený odtieň pleti. Použitie: 2x denne (ráno a večer)

55,99 

Zobrazených 1–10 z 25 výsledkov