Prípravky proti vypadávaniu vlasov

NEOCAPIL roztok s aplikátorom, 50 ml

Liek obsahuje liečivo minoxidil. Používa sa na miestnu liečbu vypadávania vlasov u dospelých mužov a žien, zvyčajne spôsobenú niektorými hormónmi (Alopecia androgenetica). 
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Liek sa aplikuje nastriekaním na úplne suchú pokožku častí kapilícia s prerednutými vlasmi až lysinami 2x denne (maximálne 10 dávok na 1 aplikáciu, čo zodpovedá 1 ml roztoku).

Jednotlivá dávka roztoku je bez ohľadu na veľkosť ošetrovanej plochy vždy 1 ml.
Celková denná dávka však nesmie prekročiť 2 ml.
Liečba je dlhodobá (minimálne 3 mesiace), nástup účinku a rozsah obnovy rastu vlasov sú individuálne.  Spôsob použitia Liek je určený na dermálne použitie.
Prídavný aplikátor s predĺženou špičkou je určený predovšetkým na ošetrovanie difúznej alopécie u žien. Aplikátor sa po zložení plastového vrchnáka a sprejovej hlavičky nasadí na vystupujúci ventil. 

Po ošetrení sa musia ruky aj náhodne zasiahnuté iné oblasti kože starostlivo umyť chladnou tečúcou vodou.
Ošetrenú kožu ani vlasy nesušiť fénom. Upozornenie Liek sa nemá používať počas tehotenstva a dojčenia.
Liek nie je určený pre deti do 18 rokov a pre starších ľudí nad 65 rokov pre nedostatok klinických údajov.
Liek obsahuje propylénglykol.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkyminoxidil

15,89 

REGHAAR VLASOVÝ AKTIVÁTOR 1×50 ml

Vlasový aktivátor:
obmedzuje vypadávanie vlasov podporuje zdravý rast a znižuje tvorbu lupín zabraňuje masteniu vlasov
Spôsob použitia Naniesť a jemne vmasírovať do vlasovej pokožky.

4,99 

REGHAAR ŠAMPÓN 1 proti lupinám 1x175ml

Šampón na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.
Pomáha odstraňovať lupiny a pôsobí proti ich tvorbe Vyživuje vlasovú pokožku Napomáha znižovať vypadávanie vlasov a ich mastenie
Spôsob použitiaŠampón sa nanesie na mokré vlasy a vmasíruje sa do vlasovej pokožky. Po napenení sa dôkladne opláchne vodou.

6,99 

FITOVAL HAIR LOSS šampón proti vypadávaniu vlasov 1×200 ml

– šampón určený k starostlivosti o vlasy so sklonom k vypadávaniu
– napomáha znižovať vypadávanie počas umývania
– napomáha zväčšovať objem a zvyšovať lesk Spôsob použitiaŠampón sa aplikujte najmenej 3x do týždňa. Na prevetívne účely aplikujte 1x týždenne . Nanesie na mokré vlasy, napení sa jemným masírovaním, nechá sa pôsobiť 5 minút a dôkladne sa opláchne tečúcou vodou.

6,99 

VICHY DERCOS ENERGISANT posilňujúci šampón (M9032403) 1×200 ml

Vichy posiľňujúci šampón:
podporuje ich rast obmedzuje slabnutie a vypadávanie vlasov vhodný doplnok pri kúre proti vypadávaniu vlasov vhodný pre časté použitie
Spôsob použitiaŠampón naniesť na vlasy po celej dĺžke a tiež na pokožku hlavy. Nechať pôsobiť 3-5 minút a potom dôkladne opláchnuť vodou. Je potrebné sa vhynúť kontaktu s očami. V prípade, že sa šampón dostane do očí, treba ich ihneď vypláchnuť vodou.

