Samoopaľovacie prípravky

BIODERMA PHOTODERM AUTOBRONZANT sprej samoopaľovací 1×150 ml

– napomáha dodáť pokožke prirodzený odtieň, pokožka získava rovnomerné a plynulé tónovanie, sprej sa ihneď vstrebáva a nezanecháva fľaky na pokožke Spôsob použitiaPrípravok aplikujte v tenkej vrstve zo vzdialenosti aspoň 20 cm na vopred očistenú a riadne osušenú pokožku tváre alebo tela.

21,99 

VICHY IDEAL SOLEIL AUTOBRONZANT inov.R16 samoopaľovacie mlieko (M8071906) 1×100 ml

inovovaná verzia obalu na rok 2016 IDEAL Soleil Auto bronzant samoopaľovacie mlieko na tvár a telo pre všetky typy pleti prináša prirodzene opálený vzhľad pleti za 1 hodinu od aplikácie. Podstatná je absencia škodlivých účinkov UVA a UVB žiarenia. Výhody: hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie), opálenie je viditeľné od prvej aplikácie, bez škvŕn, naviac je pokožka hydratovaná, rozjasňujúce zložky zachovávajú svieži efekt opálenia, prirodzene opálený vzhľad pleti za 1 hodinu od aplikácie, s ďalšími aplikáciami opálenia nestráca na lesku, farba zostáva žiarivá. Aktívne látky: * DHA – prírodná opaľovacia zložka získaná z cukrovej trstiny, ktorá reaguje s aminokyselinami obsiahnutými v hornej vrstve kože a v krátkej dobe prirodzene zhnedne ako pri bežnom opaľovaní. * Termálna voda z Vichy – voda z prameňa Lucas je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a je najviac mineralizovanou vodou vo Francúzsku (5,12 g / l). Táto voda je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch Vichy. Termálna voda z Vichy má upokojujúci účinok, výrazne znižuje prejavy štípania, svrbenia a pálenia. Znižuje biologické známky podráždenia pleti. Má stimulačný účinok na obranyschopnosť pokožky a výrazne zvyšuje účinnosť katalázy – enzýmu, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi. Spôsob použitia Hydratačné samoopaľovacie mlieko aplikujte na čisté a suché telo. Rovnomerne rozotrite po tele a uhlaďte okolo línie vlasov, obočia, členkov, kolien a lakťov. Po jeho použití si dôkladne umyte ruky. Poznámka: pred nanesením samoopaľovacieho mlieka sa odporúča urobiť telový peeling na docielenie rovnomerného efektu opálenia.

18,99 

LA ROCHE-POSAY AUTOHELIOS Autobronzant gél-krém citlivá pokožka (M8406901) 1×100 ml

Gél, samoopaľovací prípravok vhodný pre citlivú pokožku.
hydratujúci samoopaľovací prípravok, ktorý sa ľahko rozotiera umožňuje jednoduchú rovnomernú aplikáciu pre zdravý, jednotný a prirodzene opálený vzhľad pokožky bez škvŕn pokožke dodáva jemnosť a vláčnosť
Spôsob použitiaGél rovnomerne rozotrite, zvláštnu starostlivosť venujte kolenám a lakťom. Po použití si dôkladne opláchnite ruky.
 

17,99 

Zobrazené všetky 4 výsledky