Prípravky na vrásky a starnúcu pleť

NUXE Nuxellence DETOX 50 ml

Táto exkluzívna technológia nočnej starostlivosti s 10 patentmi podporuje detoxikáciu kožných buniek a ich bunkovú obnovu. PO PREBUDENÍ: vďaka nočnému hĺbkovému čisteniu ma pokožka ráno oddýchnutý vzhľad (77%) a je rozjasnená (91%) ako by ste spala o 2 hodiny dlhšie. NOC ČO NOC: regenerovaná (95%) a detoxikovaná je viditeľne omladená (82%). Aplikovať večer samostatne alebo pod obvyklý prípravok nočnej starostlivosti. Ideálne používať v kombinácii s dennou starostlivosťou Nuxellence Eclat. Obsahuje 91,7% ingrediencií prírodného pôvodu (mučenka, araukária, vlčí mak, albízia hodvábna,…) Bez parabénov. Nekomedogénny.

39,99 

VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL ELIXIR revitalizačný olej (MB116200) 1x30ml

Revitalizačný olej – Pre zrelú pleť scitlivenú po menopauze, kvôli ktorej sa pleť stáva vysušenejšou, krehkejšou a stráca hustotu.
Hypoalergénny intenzívny suchý olej pre obnovu hustoty pleti. [10% omega 3-6-9 + γ-oryzanol]. Vyhladzuje a obnovuje hustotu pleti. Nezanecháva mastný film. INDIKÁCIA: Suchá, scitlivená, mdlá pleť v dôsledku zníženej hormonálnej aktivity počas menopauzy. TOLERANCIA: Testované pod dermatologickou kontrolou. Bez parabénov.
Spôsob použitiaPrípravok sa používa:
Ako sérum – pár kvapiek na vyčistenú pleť pred použitím zvyčajného krému. Ako balzam – pár kvapiek vmiešajte do denného/nočného krému a aplikujte na vyčistenú pleť. Ako maska – aplikujte na vyčistenú pleť rovnomerne 10 kvapiek a nechajte 10 min. pôsobiť. Potom vmasírujte alebo vysušte obrúskom.

34,99 

Eucerin HYALURON-FILLER CC krém stredne tmavý medium 1×50 ml

S pribúdajúcim vekom pleť ochabuje, tvoria sa v nej vrásky a tón pleti nie je jednotný. Inovácie: 1. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová vyhladzuje jemné vrásky v horných vrstvách epidermis. 2. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová preniká do hlbších epidermálnych vrstiev, kde pôsobí proti tvorbe vrások. 3. Bioaktívny saponín stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyaluronovej v kožných bunkách a predchádza tak tvorbe hlbokých vrások. 4. Farebné pigmenty okamžite zakrývajú nedokonalosti pleti, zjednocujú tón pleti a dodávajú jej žiarivý vzhľad. SPF 15 + UVA ochrana chráni pleť pred predčasným starnutím a prehlbovaním vrások vplyvom UV žiarenia. Spôsob použitia Aplikujte na vyčistenú pleť a ľahko vmasírujte. Vyhnite sa kontaktu s očami.

29,99 

Eucerin HYALURON-FILLER CC krém svetlý light 1×50 ml

S pribúdajúcim vekom pleť ochabuje, tvoria sa v nej vrásky a tón pleti nie je jednotný. Inovácie: 1. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová vyhladzuje jemné vrásky v horných vrstvách epidermis. 2. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová preniká do hlbších epidermálnych vrstiev, kde pôsobí proti tvorbe vrások. 3. Bioaktívny saponín stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyaluronovej v kožných bunkách a predchádza tak tvorbe hlbokých vrások. 4. Farebné pigmenty okamžite zakrývajú nedokonalosti pleti, zjednocujú tón pleti a dodávajú jej žiarivý vzhľad. SPF 15 + UVA ochrana chráni pleť pred predčasným starnutím a prehlbovaním vrások vplyvom UV žiarenia. Spôsob použitia Aplikujte na vyčistenú pleť a ľahko vmasírujte. Vyhnite sa kontaktu s očami.