13,99 

DUCRAY NEOPTIDE FEMMES LOTION ANTICHUTE 3×30 ml

Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre ženy pôsobí priamo na vlasový folikul, tým stimuluje anagénnu fázu (rastová fáza vlasu).
Vďaka svojej ľahkej textúre sa roztok jednoducho vstrebáva, čo umožňuje každodenné používanie bez toho, aby zanechával mastné vlasy. Spôsob použitiaNaneste 1x denne, najlepšie večer, priamo na suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku. Dobre vmasírujte pre lepšie vstrebanie roztoku. Neoplachujte.
Upozornenie: Nepoužívajte na poranenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte. Nestriekajte do očí. Nevdychujte. Používajte v dobre vetraných priestoroch.

41,99 

DUCRAY KERTYOL P.S.O. CREME KÉRATORÉDUCTRICE keratoredukčný krém 1×100 ml

Kertyol P.S.O. Keratoredukčný krém prispieva k odstraňovaniu lupín v ložiskách (v plakoch) na tele (lakte, kolená) a vo vlasovej pokožke vďaka kombinácii a pôsobeniu aktívnych látok:
• Mikronizovaná síra, keratoredukčná aktívna látka, znižuje vrstvy zrohovatených kožných buniek a pomáha odstraňovať šupiny.
• Kyselina glykolová prispieva k odlupovaniu a podporuje účinok síry.
• Kertyol® s dlhodobým efektom.
• Glycerín pôsobí ako hydratačná a zmäkčujúca zložka vďaka jeho emolienčným vlastnostiam. Spôsob použitiaTelo: Naneste krém 2x denne (ráno a večer) na postihnuté miesta pomocou ľahkej masáže. Nechajte pôsobiť aspoň 20 minút. Pokiaľ je potrebné, opláchnite prebytok krému čistou vodou. Používajte po dobu 1 mesiaca aj keď dôjde počas 2 týždňov k zlepšeniu stavu.
Vlasová pokožka: Naneste krém pomocou špeciálne upraveného uzáveru v cestičkách medzi vlasmi každý večer. Nechajte pôsobiť celú noc. Ráno zmyte Elution šampónom. Odporúčaná doba používania je 2 týždne.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti. Zamedzte styku s očami. Počas používania obmedzte opaľovanie a vždy používajte slnečnú ochranu.

12,39 

LA ROCHE-POSAY KERIUM ANTI-CHUTE ŠAMPÓN proti vypadávaniu vlasov (M0138500) 1×200 ml

– šampón proti vypadávaniu vlasov vhodný na každodenné umývanie pre mužov aj ženy- vyživuje vlasovú pokožku a posilňuje vlasové vlákno Spôsob použitiaŠampón naniesť na vlasy po celej dĺžke a tiež na pokožku hlavy. Nechať pôsobiť 3-5 minút a potom dôkladne opláchnuť.

13,99 

DOLIVA OLIVOVÝ ŠAMPÓN PRE VӒČŠÍ OBJEM VLASOV 1×500 ml

Olivový šampón na starostlivosť o vlasy. Viac objemu a lesku pre jemné vlasy. Spôsob použitiaŠampón sa nanesie na mokré vlasy, napení sa a nakoniec sa dôkladne opláchne teplou vodou. V prípade kontaktu prípravku s očami je potrebné oči dôkladne vypláchnuť vodou.

9,99 

BIOHAR SÉRUM PRE HUSTÉ VLASY S HYALURONANOM 1×75 ml

Vlasové sérum vyživuje hĺbkovo vlasovú pokožku a dáva predpoklad ku zdravo rastúcim bohatým vlasom vysokej kvality.
Regeneruje rast nových vlasov pri ich rednutí alebo nadmernom vypadávaní, zlepšuje pružnosť a pevnosť vlasov.
Spôsob použitiaAplikuje sa vtieraním do pokožky vlasovej časti hlavy.
Kvôli vysokému hydratačnému efektu chráňte pokožku po použití prípravku pred mrazom. Chráňte si oči.

7,39 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 109