Mydlá

Avene XERACALM – ultra vyživujúca umývacia kocka 100 g

Umývacia kocka na tvár a telo jemne čistí veľmi suchú kožu so sklonom k atopii alebo svrbeniu. Vhodná pre všetky vekové kategórie – novorodenci, deti, dospelí.  Veľmi dobrá kožná znášanlivosť. Bez mydla, bez parfumácie. Fyziologické pH. Spôsob použitiaAplikujte na navlhčenú kožu, vytvorte penu, opláchnite a osušte.

6,99 

NATURA SIBERICA NORTHERN SOAP Detoxikačné mydlo hĺbkové čistenie pleti 1×120 ml

Northern Soap-Detox for Deep Facial Cleansing
Hĺbkovo čiastiace severské detoxikačné mydlo na tvár obsahuje aktívne uhlie a divo rastúce sibírske bobule a byliny. Spôsob použitiaNavlhčite pribalenú špongiu, Pomocou špongie aplikujte mydlo na suchú tvár, vyhnite sa oblasti okolo očí a pier. Zmyte zvyšky mydla teplou vodou. Umyte špongiu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte 1-2x týždenne.

12,99 

KAWAR SÍROVÉ MYDLO s minerálmi z Mŕtveho mora, 120 g

KAWAR sírové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora je určené:
na dôkladné čistenie aknóznej pokožky so sklonom k tvorbe vyrážok pre mastnú, ekzematóznu alebo inak narušenú pokožku síra pomáha regulovať produkciu kožného mazu, redukovať vyrážky a zmierňovať zápaly pokožky mydlo pleť čistí hĺbkovo, odstraňuje mastnotu a zanecháva pleť čistú a prirodzene žiarivú
Spôsob použitiaMydlo sa používa podľa potreby. Aplikuje sa na navlhčenú pokožku , na postihnutých miestach sa nechá pôsobiť niekoľko minút a potom dôkladne opláchne. V období dospievania sa odporúča používať na ošetrovanie pokožky tváre, chrbta, ramien a dekoltu.

3,39 

KAWAR MYDLO s obsahom čierneho bahna 1×120 g

Mydlo napomáha odstraňovať z pokožky nečistoty a odumreté bunky, pokožku zbavuje mastnoty, zvyšuje jej pružnosť. Spôsob použitiaPrípravok aplikujte denne na tvár i celé telo.

2,99 

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky