Prípravky proti šediveniu vlasov

REPAREX Proti šedinám pre ženy, 1×125 ml

Kozmetický preparát napomáha vrátiť šedivím vlasom pôvodnú farbu, pružnosť a lesk.
Nie je vhodný na farbené vlasy! Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša ku korienkom vlasov ako vlasová vodička a dobre navlhčená pokožka sa premasíruje končekmi prstov. Na začiatku aplikácie sa prípravok aplikuje 1x denne a obmedzí sa umývanie vlasov. Po 1-3 týždňoch nadobudnú vlasy pôvodnú farbu. Potom sa prípravok aplikuje 1-2 x týždenne podľa potreby.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Nie je vhodný na farbené vlasy!

18,99 

REPAREX Proti šedinám na bradu a fúzy, 1×125 ml

Kozmetický prípravok napomáha vrátiť šedivým bradám a fúzom ich pôvodnú farbu.
Nie je vhodný na farbenú bradu/ fúzy! Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na pokožku ku korienkom ochlpení v malých dávkach a premasíruje sa končekmi prstov. Na začiatku používania sa prípravok aplikuje 1x denne a obmedzí sa umývanie pokožky. Po 1-3 týždňoch nadobudnú vlasy pôvodnú farbu. Potom sa prípravok aplikuje 1-2 x týždenne podľa potreby.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nie je vhodný na farbenú bradu/ fúzy!

18,99 

REPAREX Proti šedinám pre mužov, 1×125 ml

Kozmetický prípravok napomáha vrátiť šedivým vlasom ich pôvodnú farbu.
Nie je vhodný na farbené vlasy!  Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša ku korienkom vlasov ako vlasová vodička a dobre navlhčená pokožka sa premasíruje končekmi prstov. Na začiatku aplikácie sa prípravok aplikuje 1x denne a obmedzí sa umývanie vlasov. Po 1-3 týždňoch nadobudnú vlasy pôvodnú farbu. Potom sa prípravok aplikuje 1-2 x týždenne podľa potreby.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nie je vhodný na farbené vlasy!

15,59 

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky