Prípravky na starostlivosť o nohy

GENERICA DIOSVEN gel 1×50 g

DIOSVEN® gel
Dermálny gél s obsahom escínu, pantenolu, silice z kôry pomaranča a levandulovej silice je jednoduchý na aplikáciu, dobre sa vstrebáva, nezanecháva mastné stopy. 
Neparfémovaný.
Je určený na ošetrenie pokožky dolných končatín.  Zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín, priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.  
Spôsob použitiaGél jemne votrite v tenkej vrstve do pokožky dolných končatín, postupujte vždy od chodidiel cez členky smerom k srdcu. Aplikáciu opakujte viackrát denne. Pri aplikácii na pokožku v miestach kŕčových žíl gél iba ľahko naneste, pokožku nemasírujte. Pre zvýšenie pohodlia je vhodné naniesť na príslušné miesto väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc).
Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Neaplikujte na otvorené rany, sliznicu a infikované miesta pri hnisavých procesoch. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Uchovávanie: Uchovávajte v dobre uzatvorenom obale pri teplote 5 až 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

3,99 

WELEDA Balzam na nohy 1×75 ml

Osviežuje chodidlá, má ošetrujúce aj dezodoračné účinky Štyrikrát okolo zemegule – tak ďaleká je cesta, po ktorej nás naše nohy nesú počas života. Nielen preto si zaslúžia starostlivosť. Balzam na nohy pokožku chodidiel nielen ošetruje, ale zároveň aj posilňuje. Okrem toho vytvára chodidlám príjemné prostredie – reguluje potenie a tým predchádza nepríjemným následkom hromadiacej sa vlhkosti. Výťažok z myrhy pokožku posilňuje, takže je schopná ľahšie odolávať tvorbe pľuzgierov. Výťažok z nechtíka pôsobí protizápalovo a včelí vosk udržuje pokožku hebkú. Balzam má dezodoračné účinky. Osviežuje unavené a páliace chodidlá. Reguluje nadmernú tvorbu zrohovatenej kože. Je vhodný aj pri plesňovom ochorení nôh. Poznámka: Nemecký spotrebiteľský magazín Öko-Test ohodnotil Balzam na nohy Weleda známkou “sehr gut” (veľmi dobrý), pretože neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, syntetické parfumy ani sporné alumíniové soli. Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Zloženie voda, alkohol, olivový olej, lanolín, prírodná hlinka, zmes prírodných éterických olejov, výťažok z myrhy, hydrolyzát včelieho vosku, výťažok z kvetov nechtíka  

7,69 

NEUTROGENA NR Výživný krém na nohy Nordic Berry 1×100 ml

NEUTROGENA – Nórská receptúra – Výživný krém na nohy, suché nohy. Unikátna výživná receptúra krému napomáhá prirodzeným procesom v pokožke a trojnásobne zvyšuje hladinu jej hydratácie. Krém má ľahkú textúru s jemnou vôňou. Výhodou je, že sa rýchlo vstrebáva. Vyvinutý v s polupráci s dermatológmi. Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie na pokožku a zľahka sa vmasíruje.Prípravok je vhodný na bežné použitie.

6,69 

PRIMAVERA FUSS BALSAM balzam na nohy 1×250 ml

– používa sa pri opuchoch, bolestiach a pocite ťažkých a unavených nôh
– napomáha lepšej cirkulácii, zvyšuje elasticitu ciev a zabezpečuje lepšiu výživu okolitých tkanív
– pomáha predchádzať vzniku trombóz a zápalu žíl
– pozitívne antikoagulačné, regeneračné, protizápalové a chladivé účinky

  Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa 2-3x denne. Balzam sa aplikuje priamo na postihnuté miesto v rovnomernej vrstve a zľahka sa rozotrie.

7,99 

PEDIK ZÁSYP NA NOHY s antimikrobiálnou prísadou 1×100 g

Zásyp na nohy:
Zabraňuje nadmernému poteniu nôh Upokojuje a vysušuje podráždenú pokožku
Spôsob použitiaZásyp sa nanáša tie miesta na nohách, kde dochádza k nadmernému poteniu, alebo kde došlo k podráždeniu pokožky.

