Dezodoranty a antiperspiranty

Perspi-Rock Natural Deodorant 1×60 g

Kozmetický prípravok 100% prírodný deodorant je vyrobený z prírodných minerálnych solí ťažených zo starých ázijských baní. 
Zabráni potu a zápachu po dobu 24 hodín. Bezpečný, jednoduchý, 100% prírodný a šetrný k pokožke.
Deodorant je možné používať na celé telo pre sviežu pokožku a zníženie zápachu. Spôsob použitiaNavlhčite „Perspi Rock“ malým množstvom vody a naneste na čistú pokožku.
Varovanie: Nepoužívajte na poranenú a poškodenú pokožku. Vyhnite sa očiam. Uskladňujte mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia. Ak dôjde k podráždeniu, prerušte používanie prípravku Perspi Rock.

7,99 

Perspi-Guard SENSITIVE antiperspirant 1×50 ml

Antiperspirant bez alumínia Perspi-Guard Sensitive neobsahuje alkohol a hliník. Nedráždi pokožku, je maximálne citlivý a preto ho je možné použiť aj na miesta, kde sa obyčajné antiperspiranty neodporúčajú aplikovať ako napríklad tvár či slabiny. Najlepšiu účinnosť dosiahnete dennou aplikáciou po dobu jedného mesiaca, ďalší mesiac postačí aplikovať každý druhý deň. Spôsob použitiaNaneste 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním.

22,99 

Perspi-Guard MAXIMUM 5 antiperspirant 1×50 ml

Antiperspirant proti nadmernému poteniu.
Vhodné pre nadmerné potenie pod pazuchami, rukami, nohami a iné časti tela
Silný a účinný, stačí ho použiť raz či dva krát týždenne Neparfumovaný, je ho možné kombinovať s deodorantmi i parfumami Vhodný pre mužov či ženy Klinicky overená funkčnosť Dermatologicky testovaný a schválený
Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu.

13,49 

Garnier DEO Invisi COOL sprej, 150 ml

Garnier Mineral – 48h nepretržitej ochrany: 48h bez potu, 48h bez pachu. – Obohatený o absorpčný Mineralite Invisi Cool: dvojitý účinok – optimálna ochrana proti bielym škvrnám a chladivý efekt pre pocit intenzívnej sviežosti. Dlhotrvajúca vôňa. Bez alkoholu a parabénov. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte na podpazušie zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchania, opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

3,99 

Garnier DEO Clean sensation sprej 150ml

Garnier Mineral zapezpečí 48hnepretržitú ochranu proti poteniu a zároveň pokožka dýcha. Je obohatený o Mineralite – prírodný minerál vulkanického pôvodu a bakteriálnu zložku, ktorá minimalizuje výskyt baktérií spôsobujúcich nepríjemné pachy. Bez alkoholu, parabénov a dermatologicky testovaný. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte na podpazušie zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchania, aplikátor spreja opláchnite horúcou vodou. Upozornenie: Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami na 50°C Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávať mimo dosah zdrojov zapálenia – Zákaz fajčenia. Uchovávať mimo dosah detí. Nestriekajte do očí a na podráždenú pokožku. Nevdychujte. Používajte len na účel, na ktorý je výrobok určený. Nepoužívajte v uzavretom prostredí. Mimoriadne horľavý.

3,69 

Garnier DEO Men EXTREME sprej, 150 ml

Zabezpečuje 72h nepretržitú ochranu proti poteniu, počas ktorej pokožka dýcha. Rýchlo suchý 72H bez potu 72H bez pachu Bez alkoholu, bez parabénov Dermatologicky testovaný Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte na podpazušie zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchania opláchnite aplikátor spreja teplou vodou.

3,29 

Garnier DEO Invisible BWC sprej, 150 ml

– Obohatené o Mineralite, prírodný minerál vulkanického pôvodu. – Rýchloschnúci, šetrný k pokožke. Invisible: Nové zloženie, ktoré spoľahlivo chráni Vaše ČIERNE/BIELE/FAREBNÉ oblečenie proti škvrnám a stopám. Bez alkoholu a parabénov, dermatologicky testované. Použitie: Pred použitím pretrepte. Striekajte zo vzdialenosti 15 cm na podpažie. V prípade upchatia opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

3,29 

Garnier DEO Action Control THERM sprej, 150 ml

Preukázaná účinnosť: Až 72h účinnosť proti pachu, testovaná v prostredí sauny (45°C). Rýchloschnúci, zanecháva dlhotrvajúci pocit suchej pokožky. Bez alkoholu a parabénov. Dermatologicky testovaný. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte do podpazušia zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchatia opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

3,99 

Garnier DEO Men Action Control TERMO sprej, 150 ml

Mineralite určený, pre pokožku, ktorá dýcha. Preukázateľná účinnosť: – 72h účinnosť proti pachu, testovaná v prostredí sauny (45°C). – Rýchloschnúci, zanecháva dlhotrvajúci pocit suchej pokožky. Bez alkoholu a parabénov. Dermatologicky testovaný. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte do podpazušia zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchatia opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

2,99 

Perspi-Guard BALÍČEK (MAXIMUM 5 + CONTROL) 1×30 ml + 1×200 ml, 1×1 set

Perspi-Guard Body Wash (200 ml)
Sprchový krém čistí pokožku a eliminuje zapáchajúce miesta. Bol vyvinutý tak, aby čistil pokožku a eliminoval nepríjemný telesný zápach na problematických miestach, ako je podpazušie a chodidlá.

Perspi – Guard Maximum 5 (30 ml)
Ponúka päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete.
Perspi-Guard Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny.
Zloženie antiperspirantu Perspi-Guard bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. 
Antiperspirant Perspi-Guard je neparfumovaný, môžete ho bez starostí kombinovať s vašim obľúbeným deodorantom alebo parfumom. 30 ml balenie vydrží až 3-4 mesiace a je vybavené praktickým rozstrekovačom.
  Spôsob použitiaPerspi – Guard Maximum 5 (30ml)
Antiperspirant aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu.Používajte najlepšie večer pred spaním na čistú a suchú kožu. Nastriekajte 2x až 3x na dané miesto a nechajte uschnúť. Druhý deň ráno sa môžete umývať ako zvyčajne. Užívajte na podpazušie, ruky, chodidlá a trup. Môžete používať parfumované dezodoranty. Pri aplikácii na chodidlá a nohy rozprestrite prípravok na celú plochu nohy a medzi prstami. Pred chôdzou nechajte chvíľu zaschnúť. V ranných hodinách sa môžete umývať podľa potreby tak, ako ste navyknutí. Perspi-Guard Antiperspirant je navrhnutý tak, aby vydržal bežné umývanie a pritom stále poskytoval ochranu v priemere 4 až 5 dní. Častejšia aplikácia môže byť nutná pri používaní na chodidlá.
Perspi-Guard Body Wash (200ml)
Sprchový krém môžete používať denne pre zníženie alebo úplné odstránenie telesného zápachu. Vďaka jeho zložkám, je používanie Body Wash určené na boj s telesným zápachom a nie ako bežný sprchový prípravok. Bežné sprchové gély a telové mydlá nie sú schopné účinne odstrániť silný telesný zápach.

11,49 

Zobrazených 1–10 z 96 výsledkov