Lieky, vitamíny a potravinové doplnky

JAMIESON MULTI COMPLETE PRE MUŽOV S VITAMÍNOM C tbl 1×90 ks

Výživový doplnok, 1×90 tbl. Multivitamínová formula pre mužov. Pokrokový koncentrovaný komplex s aktívnymi zložkami cielene formulovanými špeciálne pre mužov. dospelí 1 tableta denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov. Každá tableta obsahuje: Vitamín A (retinyl acetát)……………………..400 μg RAE (50 % RVH*) Beta-karotén……………………………………………………………..1 000 μg Vitamín B1 (tiamín mononitrát)………………..4,2 mg (381 % RVH*) Vitamín B2 (riboflavín)……………………………..4,6 mg (328 % RVH*) Niacínamid……………………………………………….16 mg (100 % RVH*) Kyselina pantoténová (d-pantotenát vápenatý)……………………..12,5 mg (208,3 % RVH*) Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)………….5,5 mg (392 % RVH*) Vitamín B12 (kyanokobalamín)…………………..12 μg (480 % RVH*) Vitamín C (kyselina askorbová)…………………180 mg (225 % RVH*) Vitamín D3 (cholekalciferol)…………….20 μg/800 IU (400 % RVH*) Vitamín E (d-alpha tokoferyl acetát)……….26,8 mg AT/40 IU (223 % RVH*) Vitamín K (fytomenadion)…………………………120 μg (160 % RVH*) Biotín………………………………………………………..54 μg (108 % RVH*) Kyselina listová………………………………………..400 μg (200 % RVH*) Horčík (oxid horečnatý)…………………………….84 mg (22,4 % RVH*) Chróm (chlorid chromitý)……………………………35 μg (87,5 % RVH*) Jód (jodid draselný)…………………………………..150 μg (100 % RVH*) Mangán (síran mangánatý)………………………5,5 mg (275 % RVH*) Meď (síran meďnatý)………………………………….0,9 mg (90 % RVH*) Selén (seleničitan sodný)…………………………….55 μg (100 % RVH*) Vápnik (uhličitan, fosforečnan vápenatý)……200 mg (25 % RVH*) Zinok (oxid zinočnatý)……………………………….11 mg (110 % RVH*) Železo (fumaran železnatý)……………………………6 mg (42 % RVH*) *RVH – referenčná výživová hodnota Podporné zložky: Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus, koreň) extrakt (45:1), ekvivalent k 270 mg suš. rastliny) 6 mg, Luteín (Tagetes erecta L., kvet) 1 000 μg, Lykopén 600 μg Ďalej obsahuje: celulóza; rozpustná celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), hydroxypropylcelulóza (povlaková látka), Spirulina platensis extrakt; oxid titaničitý (farbivo). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pacientom s ochoreniami pečene alebo užívajúcim lieky na zriedenie krvi sa odporúča konzultovať užívanie doplnku s lekárom. Obsah železa v doplnku predstavuje vážne riziko poškodenia zdravia detí. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

16,99 

JAMIESON OREGANOVÝ OLEJ 25 ml

Výživový doplnok, oreganový olej 25ml. Olej je známy vďaka svojim antimikrobiálnym vlastnostiam, účinkom proti parazitom, zápalom a pomáha pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach. Posilňuje imunitu, pôsobí ako antioxidant a prispieva k zachovaniu zdravia.  Dávkovanie: 5 kvapiek denne (0,15 ml).Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov a liekov s obsahom železa, zinku, vápnika alebo medi. Pred použitím dôkladne potraste. 1 dávka v 5 kvapkách (0,15 ml) obsahuje: Oreganový olej (Origanum vulgare, listy) … 27,5 mg Poskytuje 80 % karvakrolu Vitamín E (d-alfa tokoferyl acetát) … 1 mg AT/1,5 IU 8,3 % referenčnej výživovej hodnoty Ďalej obsahuje: extra panenský olivový olej (nosič). Upozornenie Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať pri precitlivenosti alebo alergickej reakcii na rastliny čeľade hluchavkovité, napr.: bazalka, yzop, levanduľa, perila, mäta, rozmarín, šalvia a tymián. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