25,99 

Avene PHYSIOLIFT – termálna voda proti vráskam 15 ml

Viditeľné vrásky v okolí očí, vačky a kruhy pod očami. Bohatý na upokojujúcu Termálnu vodu Avène, je špeciálne určený pre krehkú pleť v okolí očí. Jeho znášanlivosť bola testovaná na citlivej pleti.
Vlastnosti: PhysioLift OČNÝ vypĺňa vrásky, vyhladzuje a spevňuje pleť v okolí očí. Zmierňuje vačky a dokonca aj trvalé kruhy pod očami vďaka výnimočnej a patentovanej kombinácii doplnkových aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu pleti:
Ascofilin, „stavebná“ aktívna látka vysokej technológie pôsobiaca proti starnutiu pleti, ktorá pomáha reštrukturalizovať pleť za účelom nápravy výrazných vrások a straty pevnosti. Mono-oligoméry kyseliny hyalurónovej, ktoré svojím špecifickým rozmerom intenzívne stimulujú prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej za účelom vyplnenia hlbokých vrások a vyrovnania pleti. Pre-tokoferyl, ktorý svojimi silnými antioxidačnými účinkami chráni pleť. Dextran sulfát s odľahčujúcimi účinkami viditeľne zmierňuje vačky a kruhy pod očami.
Spôsob použitiaNaneste večer ľahkým vklepávaním do očných kontúr, zamerajte sa na vrásky pri vonkajších kútikoch očí a jemne prejdite prstami pleť pozdĺž oblúka obočia.
Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. Tehotné ženy by prípravok nemali používať. Zabráňte vystavovaniu kože slnečnému žiareniu a používajte zodpovedajúce prípravky slnečnej ochrany. V prípade pálenia kože aplikujte s väčším časovým odstupom.

27,99 

Avene PHYSIOLIFT – denný vyhladzujúci krém na hlboké vrásky 30 ml

Viditeľné vrásky, hlbšie ryhy, strata pevnosti a jasu.
Vlastnosti: PhysioLift DENNÝ Vyhladzujúci krém vypĺňa hlboké vrásky, zvláčňuje a spevňuje pleť a to vďaka výnimočnej a patentovanej kombinácii doplnkových aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu pleti:
Ascofilin, „stavebná“ aktívna látka vysokej technológie pôsobiaca proti starnutiu pleti, ktorá pomáha reštrukturalizovať pleť za účelom korekcie výrazných vrások a straty pevnosti. Mono-oligoméry kyseliny hyalurónovej, ktoré svojím špecifickým rozmerom intenzívne stimulujú prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej za účelom vyplnenia hlbokých vrások a vyhladenia pleti. Pre-tokoferyl, ktorý svojimi silnými antioxidačnými účinkami chráni pleť a zachováva jej zdravý vzhľad.

PhysioLift Denný vyhladzujúci krém, jemný, zľahka parfumovaný a bohatý na upokojujúcu Termálnu vodu Avène, spĺňa potreby suchej pleti, dodáva jej komfort, pružnosť a hebkosť. Spôsob použitiaNaneste ráno na tvár, krk a dekolt.
Znášanlivosť prípravku bola testovaná na citlivej koži. Zabráňte kontaktu s očami.

33,99 

Avene PHYSIOLIFT – denná vyhladzujúca emulzia na hlboké vrásky 30 ml

Viditeľné vrásky, hlbšie ryhy, strata pevnosti a jasu.
Vlastnosti: PhysioLift DENNÝ Vyhladzujúca emulzia vypĺňa hlboké vrásky, zvláčňuje a spevňuje pleť a to vďaka výnimočnej a patentovanej kombinácii doplnkových aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu pleti:
Ascofilin, „stavebná“ aktívna látka vysokej technológie pôsobiaca proti starnutiu pleti, ktorá pomáha reštrukturalizovať pleť za účelom korekcie výrazných vrások a straty pevnosti. Mono-oligoméry kyseliny hyalurónovej, ktoré svojím špecifickým rozmerom intenzívne stimulujú prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej za účelom vyplnenia hlbokých vrások a vyhladenia pleti. Pre-tokoferyl, ktorý svojimi účinkami chráni pleť.

