Prípravky proti vypadávaniu vlasov

DUCRAY ANACAPS REACTIV (TRIO) cps 3×30 (90 ks) + zadarmo (ANAPHASE+ šampón 100 ml a kozmet. taštička), 1×1 set

Výživový doplnok pre udržanie zdravých vlasov a nechtov, 3-mesačná kúra.   
Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky. Železo prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie Vitamín B6 a železo prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Akciové balenie obsahuje ako príbal šampón Anaphase+, ktorý je vhodnou doplnkovou starostlivosťou pri vypadávaní vlasov.  Spôsob použitiaJedna kapsula ráno, zapiť veľkým pohárom vody. Odporúča sa užívať po dobu 3 mesiacov.
Upozornenie:  Len pre dospelých. Neodporúča sa v období tehotenstva a dojčenia. Výživový doplnok nesmie byť používaný ako náhrada pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávať mimo dosah detí.
Šampón naniesť, napeniť, potom opláchnuť. Opakovať aplikáciu a nechať 2 až 3 minúty pôsobiť. Opláchnuť čistou vodou.

51,99 

LONG 4 LASHES FX5 Eyelash Serum sérum na očné riasy 1×3 ml

Riasy  vyzerajú dlhšie, hustejšie, hladšie a pružnejšie. Penthasymin  zvýrazňuje receptúru, obsahuje  aktívne peptidy, ktoré sú podporované zvlhčujúco-vyživujúcimi látkami. Viditeľne zlepšuje vzhľad rias a dodáva vášmu celkovému vzhľadu mimoriadny dojem. Provitamín B5 preniká do vlasového vlákna, zlepšuje stavbu vlasu a pridáva mu jemný a lesklý vzhľad.

24,99 

Revalid REGROWTH SERUM 1×50 ml

Vlasové sérum na každodennú aplikáciu. Spôsob použitiaAplikujte 3,5 ml (6 – 8 dávok) denne priamo na postihnuté miesta pokožky hlavy – suché alebo mokré vlasy. Jemne vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachujte. Úprava vlasov sa môže vykonať po aplikácii prípravku.
UPOZORNENIE: V prípade vniknutia prípravku do očí dôkladne vypláchnite oči vodou.

23,39 

NATURA SIBERICA BELUGA Shampoo šampón – aktivátor proti vypadávaniu vlasov Beluga, 1×250 ml

Beluga hair shampoo-activator against hair loss.
Šampón je určený pre aktívnych mužov. Vyrobený z bylín a bobúľ divokej Tajgy. S obsahom extraktu z kaviáru, ktorý je zdrojom omega-3 mastných kyselín a mikroelementov. Starostlivo čistí vlasovú pokožku.  Spôsob použitiaŠampón naneste na navlhčené vlasy a končekmi prstov jemne masírujte až kým sa nevytvorí pena. Opláchnite a celý postup poprípade opakujte.

4,99 

REGHAAR ŠAMPÓN 1 proti lupinám 1x175ml

Šampón na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.
Pomáha odstraňovať lupiny a pôsobí proti ich tvorbe Vyživuje vlasovú pokožku Napomáha znižovať vypadávanie vlasov a ich mastenie
Spôsob použitiaŠampón sa nanesie na mokré vlasy a vmasíruje sa do vlasovej pokožky. Po napenení sa dôkladne opláchne vodou.

6,99 

FITOVAL HAIR LOSS šampón proti vypadávaniu vlasov 1×200 ml

– šampón určený k starostlivosti o vlasy so sklonom k vypadávaniu
– napomáha znižovať vypadávanie počas umývania
– napomáha zväčšovať objem a zvyšovať lesk Spôsob použitiaŠampón sa aplikujte najmenej 3x do týždňa. Na prevetívne účely aplikujte 1x týždenne . Nanesie na mokré vlasy, napení sa jemným masírovaním, nechá sa pôsobiť 5 minút a dôkladne sa opláchne tečúcou vodou.

6,99 

NEOCAPIL roztok s aplikátorom, 50 ml

Kožný roztok sa používa na miestnu liečbu vypadávania vlasov u dospelých mužov a žien, zvyčajne spôsobenú niektorými hormónmi (Alopecia androgenetica). Roztok zastavuje ďalšie vypadávanie vlasov a podporuje rast vlasov v prerednutých až lysých oblastiach hlavy.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Liek sa aplikuje nastriekaním na úplne suchú pokožku častí kapilícia s prerednutými vlasmi až lysinami 2x denne (maximálne 10 dávok na 1 aplikáciu, čo zodpovedá 1 ml roztoku).

Jednotlivá dávka roztoku je bez ohľadu na veľkosť ošetrovanej plochy vždy 1 ml.
Celková denná dávka však nesmie prekročiť 2 ml.
Liečba je dlhodobá (minimálne 3 mesiace), nástup účinku a rozsah obnovy rastu vlasov sú individuálne.  Spôsob použitia Liek je určený na dermálne použitie.
Prídavný aplikátor s predĺženou špičkou je určený predovšetkým na ošetrovanie difúznej alopécie u žien. Aplikátor sa po zložení plastového vrchnáka a sprejovej hlavičky nasadí na vystupujúci ventil. 

Po ošetrení sa musia ruky aj náhodne zasiahnuté iné oblasti kože starostlivo umyť chladnou tečúcou vodou.
Ošetrenú kožu ani vlasy nesušiť fénom. Upozornenie Liek sa nemá používať počas tehotenstva a dojčenia.
Liek nie je určený pre deti do 18 rokov a pre starších ľudí nad 65 rokov pre nedostatok klinických údajov.
Liek obsahuje propylénglykol.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkyminoxidil

15,89 

REGHAAR VLASOVÝ AKTIVÁTOR 1×50 ml

Vlasový aktivátor:
obmedzuje vypadávanie vlasov podporuje zdravý rast a znižuje tvorbu lupín zabraňuje masteniu vlasov
Spôsob použitia Naniesť a jemne vmasírovať do vlasovej pokožky.

4,79 

VICHY DERCOS ENERGISANT posilňujúci šampón (M9032403) 1×200 ml

Vichy posiľňujúci šampón:
podporuje ich rast obmedzuje slabnutie a vypadávanie vlasov vhodný doplnok pri kúre proti vypadávaniu vlasov vhodný pre časté použitie
Spôsob použitiaŠampón naniesť na vlasy po celej dĺžke a tiež na pokožku hlavy. Nechať pôsobiť 3-5 minút a potom dôkladne opláchnuť vodou. Je potrebné sa vhynúť kontaktu s očami. V prípade, že sa šampón dostane do očí, treba ich ihneď vypláchnuť vodou.

13,99 

DUCRAY NEOPTIDE FEMMES LOTION ANTICHUTE 3×30 ml

Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre ženy pôsobí priamo na vlasový folikul, tým stimuluje anagénnu fázu (rastová fáza vlasu).
Vďaka svojej ľahkej textúre sa roztok jednoducho vstrebáva, čo umožňuje každodenné používanie bez toho, aby zanechával mastné vlasy. Spôsob použitiaNaneste 1x denne, najlepšie večer, priamo na suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku. Dobre vmasírujte pre lepšie vstrebanie roztoku. Neoplachujte.
Upozornenie: Nepoužívajte na poranenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte. Nestriekajte do očí. Nevdychujte. Používajte v dobre vetraných priestoroch.

59,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 122