Vlasová kozmetika

DERMEDIC CAPILARTE ŠAMPÓN proti lupinám 1×300 ml

Znižuje tvorbu rôznych druhov lupín, suchých aj mastných a predchádza ich recidíve. Odporúča sa aj v prípade seboroickej dermatitíde, ekzému a psoriáze. Vďaka využitiu troch aktívnych látok s proti plesňovými účinkami ako sú 0 klotrimazol, pyritión zinočnatý a piroktón olamín, šampón má silné a širokospektrálne proti seboroické a proti lupinové vlastnosti: -Reguluje obnovujúci proces pokožky a znižuje nadmerné odlupovanie pokožky. -Normalizuje činnosť mazových žliaz. Vďaka lipofilnej povahe pyritiónu zinočnatého ( v kryštalickom stave, nie rozpustenom vo vode), účinky šampónu pretrvávajú aj po opláchnutí, dokonca aj počas prestávky v jeho používaní. Návod na použitie: Aplikujte malé množstvo šampónu na ruky a následne naneste na navlhčenú hlavu. Jemne masírujte a nechajte pôsobiť tri minúty, potom dôkladne opláchnite. V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou. Používajte šampón po dobu štyroch týždňov, 2-3 krát za týždeň. Ako prevenciu používajte šampón 1-2 krát týždenne. Hypoalergénny s termálnou vodou. Klinicky a trichologicky testované.

15,59 

DERMEDIC CAPILARTE SÉRUM stimulujúci rast vlasov 1×150 ml

Výrazne tlmí nadmerné vypadávanie vlasov a stimuluje proces opätovného rastu a zhrubnutia vlasov. * Klinický výskum vykonaný nezávislým výskumným inštitútom pod dermatologickým dohľadom. Aplikácia šampónu: raz denne po dobu troch mesiacov so súčasným použitím CAPILARTE šampón na posilnenie rastu vlasov. Výsledok: Vystavenie vlasových folikulov účinkom CAPILARTE Sérum na posilnenie rastu vlasov viedlo k 121% nárastu vlasovej drene.** **Vlastná štúdia Biogened Research and Development Institute Zloženie obsahuje starostlivo vybrané aktívne látky: procapil, pilotantum complex, kofeín a miazgu z brezy, ktoré zaručujú trojitý účinok séra: – Spomaľuje produkciu dihydrotestosterónu (DHT) – hormónu zodpovedného za skrátenie fázy rastu vlasov, miniaturizáciu vlasových folikulov, ktorej výsledkom je vypadávanie vlasov. – Zlepšuje mikrocirkuláciu na pokožke hlavy a tým dodáva vlasovým folikulom dostatočné množstvo kyslíka, nevyhnutné vitamíny a živiny. Vlasové folikuly sú dobre vyživované a ich biologická aktivita je stimulovaná a predlžovaná. – Chráni a regeneruje bunky vlasových folikulov a zlepšuje ich vitalitu čím urýchľuje rast vlasových korienkov. Sérum indukuje rast nových vlasov, spomaľuje procesy starnutia vlasov a predlžuje fázu rastu. Návod na použitie: Aplikujte malé množstvo séra na suchú alebo navlhčenú pokožku hlavy hneď po jej umytí. Jemne a opatrne masírujte sérum do pokožky a nechajte pôsobiť. Neoplachujte. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku používajte denne po dobu troch mesiacov. Po troch mesiacoch kúry je odporúčaná mesačná prestávka. Aby ste zachovali účinok aj počas tohto obdobia, je odporúčané používať CAPILARTE Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov. Sérum je určené na lokálne použitie. V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou.

15,09 

DERMEDIC CAPILARTE ŠAMPÓN posilňujúci, proti vypadávaniu vlasov 1×300 ml

Rovnako aj pre ľudí s dočasne slabými vlasmi či dočasným vypadávaním vlasov spôsobeným nie genetickými faktormi. Odporúča sa rovnako aj ako pokračujúca kúra po používaní CAPILARTE Posilňujúci šampón na rast vlasov. Návod na použitie: Aplikujte malé množstvo šampónu na ruky a neneste na navlhčenú hlavu. Jemne a opatrne masírujete, aby ste odstránili prípadné nečistoty a aby sa prípravok dostal až k vlasovým folikulám. Nechajte pôsobiť na pokožke hlavy aspoň dve minúty. Následne dôkladne opláchnite. V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou. Hypoalergénny s termálnou vodou. Klinicky a trichologicky testované.

