Intímne umývacie prostriedky

DUREX Sensilube new zvlhčujúci vaginálny prípravok pre ženy s pumpou 1×40 ml

Sensilube je v súlade s prirodzenou pH hodnotou tela a pri aplikácii sa okamžite prispôsobí prirodzenej teplote tela. DUREX SENSILUBE – zvlhčujúci číry vaginálny prípravok pre ženy s pumpou. Spôsob použitia Prípravok sa aplikuje v malom množstve do pošvy v prípade potreby zvlchčenia suchej sliznice.

5,99 

Bupi mami Intímny umývací gél 1×225 ml

Čajovníkový olej spolu s kyselinou mliečnou napomáha k obnove prirodzenej pošvovej mikroflóry. Je vhodný na každodennú intímnu hygienu. Nedráždi a nevysušuje pokožku.

4,39 

Veet Sensitive Precision elektrický zastrihávač s nadstavcami 1×1 ks

Elektrický zastrihávač rýchlo a jemne strihá a tvaruje chĺpky v citlivých oblastiach tela ako je tvár, línia bikín a podpazušie. Spôsob použitia Nasaďiť požadovaný zastrihávací nadstavec tak, že sa zasunie na hornú časť tela zariadenia a otočí sa v smere hodinových ručičiek tak, aby zacvakol. V prípade potreby nasadiť na zastrihávací nadstavec hrebeň tak, aby zacvakol. Zariadenie zapnúť otočením jeho spodnej časti z polohy 0 do polohy 1. Jemne priložiť zastrihávač k pokožke a pohybovať ním proti smeru rastu chĺpkov. Po použití zastrihávač vypnúť a pomocou čistiacej kefky odstrániť chĺpky a prach. Neumývať hlavnú časť zariadenia, aby sa predišlo riziku poškodenia v dôsledku kontaktu s vodou. Zastrihávacie nadstavce priamo opláchnuť čistou vodou z vodovodu (nepoužívať morskú vodu, čistiace prostriedky, ani horúcu vodu). Zariadenie po vyčistení utrieť. Odporúča sa naniesť na čepele 1 – 2 kvapky mazacieho oleja a zapnúť zariadenie na 2 – 3 sekundy, aby sa zabezpečila dlhšia životnosť čepelí.

Súčasťou balenia je alkalická AA batéria.
Upozornenie: Nepoužívať s holiacim gélom alebo penou. Používať len na suchú pokožku.

25,59 

ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS 10 hygienické vložky 1×10 ks

Hygienické vložky  v balení po 10 kusov, jednotlivo zabalených. Sú vhodné pri normálnej menštruácii. 
poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu v priebehu celého menštruačného cyklu, majú povrchovú vrstvu, ktorá odvádza tekutinu priamo do jadra vložky, absorpčný materiál vnútri vložky premení tekutinu na gél a bezpečne ju uzavrie vnútri vložky, 4 krídelká s adhezívnou vrstvou, ktorá drží vložku na jej mieste aj keď je telo v aktívnom pohybe. 
Spôsob použitiaHygienické vložky Always sú určené na dennú hygienu pre ženy počas menštruácie. Hygienické vložky vymieňať podľa potreby. Použitú vložku zabaliť do obalu od novej vložky a vyhodiť do odpadkového koša.

1,79 

ALWAYS ULTRA STANDARD 12 hygienické vložky 1×12 ks

Vložky Ultra Standard (Normal) sú výrobkom dámskej hygieny určenej na použitie počas menštruácie. Jednotlivo zabalené.
majú jemný povrch, čím sa možno cítiť po celý deň pohodlne a príjemne. nasiakavé jadro z povrchu spoľahlivo a rýchlo odvádza tekutinu.
Spôsob použitiaVložky sa používajú počas menštruácie. Vložka sa nalepí na bielizeň tak, aby plnila ochrannú funkciu. Vymieňa sa podľa potreby.

1,79 

ALWAYS ULTRA NIGHT 7 hygienické vložky 1×7 ks

Hygienické vložky Ultra Night v balení po 7 kusov, jednotlivo zabalených. 
poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu v priebehu celého menštruačného cyklu,  majú povrchovú vrstvu, ktorá odvádza tekutinu priamo do jadra vložky a pomáha ju tam zadržiavať, absorpčný materiál vnútri vložky premení tekutinu na gél a bezpečne ju uzavrie vnútri vložky,  4 krídelká s adhezívnou vrstvou, ktorá drží vložku na jej mieste aj keď je telo v aktívnom pohybe.
Spôsob použitiaHygienické vložky Always sú určené na hygienu pre ženy počas menštruácie. Hygienické vložky je potrebné vymieňať podľa potreby. Použitú vložku zabaliť do obalu od novej vložky  a vyhodiť do odpadkového koša.

1,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 126