Telové masla

Saloos Bambucké maslo, karité DETSKÉ 1×50 ml

Najjemnejšie zloženie bio bambuckého masla spolu s bio rastlinnými olejmi sú tým najlepším pre  jemnú a citlivú pokožku detí už od prvých mesiacov života. Harmonické spojenie Levandule, Harmančeka a Geránia pôsobí antisepticky, vyživuje a ukľudňuje zapálenú pleť a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi prostredia. Bio karité detský balzam je skutočným pohladením, úplne zodpovedá potrebám citlivej detskej pokožky. Čistý prírodný produkt v biokvalite.

7,99 

Saloos bioKarité 100% bambucké maslo čistý prírodný produkt, 1×50 ml

Prípravok na hydratáciu a okamžitú úľavu pre suchú kožu, obsahuje liečivé vosky a kyselinu škoricovú, ktorá urýchľuje hojenie kožných problémov.
Prírodný produkt je určený na suchú, namáhanú, citlivú pokožku tváre aj tela:
na zjemnenie a regeneráciu suchej a podráždenej kože pomáha chrániť pokožku pred nepriaznivými vplyvmi počasia pôsobí blahodárne aj na pleť postihnutú ekzémami a psoriázou podporuje hojenie popálenín na ošetrenie jemnej pokožky u detí, vhodný aj pre deti už od narodenia na natieranie celého tela
Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie na postihnuté miesta a jemne sa vtrie do pokožky. Aplikuje sa podľa potreby.

6,99 

Bebutter šl.BIO bambucké maslo Rakytník krémový telový balzam, regenerácia, 1×200 ml

Krémový telový balzam s Bio bambuckým maslom a olejom z rakytníka rešetliakového účinne vyživujú a regenerujú pokožku a zanechajú ju vláčnu a pružnú.
Telový balzam je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a namáhanú. Na pokožku podráždenú nadmerným opaľovaním. Vďaka jemnej penovej konzistencii sa ľahko rozotiera a výborne vstrebáva.
Spôsob použitiaNaniesť na pokožku celého tela podl’a potreby a jemne rozotrieť.
Upozornenie: Skladovaťe pri teplote 5 – 25 °C. Nevystavovať priamemu slnku.

8,99 

KIT&KIN Telové maslo 1×250 ml

Výhody telového masla Kit & Kin: chráni citlivú pokožku  dlhodobo hydratuje  vhodný aj pre vegánov  netestované na zvieratách  prírodný produkt 

19,99 

Zobrazené všetky 4 výsledky