Prípravky na starostlivosť o nohy

HANSAPLAST sprej na nohy SILVER active Antiperspirant (48 h) 1×150 ml

Sprej na nohy pomáha chrániť proti poteniu a pachmi. Výsledkom je 48 hodín ochrany proti pachu, pre bezstarostný pocit, kedykoľvek budete mať svoje topánky.  Neobsahuje žiadny alkohol a nedráždi. Spôsob použitiaV ideálnom prípade sa používa v dopoludňajších hodinách po očistení nohy. Pred použitím dôkladne pretrepte a aplikujte so vzdialenosťou od pokožky nôh cca 15 cm.

5,29 

FLEXITOL BALZAM NA PӒTY 1×56 g

Na základnú starostlivosť o suché a popraskané päty a chodidlá. Vhodný aj pre diabetikov.
Vysokoúčinné zloženie obsahuje 25% urey v kombinácii s aktívnymi zložkami navrhnutými tak, aby prenikli hlboko do pokožky a optimálne ju zvlhčovali a zvláčňovali.
Vyvinuté odborníkmi na efektívnejšiu hydratáciu pokožky. Medicínsky overený účinok. Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje 2x denne, ráno a večer na suché a popraskané päty a chodidlá. Používajte aj po zlepšení stavu pokožky na udržanie požadovaného účinku.Približne 2 cm vytlačeného balzamu jemne vmasírujte do pokožky. Výsledky sú viditeľné už za 1 deň.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s  očami. Zvýšte opatrnosť najmä pri chôdzi na hladkých povrchoch, s  natretými chodidlami môže dôjsť k pokĺznutiu. V hlbokých prasklinách sa môže objaviť pálivá bolesť. Nepoužívajte, ak je pečať na tube pod uzáverom pred prvým použitím porušená. Nie je určené pre deti do 12 rokov, ak lekár neurčí inak. Skladujte v  originálnom obale pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosah detí.

5,99 

ALLGA SAN DEODORANT NA NOHY sprej, 1×100 ml

Dezodorant na nohy a do topánok vo forme spreja. Spoľahlivo chráni pred plesňou a zápachom nôh, vďaka aktívnemu pôsobeniu proti tvorbe baktérií a plesní. Redukuje nepríjemný zápach a jeho pravidelné používanie pomáha predchádzať opätovnému vzniku zápachu.

7,99 

Allga San Repair Creme Kosodrevinový krém 1×90 ml

– priaznivo vplýva na suchú, popraskanú a zrohovatenú pokožku
– napomáha zachovať celistvosť pokožky
– napomáha pôsobiť proti zápalom pokožky
– vhodný aj na použitie u diabetikov Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje 2x denne ráno a večer, za účelom intenzívneho premastenia pokožky.

6,99 

ALLGA SAN AKTIV BALZAM 50 ml

Proti poteniu a zápachu chodidiel. Pri pravidelnom používaní zmierňuje potenie chodidiel, čím dochádza k odstráneniu zápachu a ošetreniu pokožky chodidiel.

6,99 

FLEXITOL CALLUS NA OTLAKY A ZHRUBNUTÚ KOŽU 1×56 g

Kozmetický prípravok:
sa používa na odstránenie otlakov, odumretej a šupinatej pokožky a zmäkčenie tvrdej pokožky na zhrubnú kožu na chodidlách; súčasťou vysokoúčinného zloženia je zmes alfahydroxylových kyselín podporujúcich prenikanie do hlbších vrstiev pokožky a rozloženie odumretých stvrdnutých vrstiev pokožky bez narušenia zdravej spodnej vrstvy obsahuje ureu, ktorá zvlhčuje a zmäkčuje pokožku. Vhodný je i na mozole na rukách
Spôsob použitiaKozmetický prípravok sa aplikuje na čisté a suché chodidlá alebo ruky. Nanáša sa na stvrdnutú pokožku v potrebnom množstve. Dôkladne sa vmasíruje. Používa sa 2x denne ráno a večer pokiaľ otlak nezmäkne.

8,59 

GENERICA DIOSVEN gel 1×50 g

DIOSVEN® gel
Dermálny gél s obsahom escínu, pantenolu, silice z kôry pomaranča a levandulovej silice je jednoduchý na aplikáciu, dobre sa vstrebáva, nezanecháva mastné stopy. 
Neparfémovaný.
Je určený na ošetrenie pokožky dolných končatín.  Zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín, priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.  
Spôsob použitiaGél jemne votrite v tenkej vrstve do pokožky dolných končatín, postupujte vždy od chodidiel cez členky smerom k srdcu. Aplikáciu opakujte viackrát denne. Pri aplikácii na pokožku v miestach kŕčových žíl gél iba ľahko naneste, pokožku nemasírujte. Pre zvýšenie pohodlia je vhodné naniesť na príslušné miesto väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc).
Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Neaplikujte na otvorené rany, sliznicu a infikované miesta pri hnisavých procesoch. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Uchovávanie: Uchovávajte v dobre uzatvorenom obale pri teplote 5 až 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

3,99 

NEUTROGENA NR Výživný krém na nohy Nordic Berry 1×100 ml

NEUTROGENA – Nórská receptúra – Výživný krém na nohy, suché nohy. Unikátna výživná receptúra krému napomáhá prirodzeným procesom v pokožke a trojnásobne zvyšuje hladinu jej hydratácie. Krém má ľahkú textúru s jemnou vôňou. Výhodou je, že sa rýchlo vstrebáva. Vyvinutý v s polupráci s dermatológmi. Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie na pokožku a zľahka sa vmasíruje.Prípravok je vhodný na bežné použitie.

7,69 

PEDIK ZÁSYP NA NOHY s antimikrobiálnou prísadou 1×100 g

Zásyp na nohy:
Zabraňuje nadmernému poteniu nôh Upokojuje a vysušuje podráždenú pokožku
Spôsob použitiaZásyp sa nanáša tie miesta na nohách, kde dochádza k nadmernému poteniu, alebo kde došlo k podráždeniu pokožky.

1,99 

PEDIK DEO SPREJ DO OBUVI 1×90 ml

Dezodorantný sprej so sviežou vôňou do obuvi:
odstraňuje pach vznikajúci pri nadmernom potení, pôsobí antimikrobiálne,  zabezpečuje hygienu obuvi a nôh
Spôsob použitiaNádobku pred použitím potriasť. Sprej sa nastrieka do celého vnútra zo vzdialenosti asi 15 cm. Odporúča sa používať pred aj po použití obuvi.

2,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 44