1,99 

PEDIK DEO SPREJ DO OBUVI 1×90 ml

Dezodorantný sprej so sviežou vôňou do obuvi:
odstraňuje pach vznikajúci pri nadmernom potení, pôsobí antimikrobiálne,  zabezpečuje hygienu obuvi a nôh
Spôsob použitiaNádobku pred použitím potriasť. Sprej sa nastrieka do celého vnútra zo vzdialenosti asi 15 cm. Odporúča sa používať pred aj po použití obuvi.

2,99 

PEDIK ANTIPERSPIRANT SPREJ NA NOHY 1×90 ml

Rýchloschnúci sprej je určený na denné ošetrenie nôh. Obsahuje antiperspirantnú prísadu, ktorá výrazne obmedzuje potenie a pach nôh. Spôsob použitia Pred použitím nádobku potriasť. Sprej  sa rovnomerne nastrieka na nohy zo vzdialenosti približne 15 cm po ich umytí alebo kúpeli, najlepšie ráno aj večer.

2,29 

PRIMAVERA FUSS BALSAM balzam na nohy 1×75 ml

– používa sa pri opuchoch, bolestiach a pocite ťažkých a unavených nôh
– napomáha lepšej cirkulácii, zvyšuje elasticitu ciev a zabezpečuje lepšiu výživu okolitých tkanív
– pomáha predchádzať vzniku trombóz a zápalu žíl
– pozitívne antikoagulačné, regeneračné, protizápalové a chladivé účinky Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa 2-3x denne. Balzam sa aplikuje priamo na postihnuté miesto v rovnomernej vrstve a zľahka sa rozotrie.

3,99 

URGO FILMOGEL Praskliny (fľaštička s aplikátorom) 1×3,25 ml

Zdravotnícka pomôcka je tekutý film určený na ošetrenie prasklín, záderov a trhlín na nohách a rukách a na ošetrenie drobných nekrvácajúcich rezných rán s ťažkou lokalizáciou (napr. okraje nechtového lôžka).
Po nanesení sa vytvorí jemný priehľadný film, ktorý je polopriepustný a je odolný voči vode. Takto vytvorený film chráni ranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, utišuje bolesť, podporuje hojenie a bráni znovuotvoreniu rany. Spôsob použitiaAk prípravok používate na ošetrenie drobných porezaní, ranu najprv vyčistite, osušte a počkajte, kým sa krvácanie celkom zastaví. Pomocou špachtličky naneste a rozotrite film tak, aby rovnomerne pokryl ranu. Nechajte zaschnúť niekoľko sekúnd. Aplikáciu opakujte 2-3 razy denne až do úplného zahojenia rany.
Upozornenie: Nepoužívajte na krvácajúce rany, infikované rany, popáleniny, sliznice (najmä pery), očné okolie). Určené na aplikáciu na koži. Nepoužívajte u detí. Vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých. Nepoužívajte na rany veľkého rozsahu. Pri aplikácii môžete prechodný čas pociťovať pálenie. V prípade akýchkoľvek pochybností požiadajte o radu lekára. Neužívajte vnútorne, neprehĺtajte. Ukladajte mimo dosahu otvoreného ohňa a akýchkoľvek zdrojov vznietenia. Pri aplikácii nefajčite.

9,99 

Ureagamma masť 1×45 ml

Ureagamma ®
Masť pre starostlivosť o nohy
Obsahuje 10 % urey.
Na ošetrovanie suchej a zhrubnutej pokožky nôh, vhodné aj pri cukrovke. Spôsob použitiaUreagamma® masť na ošetrovanie nôh sa nanáša pravidelne ráno a večer na čisté a suché nohy a zľahka sa vmasíruje, najmä do piat.
Upozornenie: Ak sa masť aplikuje na kožu postihnutú akútnym zápalom, môže dôjsť k jej podráždeniu. V takomto prípade počkajte s ošetrovaním dovtedy, kým podráždenie neustúpi.

6,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 63