PhysioLift Denná vyhladzujúca emulzia, jemná, zľahka parfumovaná a bohatá na upokojujúcu Termálnu vodu Avène, spĺ-ňa potreby normálnej a zmiešanej pleti, dodáva jej pružnosť, hebkosť a matný vzhľad. Spôsob použitiaNaneste ráno na tvár, krk a dekolt.
Znášanlivosť prípravku bola testovaná na citlivej koži. Zabráňte kontaktu s očami.

33,99 

HELIA-D omladzujúci nočný krém 1 x 50 ml

Zrelá pleť si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Krém obsahuje účinné zložky Gladback™, ktoré rozjasňujú pokožku a redukujú vznik vrások. Ďalšie rastlinné zložky ako bambucké maslo, aloe vera, olej z nechtíka lekárskeho a olej z kukuričných klíčkov majú regeneračné a zjemňujúce účinky počas noci. Obsahuje vitamín E, ktorý chráni pleť pred procesom starnutia spôsobeným znečisteným životným prostredím. Bez parabénov. Dermatologicky testované. Gladback™ je výťažok z huby Poria cocos (Pórnatka kokosová) používaný v tradičnej čínskej medicíne a má blahodarné účinky na zrelú pleť. Spôsob použitia Po vyčistení pleti naneste krém na tvár a krk. Jemne vmasírujte. Výsledok: Viditeľne pevnejšia, mlado vyzerajúca pokožka, nižšia viditeľnosť vrások.

16,49 

HELIA-D omladzujúci denný krém 1 x 50 ml

Krém obsahuje účinné zložky Gladback™, ktoré pleť rozjasnia a redukujú vznik vrások. Ďalšie rastlinné zložky ako bambucké maslo, aloe vera, olej z nechtíka lekárskeho a olej z kukuričných klíčkov majú regeneračné a zjemňujúce účinky. Obsahuje komplex UVA/UVB filtrov (SPF 12) a vitamín E, ktoré chránia pleť pred procesom starnutia spôsobeným slnečným žiarením. Bez parabénov. Dermatologicky testované. *Gladback™ je výťažok z huby Poria cocos (Pórnatka kokosová) používaný v tradičnej čínskej medicíne a má blahodarné účinky na zrelú pleť. Spôsob použitia Po vyčistení pleti naneste krém na tvár a krk. Jemne vmasírujte. Výsledok: Viditeľne pevnejšia, mlado vyzerajúca pokožka, nižšia viditeľnosť vrások.

16,49 

Fytofontana stem cells HYDRO sérum 1×30 ml

Fytofontana stem cells HYDRO sérum s kmeňovými bunkami na intenzívnu hĺbkovú hydratáciu a celkovú obnovu pokožky obsahuje kmeňové bunky, peptidy a účinný biotechnologický koncentrát s minerálmi z Mŕtveho mora, ktoré zabezpečujú intenzívnu hĺbkovú hydratáciu buniek, pôsobia proti vráskam, podporujú prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke. Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov.
Hydratácia tvorí jeden zo základov správnej starostlivosti o pleť. Pre pokožku má rovnaký význam ako jej čistenie. Celkový stav a vzhľad pokožky je závislý od množstva vody v epiderme. Vysušená epiderma je drsná, má tmavšiu farbu a zvrásnený povrch. Nedostatok vody v pokožke je jednou z hlavných príčin urýchlenia procesu jej starnutia. Hydratácia pokožky nespočíva len v jej nasycovaní vodou zvonku, ale tiež v zabraňovaní úniku vlhkosti zvnútra. Pôsobením moderných hydratačných kozmetických prípravkov, ktoré sú založené na prítomnosti špeciálnych hygroskopických častíc a osmolytických procesoch sa predchádza „úniku“ vody prirodzene prítomnej v epiderme. Spôsob použitiaJemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo séra, naneste na prst, ktorým budete prípravok aplikovať. Na čistú a suchú pokožku naneste potrebné množstvo prípravku a krúživou masážou aplikujte na pokožku celej tváre a krku.  Prípravok sa odporúča používať 1-2x denne podľa potreby. Na udržanie priaznivého stavu pokožky sa odporúča aplikovať prípravok 1x denne. Prípravok môže slúžiť aj ako podklad pod make-up.
Prípravok je vhodný na každodenné použitie.

43,99 

Zobrazených 1–10 z 174 výsledkov