Prípravky na starostlivosť o pery

Acyclovir STADA crm der (tuba Al) 1×2 g

Acyclovir STADA je účinný na liečbu infekcií (pri prvej infekcii aj pri opakovaným infekciách) vyvolaných vírusom Herpes simplex. Používa sa pri opare na perách a tvári a tiež na tlmenie bolesti a svrbenia pri kožných infekciách vyvolaných herpetickými vírusmi. Aciklovir v kréme sa mení na účinné liečivo s protivírusovým účinkom až po prieniku do bunky infikovanej vírusom. Tieto vírusy sa teda sami podieľajú na vzniku látky, ktorá potom bráni ich rozmnožovaniu. Liek môžu používať dospelí, mladiství, deti. Spôsob použitiaPred aplikáciou (aj po aplikácii) krému si pacient musí umyť ruky. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na infikované oblasti (optimálne ešte v pred úplným rozvinutím ochorenia). Aplikuje sa na postihnuté miesto a na polcentimetrové okolie zdravej kože (miesto aplikácie netrieť!). Obvykle sa aplikuje 5x denne približne v štvorhodinových intervaloch (s vynechaním nočnej dávky). Liečba má trvať 5-10 dní. Ak pretrvávajú príznaky aj po 10 dňoch liečby, je nutné kontaktovať lekára.
Účinné látkyaciklovir

5,79 

ZOVIRAX crm der (tuba Al) 1×2 g

Dermálny krém (používa sa na kožu; ďalej len „krém“), patrí do skupiny liekov proti kožným vírusovým ochoreniam. Používa sa na liečbu oparov na perách a tvári vyvolaných vírusom Herpes simplex v štádiu svrbenia, pálenia alebo pľuzgierikov. Včasná liečba môže vznikajúci opar zastaviť. Ak sa už opar objavil, krém môže proces hojenia urýchliť.
Spôsob použitiaPred aplikáciou (aj po aplikácii) krému si pacient musí umyť ruky. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na infikované oblasti (optimálne ešte v pred úplným rozvinutím ochorenia). Aplikuje sa na postihnuté miesto a na polcentimetrové okolie zdravej kože (miesto aplikácie netrieť!). Obvykle sa aplikuje 5x denne približne v štvorhodinových intervaloch (s vynechaním nočnej dávky). Liečba má trvať 5-10 dní. Ak pretrvávajú príznaky aj po 10 dňoch liečby, je nutné kontaktovať lekára.
Účinné látkyaciklovir

10,79 

BIODERMA ABCDerm Péri-oral krém na pokožku v okolí úst 1×40 ml

Krém:
určený na starostlivosť o podráždenú pokožku okolia úst pôsobí regenerujúco a ukľudňujúco  zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, predchádza druhotným infekciám a udržuje fyziologické pH pokožky ľahko sa vstrebáva, neobsahuje parfum
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle aplikuje 2x denne. Nanáša sa priamo na očistenú a suchú pokožku okolo úst v potrebnom množstve a jemne sa rozotrie do vstrebania.

12,99 

BIODERMA Atoderm LIP STICK tyčinka na pery 1×4 g

Hydratačná, regeneračná a upokojujúca tyčinka na suché a citlivé pery. Spôsob použitiaAplikuje sa podľa potreby priamo na pery.

4,99 

REGINA PLACENTA pomáda na pery 1×4,5 g

Regeneračný a pokožku zvláčňujúci prípravok slúžiaci k ochrane pier pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Aktívnou zložkou sú placentárny extrakt a lanolín, ktoré pery regenerujú a zvláčňujú. Spôsob použitiaVhodná na bežné použitie, každodenná starostlivosť o pery. Podľa potreby, niekoľkokrát denne.

2,49 

Jelení loj s aloe pomáda na pery 1×4,5 g

Jelení loj s aloe pomáda na pery – má regeneračné, hydratačné účinky. Spôsob použitia Vhodná na bežné použitie, každodenná staroltlivosť o pery.

1,99 

Jelení loj Originál pomáda na pery 1×28 g

Tradičný jelení loj so zvláčňujúcimi a ochranými účinkami.
jedinečná receptúra na základe prírodných surovín, ktoré chránia pery pred vysušením a popraskaním, základom je prírodný komplex triglyceridov mastných kyselín, vazelína, parafín (bez chemických konzervantov), vďaka týmto zložkám sa vytvára bariérový ochranný a hydratačný efekt.
Spôsob použitiaAplikuje sa na pery podľa potreby, niekoľkokrát denne.

1,89 

Jelení loj s placentou pomáda na pery 1×4,5 g

Jelení loj s placentou – má regeneračné, ochranné účinky.
Pomáda regeneruje a zvláčňuje suché pery. Regeneračný účink sa dosiahne vďaka pôsobeniu zmesi tukov, voskov a olejov s placentárnym výťažkom. Spôsob použitia Vhodná na bežné použitie, každodenná starostlivosť o pery. Podľa potreby niekoľkokrát denne.

2,49 

VITALOS Balzam na pery cherry SPF 15 vitamínový 1×1 ks

Vitalos- balzam na pery:
pôsobí na popraskané a vysušené pery, vyživuje a chrání ich pred slnečným žiarením.

  Spôsob použitiaPrípravok je vhodný na bežné použitie.

2,19 

VITALOS Balzam na pery vanilka SPF 5 vitamínový 1×1 ks

Vitalos balzam na pery s obsahom vitamínov a príchuťou vanilky:
vyživuje a hydratuje pokožku, pôsobí hojivo na popraskané a vysušené pery, chráni pred slnečným žiarením (SPF 5).
Spôsob použitiaPrípravok je vhodný na bežné použitie. Podľa potreby, aj viackrát denne naniesť v rovnomernej vrstve na pery.

1,69 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 81