12,89 

DERMEDIC CAPILARTE ŠAMPÓN stimulujúci rast vlasov 1×300 ml

Je určená tiež pre ľudí, ktorí trpia dočasným alebo trvalým vypadávaním vlasov či oslabením vlasov z dôvodu požívania liekov, stresu alebo celkovej slabosti. Špeciálne zloženie s dokázanou účinnosťou in vivo aktivuje a posilňuje bunky vlasových folikulov a posilňuje rast vlasov. Šampón jemne umýva vlasy a pokožku hlavy bez narušenia fyziologickej rovnováhy a mikrobiálnej flóry pokožky hlavy. Výsledok: Viditeľná redukcia straty vlasov a podpora rastu nových, zdravých vlasov, 110% viac vlasov na skúmanej oblasti hlavy po troch mesiacoch kúry.* * Klinický výskum vykonaný nezávislým výskumným inštitútom pod dermatologickým dohľadom. Aplikácia šampónu: raz denne pod dobu troch mesiacov spolu s používaním CAPILARTE Sérum. Návod na použitie: Naneste si malé množstvo šampónu na ruky a následne na navlhčenú hlavu. Jemne a opatrne masírujte, aby ste odstránili prípadné nečistoty a aby sa prípravok dostal až k vlasovým folikulám. Nechajte pôsobiť aspoň dve minúty, potom dôkladne opláchnite. Po troch mesiacoch kúry sa odporúča kúru prerušiť po dobu jedného mesiaca. Kvôli zachovaniu účinku sa odporúča počas tejto doby používať CAPILARTE Posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov. V prípade kontaktu s očami vypláchnite čistou vodou. Vysoká účinnosť **: 96% stimulácia rastu nových a silných vlasov 90% nárast objemu a hrúbky vlasov ** Štúdia Biogened Research and Development Institute. Sebahodnotenie na vzorke 50 účastníkov používajúcich šampón každý deň po dobu troch mesiacov. Hypoalergénny s termálnou vodou. Klinicky a trichologicky testované.

15,39 

Ziaja – šampón proti lupinám s piroktonom a zinkom 300 ml

Špeciálny šampón s piroktonom olamín a zinkom –látkami s preukázanou vysokou
účinnosťou pôsobenia proti lupinám. Vytvorený na základe inovačnej umývacej
formuly, ktorá uľahčuje odstraňovanie lupín. Účinné zložky: pirokton olamín,
zinok, coceth sulfate, výťažok z mäty a vŕbovej kôry, alantoín, provitamín
B5. Problém: nadmerné premastenie a keratinizácia pokožky, tvorba mikrobiálnych
kvasiniek (Pityrosporum ovale), stres, vonkajšie činitele (agresívne
kadernícke ošetrenie, nízke teploty, suchý vzduch). Určenie: zdĺhavé a trvalé
lupiny, nadmerné mastenie vlasov, tínedžeri. Derma efekt: E liminuje vytváranie
lupín. O bnovuje fyziologický proces keratinizácie pokožky. R eguluje činnosť mazových
žliaz. Účinnosť: R edukuje príčiny a prejavy lupín a zabraňuje ich opätovnému
vytváraniu. U ľahčuje oddelenie lupín od pokožky hlavy. Z nižuje mastenie
sa vlasov. Použitie: Najskôr opláchnite teplou vodou vlasy a masírujte
pokožku hlavy končekmi prstov. Potom naneste šampón na mokré vlasy. Šampón
vmasírujte rovnomerne až do vytvorenia peny a ponechajte pôsobiť asi 5
minút. Dôkladne opláchnite, činnosť opakujte. Používajte 2-3 krát týždenne po
dobu 2-4 týždňov, preventívne používajte 1-2 krát v týždni.

