Prípravky proti lupinám

VICHY DERCOS ULTRA SOOTHING Sensitive gras šampón na mastné vlasy (M9070100) 1×200 ml

Vichy dercos ošetrujúci šampón pre svrbiacu vlasovú pokožku.
Pre normálne až mastné vlasy. Starostlivosť, ktorá upokojuje a zároveň účí vlasovú pokožku odolávať mechanickým, tepelným a chemický stresorom pre dlhotrvajúci komfort.
 
Aktívne látky: disulfidy selénia (1%) – Eliminácia mikroorganizmov. Pôsobenie proti lupinám.
Kyselina salicylová – Keratolytický účinok. Cohesyl ™ – Dopĺňa ceramidy, ktoré sa podieľa na obnove vlasovej pokožky.
Antirecidívna technológie – silikóny. Optimálne rozmiestnenie aj kosmeticita prípravku. Spôsob použitiaPoužívajte 2x až 3x týždenne. Nechať pôsobiť cca 3 minúty a opláchnuť.

13,99 

DUCRAY SQUANORM SHAMP – PELLICULES SÉCHES (zľava) ošetrujúci šampón proti suchým lupinám 1×200 ml

Odporúčaný na lupiny súvisiace so suchou vlasovou pokožkou. Jeho komplexné zloženie pôsobí rýchlo a trvalo na rôzne faktory, ktoré spôsobujú vznik suchých lupín. Lupiny sú redukované už po prvej aplikácii a vlasová pokožka je upokojená a hydratovaná.
Vďaka vysoko účinným látkam pôsobí dlhodobo. Spôsob použitiaNanášajte na navlhčenú vlasovú pokožku, jemne vmasírujte a opláchnite. Opakujte aplikáciu a nechajte 2-3 minúty pôsobiť. Dôkladne opláchnite. Používajte 2-3x týždenne po dobu 6 týždňov. Ako doplnkovú poprípade nadväzujúcu starostlivosť pre citlivú vlasovú pokožku odporúčame šampón Elution.
Upozornenie: Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Prípravok je určený len pre dospelých a dospievajúcich.

13,29 

BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy (Anti-Oily Dandruff Shampoo) 1×250 ml

Šampón proti lupinám na mastné vlasy. Na odstránenie lupín a nadmernej tvorby mazu. Napomáha zabraňovať lúpaniu sa pokožky hlavy a zmierňovať svrbenie. Spôsob použitiaPrípravok ľahko vmasírujte do vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Následne dôkladne opláchnite. Odporúča sa prípravok používať 2-3x do týždňa.

14,29 

KAWAR ŠAMPÓN PROTI LUPINÁM 1×400 ml

– na navrátenie vitality vlasov a vlasovej pokožky, pri pravidelnom používaní obmedzuje tvorbu lupín Spôsob použitiaŠampón nanášame na mokré vlasy, masírovaním vytvoríme bohatú penu a necháme pôsobiť 2-5 min. Potom dôkladne opláchneme a postup opakujeme.

8,19 

VICHY DERCOS ANTI DANDRUFF DRY šampón proti lupinám na suché vlasy (M9169500) 1×100 ml

Šampón proti lupinám na suché vlasy. Dvojitý účinok proti lupinám a ich znovuobjaveniu.
Pre mužov a ženy s mastnou pokožkou hlavy, ktorí chcú odstrániť lupiny a svrbenie vlasovej pokožky. Spôsob použitiaNaneste do mokrých vlasov, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade zasiahnutia očí, okamžite vypláchnite prúdom vody.

8,69 

KLORANE GELÉE APRÈS SHAMPOOING À LA PIVOINE gélový balzam na citlivú a podráždenú vlasovú pokožku 1×150 ml

Gélový balzam na vlasy bol špeciálne vytvorený pre citlivú a podráždenú vlasovú pokožku. Prináša úľavu od podráždenia a pnutia. Jeho vláčna gélová textúra a fyziologické pH prispieva k optimálnej rovnováhe vlasovej pokožky a okamžite jej poskytuje hydratáciu a komfort na 24h. Vlasová pokožka je upokojená, vlasy sa jednoducho rozčesávajú, sú hebké a lesklé.
Vyvinuté s cieľom obmedziť riziko vzniku alergických reakcií. Bez silikónov, testované pod dohľadom dermatológov, bioodbúrateľné zloženie. Spôsob použitiaAplikujte pramienok po pramienku na vlasovú pokožku a potom po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Opláchnite.
Upozornenie: Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

