Doplnky stravy

WALMARK LUTEIN 20 mg PLUS tobolky (40+20) zadarmo 1×60 ks

Lutein 20 mg PLUS
Výživový doplnok, ktorý obsahuje päť starostlivo vybraných látok – lutein, zeaxantin, zinok a vitamíny A a E. Lutein a Zeaxantin sú látky prirodzene sa vyskytujúce v očiach, kde predstavujú veľmi dôležitú zložku. Sú sústredené v žltej škvrne, malej časti sietnice, ktorá je zodpovedná za centrálne videnie.
• vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu normálneho zraku
• zinok je veľmi dôležitý pre správne vstrebávanie vitamínu A
• vitamín E a zinok, ako antioxidanty prispievajú na ochranu buniek pred oxidačným pôsobením
• odporúča sa ľuďom, ktorí majú unavené oči a ľuďom, ktorí intenzívne pracujú s PC Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 tableta denne. Tableta sa užíva vcelku a zapije sa trochou tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C !

13,99 

Astina Omega ULTRA FORTE cps 1×60 ks

Astina Omega ULTRA obsahuje vysoko koncentorvané a ultra čisté Omega- 3 kyseliny EPA, DHA a prírodný vitamín E. Omega 3 pochádzajú z ekologicky čistých zdrojov vôd južného Pacifiku, bez pesticídov a ťažkých kovov. PRE ZDRAVÉ SRDCE, ZRAK, MOZOG, psychickú pohodu, OCHRANU BUNIEK. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. Priaznivého účinku možno dosiahnuť už pri konzumácii 250 mg EPA a DHA denne. DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku a mozgu. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zloženie 1 kapsula obsahuje 1000 mg rybieho oleja, z toho 500 mg čistých omega-3 mastných kyselín (300 mg EPA a 200 mg DHA), 2,5 mg prírodného vitamínu E.
Dávkovanie, spôsob aplikácie: 1-2 kapsule denne pri jedle.

10,95 

Astina KILOSTOP cps 1×60 ks

Výživový doplnok
Obsahuje: glukomanán, spirulinu (Spirulina platensis) , inulín, zelený čaj extrakt (Camelia sinensis) , chlorellu (Chlorella vulgaris), mladý zelený jačmeň (Hordeum vulgare L.), zelenú kávu extrakt (Coffea Arabica), chróm (chróm pikolinát)
Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a metabolizmu makronutrientov.
Obsah v 1 cps 12,5 μg  31,3 % RVH*
*RVH – referenčná výživová hodnota Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať pred jedlom, podľa odporúčaní od dodávateľa / informácii uvádzaných na označení produktu.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 6 rokov a pre tehotné ženy. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok neobsahuje konzervanty, farbivá, umelé sladidlá. Bez živočíšnych zdrojov, vhodné pre vegetariánov a vegánov.

19,10 

Astina SuperMag B6 CITRÁT tbl 1×60 ks

Supermag B6 dopĺňa horčík s vysokou vstrebateľnosťou pri prejavoch jeho nedostatku. Dôležitý pre svaly a nervy, dostatok energie a duševné zdravie. Vhodný pre športovcov, diabetikov, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie : Horčík 375 mg, vitamín B6 2 mg, extrakt z čierneho korenia 5 mg v 1 tbl
Dávkovanie, spôsob aplikácie: 1 tbl. denne pred jedlom, zapiť tekutinou

9,99 

Astina SuperMag B6 CITRÁT tbl 1×30 ks

Supermag B6 dopĺňa horčík s vysokou vstrebateľnosťou pri prejavoch jeho nedostatku. Dôležitý pre svaly a nervy, dostatok energie a duševné zdravie. Vhodný pre športovcov, diabetikov, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie : Horčík 375 mg, vitamín B6 2 mg, extrakt z čierneho korenia 5 mg v 1 tbl
Dávkovanie, spôsob aplikácie: 1 tbl. denne pred jedlom, zapiť tekutinou

6,39 

Top Green Psyllium prášok 1×180 g

Originálne indické psyllium (čistota 98%) – prírodná rozpustná vláknina vhodná pre vegánov. Spôsob použitiaDve kopcovité čajové lyžičky Psyllia (10g) rozmiešať v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a ihneď vypiť. Zapiť ďalším pohárom vody. Pre zlepšenie účinku sa môže užívať dvakrát denne.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

3,17 

GS Merilin tbl 60+30 zdarma 2017 (90 ks)

Výživový doplnok obsahuje extrakt z ploštičníka (Cimicifuga racemosa), vápnik a vitamín D3. 
Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí. Vitamín D3 prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, prispieva k udržaniu zdravých kostí.

 Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Spôsob použitiaOdporúča sa užívať v dávke 1 tableta 1x denne, počas jedla.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

25,99 

RINIMUN SIRUP DVOJBALENIE 2×120 ml + darček (vo vode rastúci dinosaurus) 1×1 set

Výživový doplnok, tekutý, vo forme sirupu, vhodný na dlhodobé užívanie. 
Obsahuje v jednej dávke (mg/5ml): EpiCor® (90 mg) (fermentát Saccharomyces cervisiae), zinok (zinok glukonát 19,38 mg, z toho zinok 2,5 mg), vitamín C (25 mg) a vitamín D3 (0,005 mg = 200 IU).
Zinok, vitamín C a vitamín D3 prispievajú k správnemu fungovaniu imunity. 
Spôsob použitiaOdporúčaná dávka je 1x denne 5 ml. Na dlhodobé užívanie. Pred použitím pretrepať.
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Pred aj po otvorení uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dohľadu a dosahu malých detí. Chráňte pred slnečným žiarením.

16,99 

Kompava OMEGA-3 1000 mg 100 kusov

Omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité a vyskytujú sa predovšetkým v tučných morských rybách. Sú tvorené kyselinou eikozapentaénovou (EPA) a dokozahexaénovou (DHA). Účinok Omega–3 mastných kyselín: EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca, mozgu a zraku* DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku * * Priaznivého účinku sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA. Doplnok výživy Omega-3 je určený: športovcom a študentom starším ľuďom tehotným ženám a dojčiacim matkám Odporúčané dávkovanie: dospelí 2 tobolky denne deti od 3 rokov 1 tobolku denne užívajte súčasne s jedlom

9,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 949