Doplnky stravy

DeVit 2000 cps 1×60 ks

Výživový doplnok. Želatínové kapsuly s obsahom vitamínu D3 (cholekalciferol) na vnútorné použitie.
1 kapsula obsahuje 50 µg vitamínu D3. Spôsob použitiaDeti od 9 rokov užívajú 1 kapsulu denne po konzultácii s lekárom.
Dospelí užívajú 1 kapsulu denne po jedle.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 9 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

7,59 

DeVit Forte kvapky 1×20 ml

Výživový doplnok. Olejová suspenzia s obsahom vitamínu D3 (cholekalciferol) s dávkovačom.
1 dávka obsahuje 37,5 µg vitamínu D3. Spôsob použitiaDeti od 3 rokov užívajú 1 kvapku denne po konzultácii s pediatrom.
Dospelí užívajú 1-2 kvapky denne.
Dávka môže byť podaná priamo do úst alebo pridaná do nápoja alebo jedla. Pri podávaní vždy zatlačte pumpičku až na doraz, aby ste zaručili, že sa podáva celá dávka.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

9,29 

DeVit kvapky 1×20 ml

Výživový doplnok. Olejová suspenzia s obsahom vitamínu D3 (cholekalciferol) s dávkovačom.
1 dávka obsahuje 12 µg vitamínu D3. Spôsob použitiaNovorodenci od dovŕšeného 2. týždňa a dojčatá užívajú 1 kvapku denne po konzultácii s pediatrom.
Deti od 12 mesiacov užívajú 2 kvapky denne.
Dávka môže byť podaná priamo do úst dieťaťa alebo pridaná do nápoja alebo jedla. Pri podávaní vždy zatlačte pumpičku až na doraz, aby ste zaručili, že sa podáva celá dávka.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 2 týždňov veku. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

5,89 

Saloos bioKarité balzam na nechty vysoký obsah zinku, regeneruje, zvláčňuje, 1×19 ml

Čistý prírodný produkt v bio kvalite.
Bambucké maslo v kombinácii s tekvicovým olejom bohatým na zinok, má blahodárny vplyv na spevnenie a posilnenie nechtov.
 
Prípravok vhodný na ošetrenie nechtov a nechtového lôžka.
na každodennú starostlivosť o nechty a nechtové lôžko pri pravidelnom používaní zabraňuje vzniku záderov a prasklín masáž nechtov a nechtového lôžka prispieva k zjemneniu a zvláčneniu nechtovej kožičky a tým k jednoduchšej úprave nechtov. kožička je mäkšia a dobre sa zatláča (najlepšie drevenou tyčinkou), riziko tvorby záderov a infekcie sa znižuje
Spôsob použitiaPrípravok sa nanesie na postihnuté miesto, aj niekoľkokrát denne.

4,89 

RINIMUN 500 30 kapsúl

Výživový doplnok s aktívnou látkou  EpiCor® (fermentát  Saccharomyces cervisiae – z pivovarníckych kvasníc). 
V jednej kapsule obsahuje 8,6 mg pikonilátu zinku (z toho 1,5 mg zinku). 
Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Spôsob použitiaOdporúča sa užívať jednu kapsulu denne, zapiť potrebným množstvom tekutiny. Vhodné na dlhodobé užívanie.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je náhradou rozmanitej stravy.  Uchovávať mimo dohľadu a dosahu malých detí.

10,99 

Top Green Chlorella tbl 1×750 ks

Chlorella vulgaris je jednobunková zelená riasa rastúca v sladkých vodách. Je známa obsahom výživných látok, najmä aminokyselín, sacharidov a mastných kyselín. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke 4-6 tabliet 3x denne. Tablety sa zapíjajú s dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 5 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

17,99 

Dobré z SK Kolostrum Výhodné balenie cps 3×40 ks (120 ks)

Výživový doplnok, v 1 kapsule 400 mg kravského kolostra.
Produkt obsahuje presne definované množstvo látky (min. 40% imunoglobulínov G).  Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie 2 – 3 krát denne 1 kapsula, zapiť primeraným množstovom vody.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote.

22,19 

STERIMAR Cu nosový mikrosprej s obsahom morskej vody a medi 1×50 ml

– podporný prostriedok pri prevencii a liečbe alergickej nádchy – uľahčuje vyčistenie nosových dutín, zbavuje ich hlienov a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice Spôsob použitia Prípravok sa aplikuje 2 až 4 krát denne do každej nosovej dierky. Môže sa použiť v každej polohe. Anatomicky prispôsobená trubica je bezpečná pri aplikácii do nosových otvorov dojčiat, detí i dospelých. Odporúča sa používať 10-15 dní. Pred použitím sa odstráni ochranný kryt a nástavec sa jemne vsunie do nosovej dierky. Nástavec sa krátko stlačí a nadbytok roztoku sa nechá stiecť sliznicami dolu. Potom sa nos vyfúka. Nástavec sa omyje vodou a saponátom, dôkladne sa opláchne a vysuší.

11,09 

LadeeVita 3×30 kapsúl

LadeeVita je starostlivo pripravený a dôkladne vyvážený výživový doplnok pre tehotné ženy a dojčiace mamičky, ktorý obsahuje 100% odporúčanej dennej dávky kyseliny listovej a omega-3 mastných kyselín, ako aj dôležité vitamíny a minerály. Kombinácia a zloženie LadeeVita presne zodpovedá výživovým potrebám žien túžiacich po zdravom bábätku – od plánovania tehotenstva až po ukončenie dojčenia. Jedna kapsula LadeeVita denne poskytne matke aj bábätku všetky potrebné látky. Spôsob použitia Prípravok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1x denne počas celého obdobia tehotenstva alebo dojčenia. Kapsulu užiť vcelku a  zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

24,79 

STERIMAR Mn nosový mikrosprej s obsahom morskej vody a mangánu 1×50 ml

Stérimar Mn je mikrosprej s morskou vodou obohatený o mangán a je určený predovšetkým na liečbu celoročnej a sezónnej nádchy. Jedno balenie vystačí asi na 150 dávok. podporný prostriedok pri prevencii a liečbe alergickej nádchy uľahčuje vyčistenie nosových dutín, zbavuje ich hlienov a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice Mangán má preukázateľné antialergické účinky. Stérimar obohatený o mangán bráni rozvinutiu alergického zápalu nosnej sliznice, chráni nosnú sliznicu pred vznikom alergickej nádchy (spôsobené všetkými druhmi alergénov), uvoľňuje a spriechodňuje dýchacie cesty. Spôsob použitia: 2-4x denne vstrek do každej nosovej dierky, používať maximálne 10-15 dní. Prípravok je možné kombinovať s ďalšími liekmi na nádchu. Pred použitím sa odstráni ochranný kryt a nástavec sa jemne vsunie do nosovej dierky. Nástavec sa krátko stlačí a nadbytok roztoku sa nechá stiecť sliznicami dolu. Potom sa nos vyfúka. Nástavec sa omyje vodou a saponátom, dôkladne sa opláchne a vysuší. Môže sa použiť v každej polohe. Anatomicky prispôsobená trubica je bezpečná pri aplikácii do nosových otvorov dojčiat, detí i dospelých. Prípravok je vhodný pre dojčatá, deti i dospelých.

11,09 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 684