Lieky, vitamíny a potravinové doplnky

PENOXAL (Biocol 50 mg) cps 1×60 ks

Výživový doplnok Penoxal je kombináciou látky Biocol s Beta-glukánom a vitamínom C.
Biocol je patentovaná látka mikrobiologického pôvodu, získava sa viacstupňovým biotechnologickým procesom a následnou štandardizáciou. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Neobsahuje konzervačné látky, chemické zložky či farbivá
Spôsob použitiaOdporúča sa užívať v dávke 2 – 4 kapsuly denne, najlepšie pol hodiny pred jedlom. Odporúča sa pri stavoch súvisiacich s oslabeným imunitným systémom. Prípravok Penoxal je veľmi dobre znášaný a tolerovaný aj pri dlhodobom užívaní a vysokých dávkach. V osobitných prípadoch môže dôjsť k hnačke. V tomto prípade sa odporúča znížiť dávkovanie.
Upozornenie:  Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Pre zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržujte pitný režim. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

47,99 

Dr.Max Collagen Drink 30 vreciek

Collagen Drink prináša komplexné zloženie pre aktívny životný štýl. Poskytuje unikátnu starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty a pomáha udržiavať zdravé kosti, kĺby a spojivové tkanivá. V komfortnej forme vreciek na prípravu nápoja. Limetkovo citrónová príchuť. Pre koho je Collagen Drink vhodný? Pre všetkých, ktorí chcú podporiť celkovú vitalitu organizmu, dopriať si komplexnú starostlivosť o pokožku, vlasy, nechty a udržať dobrý stav kostí, kĺbov a spojivových tkanív. Špeciálne vyvinutý VITA COMPLEX obsahuje: KOLAGÉN je základná bielkovina spojivových tkanív a predstavuje 30 % celkovej bielkovinovej hmoty v tele. Zaisťuje pevnosť a pružnosť tkanív a orgánov a nachádza sa v rôznych častiach tela, ako sú kosti, šľachy, svaly, pokožka, vlasy, nechty atď. HYALURONÁT SODNÝ je vo vode rozpustná soľ kyseliny hyalurónovej, ktorá sa nachádza v medzibunkovej hmote. Je významne zastúpená v koži, vlasoch, očiach a synoviálnej (kĺbovej) tekutine. Vďaka svojej schopnosti viazať na seba vodu zaisťuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu tkanív. BIOTÍN je vitamín, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky. Prispieva tiež k správnej funkcii nervového systému. ZINOK prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky a dobrého zraku. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. MANGÁN podporuje normálnu tvorbu spojivových tkanív, prispieva k udržaniu zdravých kostí a chráni bunky pred oxidačným stresom. VITAMÍN C sa podieľa na tvorbe kolagénu v pokožke, kostiach a chrupavkách. Navyše podporuje funkciu imunitného systému, prispieva k správnej psychickej činnosti, k zníženiu únavy a vyčerpania a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Odporúčané dávkovanie a použitie: 1 vrecko denne. Obsah vrecka rozpusťte v 200 ml vody, šťavy alebo džúsu, kedykoľvek počas dňa. Pre optimálny účinok užívajte prípravok dlhodobo. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.   Každé vrecko obsahuje Hmotnosť v 1 vrecku Hmotnosť na 100 g % RVH*/1 vrecko Kolagén Peptan® LD 10 000 mg 95 549 mg ** Hyaluronát sodný 50 mg 478 mg ** Vitamín C 40 mg 382 mg 50 % Zinok 5 mg 48 mg 50 % Mangán 3,5 mg 33 mg 175 % Biotín 25 μg 0,24 mg 50 % *Referenčná výživová hodnota. **Nie je stanovené.  

24,99 

Dr.Max Kids Gummies Omega 3 40 kusov

Prípravok vo forme želatínových cukríkov pre deti od 3 rokov s pomarančovou príchuťou. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny DHA (dokozahexaénová kyselina) a EPA (eikozapentaénová kyselina) z prírodného zdroja a vitamín D. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek a okrem toho prispieva: k udržaniu zdravých kostí, zubov a správneho fungovania svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi.   Odporúčané dávkovanie: 2 želé denne. Nie je určené pre deti do 3 rokov.   Každé želé obsahuje Hmotnosť/1 želé Hmotnosť/ 2 želé % RVH*/2 želé Omega-3 mastné kyseliny 137,5 mg 275 mg ** DHA 75 mg 150 mg ** EPA 37,5 mg 75 mg ** Vitamín D 5 μg 10 μg 200 % *Referenčná výživová hodnota. **Nie je stanovené.

8,99 

Dr.Max Complex 6 Aktiv 180 kusov

Tablety prípravku Complex 6 Aktiv obsahujú kombináciu glukozamínu, chondroitínu, MSM, hyaluronátu sodného, kolagénu typu II a vitamínu C. Glukozamín sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a slúži ako základná stavebná zložka kĺbovej chrupavky. Chondroitín je jednou z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty kĺbových chrupaviek. Kolagén je bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou väzivového tkaniva kĺbov a šliach. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, a tým k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Odporúčané dávkovanie: Dospelí 3 tablety denne. Tablety možno užiť i naraz. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Prípravok užívajte optimálne 2–3 mesiace. Túto kúru opakujte 1–2× do roka. Kúru je možné opakovať i viackrát. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozpoliť. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Upozornenie pre alergikov: Výrobok z kôrovcov.   Každá tableta obsahuje Hmotnosť v 1 tablete Hmotnosť v 3 tabletách % RVH*/3 tablety Glukozamín sulfát 500 mg 1500 mg ** MSM 300 mg 900 mg ** Chondroitín sulfát 200 mg 600 mg ** Hyaluronát sodný 20 mg 60 mg ** Kolagén typu II 3,4 mg 10,2 mg ** Vitamín C 12 mg 36 mg 45 % *Referenčná výživová hodnota **Nie je stanovená  

