Dezodoranty a antiperspiranty

DRICLOR ANTIPERSPIRANT 20 ml, proti nadmernému poteniu

Antiperspirant:
ovplyvňuje nadmerné potenie vytvára gélový uzáver vo vývode potnej žľazy, čím zabraňuje vylučovaniu potu v mieste aplikácie po niekoľkých týždňoch používania sa nadmerné potenie zmierni používa sa na všetky typy kože a na miesta, kde sa bežne aplikujú antiperspiranty, najmä podpazušie, ruky a nohy 
Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na čistú a suchú pokožku najskôr 1 hodinu po umytí. Nepoužívať depilačné krémy a neholiť sa aspoň 24 hodín pred a po použití prípravku. Prípravok sa odporúča používať večer pred spaním a ráno sa ošetrované miesto opláchne vodou a osuší. Používa sa každý večer a po ustúpení nadmerného potenia 2 x týždenne. Nesmie sa aplikovať na poranenú pokožku. Používa sa na podpazušie, ruky a chodidlá.

8,79 

Perspi-Guard MAXIMUM 5 antiperspirant 1×30 ml

Antiperspirant proti nadmernému poteniu, vhodný pre mužov aj ženy. Určený pre všetky typy pokožky a dobre ho znášajú dokonca aj osoby s citlivou pokožkou. Ponúka až päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete. Aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu. Perspi-Guard Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu Perspi-Guard bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. 30 ml balenie vydrží až 3-4 mesiace a je vybavené praktickým rozstrekovačom. Antiperspirant Perspi-Guard je neparfumovaný, môžete ho bez starostí kombinovať s vašim obľúbeným deodorantom alebo parfumom. Výhody antiperspirantu Perspi-Guard Maximum 5 Silný a účinný, stačí ho použiť 1-2x týždenne Nepáli a nedráždi pokožku Vhodný pre podpazušie, ruky, nohy a iné časti tela Neparfumovaný, je ho možné kombinovať s deodorantmi i parfumami Klinicky overená účinnosť Dermatologicky testovaný a schválený Spôsob použitia Prípravok sa nanesie 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním. Zloženie ethanol, voda, chlorid hliníku, chlorohydrát hliníku, glycerín, alcloxa, dimethicone copolyol, propylglykol, triethyl citrátu

8,79 

NIVEA SPREJ ANTIPERSPIRANT Pearl & Beauty 150 ml sprej antiperspirant

Túžite po neodolateľne hladkom a krásnom podpazuší? Vyskúšajte unikátne ošetrujúce zloženie bez alkoholu* s cennými výťažkami z perál. Vaša pokožka bude neodolateľne hebká, príťažlivá a svieža až na 48 hodín. Spoľahnite sa na účinnú ochranu s veľmi ženskou a zmyselnou vôňou. Eliminuje potenie a zároveň ošetruje vaše podpazušie NIVEA Sprej antiperspirant Pearl & Beauty. VLASTNOSTI • Účinne redukuje potenie a zápachu potu až na 48 hodín. • Zanechá pokožku podpazušia príjemne hebkú na dotyk. • Zahalí vaše podpazušie do veľmi ženskej a zmyselnej vône. • Bez alkoholu.* • Dermatologicky testované a schválené. POUŽITIE Pred použitím nádobku dôkladne pretrepte, aby sa obsah dobre premiešal. Sprej aplikujte zo vzdialenosti asi 15 cm priamo na pokožku podpazušia. Nechajte dezodorant zaschnúť. Stačí, ak počkáte pár sekúnd a môžete sa obliecť. Pamätajte, že antiperspirant nesmie prísť do kontaktu s poranenou či podráždenou pokožkou. Ošetrujte preto podpazušie tiež pri sprchovaní a holení.

