Sprchovacie gély

SEBAMED Umývacia emulzia OLIVA 1 x 200 ml

Umývacia emulzia Sebamed Umývacia emulzia na tvár a telo 200 ml: Umývacia emulzia špeciálne vyvinutá pre pokožku tváre i celého tela. Veľmi jemné zloženie zaisťuje maximálnu znášanlivosť kože a upevňuje jej odolnosť. Hodnota pH prípravku je 5,5, vďaka čomu podporuje vývoj prirodzeného kyslého plášťa pokožky. Emulzia je preto vhodná pre každodenné použitie.Umývacia emulzia špeciálne vyvinutá na pokožku tváre aj celého tela. Veľmi jemné zloženie zaisťuje maximálnu znášanlivosť pokožky a upevňuje jej odolnosť. Hodnota pH prípravku je 5,5, vďaka čomu podporuje vývoj prirodzeného kyslého plášťa pokožky. Emulzia je preto vhodná na každodenné použitie.Tekuté mydlo na tvár a telo obsahuje vitamíny a aminokyseliny, ktoré spolu s inovovanou čistiacou formulou pomáhajú udržať vyváženú vlhkosť vašej pokožky. Zloženie obohatené o pentavitin komplexne prispieva k jemnosti a hebkosti pleti a na povrchu pokožky vytvára hodvábny film, ktorý bráni stratám vody a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.Emulzia sa odporúča aj pre citlivú a problematickú pokožku, rovnako ako na podpornú terapiu na umývanie pokožky pri kožných ochoreniach. Je vhodná aj na pleť, ktorá neznesie klasické mydlo.

8,79 

Kneipp Mandľový sprchovací balzam 1 x 200 ml

Pri sprchovaní jemne čistí a ošetruje pokožku a súčasne zachováva jej ochranný plášť. Špeciálna receptúra vyvinutá výskumným oddelením spoločnosti Kneipp preukázateľne minimalizuje stratu vlhkosti pokožky a pôsobí pri obnove jej mikroštruktúry. Neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady, farbivá, má neutrálne pH, dermatologicky testovaná.

4,49 

Kneipp Sprchovací gél limetka, mäta, guarana 1 x 200 ml

Nádherne prevonia pokožku a zanechá ju jemnú a hydratovanú.   Neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady, farbivá, má neutrálne pH, dermatologicky testovaná.

4,59 

Kneipp Mandľový sprchovací krém 1 x 200 ml

Jemná vôňa mandľových kvetov a bohaté zloženie na esenciálne oleje poskytujú výnimočný zážitok zo sprchovania. Obsahuje výživný mandľový olej, jojóbový olej a bambucké maslo. Vytvára spolu s vodou unikátnu krémovú penu, ktorá príjemne prevonia pokožku. Neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady, farbivá, má neutrálne pH, dermatologicky testovaná.

4,59 

Kneipp Sprchovací gél May chang novinka 1 x 200 ml

Vzácny esenciálny olej z plodov may chang má povzbudzujúce účinky pre ľudskú myseľ vďaka svojej omamnej vôni. Pôsobí povzbudzujúco na dehydrovanú pokožku. Neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady, farbivá má neutrálne pH.  

4,99 

DERMACOL AROMA RITUAL Sprchový gél Belgická čokoláda 1×250 ml

Jemný sprchový gél s vôňou čokolády s pomarančom dôkladne čistí pokožku tela, zanecháva ju sladko navoňanú a dodáva pocit príjemnej vláčnosti. Pomarančový olej osviežuje myseľ, rozveseľuje, odstraňuje napätie a harmonizuje dušu.

1,99 

DERMACOL AROMA RITUAL Sprchový gél Vodný melón 1×250 ml

Jemný sprchový gél s melónovým extraktom šetrne čistí pokožku a dokonale ju zvláčňuje. Sladká vôňa vodového melónu osviežuje unavenú pokožku tela a povzbudzuje myseľ.

1,99 

DERMACOL AROMA RITUAL Sprchový gél Ružový grep 1×250 ml

Sprchovací gél s grepovým olejom jemne čistí a rozmaznáva pokožku tela, dodáva jej sviežosť a energiu na celý deň. Energizujúca vôňa ružového grepu uvoľňuje nahromadený stres po celom dni a zmierňuje depresiu. Je blahodarný nielen pre telo, ale aj myseľ.

1,99 

KAWAR SPRCHOVÝ GÉL 1×400 ml

Sprchový gél z Mŕtveho mora je pripravený podľa špeciálnej receptúry a je určený na udržanie zdravej, jemnej a sviežej pokožky tela. Prírodná zmes minerálov získaná z Mŕtveho mora podporuje revitalizáciu pokožky a stimuluje jej prekrvenie. Vďaka intenzívnej hydratačnej fáze ju zároveň vyživuje a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Spôsob použitiaPrípravok aplikujte pri sprchovaní v primeranom množstve na špongiu alebo ho pri kúpeli zrieďte teplou a tečúcou vodou.

6,99 

BABÉ TELO – HYDRATAČNÝ SPRCHOVÝ GÉL S OLEJOM JOJOBA 1×500 ml

Hydratačný sprchový gél:
Na normálnu, citlivú a zraniteľnú pokožku. Jemný gél na každodennú hygienu citlivej pokožky. Zachováva prirodzenú hydratáciu pokožky.  Neobsahuje vonné látky.
Spôsob použitiaPrípravok sa používa na bežnú hygienu podľa potreby. Sprchový gél naneste na vlhkú pokožku, rovnomerne rozotrite a opláchnite vodou. Použitie sa odporúča spolu s Babé hydratačným telovým mliekom.

15,39 

Zobrazených 1–10 z 97 výsledkov