12,99 

JAMIESON TOTAL ENERGY cps 1×90 ks

Prírodný prípravok s obsahom Sibírskeho ženšeňu, kofeínu a vitamínu B12. Ženšeň je prírodný rastlinný extrakt, používaný po stáročia na zachovanie telesnej a duševnej rovnováhy v organizme.
vitamín B12 prispieva k správnej  látkovej  premene, ktorá je dôležitá  pre  tvorbu  energie a k odstráneniu  vyčerpania a  únavy.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v množstve 1 kapsula každé štyri hodiny, najviac 3 kapsuly v priebehu 24 hodín. Tablety je vhodné prehltnúť celé a zapiť potrebným množstvom vody. Užívanie dlhšie ako 1 mesiac je treba konzultovať s lekárom.
Upozornenie: Nevhodné pre deti a pacientov s vysokým krvným tlakom. Tehotné a dojčiace ženy, osoby s akútnou infekciou, s glaukómom, pacienti užívajúci lítium alebo lieky na nestabilitu, by sa o užívaní prípravku mali poradiť s lekárom. Neodporúča sa konzumácia súčasne s prírodnými produktmi alebo liekmi na zvýšenie krvného tlaku alebo zároveň s výrobkami obsahujúcimi kofeín. Užívanie prípravku nenahrádza spánok. Prerušte užívanie pri výskyte alergickej reakcie. Uchovávajte pri teplote 15 °C– 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

10,99 

JAMIESON GINKGO BILOBA tbl 60+30 zadarmo (90 ks)

Výživový doplnok s rastlinným výťažkom, 90 tabliet. Ginkgo biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu) Pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku Podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu. Dávkovanie: 1 tableta denne s jedlom. Poraďte sa s lekárom o užívaní výživového doplnku dlhšie ako 8 mesiacov. Každá tableta obsahuje: Ginkgo Biloba extrakt 80 mg (Ginkgo Biloba, listy) štandardizované na 24 % flavónových glykozidov a 6 % terpénových laktónov Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý; sójový polysacharid (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka). Upozornenie: Konzultujte užívanie prípravku s lekárom ak užívate lieky na liečbu diabetes mellitus, vysoký krvný tlak alebo ak dojčíte alebo ste tehotná. Neužívajte spolu s prípravkami ovplyvňujúcimi zrážanlivosť krvi, môžu zvýšiť riziko spontánneho krvácania. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

13,99 

JAMIESON SUPER CESNAKOVÝ OLEJ 1500 mg cps 1×100 ks

Prírodný extrakt z  cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl.
Každá kapsula obsahuje:
Cesnak – extrakt (500:1) (Allium sativum, strúčik) …………..3 mg
Ekvivalent k 1500 mg cesnaku Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: dospelí 1 kapsulu denne s jedlom.
Upozornenie: Nevhodné pre deti. Poraďte sa s  lekárom pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Ak ste diabetik, užívate lieky na zriedenie krvi alebo inhibítory proteázy, o užívaní prípravku sa poraďte s lekárom. Prerušte užívanie pri výskyte precitlivenosti alebo alergickej reakcie. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

JAMIESON ČUČORIEDKY 2000 mg cps 1×60 ks

Bioaktívny koncentrát z čučoriedok. Vysoko koncentrovaný výťažok z čučoriedok obsahuje až 36 % antokyánov.
Každá kapsula obsahuje:
Čučoriedka (80:1) extrakt ….25 mg
(Vaccinium myrtillus, plody) štandardizované na 36 % antokyánov ekvivalent k 2 000 mg rastliny) Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne s jedlom. Kapsuly sa užívajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín.
Upozornenie: Uchovávajte pri teplote 15°C – 25°C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

13,19 

JAMIESON FLAX OMEGA-3 1000 mg ĽANOVÝ OLEJ cps 180+20 zadarmo (200 ks)