6,63 

KLORANE YLANG-YLANG KIT vlasová slnečná starostlivosť (šampón 100 ml + olej 50 ml + balzam 50 ml)(verzia 2020) 1×1 set

Starostlivosť pre vlasy vystavené slnku, ochrana pred soľou, pieskom, chlórom. Je vhodná pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy vystavené slnku. Produkty s voskom YLANG-YLANG – set obsahuje:
Ochranný olej s voskom z Ylang-Ylang (50 ml) – obohatený o UVA a UVB filtre, je určený pre intenzívnu ochranu vlasov vystavených slnku. Vyživujúci šampón s voskom z Ylang-Ylang (100 ml) – jemne umýva a zbavuje ich zvyškov slnečnej starostlivosti, soli, piesku alebo chlóru. Vyživuje a chráni vlasové vlákno pred vysušovaním spôsobeným UV žiarením. Obnovujúci a vyživujúci balzam na vlasy s voskom z Ylang-Ylang (50 ml) – obohatený o vyživujúce zložky a rastlinný keratín, je vhodný pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy.
Spôsob použitiaOlej nastriekajte na vlhké alebo suché vlasy. Aplikujte podla potreby pred, počas a po vystavení vlasov slnku. Neoplachujte. Stačí jedna aplikácia. 
Šampón  sa nanesie na vlhké vlasy (dobre sa napení), vmasíruje sa do pokožky hlavy a po celej dĺžke vlasov. Po chvíli sa dôkladne opláchne čistou vodou. Jedna aplikácia stačí. 
Balzam naneste do umytých vlhkých vlasov po celej dlžke a do končekov. Nechajte pôsobit 2 až 3 minúty. Dôkladne opláchnite.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zamedzte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne opláchnite vodou.

6,99 

KLORANE BAUME AU BEURRE DE CUPUACU BIO balzam na veľmi suché a poškodené vlasy 1×200 ml

Balzam na vlasy s BIO maslom cupuaçu uľahčuje rozčesávanie, vyživuje vlasové vlákno do hĺbky a obnovuje ich až ku končekom. Vlasy sú odolnejšie, dlhodobo hebké, pružné, lesklé a obnovené po celej dĺžke až ku končekom, sú pružnejšie, hebkejšie, lesknú sa a ľahko sa rozčesávajú. Je ideálny pre skrotenie vlnitých a kučeravých vlasov. Spôsob použitiaAplikujte do umytých vlhkých vlasov po celej dĺžke až ku končekom. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Opláchnite. Ak máte veľmi suché vlasy, môžete balzam použiť namiesto šampónu.

12,49 

KLORANE SHAMPOOING AU BEURRE DE CUPUACU BIO šampón pre veľmi suché a poškodené vlasy 1×200 ml

Šampón na vlasy s BIO maslom cupuaçu. Je ideálny pre vlnité a kučeravé vlasy. Bioodbúrateľné zloženie. Vysoká znášanlivosť. Obnovuje a vyživuje vlasové vlákno do hĺbky. Vlasy sú posilnené, dlhodobo hebké, pružné, lesklé. Vlasy sa ľahšie rozčesávajú. Spôsob použitiaNapeniť na navlhčené vlasy a dôkladne opláchnuť. Zamedziť styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnuť vodou.

10,99 

Nature Box šampón Makadamia 385ml

Nature Box šampón Makadamia
Doprajte vašim vlasom dokonalú starostlivosť so šampónom Nature Box! Prírodný šampón na vlasy so 100 % za studena lisovaným makadamiovým olejom uhladzuje krepovité vlasy, rozjasňuje ich a zlepšuje rozčesávanie. S obsahom hodnotných vitamínov a antioxidantov dodáva vlasom dlhotrvajúci pružný a ošetrený vzhľad! Vaše vlasy budú vďaka šampónu Nature Box pôsobiť bezchybne a hladko po celý deň!

7,09 

Nature Box tuhý šampón Almond 85g

Tuhý šampón NATURE BOX ponúka šetrné, ale pritom efektívne umývanie vašich vlasov. Vlasy a pokožku hlavy jemne čistí a pritom ich nezaťažuje a nedráždi. Dodá vášmu účesu oslnivý objem. Za studena lisovaný 100 % mandľový olej sa stará o každý vlas, a to od korienkov po končeky. Zloženie šampónu NATURE BOX Almond bohaté na antioxidanty a vitamíny navyše zaručuje krásne vyživené vlasy, ktoré oslnia leskom a zdravým vzhľadom.

7,09 

Zobrazených 1–10 z 394 výsledkov