Hygiena

GYNELLA Intimate Foam intímna umývacia pena 1×150 ml

Jemná sprchovacia pena je určená na umývanie a holenie intímnych partií. Spôsob použitiaNavlhčite pokožku, naneste penu v potrebnom množstve na telo, jemne rozotrite a potom dôkladne opláchnite.

9,89 

GYNELLA Intimate Wash intímny umývací gél 1×200 ml

Intímny umývací gél je určený na pravidelnú intímnu hygienu ženy. Umývací gél je možné použiť aj na holenie intímnych partií. Spôsob použitiaNavlhčite pokožku, gél naneste v potrebnom množstve, jemne rozotrite a potom dôkladne opláchnite.

8,49 

Always Ultra Super PLUS 8 8 kusov

Hygienické vložky v balení po 8 kusov, jednotlivo zabalených.
 
poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu v priebehu celého menštruačného cyklu, majú povrchovú vrstvu, ktorá odvádza tekutinu priamo do jadra vložky, ultra absorpčné jadro obsahuje špeciálny materiál, ktorý rýchlo absorbuje tekutinu a uzamkne vnútri vložky v niekoľkonásobne vyššom množstvo než sama váži, s Flexi krídelkami, ktoré držia vložku na jej mieste aj keď je telo v aktívnom pohybe. 
Spôsob použitiaHygienické vložky Always sú určené na dennú hygienu pre ženy počas menštruácie. Hygienické vložky vymieňať podľa potreby. Použitú vložku zabaliť do obalu od novej vložky a vyhodiť do odpadkového koša.

1,79 

Canpol Babies Jednorazové nohavičky L materské – po pôrode, 1×5 ks

Canpol babies jednorazové popôrodné nohavičky 5 ks.
Jednorázové nohavičky sú určené matkám v období po pôrode. Sú vyrobené z mäkkých, jemných, priedušných vlákien, ktoré nedráždia pokožku. Nohavičky sú zakončené jemnými gumičkami. Každý kus je z hygienických dôvodov samostatne zabalený. Balené po 5 ks. Spôsob použitiaPoužitie podľa potreby, ako bežné nohavičky. Na jednorázové použitie.

4,39 

Organyc Materské vložky “First Days” zo 100% organickej bavlny Materské vložky “First Days” zo 100% organickej bavlny – 12ks

Bio materské vložky po pôrode pre každodennú osobnú hygienu novopečených maminiek, po gynekologických operáciách  i ako nočné vložky pri extrémne silnej menštruácii. Sú vyrobené zo 100% bio bavlny, bielenej bez chlóru, parfemácie a kovov, majú hypoalergénny povrch a umožňujú pokožke prirodzene dýchať. Tým jej pomáhajú k upokojeniu a predchádzajú jej podráždeniu.

8,79 

Organyc Vlhčené obrúsky pre deti “Sweet Caress” zo 100% organickej bavlny Vlhčené obrúsky pre deti “Sweet Caress” zo 100% organickej bavlny – 60ks

Bio detské čistiace obrúsky vlhčené sú skvelým pomocníkom. Ich využitie je mnohostranné doma i vonku pre čisté zadočky i ruky. 100% bio bavlna bielená bez chlóru, bez parfemácie a prítomnosti kovov nedráždi pokožku, pomáha upokojiť a predchádzať jej podráždeniu.

5,39 

Canesbalance vaginálny gél, tuba s aplikátorom 7×5 ml (35 ml)

Vaginálny gél lieči príznaky bakteriálnej vaginózy prostredníctvom obnovovania rovnováhy pH. Na účinnú úľavu od nepríjemného zápachu, nezvyčajného výtoku, nepríjemných pocitov v pošve a bakteriálnej vaginózy. Spôsob použitiaPred použitím si prečítajte priložený návod na použitie.
Používajte 1 tubu (s aplikátorom) denne počas 7 dní (najlepšie pred spaním, na ľahkú a jednoduchú liečbu príznakov bakteriálnej vaginózy).
Prípravok by nemali používať ženy, ktoré sa snažia otehotnieť.

14,79 

IDELYN Beliema Expert Intime Gél 1×200 ml

Jemná penová emulzia s antimikrobiálnou látkou a ochrannou zložkou BioEcolia® antimikrobiálna látka zastavuje rast baktérií a kvasiniek BioEcolia® pomáha obnoviť prirodzenú mikroflóru a rovnováhu pH zloženie zmierňuje pocit svrbenia v intímnych partiách Spôsob použitia Nanášať sa má dostatočné množstvo gélu na vlhkú pokožku a po umytí dobre opláchnuť. Aplikácia sa má opakovať podľa potreby. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať po peelingu alebo na podráždenú pokožku. Ukladať mimo dosahu detí! Používať len na určený účel. Skladovať v suchu a tme, pri teplote 5 – 25 °C. Chrániť pred mrazom. Pri zasiahnutí očí ihneď dôkladne vypláchnúť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

6,59 

Avene XERACALM – ultra vyživujúca umývacia kocka 100 g

Umývacia kocka na tvár a telo jemne čistí veľmi suchú kožu so sklonom k atopii alebo svrbeniu. Vhodná pre všetky vekové kategórie – novorodenci, deti, dospelí.  Veľmi dobrá kožná znášanlivosť. Bez mydla, bez parfumácie. Fyziologické pH. Spôsob použitiaAplikujte na navlhčenú kožu, vytvorte penu, opláchnite a osušte.

6,99 

Zobrazených 1–10 z 84 výsledkov.