11,59 

KLORANE SHAMPOOING À LA PIVOINE (inovácia) šampón na citlivú a podráždenú vlasovú pokožku 1×400 ml

Šampón s výťažkom z pivónie čínskej poskytuje okamžitý pocit upokojenia vďaka schopnostiam mierniť podráždenie. Zloženie s fyziologickým pH jemne umýva a chráni vlasovú pokožku a poskytuje jej komfort. Zanechá vlasy poddajné, jemné a hebké.
Fyziologické pH, vyvinuté s cieľom obmedziť riziko vzniku alergických reakcií. Bez silikónov, testované pod dohľadom dermatológov, bioodbúrateľné zloženie. Spôsob použitiaJedna aplikácia stačí. Dôkladne opláchnite.
Upozornenie: Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

15,99 

VICHY DERCOS MICRO PEEL peelingový šampón proti lupinám 1×200 ml

Vichy Dercos Micro Peel je exfoliačný šampón, ktorý vďaka kombinácii silných aktívnych látok pomáhá redukovať lupiny. Pozorovateľné zníženie množstva viditeľných lupín. Významné výsledky od prvého týždňa používania. Pre ženy a mužov s mastnými lupiny a šupinky, ktoré zostávajú prilepené k vlasovej pokožke. Textúra pre dôkladnú exfoliáciu a masáž vlasovej pokožky. Testované pod dermatologickou kontrolou. Bez parabénov. Spôsob použitia Aplikujte rovnomerne na vlasovú pokožku, jemne masírujte pre exfoliáciu lupín. Nechajte pôsobiť 3 minúty. Dôkladne opláchnite. V prípade vniknutia do očí ihneď dôkladne vypláchnite. Aplikujte dvakrát týždenne, po dobu aspoň 4 týždňov.  

13,99 

KLORANE SÉRUM SOS À LA PIVOINE bezoplachové sérum na citlivú podráždenú vlasovú pokožku 1×65 ml

SOS Sérum s výťažkom z pivónie poskytuje citlivej a podráždenej vlasovej pokožke okamžitý pocit upokojenia. Zloženie s fyziologickým pH udržuje vlasovú pokožku hydratovanú a obnovuje jej rovnováhu. Posilňuje prirodzenú ochranu vlasovej pokožky a dlhodobo zmierňuje pocit podráždenia.
Sérum má praktické balenie aj použitie, nemastnú a nelepivú textúru a zaisťuje pocit komfortu na 24 h. Vlasy sú hebkejšie a viac sa lesknú.
Vyvinuté s cieľom obmedziť riziko vzniku alergických reakcií. Bez silikónov, testované pod dohľadom dermatológov. Spôsob použitiaNastriekajte pramienok po pramienku na vlhkú alebo suchú vlasovú pokožku. Jemne vmasírujte, aby sa prípravok rovnomerne vstrebal. Používajte ako 7-dňovú kúru, najlepšie večer, alebo pre okamžité upokojenie, kedykoľvek sa objaví pocit podráždenia. Neoplachujte.
Upozornenie: Zamedzte styku s očami. Nevdychujte. Používajte na dobre vetraných miestach.

14,99 

NIVEA MEN Power 250 ml – šampón proti lupinám

Bojujte proti lupinám jemnou silou bambusu. Zloženie s bambusovými výhonkami vlasy nielen posilňuje, ale odstráni 100 % viditeľných lupín už pri prvom použití. Pravidelné používanie potom zabráni ich návratu – aktívne zložky sa rýchlo rozpúšťajú a dôkladne odstraňujú lupiny tam, kde vznikajú. Pre zdravé vlasy bez lupín a posilnené od korienkov ku končekom: NIVEA Šampón proti lupinám pre mužov Power. Vlastnosti: • Už po prvom použití odstráni až 100 percent viditeľných lupín. • Pri pravidelnom používaní nedôjde k návratu lupín. • Ošetrujúce zloženie s bambusovými výhonkami vlasy posilňuje. • Vhodný i na každodenné použitie.

2,99 

Zobrazených 1–10 z 34 výsledkov.