2,99 

Perspi-Rock Natural Deodorant 1×60 g

Kozmetický prípravok 100% prírodný deodorant je vyrobený z prírodných minerálnych solí ťažených zo starých ázijských baní. 
Zabráni potu a zápachu po dobu 24 hodín. Bezpečný, jednoduchý, 100% prírodný a šetrný k pokožke.
Deodorant je možné používať na celé telo pre sviežu pokožku a zníženie zápachu. Spôsob použitiaNavlhčite „Perspi Rock“ malým množstvom vody a naneste na čistú pokožku.
Varovanie: Nepoužívajte na poranenú a poškodenú pokožku. Vyhnite sa očiam. Uskladňujte mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia. Ak dôjde k podráždeniu, prerušte používanie prípravku Perspi Rock.

6,89 

Perspi-Shield Ultra pads podpazušné vložky 1×10 ks

Jednorázové diskrétne podpazušné vložky chránia pred nepríjemným pocitom v podpazuší, taktiež pred vznikom nepríjemných škvŕn na oblečení od potenia, prípadne od deodorantov. Účinné, diskrétne a pohodlné.Spôsob použitiaPodpazušné vložky majú lepiaci podklad, ktorý sa prikladá priamo do košele alebo do šiat v oblasti podpazušia. Vložky tvoria bariéru medzi podpazuším, vlhkosťou z potu a oblečením.  Absorbujú vlhkosť po dobu 8 hodín. Jednorazové.

7,99 

Perspi-Guard SENSITIVE antiperspirant 1×50 ml

Antiperspirant bez alumínia Perspi-Guard Sensitive neobsahuje alkohol a hliník. Nedráždi pokožku, je maximálne citlivý a preto ho je možné použiť aj na miesta, kde sa obyčajné antiperspiranty neodporúčajú aplikovať ako napríklad tvár či slabiny. Najlepšiu účinnosť dosiahnete dennou aplikáciou po dobu jedného mesiaca, ďalší mesiac postačí aplikovať každý druhý deň. Spôsob použitiaNaneste 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním.

22,99 

SEBAMED Roll – on “FRISCH” 1 x 50 ml

Spoľahlivo zabraňuje vzniku telesného zápachu prostredníctvom enzymatickej blokády. Neovplyvňuje prirodzenú funkciu potných žliaz. Stabilizuje prirodzený kyslý ochranný plášť pokožky pomocou pH hodnoty 5,5. Vhodný pre všetky typy pleti. Neobsahuje farbivá, konzervačné látky ani hliníkové soli.

3,79 

Perspi-Guard MAXIMUM 5 antiperspirant 1×50 ml

Antiperspirant proti nadmernému poteniu.
Vhodné pre nadmerné potenie pod pazuchami, rukami, nohami a iné časti tela
Silný a účinný, stačí ho použiť raz či dva krát týždenne Neparfumovaný, je ho možné kombinovať s deodorantmi i parfumami Vhodný pre mužov či ženy Klinicky overená funkčnosť Dermatologicky testovaný a schválený
Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu.

13,19 

Garnier DEO Invisi COOL sprej, 150 ml

Garnier Mineral – 48h nepretržitej ochrany: 48h bez potu, 48h bez pachu. – Obohatený o absorpčný Mineralite Invisi Cool: dvojitý účinok – optimálna ochrana proti bielym škvrnám a chladivý efekt pre pocit intenzívnej sviežosti. Dlhotrvajúca vôňa. Bez alkoholu a parabénov. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte na podpazušie zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchania, opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

3,89 

Garnier DEO Action Control THERM sprej, 150 ml

Preukázaná účinnosť: Až 72h účinnosť proti pachu, testovaná v prostredí sauny (45°C). Rýchloschnúci, zanecháva dlhotrvajúci pocit suchej pokožky. Bez alkoholu a parabénov. Dermatologicky testovaný. Použitie: Pred použitím pretrepte. Aplikujte do podpazušia zo vzdialenosti 15 cm. V prípade upchatia opláchnite aplikátor spreja horúcou vodou.

3,99 

Zobrazených 1–10 z 86 výsledkov