29,99 

PENOXAL (Biocol 100 mg) cps 1×120 ks

Výživový doplnok Penoxal je kombináciou látky Biocol s Beta-glukánom a vitamínom C.
Biocol je patentovaná látka mikrobiologického pôvodu, získava sa viacstupňovým biotechnologickým procesom a následnou štandardizáciou. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Neobsahuje konzervačné látky, chemické zložky či farbivá.
Spôsob použitiaOdporúča sa užívať v dávke  1 – 2 kapsuly denne, najlepšie pol hodiny pred jedlom. Odporúča sa pri stavoch súvisiacich s oslabeným imunitným systémom. Prípravok Penoxal je veľmi dobre znášaný a tolerovaný aj pri dlhodobom užívaní a vysokých dávkach. V osobitných prípadoch môže dôjsť k hnačke. V tomto prípade sa odporúča znížiť dávkovanie.
Upozornenie:  Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Pre zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržujte pitný režim. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

162,59 

PENOXAL (Biocol 50 mg) cps 1×120 ks

 Výživový doplnok Penoxal je kombináciou látky Biocol s Beta-glukánom a vitamínom C.
Biocol je patentovaná látka mikrobiologického pôvodu, získava sa viacstupňovým biotechnologickým procesom a následnou štandardizáciou. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Neobsahuje konzervačné látky, chemické zložky či farbivá.
Spôsob použitiaOdporúča sa užívať v dávke  2 – 4 kapsuly denne, najlepšie pol hodiny pred jedlom.
Prípravok Penoxal je veľmi dobre znášaný a tolerovaný aj pri dlhodobom užívaní a vysokých dávkach. V osobitných prípadoch môže dôjsť k hnačke. V tomto prípade odporúčame znížiť dávkovanie.
Upozornenie:  Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Pre zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržujte pitný režim. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

86,69 

Dr.Max Kolagen 2000 Aktiv (inov. 2019) tbl 1×120 ks

Výživový doplnok s obsahom kolagénu a vitamínu C.
Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky.
  Spôsob použitiaVýživový doplnok sa má užívať u dospelých a mladistvých od 12 rokov obvykle v dávke 2 tablety denne. V prípade potreby možno dávkovanie zvýšiť až na 4 tablety. Deti od 3 do 12 rokov užívajú 1 tabletu denne. Tableta sa užije vcelku a zapije potrebným množstvom vody. 
Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladovať sa má v suchu a tme pri teplote 5-25°C. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.
 

14,99 

Dr.Max ProbioMaxik Sticks vrecká 20×1,4 g (28 g)

Prípravok je určený špeciálne pre deti od 1 roku. Obsahuje 3 špecifické kmene mikrobiálnej kultúry v silnej koncentrácii 3 miliardy CFU* v jednom vrecku. Tie sú obohatené o fruktooligosacharidy (t. j. prebiotiká) a vitamín D3, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému.
Prípravok je dostupný vo forme prášku, ktorá prináša jednoduchý, presný a vysoko hygienický spôsob použitia. Jednotlivo balené dávky navyše prispievajú k uchovaniu životaschopnosti baktérií nachádzajúcich sa v prípravku počas skladovania. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie:
Deti od 1 do 3 rokov: 1 vrecko denne.
Deti od 3 rokov: 1 – 2 vrecká denne.
Pre malé deti od 1 roku je vhodné rozmiešať obsah vrecka vo vlažnej tekutine či detskom pokrme a podávať na lyžičke. Deti staršie ako 3 roky si môžu obsah vrecka vsypať priamo do úst a nechať rozpustiť. Odporúčame užívať ideálne počas jedla.

Prípravok je vhodné užívať počas antibiotickej terapie.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 1 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať na suchom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje stopy mlieka a sóje.

9,99 

GENERICA Cognivia IQ cps 1×30 ks

Esenciálny olej šalvie levandulolistej: • pomáha udržiavať optimálnu duševnú pohodu – koncentráciu, pozornosť a pamäť • pomáha udržiavať pamäť s pribúdajúcim vekom a zachovať kognitívne funkcie Šalvia lekárska je účinný rastlinný antioxidant.

6,93 

kompava Nattokinase plus cps 1×90 ks

NATTOKINASE PLUS obsahuje: enzymatická aktivita 2000 FU (FU=jednotka degradácia fibrínu), pričom obsahuje 100 mg účinnej látky v 1 rastlinnej kapsule rastlinné vegetable kapsule sú čisto vegan friendly NSK-SD ®nattokináza je certifikovaná čistá forma nattokinázy inulín – probiotická vláknina, slúži ako potrava pre vlastné dobré baktérie. Tie vytvárajú vitamíny skupiny B, ktoré zlepšujú vstrebávanie enzýmu stenou tenkého čreva a maximálne využitie organizmom. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula ráno a večer na lačno, ½ hod pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Použitie: Kapsule zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým i účinok.

42,48 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 2621