Výživový doplnok, ľanový olej 200 kapsúl. Omega-3 (kyselina alfalinolénová) prispieva pri dlhodobom používaní k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA). Dávkovanie: 3 kapsuly denne s jedlom. Každá kapsula obsahuje: Ľanový olej organický (Linum usitatissimum) 1000 mg z toho poskytuje Omega-3 (kyselina alfalinolénová) 500 mg (Získaná z čistého kanadského ľanového oleja bez GMO) Ďalej obsahuje: želatína (želírujúca látka), glycerol (povlaková látka). Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

JAMIESON VITAMÍN B1 100 mg tbl 1×100 ks

Tiamín (vitamín B1) prispieva
k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá na tvorbu energie, k optimálnej činnosti nervového systému, priaznivo ovplyvňuje správnu činnosť srdca a psychiky.
Spôsob použitiaPrípravok obvykle užívajú dospelí v množstve 1 tableta 1x denne. Tablety sa užívajú spolu s jedlom a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenia: Uchovávajte pri teplote 15°C – 25°C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

8,79 

Lymphomyosot gtt por (fľ.skl.hnedá) 1×100 ml

Je to viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach. Používa sa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri lymfatizme (neželané správanie sa organizmu voči infekcii), lymfedéme (miazgový opuch) – pooperačnom, prípadne potraumatickom, zníženej odolnosti organizmu, skrofulóze (tuberkulóza krčných miazgových uzlín) a ostatných opuchoch žliaz. Hypertrofia tonzíl (zväčšenie mandlí) a chronická tonzilitída (zápal mandlí). Na odstránenie splodín látkovej premeny z mezenchýmu.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dávkovanie má byť individuálne, ale zvyčajne sa užíva 3x denne 15 – 20 kvapiek.
Po zmiernení ťažkostí sa intervaly podávania predlžujú. Spôsob použitia Kvapky sa užívajú pred jedlom a bez alebo s malým množstvom vody. Upozornenie Pre tento liek nie sú k dispozícii žiadne klinické údaje o tehotenstve a dojčení. Pre zriedené homeopatické substancie, ktoré obsahuje tento liek, nie sú známe žiadne škodlivé účinky na graviditu a laktáciu.
Liek obsahuje alkohol.
Uchovávať pri teplote neprevyšujúcej 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred svetlom.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkykrtičník hľuznatý (Scrophularia nodosa), orech kráľovský (Juglans regia), chren vodný (Armoracia rusticana), veronika lekárska (Veronica officinalis), horec žltý (Gentiana lutea), praslička zimná (Equisetum hiemale), smilax užitočný (Smilax regelii), fosforečnan vápenatý, síran sodný, zemedym lekársky (Fumaria officinalis), križiak obyčajný, pakost smradľavý (Geranium robertianum), jodid železnatý, nevädza poľná (Myosotis arvensis), hrdobarka páchnuca (Teucrium scorodonia), borovica sosna (Pinus silvestris), levothyroxin D12

20,99 

JAMIESON Multi COMPLETE Maximálna sila tbl 1×90 ks

Výživový doplnok – komplex vitamínov a minerálov – vhodný pre ľudí s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a ľudí vystavených nadmernému stresu. Prispieva: k správnej činnosti imunitného systému (vitamín C, B12, B6, kyselina listová, Zn), k ochrane buniek pred oxidačným stresom (vitamín C, E, B2, Zn), k správnej činnosti nervového systému (vitamín B1, B2, B6, B12, niacín, biotín, Mg), k zdravej duševnej rovnováhe (kyselina pantoténová). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: dospelí 1 tableta 1x denne po jedle. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov.
Upozornenie: Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Konzultujte užívanie  výživového doplnku s lekárom ak užívate lieky na zriedenie krvi. Obsah železa v doplnku predstavuje vážne riziko poškodenia zdravia detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí.

16,99 

Zobrazených 1–10 z 2326 výsledkov