Doplnky stravy

Vitabalans LACTOlady tbl 1×30 ks

Výživový doplnok Lactolady obsahuje štyri druhy mliečnych baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum) a brusnicový výťažok (Vaccinium macrocarpon). Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v množstve 1 tableta 2x denne. Tablety sa užívajú nezávisle od jedla a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste.

6,99 

CITROVITAL KAPSULY cps 1×30 ks

Výživový doplnok CITROVITAL KAPSULY prírodný prostriedok získaný z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi), ktorý obsahuje hlavne bioflavonoidy.
Účinné zložky z grapefruitových jadierok môžu prispieť k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív (ID 2371).
Zloženie 1 kapsuly: práškový extrakt z grapefruitových jadierok 120 mg. Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 1x denne 1 kapsula. Kapsuly sa užívajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 10 až 25 °C, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

6,99 

SPIRULINA EXTRA BIO tbl 1×200 ks

Výživový doplnok – jednobunková riasa s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov.
Odporúčaná denná dávka konzumácie (12 tabliet) obsahuje tieto živiny:
Vitamín B6 552 μg, 39 % ODD) – prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky a k správnej látkovej premene homocysteínu. Vitamín B12 (4,8 μg , 192 % ODD) – prispieva k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej tvorbe červených krviniek. Železo (2,48 mg, 18 % ODD) – prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu., k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy.   Chróm (8,4 μg, 21 % ODD) – prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.   Jód (54 μg, 36 % ODD) – prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k udržaniu zdravej pokožky.
Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 4 tablety 3x denne, najlepšie s jedlom. Tablety sa užívajú vcelku a zapijú dostatočným množstvom tekutín.
Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladať mimo dosahu malých detí!  Skladovať v suchu a v chlade.

6,99 

topnatur PSYLLIUM fit & slim krabica prášok, 1×200 g

Výživový doplnok obsahuje psyllium (osemenie skorocelu indického (Plantago ovata) a glukomannanu (konjac mannan).
Glukomanan prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnosti. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomananu v troch 1 g dávkach spolu s 1 – 2 pohármi vody pred jedlom a v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou.)
Spôsob použitia2 kávové lyžičky psyllia fit and slim (10g) rozmiešať v 100ml vody, dôkladne premiešať a vypiť. Zapiť ďalšími aspoň 250-300ml vody. Odporúča sa užívať pred jedlom. Dodržiavať pitný režim.
Prášok (odmerané množstvo) sa môže taktiež pridať do rôznych náhrad jedla, mliečnych koktailov, alebo jogurtov. Nezabudnúť však vždy zapiť ďalším pohárom vody či inej tekutiny.
Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča prípadné užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Pri zapití nedostatočným množstvom tekutiny u osôb s problémami pri prehĺtaní hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Odkladajte mimo dosahu detí.  

5,49 

Vitabalans LACTOSEVEN tbl 1×20 ks

Výživový doplnok vo forme tabliet s baktériami mliečneho kvasenia, inulínom a vitamínom D. Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Lactobacillus acidophillus
Lactobacillus casei
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus reuteri
Lactobacillus rhamnosus
Bifidobacterium longum
Streptococcus thermophilus Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke dospelí 1-2 tablety denne, deti od 3 rokov 1 tableta 1x denne. Tablety sa zapijú dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

4,79 

VITAMAX ZINOK 10MG + VITAMÍN C 200MG tbl 100 + 100 (200 ks)

Vitamín C:
priaznivo vplýva na fungovanie imunitného systému, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zinok:
priaznivo vplýva na kvalitu pokožky, zdravých nechtov a vlasov, zohráva úlohu v procese delenia buniek, k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, prispieva k udržaniu dobrého zraku, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Spôsob použitiaPrípravok sa odporúča užívť dospelým a deťom od 3 rokov  v množstve 1-2 tablety denne.
Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí!

4,59 

PargaVit VITAMÍN C Malina tbl 1×90 ks

Výživový doplnok s náhradným sladidlom v tabletách, s príjemnou chuťou a vyváženým obsahom vitamínu C.
Vo výrobku sú tiež použité suroviny, ktoré sú prírodným zdrojom minerálnych látok, aminokyselín a proteínov, a ktoré pôsobia s vitamínom C synergicky.
Výrobok je určený k dennej dotácii organizmu vitamínom C. Spôsob použitiaPrípravok sa odporúča užívať v množstve 2-4 tablety denne. Tableta sa nechá voľne rozplynúť v ústach.
Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre ľudí s fenylketonúriou. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosah detí! Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Prekročením dennej dávky nezvýšite účinnosť prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

2,99 

PargaVit VITAMÍN C Pomaranč tbl 60+30 navyše (90 ks)

Výživový doplnok s náhradným sladidlom v tabletách, s príjemnou chuťou a vyváženým obsahom vitamínu C.
V prípravku sú tiež použité suroviny, ktoré sú prírodným zdrojom minerálnych látok, aminokyselín a proteínov, a ktoré pôsobia s vitamínom C synergicky.
Prípravok je určený k dennej dotácii organizmu vitamínom C. Vitamín C podporuje obranyschopnosť.
Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie 2-4 tablety denne. Tableta sa nechá voľne rozplynúť v ústach.
Upozornenie: Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre ľudí s fenylketonúriou. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Prekročením dennej dávky nezvýšite účinok prípravku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

2,99 

topnatur PSYLLIUM VLÁKNINA prášok 1×100 g

Výživový doplnok Psyllium vláknina s prírodnými zložkami. Spôsob použitia1-2 lyžičky vlákniny rozmiešať vo vode, mlieku alebo v ovocnej šťave, prípadne pridať do jogurtu, polievky alebo iného pokrmu najlepšie 30 min. pred jedlom a potom vypiť 250-300 ml vody. Na zlepšenie účinku užívať 2x denne, ráno a večer.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti. Nepoužíva sa v suchom stave a je nutné dodržiavať správny pitný režim (aspoň 2 l tekutín denne). Psyllium nie je návykové a je vhodné aj na dlhodobé užívanie.
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.

2,99 

GENERICA Immune Akut cmúľacie tablety tbl 1×30 ks

Výživový doplnok
Cmúľacie tablety obsahujú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Jeho užívanie sa odporúča na podporu imunity.
Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C navyše prispieva aj k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy. Baza čierna podporuje správnu funkciu dýchacích ciest.

účinná látka  v 1 tbl. % RVH*  v 3 tbl. % RVH* Extrakt z plodov aceroly 12-15:1 (Malpighia punicifolia) -z toho Vitamín C 236,0 mg    40,0 mg 50% 708,0 mg    120,0 mg 150 % Nukleotidy 100,0 mg neurčené  300,0 mg neurčené Extrakt z plodov bazy čiernej 64:1 (Sambucus nigra) 25,0 mg neurčené  75,0 mg neurčené Zinok 4,0 mg 40 %  12,0 mg 120 %

Zloženie: sladidlá: sorbitol, xylitol; objemové činidlo: izomalt; extrakt z plodov aceroly, nukleotidy, glukonát zinočnatý, extrakt z plodov bazy čiernej, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; aróma lesné plody. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie:
V akútnom prípade užívať po dobu 7 dní:
Dospelí: 3-krát denne 1 tableta
Tehotné ženy: 2-krát denne 1 tableta
 
Pri dlhodobom užívaní je odporúčané dávkovanie nasledovné:
Dospelí a tehotné ženy: 1-krát denne 1 tableta
 
Tablety sa nechajú voľne rozpustiť v ústach.
Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je vhodný pre deti. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu prípravku. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale! Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory zdravia.

6,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 696