Vlasová kozmetika

BIODERMA Nodé G šampón na mastné vlasy 1×400 ml

Nodé G je ošetrujúci šampón na mastné vlasy. Čistí vlasy do hĺbky a spomaľuje proces masteniu vlasov. Neobsahuje kokamidopropylbetain a detergenty. Hĺbkovo čistí vlasy i pokožku a spomaľuje proces masteniu vlasov, vlasy získavajú stratený objem aj lesk, menej sa mastia. Spôsob použitia Šampón vmasírujte do vlasov a dôkladne opláchnite, proces opakujte vždy 2x po sebe. Používajte podľa potreby.

14,99 

ALLERGIKA JEMNÝ ŠAMPÓN 1×200 ml

Kozmetický výrobok na citlivú, atopickú a podráždenú pokožku. Medicinálny šampón na prevenciu podráždenia  svrbenia pokožky hlavy. Vlastnosti:
povrchovo aktívne látky s výbornou znášanlivosťou a jemným čistiacim účinkom jemne odstraňuje peľ, lupiny a liečivá nanášané na pokožku fyziologické pH chráni kožnú bariéru neobsahuje alergizujúci kokamidopropylbetaín 0% parfémov, farbív, konzervantov, parabénov a prírodných alergénov.
Spôsob použitiaUrčený na každodenné umývanie vlasov. Vlasy si navlhčite, napeňte a opláchnite vlažnou vodou. Alergikom na peľ odporúčame umývať si vlasy večer.
Upozornenie: Chráňte pred kontaktom so sliznicou očí. Len na vonkajšie použitie.

15,99 

BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov (Anti-Hair Loss Shampoo) 1×250 ml

Šampón
napomáha vlasy posilňovať, regenerovať a zamedzovať ich vypadávaniu, podporuje reguláciu kožného mazu.
Spôsob použitiaŠampón sa používa podľa potreby vmasírovaním do vlhkých vlasov, nechá sa pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchne.

11,69 

BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy (Anti-Oily Dandruff Shampoo) 1×250 ml

Šampón proti lupinám na mastné vlasy. Na odstránenie lupín a nadmernej tvorby mazu. Napomáha zabraňovať lúpaniu sa pokožky hlavy a zmierňovať svrbenie. Spôsob použitiaPrípravok ľahko vmasírujte do vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Následne dôkladne opláchnite. Odporúča sa prípravok používať 2-3x do týždňa.

11,69 

Pedicul Hermal vlasový roztok proti všiam a hnidám 1×100 ml

Tekutý prípravok na odstránenie vší z vlasov
 Určený na ošetrenie osôb napadnutých všami hlavovými. Jednorázová aplikácia. Určený pre všetky vekové skupiny, aj počas tehotenstva a dojčenia Neobsahuje insekticídy
Spôsob použitiaTekutina sa nanesie na suché vlasy, kým nebudú vlasy a koža tekutinou úplne zvlhčené. Nechá sa pôsobiť najmenej 10 minút. Potom sa vlasy starostlivo prečešú po jednotlivých prameňoch, až potom sa dôkladne opláchnu a umyjú bežným šampónom. Počas nanášania treba dbať na to, aby sa prípravok nedostal do očí.

9,19 

NEUTROGENA T/Gel Forte šampón silné svrbenie 1×125 ml

Šampón určený špeciálne pre svrbiacu pokožku hlavy
účinný od prvého použitia poskytuje dlhotrvajúcu úľavu od intenzívneho svrbenia odstraňuje lupiny

Šampón obsahuje látky osvedčené v bji proti príčinám intenzívneho svrbenia hlavy, vrátane kvasiniek a lupovitosti. Nedráždivé zloženie bez alkoholu upokojuje pokožku hlavy a poskytuje jej dlhtorvajúcu úľavu. Bohatá a hustá pena je jemná k vlasom a príjemná pri umývaní. Pre dosiahnutie optimálneho výsledku sa má používať pravidelne pre zdravú a vyváženú pokožku hlavy. Spôsob použitiaŠampón naniesť na vlasy po celej ich dĺžke a tiež na pokožku hlavy.Nechať pôsobiť 3-5 minút a potom dôkladne opláchnuť vodou.

11,99 

BABÉ VLASY Extra jemný šampón (Extra Mild Shampoo) 1×250 ml

Šampón na starostlivosť o všetky typy vlasov určený na každodenné použitie. Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby jemným vmasírovaním do vlhkých vlasov. Dostatočným množstvom vody sa opláchne.

12,59 

BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy (Anti-Oily Shampoo) 1×250 ml

Šampón napomáha regulovať tvorbu kožného mazu na pokožke hlavy. Spôsob použitiaPrípravok ľahko vmasírujte do vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Následne dôkladne opláchnite. Odporúča sa prípravok používať 2-3x do týždňa. Zabráňte kontaktu s očami.

10,99 

Plantur 21 Nutri-kofeinový šampón 1×250 ml

Šampón obsahuje Nutri-kofeínový komplex, ktorý aktivuje vlasové korienky a zlepšuje ich rast. Vďaka receptúre šampónu preniká silný nutri-kofeínový komplex do vlasových folikulov už pri umývaní. Kofeín môže byť vo vlasových korienkoch zistený už po 120 sekundách. Zvláčňujúce látky naprávajú vlas namáhaný vonkajšími vplyvmi. Je určený: pri nedostatočnom raste vlasov. špeciálne pre farbené a poškodené vlasy Ďalší účinok prinášajú hodnotné mikroživiny biotín, horčík, vápnik a zinok. Sú dôležité pre zdravý a intenzívny rast vlasov. Šampón nepredstavuje pre vlasy žiadnu záťaž, pretože neobsahuje silikóny. Spôsob použitia Množstvo šampónu veľkosti vlašského orecha sa rovnomerne nanesie na mokré vlasy a vmasíruje do pokožky hlavy. Nechá sa pôsobiť dve minúty, potom sa opláchne. Je vhodný aj na každodenné použitie. Dôležité je dopĺňať kofeín k vlasovým korienkom každých 24 hodín. Ak si neumývate vlasy každý deň, doplňte kofeín pomocou Nutri-kofeínového elixíru Plantur21.

11,99 

Plantur 21 Nutri-kofeinový elixír 1×200 ml

Tonikum na pokožku hlavy pri nedostatočnom raste vlasov
Nutri-kofeínový komplex zlepšuje zásobovanie vlasových korienkov energiou, pretože spomaľuje odbúravanie prenášača energie c-AMP. Obsiahnuté mikroživiny (biotín, horčík, vápnik & zinok) podporujú zásobovanie vlasových korienkov. Spoločne s kofeínom, ktorý aktivuje vlasové korienky, tak vytvára zásobu účinných látok až na 24 hodín.
  Spôsob použitiaTonikum sa nanáša priamo na pokožku hlavy pomocou dávkovacej koncovky, a to buď na celú vlasovú pokožku alebo na postihnuté časti, vždy po cestičkách. Potom sa vmasíruje a nechá krátko preschnúť. Neoplachuje sa.
Poznámka: Ak si neumývate vlasy každý deň, používajte v tieto dni Nutri-kofeínový elixír, aby ste zaistili každodenný prísun kofeínu do vlasových korienkov.

9,39 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 364