Vlasová kozmetika

ALPA LUNA s olivovým olejom vlasová voda na suché vlasy, 1×120 ml

Kozmetický výrobok, ktorý:
zlepšuje stav pokožky hlavy regeneruje a vyživuje vlasy
Spôsob použitiaPrípravok sa vmasírovaním po dobu 3minút nanáša sa suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku. Aplikácia sa opakuje každý deň.

1,39 

LUNA LOPÚCH VLASOVÁ VODA bylinná 1×120 ml

Luna vlasová voda lopúch:
Pôsobí proti vypadávaniu vlasov a znižuje tvorbu lupín
Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na suchú alebo vlhkú pokožku hlavy formou masáže počas 3 minút. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

1,39 

ALPA LUNA BYLINNÁ ŽIHĽAVOVÁ vlasová voda, 1×120 ml

Luna vlasová voda žihľava:
napomáha regenerácii vlasov a vlasovej pokožky, je vhodná na všetky typy vlasov.
Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na pokožku hlavy a nechá sa pôsobiť. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

1,49 

ALPA LUNA BREZOVÁ vlasová voda bylinná, 1×120 ml

Luna vlasová voda brezová:
Obmedzuje tvorbu lupín a nadmerné mastenie vlasov Priaznivo pôsobí na pokožku hlavy
Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na pokožku hlavy a nechá sa pôsobiť. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

1,49 

Eucerin DermoCapillaire pH5 šampón pre citlivú pokožku 2×250 ml (-50% na druhý produkt, akcia 2017), 1×1 set

Šampón na vlasy pre citlivú pokožku
zloženie bez alkalických mydlových zložiek pomáha predchádzať podráždeniu a vysúšaniu vlasovej pokožky odstraňuje z vlasov alergény a peľ ph5 citrátový pufer udržiava ochranný kyslý plášť kože, ktorý ju chráni pred negatívnymi vplyvmi
Spôsob použitiaŠampón sa vmasíruje do mokrých vlasov a nechá sa chvíľu pôsobiť. Potom sa dôkladne opláchne. Šampón je vhodný pre každodenné použitie.

14,99 

ALPECIN Tuning Shampoo 1×200 ml

Farebné pigmenty oživujú prirodzený odtieň tmavej blond, hnedých a čiernych vlasov. Matujú prvé šediny. Farebný efekt je nenápadný, zintenzívňuje sa až pravidelným používaním a pri následnom umývaní bežnými šampóny sa zase postupne vymýva. Kofeín preniká pri umývaní vlasov k vlasovému korienku, kde je preukázateľný už po 120 sekundách pôsobenia, a predchádza tak dedičnému vypadávaniu vlasov. Spôsob použitia Inak ako u bežných šampónov na vlasy: Čierny kofeínový šampón musí na vlasoch zostať po dobu 2-5 minút – od nanesenia po zmytí. Upozornenie: Môže spôsobiť alergickú reakciu. Zvyšky šampónu starostlivo opláchnite z povrchov a textílií, aby nedošlo k zafarbeniu. Nie je určené pre veľmi svetlé až stredne svetlé blond vlasy.

8,99 

Eucerin DermoCapillaire 5% Urea tonikum pre suchú pokožku hlavy 1×100 ml

Tonikum pre suchú pokožku hlavy
pre suchú a svrbiacu pokožku hlavy poskytuje hydratačný a upokojujúci účinok zloženie bez parfumácie. Minimalizuje riziko podráždenia a vysušovania pokožky hlavy vhodné pre deti od 3 rokov
Spôsob použitiaTonikum sa aplikuje priamo na suchú alebo vlhkú pokožku hlavy a vmasíruje sa. Neoplachovať! Vhodné i na každodenné použitie.

14,29 

Nanogen Šampón a Kondicionér 5v1 pre mužov

Aj muži sa chcú starať o svoje vlasy a dosiahnuť maximálny účinok avšak s čo najmenším úsilím. Nanogen Šampón a kondicionér 5v1 je ideálnym riešením a obsahuje 5 najdôležitejších účinkov pre mužské vlasy v jednom produkte. • Šampón (čistenie pokožky a príprava) • Kondicionér (hydratácia a výživa vlasov) • Exfoliant (keratolytický čistič) • Zahusťovač (na objem vlasov) • Posilňovač (zvyšuje odolnosť pred poškodením a lámaním) Hlavné výhody používania: • Obsahuje Nanogen vlasové rastové faktory • Poskytuje 5 najdôležitejších benefitov pre mužské vlasy • Kyselina salicylová s protizápalovými účinkami • Keratín dodáva objem vlasom a hustejší vzhľad • Panthenol hydratuje pokožku a vlasy • Aloe Vera prináša na pokožku okamžitý chladivý a upokojujúci účinok • Šetrný voči vlasom a pokožke • Vhodný na každodenné používanie • Dermatologicky testovaný • Bez obsahu SLS, SLES a bez Parabénov Návod na použitie: 1. Naneste na mokré vlasy. 2. Jemne vmasírujte do vlasov a do pokožky hlavy. 3. Dôkladne opláchnite vodou. 4. Pre najlepšie výsledky používajte pravidelne pri každom umývaní vlasov.

19,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 471